výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory družstev ml. žatva

Nové Město nad Metují (23. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.85 qA
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.89 qB
3 Matyáš ElicerMatyáš Elicer 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.57
4 51 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.60
5 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.67
6 Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 10.11
MS Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 09.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.67 qA
2 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.29
3 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 09.36
4 91 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.48
Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 DNS
Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 DNS
MS Jakub SamlerJakub Samler 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 09.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.83 qA
2 87 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.02 qB
3 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 09.17 qB
4 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 09.27 qB
5 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.28
6 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 10.43
7 106 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.43 qA
2 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.46 qA
3 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.38
4 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.41
5 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.54
6 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.62
7 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.63
8 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 11.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 23.5.2019 - 16:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.80 qA
2 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 09.00 qB
3 Karel FňoukKarel Fňouk 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.05 qB
4 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.72
5 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.72
6 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.95
7 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.21
8 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.92
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.43 qA
2 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.46 qA
3 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.67 qA
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.80 qA
5 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.83 qA
6 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.85 qA
7 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.89 qB
8 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 09.00 qB
9 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 09.01
10 87 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.02 qB
11 Karel FňoukKarel Fňouk 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.05 qB
12 Jakub SamlerJakub Samler 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 09.12
13 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 09.17 qB
14 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 09.27 qB
15 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.28
16 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.29
17 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 09.36
18 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.38
19 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.41
20 91 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.48
21 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.54
22 Matyáš ElicerMatyáš Elicer 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.57
23 51 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.60
24 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.62
25 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.63
26 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.67
27 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.72
27 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.72
29 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.95
30 Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 10.11
31 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.21
32 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 10.43
33 106 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.46
34 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.92
35 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 11.59
Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 DNS
Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.38 11.00
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.46 9.00
3 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.55 8.00
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.77 7.00
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.80 6.00
6 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.91 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Wenke Lukáš - TJ Lokomotiva Trutnov 2. Matěj Čermák - DC Ostroměř 3. Kováč Adrian - SK Dobruška
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.97 4.00
2 Karel FňoukKarel Fňouk 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.02 3.00
3 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.16 2.00
4 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.76 1.00
Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 DNS
87 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.58 qA
2 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.93 qA
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.01 qB
4 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 09.07 qB
5 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.64
6 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.12
7 51 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.36
Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.67 qA
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.06 qB
3 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.47
4 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.54
5 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.00
6 Šárka ŠediváŠárka Šedivá 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 10.04
7 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 10.23
8 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.86 qA
2 Natálie PilařováNatálie Pilařová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.05 qB
3 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.11
4 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.22
5 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.51
6 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.03
7 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 10.46
8 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.02 qB
2 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.14
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.29
4 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.41
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.85
6 52 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.04
7 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.35
2 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.40
3 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.45
4 Natálie ČernáNatálie Černá 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.64
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.73
6 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.74
