výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena

Nové Město nad Metují (20. 7. 2019)

60 m - Ml. žáci

(so, 20.7.2019 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 164 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 SB 08.61
2 161 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.73
3 159 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 SB 08.80
4 162 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.89
5 158 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.06
6 163 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.20
7 232 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.41
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 20.7.2019 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 169 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 08.60
2 170 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 SB 08.71
3 245 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 08.75
4 172 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.16
5 171 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 SB 09.17
6 166 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.31
7 167 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 09.63
8 168 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 SB 10.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.7.2019 - 17:38) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.04
2 155 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.26
3 156 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.45
4 153 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.76
5 154 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.86
6 233 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.88
7 157 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 10.18
8 234 Martin NývltMartin Nývlt 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.26
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 20.7.2019 - 17:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 151 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.04
2 147 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 09.57
3 150 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 09.97
4 244 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.04
5 152 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.08
6 148 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.18
7 149 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.35
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.7.2019 - 17:50) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Marzouk abdu AhmedMarzouk abdu Ahmed 00 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 10.51 0.117
2 17 Jumah ahmed OmarJumah ahmed Omar 99 Saudi ArabiaSaudi Arabia 3 10.81 0.154
3 11 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.02 0.166
4 12 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 11.21 0.163
5 20 Mateusz GrabczewskiMateusz Grabczewski 02 PolandPoland 1 11.23 0.161
6 8 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.34 0.184
19 Theo EtienneTheo Etienne 96 United KingdomUnited Kingdom 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 20.7.2019 - 17:55) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.14 0.143
2 6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.24 0.129
3 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 1 11.25 0.145
4 9 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.39 0.177
5 7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.40 0.165
6 10 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.41 0.136
229 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Marzouk abdu AhmedMarzouk abdu Ahmed 00 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 10.51 0.117
2 17 Jumah ahmed OmarJumah ahmed Omar 99 Saudi ArabiaSaudi Arabia 3 10.81 0.154
3 11 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.02 0.166
4 3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.14 0.143
5 12 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 11.21 0.163
6 20 Mateusz GrabczewskiMateusz Grabczewski 02 PolandPoland 1 11.23 0.161
7 6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.24 0.129
8 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 1 11.25 0.145
9 8 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.34 0.184
10 9 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.39 0.177
11 7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.40 0.165
12 10 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.41 0.136
19 Theo EtienneTheo Etienne 96 United KingdomUnited Kingdom 4 DNS
229 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS

