Oddílové víceboje mladšího žactva
Nové Město nad Metují (16. 5. 2019)60 m - Žáci
(čt, 16.5.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ondřej VítOndřej Vít | 04 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 08.56 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 09.03 | 298.00 | ||||||||||||
2 | 52 | Karel FňoukKarel Fňouk | 06 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 09.19 | 264.00 | ||||||||||||
3 | 54 | Matěj HájekMatěj Hájek | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.27 | 247.00 | ||||||||||||
4 | 74 | Patrik SukPatrik Suk | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | 09.41 | 220.00 | ||||||||||||
5 | 51 | František ŠvorčíkFrantišek Švorčík | 07 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 09.79 | 153.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žáci 02 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 08.80 | 350.00 | ||||||||||||
2 | 55 | Filip GrimFilip Grim | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.66 | 174.00 | ||||||||||||
3 | 53 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 09.86 | 142.00 | ||||||||||||
4 | 71 | Matěj VítMatěj Vít | 06 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10.09 | 108.00 | ||||||||||||
5 | 72 | Tomáš HůlkaTomáš Hůlka | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 10.53 | 54.00 | ||||||||||||
6 | Jan KrištofJan Krištof | 06 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 10.74 | 35.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně
(čt, 16.5.2019 - 16:20) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.19 | ||||||||||||||
MS | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 08.50 | ||||||||||||||
MS | Magdalena ČížkováMagdalena Čížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 08.67 | ||||||||||||||
MS | 47 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 08.71 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 08.77 | 626.00 | ||||||||||||
2 | 46 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.93 | 584.00 | ||||||||||||
3 | 43 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.40 | 468.00 | ||||||||||||
4 | 21 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 09.54 | 435.00 | ||||||||||||
5 | 48 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 09.56 | 431.00 | ||||||||||||
6 | 50 | Nikol PlecháčováNikol Plecháčová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10.02 | 332.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Tereza UherováTereza Uherová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.38 | 472.00 | ||||||||||||
2 | 25 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 09.66 | 408.00 | ||||||||||||
3 | 42 | Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 09.96 | 344.00 | ||||||||||||
4 | 19 | Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 10.04 | 328.00 | ||||||||||||
5 | 32 | Anna PetráčkováAnna Petráčková | 08 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 10.63 | 219.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 08.77 | 626.00 | ||
2 | 46 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.93 | 584.00 | ||
3 | 41 | Tereza UherováTereza Uherová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.38 | 472.00 | ||
4 | 43 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.40 | 468.00 | ||
5 | 21 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 09.54 | 435.00 | ||
6 | 48 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 09.56 | 431.00 | ||
7 | 25 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 09.66 | 408.00 | ||
8 | 42 | Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 09.96 | 344.00 | ||
9 | 50 | Nikol PlecháčováNikol Plecháčová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10.02 | 332.00 | ||
10 | 19 | Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 10.04 | 328.00 | ||
11 | 32 | Anna PetráčkováAnna Petráčková | 08 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 10.63 | 219.00 |