7 Michaela PlaceMichaela Place 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.76 qA
2 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.44
3 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 09.54
4 22 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.93
5 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 10.03
6 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.99
Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.15
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.41
3 75 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.66
4 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 10.06
5 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.22
6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.53
Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.86 qA
2 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.36
3 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.50
4 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.65
5 24 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.76
6 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.96
7 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.09 qB
2 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.29
3 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.37
4 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.76
5 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.97
6 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.07
Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (čt, 23.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.22
2 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.47
3 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.70
4 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.14
5 Aneta RadováAneta Radová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.64
Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.58 qA
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.67 qA
3 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.76 qA
4 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.86 qA
4 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.86 qA
6 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.93 qA
7 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.01 qB
8 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.02 qB
9 Natálie PilařováNatálie Pilařová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.05 qB
10 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.06 qB
11 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 09.07 qB
12 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.09 qB
13 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.11
14 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.14
15 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.15
16 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.22
16 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.22
18 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.29
18 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.29
20 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.35
21 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.36
22 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.37
23 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.40
24 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.41
24 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.41
26 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.44
27 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.45
28 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.47
28 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.47
30 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.50
31 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.51
32 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.54
32 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 09.54
34 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.64
34 Natálie ČernáNatálie Černá 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.64
36 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.65
37 75 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.66
38 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.70
39 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.73
40 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.74
41 24 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.76
41 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.76
43 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.85
44 22 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.93
45 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.96
46 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.97
47 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.00
48 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.03
48 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 10.03
50 Šárka ŠediváŠárka Šedivá 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 10.04
50 52 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.04
52 Michaela PlaceMichaela Place 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.05
53 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 10.06
54 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.07
55 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.12
56 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.14
57 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.17
58 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.22
59 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 10.23
60 51 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.36
61 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.41
62 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 10.46
63 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.53
64 Aneta RadováAneta Radová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.64
65 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.66
66 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.96
67 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.99
Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 DNS
Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 DNS
Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 DNS
Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNS
Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.53 11.00
2 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.61 9.00
3 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.72 8.00
4 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.82 7.00
5 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.89 6.00
6 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 08.89 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Jana Šmídová - TJ Sokol Hradec Králové 2. Kristýna Součková - TJ Sokol Hradec Králové 3. Bára Polívková - TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.91 4.00
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.94 3.00
3 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.97 2.00
4 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 09.02 1.00
5 Natálie PilařováNatálie Pilařová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.04
6 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 09.16
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 44.55 11.00
2 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 46.69 9.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 47.08 8.00
4 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.46 5.00
MS Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 50.62
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 50.56 7.00
2 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 51.19 6.00