100 m - Ženy

(so, 20.7.2019 - 17:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Ochocka EwaOchocka Ewa 96 PolandPoland 5 11.99 0.176
2 31 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 12.77 0.205
3 29 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 13.29 0.214
4 249 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.67 0.182
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.7.2019 - 15:55) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 20.80 0.146
2 1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.86 0.168
3 89 Muhammed AnasMuhammed Anas 94 IndiaIndia 3 20.95 0.211
4 19 Theo EtienneTheo Etienne 96 United KingdomUnited Kingdom 2 21.32 0.163
5 17 Jumah ahmed OmarJumah ahmed Omar 99 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 21.93 0.181
6 87 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.94 0.145
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.7.2019 - 16:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 =SB 21.36 0.143
2 230 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.40 0.172
3 4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.86 0.165
4 12 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.40 0.191
229 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNF 0.144
91 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.7.2019 - 16:05) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 4 21.83 0.154
2 88 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 21.99 0.149
3 3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.12 0.155
4 86 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.38 0.168
5 7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.87 0.162
14 Marzouk abdu AhmedMarzouk abdu Ahmed 00 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.7.2019 - 16:10) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 84 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 22.11 0.149
2 248 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 22.13 0.165
3 8 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.20 0.165
4 6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 22.33 0.144
5 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 6 22.80 0.151
6 85 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.01 0.188
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 20.80 0.146
2 1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.86 0.168
3 89 Muhammed AnasMuhammed Anas 94 IndiaIndia 3 20.95 0.211
4 19 Theo EtienneTheo Etienne 96 United KingdomUnited Kingdom 2 21.32 0.163
5 83 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 =SB 21.36 0.143
6 230 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.40 0.172
7 90 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 4 21.83 0.154
8 4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.86 0.165
9 17 Jumah ahmed OmarJumah ahmed Omar 99 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 21.93 0.181
10 87 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.94 0.145
11 88 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 21.99 0.149
12 84 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 22.11 0.149
13 3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.12 0.155
14 248 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 22.13 0.165
15 8 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.20 0.165
16 6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 22.33 0.144
17 86 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.38 0.168
18 12 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.40 0.191
19 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 6 22.80 0.151
20 7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.87 0.162
21 85 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.01 0.188
229 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNF 0.144
91 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
14 Marzouk abdu AhmedMarzouk abdu Ahmed 00 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.7.2019 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Al-yassin MazenAl-yassin Mazen 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 SB 45.98 0.224
2 100 Tom noah NirmalTom noah Nirmal 94 IndiaIndia 4 46.05 0.152
3 102 K.s. JeevanK.s. Jeevan 94 IndiaIndia 2 46.47 0.165
4 103 Jacob AmojJacob Amoj 98 IndiaIndia 3 46.99 0.248
5 101 P.p.kunhu MuhammedP.p.kunhu Muhammed 87 IndiaIndia 5 47.19 0.218
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.7.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Kumar raja MohanKumar raja Mohan 96 IndiaIndia 4 47.20 0.223
2 95 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 47.29 0.179
3 109 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.20 0.205
4 106 Benediktas MickusBenediktas Mickus 97 LatviaLatvia 6 48.56 0.287
5 92 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 50.14 0.236
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.7.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 49.19 0.184
2 94 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.43 0.152
3 99 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 50.50 0.236
4 108 Jan LewandowskiJan Lewandowski 02 PolandPoland 6 51.63 0.196
5 250 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 53.15 0.168
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Al-yassin MazenAl-yassin Mazen 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 SB 45.98 0.224
2 100 Tom noah NirmalTom noah Nirmal 94 IndiaIndia 4 46.05 0.152
3 102 K.s. JeevanK.s. Jeevan 94 IndiaIndia 2 46.47 0.165
4 103 Jacob AmojJacob Amoj 98 IndiaIndia 3 46.99 0.248
5 101 P.p.kunhu MuhammedP.p.kunhu Muhammed 87 IndiaIndia 5 47.19 0.218
6 105 Kumar raja MohanKumar raja Mohan 96 IndiaIndia 4 47.20 0.223
7 95 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 47.29 0.179
8 109 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.20 0.205
9 106 Benediktas MickusBenediktas Mickus 97 LatviaLatvia 6 48.56 0.287
10 93 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 49.19 0.184
11 92 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 50.14 0.236
12 94 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.43 0.152
13 99 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 50.50 0.236
14 108 Jan LewandowskiJan Lewandowski 02 PolandPoland 6 51.63 0.196
15 250 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 53.15 0.168

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.7.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Hima DasHima Das 00 IndiaIndia 4 MR 52.09 0.192
2 138 V.k. VismayaV.k. Vismaya 97 IndiaIndia 3 SB 52.48 0.297
3 140 Saritaben laxma GaykwadSaritaben laxma Gaykwad 95 IndiaIndia 2 53.28 0.266
4 139 Mr PoovammaMr Poovamma 90 IndiaIndia 5 53.74 0.167
5 142 R VithyaR Vithya 98 IndiaIndia 6 54.19 0.300
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.7.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 146 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 4 SB 54.05 0.281
2 144 V SubhaV Subha 98 IndiaIndia 6 SB 54.22 0.239
3 141 Vk ShalinyVk Shaliny 98 IndiaIndia 5 55.39 0.411
4 135 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 56.91 0.437
5 145 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 PolandPoland 2 57.06 0.387
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.7.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.11 0.208
2 128 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.48 0.379
3 129 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 57.55 0.200
4 136 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 57.77 0.340
5 127 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 58.05 0.308
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.7.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 57.29 0.330
2 131 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 57.50 0.213
3 133 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 58.31 0.310
4 243 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.30 0.281
5 242 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.65 0.336
240 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Hima DasHima Das 00 IndiaIndia 4 MR 52.09 0.192
2 138 V.k. VismayaV.k. Vismaya 97 IndiaIndia 3 SB 52.48 0.297
3 140 Saritaben laxma GaykwadSaritaben laxma Gaykwad 95 IndiaIndia 2 53.28 0.266
4 139 Mr PoovammaMr Poovamma 90 IndiaIndia 5 53.74 0.167
5 146 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 4 SB 54.05 0.281
6 142 R VithyaR Vithya 98 IndiaIndia 6 54.19 0.300
7 144 V SubhaV Subha 98 IndiaIndia 6 SB 54.22 0.239
8 141 Vk ShalinyVk Shaliny 98 IndiaIndia 5 55.39 0.411
9 135 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 56.91 0.437
10 145 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 PolandPoland 2 57.06 0.387
11 13 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.11 0.208
12 134 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 57.29 0.330
13 128 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.48 0.379
14 131 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 57.50 0.213
15 129 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 57.55 0.200
16 136 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 57.77 0.340
17 127 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 58.05 0.308
18 133 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 58.31 0.310
19 243 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.30 0.281
20 242 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.65 0.336
240 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 DNS

