Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Dříteč (23. 11. 2019)

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 54 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:07
2 40 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12:13
3 50 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:17
4 19 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:21
5 6 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:26
6 18 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:28
7 24 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12:30
8 4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:33
9 57 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:34
10 52 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:36
11 8 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:36
12 28 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12:38
13 12 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:38
14 36 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:42
15 17 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 12:46
16 51 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:50
17 9 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:50
18 7 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:51
19 23 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:52
20 32 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:54
21 49 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:59
22 47 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13:01
23 21 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:02
24 15 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:02
25 38 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:09
26 53 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:13
27 2 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:14
28 20 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:14
29 13 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:15
30 30 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:17
31 58 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:18
32 41 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:24
33 42 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13:26
34 44 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13:28
35 35 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:29
36 25 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13:30
37 14 Pavel FrancPavel Franc 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:30
38 56 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:34
39 45 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13:41
40 39 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:43
41 22 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:44
42 26 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13:44
43 10 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:46
44 37 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:51
45 55 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:51
46 46 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13:56
47 31 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:57
48 5 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 14:00
49 33 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14:00
50 16 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 14:00
51 43 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 14:01
52 48 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14:25
53 27 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15:56
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
1 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
34 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
11 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
29 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 58 závodníků