3 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 53.58 2.00
4 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 54.31 1.00
5 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 59.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 54.72
2 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.91
3 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 70.99
Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 52.65 4.00
2 Karel FňoukKarel Fňouk 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 53.35 3.00
3 Adam PetříkAdam Petřík 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 57.44
4 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 59.44
5 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 60.18
Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 44.55 11.00
2 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 46.69 9.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 47.08 8.00
4 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 50.56 7.00
5 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 50.62
6 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 51.19 6.00
7 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.46 5.00
8 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 52.65 4.00
9 Karel FňoukKarel Fňouk 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 53.35 3.00
10 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 53.58 2.00
11 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 54.31 1.00
12 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 54.72
13 Adam PetříkAdam Petřík 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 57.44
14 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.91
15 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 59.38
16 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 59.44
17 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 60.18
18 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 70.99
Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 DNS
Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 46.39 11.00
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 47.03 9.00
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 47.08 8.00
4 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 47.46 7.00
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 47.96 5.00
MS Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 44.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 48.21 4.00
2 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 49.56 1.00
3 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 49.57
4 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 49.62
5 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 49.67
6 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 51.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 47.59 6.00
2 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 49.50 2.00
3 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 49.82
4 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 50.68
5 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 50.79
6 Karolína HornichováKarolína Hornichová 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 52.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 50.48
2 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 52.96
3 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 53.21
4 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 55.54
5 Eliška MachováEliška Machová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 57.32
Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 52.50
2 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 54.00
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 56.94
4 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.43
5 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 59.65
Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 50.77
2 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 55.76
3 Aneta RadováAneta Radová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 58.02
4 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 59.51
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 59.87
6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 63.48
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 50.08
2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 52.79
3 Aneta LukšováAneta Lukšová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 55.25
4 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 55.86
5 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 56.41
6 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 57.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 48.37 3.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 53.67
3 Šárka ŠediváŠárka Šedivá 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 59.37
4 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 63.88
Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 DNS
Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 44.48
2 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 46.39 11.00
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 47.03 9.00
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 47.08 8.00
5 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 47.46 7.00
6 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 47.59 6.00
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 47.96 5.00
8 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 48.21 4.00
9 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 48.37 3.00
10 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 49.50 2.00
11 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 49.56 1.00
12 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 49.57
13 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 49.62
14 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 49.67
15 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 49.82
16 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 50.08
17 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 50.48
18 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 50.68
19 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 50.77
20 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 50.79
21 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 51.02
22 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 52.50
23 Karolína HornichováKarolína Hornichová 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 52.69
24 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 52.79
25 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 52.96
26 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 53.21
27 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 53.67
28 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 54.00
29 Aneta LukšováAneta Lukšová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 55.25
30 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 55.54
31 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 55.76
32 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 55.86
33 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 56.41
34 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 56.94
35 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 57.00
36 Eliška MachováEliška Machová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 57.32
37 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.43
38 Aneta RadováAneta Radová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 58.02
39 Šárka ŠediváŠárka Šedivá 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 59.37
40 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 59.51
