výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Dříteč (23. 11. 2019)

Přespolní běh - Junioři

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 428 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18:31
2 421 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18:38
3 413 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18:45
4 407 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18:55
5 445 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19:00
6 418 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19:08
7 412 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19:14
8 443 Borek PožárBorek Požár 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19:15
9 417 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 19:24
10 446 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19:27
11 425 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19:47
12 426 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19:51
13 444 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19:54
14 435 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20:00
15 437 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:13
16 440 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 20:14
17 410 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20:30
18 433 Ondřej VolákOndřej Volák 00 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 20:31
19 422 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20:32
20 430 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20:33
21 439 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20:39
22 423 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20:39
23 431 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20:41
24 424 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20:42
25 404 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20:48
26 419 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 20:51
27 406 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 20:54
28 403 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20:56
29 447 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21:00
30 416 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21:05
31 448 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21:08
32 402 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21:22
33 449 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21:23
34 434 Jiří KuldaJiří Kulda 02 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 21:27
35 442 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21:37
36 427 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21:39
37 441 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21:43
38 420 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21:48
39 409 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21:51
40 405 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21:51
41 415 Ondřej PalečekOndřej Paleček 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 21:54
42 432 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22:34
43 429 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 22:51
44 411 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23:26
45 414 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25:16
436 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNF
438 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
401 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
408 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 49 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 121 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28:01
2 130 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28:03
3 108 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28:18
4 126 Matyášová Pavla SchornáMatyášová Pavla Schorná 80 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 28:32
5 107 Lada NovákováLada Nováková 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 29:28
6 125 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29:55
7 132 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30:08
8 127 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30:17
9 103 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 30:37
10 106 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 30:48
11 123 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:11
12 133 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31:20
13 134 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:23
14 131 Dominika MiskovičDominika Miskovič 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31:44
15 111 Hana HálováHana Hálová 91 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 31:51
16 112 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32:45
17 102 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 32:53
18 110 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33:49
19 122 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34:10
20 117 Zuzana KročováZuzana Kročová 77 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 34:19
21 105 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 35:08
22 119 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36:00
23 115 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 36:11
24 109 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 36:33
120 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
116 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNF
104 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS
118 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
113 Jana CoufalováJana Coufalová 97 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... DNS
114 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
101 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
128 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
129 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
124 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 34 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 315 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14:01
2 351 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14:17
3 349 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:26
4 310 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 14:30
5 328 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 14:34
6 339 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 14:35
7 306 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14:37
8 313 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 14:40
9 330 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 14:45
10 314 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14:45
11 332 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14:49
12 331 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14:51
13 312 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14:54
14 316 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15:00
15 305 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:15
16 334 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15:21
17 329 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 15:22
18 321 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15:24
19 311 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15:26
20 304 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:31
21 352 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15:34
22 335 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15:39
23 308 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:42
24 309 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:46
25 303 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16:03
26 353 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16:10
27 307 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:12
28 318 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:25
29 319 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 16:29
30 344 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16:32
31 327 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16:44
32 325 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 16:53
33 324 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 16:53
34 336 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17:09
35 323 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:14
36 337 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 17:20
37 342 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 17:35
38 354 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17:37
39 346 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17:43
40 333 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 17:54
41 301 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:58
42 347 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 18:22
343 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNF
345 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
340 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
341 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
322 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
338 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
326 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
320 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
302 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
317 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNS
350 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
348 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 54 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 234 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 30:30
2 232 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30:37
3 213 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31:05
4 221 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31:18
5 227 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:40
6 226 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:48
7 220 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 32:10
8 224 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32:11
9 206 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 32:21
10 233 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 32:26
11 235 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:42
12 211 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32:54
13 222 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33:08
14 225 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33:13
15 202 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33:23
16 209 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 33:34
17 217 František LinduškaFrantišek Linduška 94 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 34:11
18 205 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 34:41
19 219 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34:47
20 229 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 34:57
21 212 Petr MurasPetr Muras 89 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 35:19
22 203 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 36:16
23 214 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36:29
24 201 Martin TurekMartin Turek 80 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37:51
25 237 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 38:17
26 231 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 38:31
27 223 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39:14
28 236 Sebastian JandaSebastian Janda 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39:18
215 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
216 Jan KubíčekJan Kubíček 80 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
218 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
210 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
207 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
208 Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... DNS
204 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
230 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
228 Pavel PešekPavel Pešek 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 37 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 54 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:07
2 40 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12:13
3 50 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:17
4 19 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:21
5 6 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:26
6 18 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:28
7 24 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12:30
8 4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:33
9 57 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:34
10 52 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:36
11 8 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:36
12 28 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12:38
13 12 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:38
14 36 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:42
15 17 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 12:46
16 51 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:50
17 9 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:50
18 7 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:51
19 23 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:52
20 32 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:54
21 49 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:59
22 47 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13:01
23 21 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:02
24 15 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:02
25 38 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:09
26 53 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:13
27 2 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:14
28 20 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:14
29 13 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:15
30 30 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:17
31 58 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:18
32 41 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:24
33 42 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13:26
34 44 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13:28
35 35 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:29
36 25 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13:30
37 14 Pavel FrancPavel Franc 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:30
38 56 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:34
39 45 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13:41
40 39 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:43
41 22 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:44
42 26 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13:44
43 10 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:46
44 37 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:51
45 55 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:51
46 46 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13:56
47 31 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:57
48 5 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 14:00
49 33 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14:00
50 16 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 14:00
51 43 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 14:01
52 48 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14:25
53 27 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15:56
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
1 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
34 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
11 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
29 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 58 závodníků