výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody- uzavřené

Nehvizdy (27. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.37
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.48
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.62
4 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.98
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.46
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.54
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.68
4 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.37
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.46
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.48
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.54
5 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.62
6 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.68
7 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.93
8 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.98

60 m - Žáci

(ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.80
2 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.25
3 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.43
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.22
2 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.51
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.14
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.06
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.41
3 Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.86
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.49
2 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.51
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.06
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.22
3 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.41
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.49
5 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.51
5 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.51
7 Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.86
8 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.14

60 m - Dorostenky

(ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.60
2 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.78
3 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.86
4 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.31
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.06
2 Lenka FaltusováLenka Faltusová 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.23
3 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.39
4 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.44
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.79
2 Helena VáclavkováHelena Václavková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.92
3 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.12
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 08.76
2 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 1 09.05
3 Veronika FaltusováVeronika Faltusová 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.07
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 08.76
2 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 1 09.05
3 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.06
4 Lenka FaltusováLenka Faltusová 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.23
5 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.39
6 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.44
7 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.79
8 Helena VáclavkováHelena Václavková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.92
9 Veronika FaltusováVeronika Faltusová 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.07
10 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.12

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.73
2 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.41
3 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.56
4 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.85
2 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.01
3 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.52
4 Rosalia WodereRosalia Wodere 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.88
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.62
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.76
3 Lucie VoburkováLucie Voburková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.78
4 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.01
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.03
2 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.63
3 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.74
4 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.12
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.86
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.14
3 Nela MrázováNela Mrázová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.42
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.12
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.30
3 Šárka SvatuňkováŠárka Svatuňková 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.94
Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.43
2 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 11.32
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.73
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.86
3 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.12
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.30
5 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.41
6 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.43
7 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.56
8 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.62
9 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.76
10 Lucie VoburkováLucie Voburková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.78
11 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.85
12 Šárka SvatuňkováŠárka Svatuňková 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.94
13 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.00
14 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.01
14 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.01
16 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.03
17 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.14
18 Nela MrázováNela Mrázová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.42
19 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.52
20 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.63
21 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.74
22 Rosalia WodereRosalia Wodere 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.88
23 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.12
24 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 11.32
Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 DNS

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.95
2 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.06
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.84
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.84
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.95
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.06

60 m překážek - Junioři

(ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.82
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.32
2 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.94
3 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.54
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 11.27
2 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.16
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.32
2 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.94
3 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 11.27
4 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.54
5 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.16

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.58
2 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.67
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 12.86
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.91
2 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 13.38
3 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.41
Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.91
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.58
3 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.67
4 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 12.86
5 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 13.38
6 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.41
Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.10
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.11
3 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.06
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 10.97
2 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.03
3 Helena VáclavkováHelena Václavková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.57
4 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.10
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.11
3 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 10.97
4 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.06
5 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.03
6 Helena VáclavkováHelena Václavková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.57
7 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.74

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.30
2 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 10.42
3 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.06
4 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.04
1= Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.04
3 Lucie VoburkováLucie Voburková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.07
Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.58
2 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.69
3 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.04
4 Rosalia WodereRosalia Wodere 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 14.90
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 13.23
2 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.33
3 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.42
Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.30
2 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 10.42
3 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.06
4 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.31
5 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.04
5 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.04
7 Lucie VoburkováLucie Voburková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.07
8 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 13.23
9 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.58
10 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.69
11 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.04
12 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.33
13 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.42
14 Rosalia WodereRosalia Wodere 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 14.90
Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 DNF
Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS

Skok vysoký - Muži

(ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.651.701.751.801.83
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 1.80 ----------ooxxooxxx
2 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 1.41 oxooooxoxoooxxx
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 4 1.26 xooxoxoxxx
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 1.23 oooxxx
5 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 1.23 oxooxxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.041.081.121.161.201.231.261.291.321.351.38
1 Terezie StaňkováTerezie Staňková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
02 6 1.35 ---ooooooooxxx
2 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 1 1.35 oxoooxooxoxxoxoxooxxx
3 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 11 1.32 o-ooooooooxxx
4 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 7 1.29 ooooooxooxoxxx
5 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 9 1.29 o-ooooooxxoxxx
6 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 10 1.20 o-ooooxxx
7= Lenka KučerováLenka Kučerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3 1.12 ooooxxx
7= Anna OndráčkováAnna Ondráčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 1.12 ooooxxx
9 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 2 1.08 oxxooxxx
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 12 DNS
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 8 DNS
Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 4 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 1 6.34 5.986.225.986.226.340.00.0
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 1 6.18 6.06x6.186.186.090.00.0
2 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 2 5.59 5.225.335.195.335.590.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik MarinovPatrik Marinov
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 1 5.33 5.184.925.335.335.280.00.0
2 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 4.59 4.464.594.164.594.150.00.0
3 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 3 4.32 4.314.324.034.324.040.00.0
4 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.14 xx3.143.14x0.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 4.44 4.124.364.154.364.440.00.0
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 4.26 xx4.184.184.260.00.0
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 7 4.11 4.004.114.004.114.020.00.0
4 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
08 3 4.04 3.68x4.044.04x0.00.0
5 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 4 4.03 4.033.893.934.033.950.00.0
6 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 1 4.00 3.854.003.934.003.730.00.0
7 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 3.56 3.483.443.563.563.560.00.0
8 Filip HolýFilip Holý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.38 xxx0.03.380.00.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 20 4.88 4.584.884.884.884.880.00.0
2 Anežka FořtováAnežka Fořtová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 4 4.72 3.484.644.724.724.330.00.0
3 Kateřina SolničkováKateřina Solničková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 5 4.60 4.384.604.344.604.400.00.0
4 Zuzana DemekeZuzana Demeke
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 1 4.12 x3.88x3.884.120.00.0
5 Helena VáclavkováHelena Václavková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 6 3.88 3.773.733.873.873.880.00.0
6 Veronika FaltusováVeronika Faltusová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 3 3.86 3.723.503.863.863.860.00.0
7 Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 7 3.83 3.713.833.693.833.830.00.0
8 Lenka FaltusováLenka Faltusová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 2 3.82 3.46x3.823.823.420.00.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4 4.63 xx4.634.634.500.00.0
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 19 4.49 4.284.494.414.494.440.00.0
3 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 18 4.16 4.034.054.034.054.160.00.0
4 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 13 4.00 3.733.82x3.824.000.00.0
5 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 11 3.78 3.613.693.783.783.720.00.0
6 Lucie VoburkováLucie Voburková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 12 3.74 x3.653.743.743.180.00.0
7 Anna KordíkováAnna Kordíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3 3.68 x3.683.423.683.460.00.0
8 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 16 3.66 3.323.66x3.663.500.00.0
9 Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 6 3.61 3.44x3.193.443.610.00.0
10 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 5 3.52 3.333.52x3.523.410.00.0
11 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 10 3.45 3.053.353.453.453.290.00.0
12 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 9 3.45 2.512.863.453.453.290.00.0
13 Nela MrázováNela Mrázová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 15 3.45 xx3.453.45x0.00.0
14 Kristina StrakováKristina Straková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 7 3.36 3.363.29x3.363.000.00.0
15 Tereza KettnerováTereza Kettnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 2 3.27 3.053.273.083.273.140.00.0
16 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
08 8 3.12 3.122.98x3.122.990.00.0
17 Rosalia WodereRosalia Wodere
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 14 3.06 xxx0.03.060.00.0
Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 17 NM xxx0.0x0.00.0
Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 1 NM xxx0.0x0.00.0
Celkem 19 závodníků