41 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 59.65
42 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 59.87
43 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 63.48
44 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 63.88
Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 DNS
Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 DNS
Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:27.08 11.00
2 84 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:29.78 9.00
3 86 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:30.72 8.00
4 83 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:30.76 7.00
5 85 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:31.00 6.00
6 87 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:35.37 5.00
7 88 Pavel MelicharPavel Melichar 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 2:39.49 3.00
8 90 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:41.09 1.00
9 93 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:51.78
10 92 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 3:00.16
91 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Kuhn František - TJ Maratonstav Úpice 2. Slaba Jakub - TJ Jilemnice 3. Horák Lukáš - TJ Sokol Jaroměř
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 99 Jiří PeterkaJiří Peterka 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:39.23 4.00
2 107 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:40.16 2.00
3 94 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:51.64
4 51 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11 2:53.52
5 115 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:56.46
6 98 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:59.13
7 108 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 3:02.44
8 106 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 3:03.07
9 109 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:03.29
10 95 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:03.29
11 112 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 3:13.38
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:27.08 11.00
2 84 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:29.78 9.00
3 86 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:30.72 8.00
4 83 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:30.76 7.00
5 85 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:31.00 6.00
6 87 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:35.37 5.00
7 99 Jiří PeterkaJiří Peterka 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:39.23 4.00
8 88 Pavel MelicharPavel Melichar 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 2:39.49 3.00
9 107 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:40.16 2.00
10 90 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:41.09 1.00
11 94 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:51.64
12 93 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:51.78
13 51 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11 2:53.52
14 115 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:56.46
15 98 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:59.13
16 92 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 3:00.16
17 108 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 3:02.44
18 106 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 3:03.07
19 109 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:03.29
19 95 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:03.29
21 112 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 3:13.38
91 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:33.06 11.00
2 1 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:34.16 9.00
3 19 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 2:37.20 8.00
4 21 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:37.54 7.00
5 41 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:38.05 6.00
6 23 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:47.20 4.00
7 24 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:48.82 3.00
8 32 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:50.22 2.00
9 45 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:52.94 1.00
10 43 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:53.26
11 22 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 2:54.74
12 46 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 2:55.32
42 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 DNS
25 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Ducháčková Ema - TJ Sokol Hradec Králové 2. Flečková Nikol - TJ Lokomotiva Trutnov 3. Podlešáková Monika - TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 72 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 2:44.35 5.00
2 75 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:54.82
3 53 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:55.73
4 54 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 2:57.22
5 74 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 12 3:03.85
6 81 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 14 3:03.95
7 55 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 3:04.76
8 47 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 3:06.42
9 50 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:10.74
10 51 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 3:13.34
11 48 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:18.33
12 49 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 3:21.09
52 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 DNS
MS 71 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 3:01.25
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:33.06 11.00
2 1 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:34.16 9.00
3 19 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 2:37.20 8.00
4 21 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:37.54 7.00
5 41 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:38.05 6.00
6 72 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 2:44.35 5.00
7 23 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:47.20 4.00
8 24 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:48.82 3.00
9 32 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:50.22 2.00
10 45 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:52.94 1.00
11 43 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:53.26
12 22 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 2:54.74
13 75 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:54.82
14 46 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 2:55.32
15 53 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:55.73
16 54 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 2:57.22
17 71 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 3:01.25
18 74 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 12 3:03.85
19 81 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 14 3:03.95
20 55 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 3:04.76
21 47 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 3:06.42
22 50 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:10.74
23 51 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 3:13.34
24 48 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:18.33
25 49 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 3:21.09
42 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 DNS
25 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 DNS
52 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.09 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.40 9.00
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 11.23 8.00
