výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Testovací závody mladšího a staršího žactva

Plzeň (27. 1. 2019)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.22
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.37
3 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 10.71
4 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.34
2 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.47
3 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.65
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.43
2 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.82
Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.51
2 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.63
3 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.22
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.37
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.34
4 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.43
5 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.47
6 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.65
7 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 10.71
8 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.82
9 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.51
10 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.63
11 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.02
12 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.38
Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.63
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.99
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.11
4 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.30
2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.20
3 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.39
4 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.79
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.07
2 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.57
3 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.39
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.17
2 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.32
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.63
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.99
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.11
4 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.30
5 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.20
6 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.33
7 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.39
8 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.79
9 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.07
10 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.17
11 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.32
12 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.57
13 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.39

60 m překážek - Dorostenky

(ne, 27.1.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.97
2 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.17
Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.49
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.66
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.96
4 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.93
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.37
3 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.35
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.79
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.19
3 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.89
Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.36
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.43
3 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.24
Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 27.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.81
2 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.93
Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 27.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.56
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.92
3 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.19
4 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.49
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.66
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.79
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.93
5 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.96
6 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.36
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.37
8 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.56
9 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.92
10 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.19
10 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.19
12 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.43
13 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.89
14 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.16
15 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.24
16 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.35
17 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.81
18 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.93
19 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.31
Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.52
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.31
3 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.45
Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.29
2 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.36
3 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.86
Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.64
2 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.92
3 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.89
4 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.13
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.30
2 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.65
Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.29
2 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.52
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.30
4 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.31
5 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.36
6 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.45
7 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.64
8 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.92
9 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.65
10 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.89
11 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.13
12 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.86
Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS