Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Dříteč (23. 11. 2019)

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 234 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 30:30
2 232 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30:37
3 213 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31:05
4 221 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31:18
5 227 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:40
6 226 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:48
7 220 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 32:10
8 224 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32:11
9 206 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 32:21
10 233 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 32:26
11 235 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:42
12 211 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32:54
13 222 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33:08
14 225 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33:13
15 202 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33:23
16 209 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 33:34
17 217 František LinduškaFrantišek Linduška 94 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 34:11
18 205 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 34:41
19 219 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34:47
20 229 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 34:57
21 212 Petr MurasPetr Muras 89 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 35:19
22 203 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 36:16
23 214 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36:29
24 201 Martin TurekMartin Turek 80 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37:51
25 237 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 38:17
26 231 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 38:31
27 223 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39:14
28 236 Sebastian JandaSebastian Janda 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39:18
215 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
216 Jan KubíčekJan Kubíček 80 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
218 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
210 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
207 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
208 Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... DNS
204 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
230 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
228 Pavel PešekPavel Pešek 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 37 závodníků