4 85 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.71 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.68 7.00
2 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.34 6.00
3 93 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.66 5.00
4 92 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 13.91 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav DušekStanislav Dušek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.83 3.00
2 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 13.63 2.00
3 Ondřej MarekOndřej Marek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 15.32
Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.09 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.40 9.00
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 11.23 8.00
4 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.68 7.00
5 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.34 6.00
6 93 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.66 5.00
7 85 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.71 4.00
8 Stanislav DušekStanislav Dušek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.83 3.00
9 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 13.63 2.00
10 92 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 13.91 1.00
11 Ondřej MarekOndřej Marek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 15.32
Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.34 9.00
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.50 8.00
3 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.57 7.00
4 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 12.15 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.91 6.00
2 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 12.14 5.00
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 12.37 3.00
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 12.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 12.43 2.00
2 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.22
3 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.29
42 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.89 1.00
2 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 13.35
Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.76 11.00
2 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 13.16
3 50 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.85
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.76 11.00
2 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.34 9.00
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.50 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.57 7.00
5 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.91 6.00
6 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 12.14 5.00
7 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 12.15 4.00
8 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 12.37 3.00
9 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 12.43 2.00
10 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.89 1.00
11 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 12.90
12 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 13.16
13 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.22
14 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.29
15 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 13.35
16 50 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.85
42 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.89 11.00
2 Hauk, Mánek, Salaba, Valenta Hauk, Mánek, Salaba, Valenta TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 34.09 8.00
3 93 Gloser, Javůrek, Pašek, Zeman Gloser, Javůrek, Pašek, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 34.80 7.00
4 Malich, Čeřovský, Vašata, Kňákal Malich, Čeřovský, Vašata, Kňákal TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 35.58 5.00
5 Velechovský, Fňouk, Grim, Hájek Velechovský, Fňouk, Grim, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 35.88 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Touc, Stejskal, Kopecký, Kováč Touc, Stejskal, Kopecký, Kováč SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 35.71 4.00
2 Havlíček, Koldovský, Křivánek, Vitvar Havlíček, Koldovský, Křivánek, Vitvar Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 36.74 2.00
3 Kloutvor, Elicer, Hrnčíř, Hovorka Kloutvor, Elicer, Hrnčíř, Hovorka Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 37.00 1.00
4 Lukáš, Palan, Erban, Kubíček Lukáš, Palan, Erban, Kubíček TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 37.05
5 Dušek, Hůlka, Marek, Vavřín Dušek, Hůlka, Marek, Vavřín TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 41.43
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Pecina, Říha Ježek, Ježek, Pecina, Říha TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 33.96 9.00
2 86 Horák, Kopecký, Nagy, Petera Horák, Kopecký, Nagy, Petera TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.20 6.00
3 98 Horák, Najman, Rejsek, Hrbek Horák, Najman, Rejsek, Hrbek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 38.48
4 Švorčík, Vít, Rypl, Jirman Švorčík, Vít, Rypl, Jirman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 38.49
5 Křížek, Hron, Husár, Filiz Křížek, Hron, Husár, Filiz Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 38.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.89 11.00
2 Ježek, Ježek, Pecina, Říha Ježek, Ježek, Pecina, Říha TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 33.96 9.00
3 Hauk, Mánek, Salaba, Valenta Hauk, Mánek, Salaba, Valenta TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 34.09 8.00
4 93 Gloser, Javůrek, Pašek, Zeman Gloser, Javůrek, Pašek, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 34.80 7.00
5 86 Horák, Kopecký, Nagy, Petera Horák, Kopecký, Nagy, Petera TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.20 6.00
6 Malich, Čeřovský, Vašata, Kňákal Malich, Čeřovský, Vašata, Kňákal TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 35.58 5.00
7 85 Touc, Stejskal, Kopecký, Kováč Touc, Stejskal, Kopecký, Kováč SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 35.71 4.00
8 Velechovský, Fňouk, Grim, Hájek Velechovský, Fňouk, Grim, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 35.88 3.00
9 Havlíček, Koldovský, Křivánek, Vitvar Havlíček, Koldovský, Křivánek, Vitvar Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 36.74 2.00
10 Kloutvor, Elicer, Hrnčíř, Hovorka Kloutvor, Elicer, Hrnčíř, Hovorka Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 37.00 1.00
11 Lukáš, Palan, Erban, Kubíček Lukáš, Palan, Erban, Kubíček TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 37.05
12 98 Horák, Najman, Rejsek, Hrbek Horák, Najman, Rejsek, Hrbek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 38.48
13 Švorčík, Vít, Rypl, Jirman Švorčík, Vít, Rypl, Jirman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 38.49
14 Křížek, Hron, Husár, Filiz Křížek, Hron, Husár, Filiz Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 38.58
15 Dušek, Hůlka, Marek, Vavřín Dušek, Hůlka, Marek, Vavřín TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 41.43

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.79 11.00
2 Horáčková, Kopecká, Kholová, Tázlerová Horáčková, Kopecká, Kholová, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 34.74 6.00
3 Ficencová, Gultová, Stolínová, Kohlová Ficencová, Gultová, Stolínová, Kohlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.23 3.00
4 Lukšová, Šírová, Pokorná, Žalská Lukšová, Šírová, Pokorná, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 35.50 2.00
5 Hillermannová, Sedláčková, Davidová, Ježková Hillermannová, Sedláčková, Davidová, Ježková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 36.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stejskalová, Štětinová, Frejvaldová, Smažíková Stejskalová, Štětinová, Frejvaldová, Smažíková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 34.15 8.00
2 Horníková, Besperátová, Imlaufová, Bašová Horníková, Besperátová, Imlaufová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 34.28 7.00
3 Lišková, Adamu, Jezdinská, Flečková Lišková, Adamu, Jezdinská, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.90 5.00
4 Exnarová, Ježková, Jindrová, Pittnerová Exnarová, Ježková, Jindrová, Pittnerová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 37.20
5 32 Bořková, Grusová, Lukášová, Pilařová Bořková, Grusová, Lukášová, Pilařová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 37.71
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 34.03 9.00
2 Lukášková, Mulačová, Blažková, Dostálková Lukášková, Mulačová, Blažková, Dostálková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 35.58 1.00
3 Kozáková, Kubasová, Christoffels, Dušková Kozáková, Kubasová, Christoffels, Dušková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 36.32
4 55 Lžíčařová, Schönigerová, Součková, Pecháčková Lžíčařová, Schönigerová, Součková, Pecháčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 36.82
5 21 Malá, Školová, Krtičková, Hauková Malá, Školová, Krtičková, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 39.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Dvořáková, Čtvrtečková, Fejová, Horská Dvořáková, Čtvrtečková, Fejová, Horská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.77
2 Kovačičová, Peterková, Patschová, Kasperová Kovačičová, Peterková, Patschová, Kasperová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36.26
3 Regentová, Chudá, Vokolková, Hladíková Regentová, Chudá, Vokolková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 36.39
4 Hálová, Novotná, Thiele, Součková Hálová, Novotná, Thiele, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 38.57
5 Schusterova, Paarová, Horkelová, Plecháčová Schusterova, Paarová, Horkelová, Plecháčová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 40.63
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Picková, Součková, Podlešáková, Machková Picková, Součková, Podlešáková, Machková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 35.04 4.00
2 Hronovská, Bláhová, Hudousková, Perun Hronovská, Bláhová, Hudousková, Perun TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.50
3 Růžičková, Sedláčková, Šturmová, Machová Růžičková, Sedláčková, Šturmová, Machová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 39.25
4 Place, Stránská, Šedivá, Machytková Place, Stránská, Šedivá, Machytková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 39.83
5 Herálecká, Horáková, Hojgrová, Kučírková Herálecká, Horáková, Hojgrová, Kučírková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 40.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.79 11.00
2 Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 34.03 9.00
3 Stejskalová, Štětinová, Frejvaldová, Smažíková Stejskalová, Štětinová, Frejvaldová, Smažíková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 34.15 8.00
4 Horníková, Besperátová, Imlaufová, Bašová Horníková, Besperátová, Imlaufová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 34.28 7.00
5 Horáčková, Kopecká, Kholová, Tázlerová Horáčková, Kopecká, Kholová, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 34.74 6.00
6 Lišková, Adamu, Jezdinská, Flečková Lišková, Adamu, Jezdinská, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.90 5.00
7 Picková, Součková, Podlešáková, Machková Picková, Součková, Podlešáková, Machková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 35.04 4.00
8 Ficencová, Gultová, Stolínová, Kohlová Ficencová, Gultová, Stolínová, Kohlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.23 3.00
9 Lukšová, Šírová, Pokorná, Žalská Lukšová, Šírová, Pokorná, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 35.50 2.00
10 Lukášková, Mulačová, Blažková, Dostálková Lukášková, Mulačová, Blažková, Dostálková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 35.58 1.00
11 47 Dvořáková, Čtvrtečková, Fejová, Horská Dvořáková, Čtvrtečková, Fejová, Horská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.77
12 Hillermannová, Sedláčková, Davidová, Ježková Hillermannová, Sedláčková, Davidová, Ježková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 36.21
13 Kovačičová, Peterková, Patschová, Kasperová Kovačičová, Peterková, Patschová, Kasperová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36.26
14 Kozáková, Kubasová, Christoffels, Dušková Kozáková, Kubasová, Christoffels, Dušková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 36.32
15 Regentová, Chudá, Vokolková, Hladíková Regentová, Chudá, Vokolková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 36.39
16 55 Lžíčařová, Schönigerová, Součková, Pecháčková Lžíčařová, Schönigerová, Součková, Pecháčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 36.82
17 Exnarová, Ježková, Jindrová, Pittnerová Exnarová, Ježková, Jindrová, Pittnerová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 37.20
18 Hronovská, Bláhová, Hudousková, Perun Hronovská, Bláhová, Hudousková, Perun TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.50
19 32 Bořková, Grusová, Lukášová, Pilařová Bořková, Grusová, Lukášová, Pilařová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 37.71
20 Hálová, Novotná, Thiele, Součková Hálová, Novotná, Thiele, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 38.57
21 Růžičková, Sedláčková, Šturmová, Machová Růžičková, Sedláčková, Šturmová, Machová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 39.25
22 21 Malá, Školová, Krtičková, Hauková Malá, Školová, Krtičková, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 39.82
23 Place, Stránská, Šedivá, Machytková Place, Stránská, Šedivá, Machytková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 39.83
24 Herálecká, Horáková, Hojgrová, Kučírková Herálecká, Horáková, Hojgrová, Kučírková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 40.16
25 Schusterova, Paarová, Horkelová, Plecháčová Schusterova, Paarová, Horkelová, Plecháčová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 40.63

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.121.171.221.271.291.311.331.351.401.431.461.49 Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 13 1.46 -oooooooooxoxxx 11.00
2 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 11 1.31 oooxxoooxxx 9.00
3 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 12 1.31 --oooxoxx 8.00
4 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 2 1.31 ooxoxooxxoxxx 7.00
5 94 Jan VitvarJan Vitvar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 8 1.27 oxooxoxx 6.00
6 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 1.22 oooxx 5.00
7 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 9 1.22 oxooxxx 4.00
8 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 6 1.22 ooxxoxxx 3.00
9 František NajmanFrantišek Najman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 1.17 ooxx 2.00
10 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4 1.17 xoxoxx 1.00
11 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 7 1.17 xxoxxoxx
12 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 1.12 oxxx
Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 NM xx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.071.121.171.221.251.271.291.311.331.40 Body
1 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 21 1.33 ----oooooxxx 11.00
2 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 20 1.31 ooooxooooxx 9.00
3 Aneta LukšováAneta Lukšová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 13 1.31 ooxooooxooxxx 8.00
4 Natálie PilařováNatálie Pilařová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 19 1.29 ooxooooxxoxx 7.00
5 Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3 1.27 ooxooooxxx 6.00
6 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 17 1.27 ooooxoxoxxx 5.00
7 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 18 1.25 ooooxoxx 4.00
8 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 9 1.25 oxxooxoxoxxx 3.00
9 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 1.25 ooooxxoxxx 2.00
10 Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 15 1.25 ooxooxxoxxx 1.00
11 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 10 1.22 ooooxx
12 Karolína HornichováKarolína Hornichová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 14 1.22 oxoooxxx
13 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 8 1.22 ooxoxxoxxx
14 45 Eliška ChudáEliška Chudá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 12 1.17 oooxx
15 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 11 1.17 oxooxxx
16 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 5 1.17 ooxoxx
17 43 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 6 1.17 oxoxoxxx
18 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 1.07 oxxx
19 Zuzana DuškováZuzana Dušková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 7 1.07 xoxxx
47 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1 NM xx
Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 NM xxx
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrian KováčAdrian Kováč
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 32 4.70 +0.3 m/s 0.0 11.00
2 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 27 4.65 +0.2 m/s 0.0 9.00
3 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 33 4.53 +0.7 m/s 0.0 8.00
4 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30 4.46 +1.1 m/s 0.0 7.00
5 84 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 5 4.42 +0.8 m/s 0.0 6.00
6 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 29 4.30 +0.6 m/s 0.0 5.00
7 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 31 4.25 +0.4 m/s 0.0 4.00
8 90 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 25 4.23 +0.0 m/s 0.0 3.00
9 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 23 4.06 +0.6 m/s 0.0 2.00
10 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 3.98 +0.0 m/s 0.0 1.00
11 109 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 3.96 +0.0 m/s 0.0
12 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 17 3.93 +0.3 m/s 0.0
13 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 8 3.89 +0.0 m/s 0.0
14 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 13 3.79 +0.9 m/s 0.0
15 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 3.71 +0.0 m/s 0.0
16 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 26 3.62 +0.0 m/s 0.0
17 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 24 3.58 +0.0 m/s 0.0
18 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.52 +1.0 m/s 0.0
19 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 19 3.49 +0.0 m/s 0.0
20= Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 14 3.41 +0.0 m/s 0.0
20= Jiří HrnčířJiří Hrnčíř
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 16 3.41 +0.4 m/s 0.0
22 95 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 3.35 +0.0 m/s 0.0
23 108 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3 3.34 +0.8 m/s 0.0
24 98 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 3.29 +0.2 m/s 0.0
25 115 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 3.27 +0.6 m/s 0.0
26 Pavel UčenýPavel Učený
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 9 2.96 +0.7 m/s 0.0
27 Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 2.90 +0.0 m/s 0.0
28 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 2.61 +0.0 m/s 0.0
Karel HavlíčekKarel Havlíček
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 20 DNS 0.0
Matouš FlégrMatouš Flégr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 15 DNS 0.0
Adam ČeřovskýAdam Čeřovský
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 18 DNS 0.0
Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 22 DNS 0.0
Adam PetříkAdam Petřík
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 2 DNS 0.0
MS Tadeáš MacákTadeáš Macák
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 28 3.81 +0.0 m/s 0.0
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 42 4.76 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1 4.52 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 39 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 31 4.29 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 38 4.18 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 33 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 18 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 34 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 35 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 23 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 36 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 72 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 32 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 41 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 40 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 37 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0
14 19 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 22 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 28 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 20 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 30 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 10 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
19 32 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 13 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 24 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
21 55 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 27 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 5 3.68 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 19 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Nicole KozákováNicole Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 26 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 17 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Eliška MachováEliška Machová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 21 3.54 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Nela HillermannováNela Hillermannová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 29 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Karolína JežkováKarolína Ježková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 9 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 7 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Eliška KrtičkováEliška Krtičková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 2 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 3.43 0.00.00.00.00.00.00.0
33 81 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 14 3.41 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Sofie ŠkolováSofie Školová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 18 3.41 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 23 3.34 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 25 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Michaela PlaceMichaela Place
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 12 3.15 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Anna JindrováAnna Jindrová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 15 3.11 0.00.00.00.00.00.00.0
39 Magdalena HojnáMagdalena Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 6 2.88 0.00.00.00.00.00.00.0
Petra NěmcováPetra Němcová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS 71 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 3 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 42 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 25 09.77 08.8509.7709.7509.770.00.00.0 11.00
2 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 24 09.75 08.9009.75x09.750.00.00.0 9.00
3 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 2 09.72 07.9708.5709.7209.720.00.00.0 8.00
4 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 21 09.66 09.6609.6509.4809.660.00.00.0 7.00
5 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 22 09.44 08.5609.44x09.440.00.00.0 6.00
6 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 5 08.92 08.3208.4408.9208.920.00.00.0 5.00
7 Vendula ExnarováVendula Exnarová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 23 08.90 08.9008.28x08.900.00.00.0 4.00
8 Natálie ČernáNatálie Černá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 08.18 06.5707.4908.1808.180.00.00.0 3.00
9 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4 08.04 x07.6508.0408.040.00.00.0 2.00
10 Sabina KubasováSabina Kubasová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 20 07.67 07.4807.5607.6707.670.00.00.0 1.00
11 Barbora BrádlováBarbora Brádlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 18 07.45 x07.2207.4507.450.00.00.0
12 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 15 07.14 07.1407.0706.9807.140.00.00.0
13 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 19 07.13 06.6307.13x07.130.00.00.0
14 Anna MedlíkováAnna Medlíková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 16 07.06 07.0106.5107.0607.060.00.00.0
15 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 9 06.99 06.27x06.9906.990.00.00.0
16 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 17 06.97 06.6306.9106.9706.970.00.00.0
17 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 14 06.90 x06.3906.9006.900.00.00.0
18 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 06.35 06.2706.3006.3506.350.00.00.0
19 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 13 06.31 06.2805.2606.3106.310.00.00.0
20 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 8 06.23 05.3606.2305.3706.230.00.00.0
21 54 Tereza JežkováTereza Ježková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3 06.22 x06.2205.4306.220.00.00.0
22 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 05.74 05.6505.740.005.740.00.00.0
23 Zuzana DuškováZuzana Dušková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 10 05.56 x05.56x05.560.00.00.0
24 Adéla MaláAdéla Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 7 05.15 x05.1504.7405.150.00.00.0
25 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 04.62 04.4604.4004.6204.620.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 14 10.52 10.4410.5209.9810.520.00.00.0 11.00
2 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 13 09.43 08.4409.1509.4309.430.00.00.0 9.00
3 Jakub ŘíhaJakub Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12 09.08 08.9008.2309.0809.080.00.00.0 8.00
4 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 07.53 07.5307.4007.0607.530.00.00.0 7.00
5 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 2 07.45 07.1407.1807.4507.450.00.00.0 6.00
6 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 10 07.34 07.2207.3406.8307.340.00.00.0 5.00
7 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 07.34 07.3406.9106.9407.340.00.00.0 4.00
8 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 07.06 06.9306.4807.0607.060.00.00.0 3.00
9 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 06.90 06.9005.9106.4806.900.00.00.0 2.00
10 83 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 9 06.71 06.7106.6305.4806.710.00.00.0 1.00
11 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 5 06.30 x06.3006.0606.300.00.00.0
12 Adam PetříkAdam Petřík
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 06.07 05.3505.2406.0706.070.00.00.0
13 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 06.02 05.3606.0006.0206.020.00.00.0
14 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 6 05.40 x04.8505.4005.400.00.00.0
15 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4 03.73 x03.73x03.730.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 24 36.83 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 23 29.94 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 28.84 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 2 26.46 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 17 24.74 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 8 23.22 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 22.59 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 20 20.63 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3 19.50 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 18.71 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 9 17.97 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Barbora BrádlováBarbora Brádlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 21 17.85 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 19 17.06 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 16 16.30 0.00.00.00.00.00.00.0
15 21 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 15 16.16 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 7 16.10 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Anna MedlíkováAnna Medlíková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 14 14.52 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Anna KučírkováAnna Kučírková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 4 13.86 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13 13.40 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 12 12.74 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Sabina MorkesováSabina Morkesová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 5 11.00 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 18 09.48 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 07.42 0.00.00.00.00.00.00.0
74 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 6 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Pokorná Petra - TJ Jilemnice 2. Horská Rozálie - SK Dobruška 3. Kholová Eliška - TJ Sokol Jaroměř
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13 29.68 0.0 11.00
2 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 14 28.94 0.0 9.00
3 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 11 25.66 0.0 8.00
4 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 12 24.94 0.0 7.00
5 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 7 24.77 0.0 6.00
6 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 22.16 0.0 5.00
7 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 21.62 0.0 4.00
8 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 2 19.43 0.0 3.00
9 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 8 17.50 0.0 2.00
10 Ondřej MarekOndřej Marek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 5 15.30 0.0 1.00
11 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 14.94 0.0
12 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3 14.87 0.0
13 Jiří HrnčířJiří Hrnčíř
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 6 11.81 0.0
MS Jakub SamlerJakub Samler
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 10 18.77 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Horák Lukáš - TJ Sokol Jaroměř 2. Malik Antonín - TJ Dvůr Králové nad Labem 3. Repaský Jakub - TJ Jilemnice
Celkem 14 závodníků