1500 m - Muži

(so, 20.7.2019 - 16:43) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 67 Vasil KovalVasil Koval 99 UkraineUkraine 2 3:53.02
2 66 Roman RostikusRoman Rostikus 92 UkraineUkraine 1 3:53.25
3 58 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:53.25
4 44 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 SB 3:54.39
5 63 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:59.77
6 53 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:00.78
7 59 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17 SB 4:01.36
8 48 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 18 SB 4:01.43
9 56 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 SB 4:03.46
10 52 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 SB 4:03.52
11 49 Lukash PlatilLukash Platil 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19 SB 4:03.75
12 61 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:04.80
13 60 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20 SB 4:04.98
14 57 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 4:11.32
15 54 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:11.80
16 62 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21 4:13.83
17 64 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:14.36
18 43 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16 4:17.11
19 65 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 9 4:17.90
20 47 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 15 4:20.55
21 51 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 14 4:23.29
22 50 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk... 22 4:31.13
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40054Ekl Šimon (DOMAZ)1:02.08
80054Ekl Šimon (DOMAZ)2:04.37
120044Chour Ondřej (ACCLI)3:09.15
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 20.7.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 241 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:22.11
2 82 Demyanyuk orysya Motulska-Demyanyuk orysya Motulska- 92 UkraineUkraine 2 4:22.98
3 78 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:25.75
4 81 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:30.30
5 71 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 4:33.78
6 77 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:42.98
7 68 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:45.61
8 73 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:53.68
9 79 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 5:04.83
10 72 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 5:11.92
11 69 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 10 5:55.58
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400241Mäki Kristiina (OLYPR)1:05.54
800241Mäki Kristiina (OLYPR)2:15.87
1200241Mäki Kristiina (OLYPR)3:28.09
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 20.7.2019 - 15:30) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 6 SB 13.26 0.162
2 26 Natalya Yurchuk-ruchivskaNatalya Yurchuk-ruchivska 96 UkraineUkraine 4 13.49 0.158
3 25 Diana BazalarDiana Bazalar 95 PeruPeru 5 13.80 0.176
4 21 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.01 0.194
5 24 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 14.88 0.146
6 240 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 16.35 0.171
22 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži

(so, 20.7.2019 - 14:55) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Mohammed Al-jadaniMohammed Al-jadani 94 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 SB 14.20 0.149
2 37 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.43 0.176
3 38 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.92 0.163
4 35 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.96 0.148
5 42 Marc adrien DrozdaMarc adrien Drozda 94 SlovakiaSlovakia 6 15.09 0.173
6 36 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 15.45 0.181
7 39 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.71 0.177
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.7.2019 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 M.p. JabirM.p. Jabir 94 IndiaIndia 4 MR 49.66 0.188
2 119 Abdullah reygal MulayhiAbdullah reygal Mulayhi 90 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 SB 50.00 0.257
3 124 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 3 51.02 0.199
4 117 Paul JithinPaul Jithin 91 IndiaIndia 5 51.45 0.226
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.7.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 113 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 50.82 0.204
2 115 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 50.99 0.163
3 38 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.15 0.182
4 122 Peter HribaršekPeter Hribaršek 90 SloveniaSlovenia 5 53.20 0.157
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.7.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 121 Ambrozy KacperAmbrozy Kacper 96 PolandPoland 2 52.26 0.182
2 110 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 55.57 0.176
3 120 Mohammed MajrashiMohammed Majrashi 90 Saudi ArabiaSaudi Arabia 3 55.92 0.278
4 111 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.30 0.164
5 112 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.18 0.200
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 M.p. JabirM.p. Jabir 94 IndiaIndia 4 MR 49.66 0.188
2 119 Abdullah reygal MulayhiAbdullah reygal Mulayhi 90 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 SB 50.00 0.257
3 113 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 50.82 0.204
4 115 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 50.99 0.163
5 124 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 3 51.02 0.199
6 117 Paul JithinPaul Jithin 91 IndiaIndia 5 51.45 0.226
7 121 Ambrozy KacperAmbrozy Kacper 96 PolandPoland 2 52.26 0.182
8 38 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.15 0.182
9 122 Peter HribaršekPeter Hribaršek 90 SloveniaSlovenia 5 53.20 0.157
10 110 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 55.57 0.176
11 120 Mohammed MajrashiMohammed Majrashi 90 Saudi ArabiaSaudi Arabia 3 55.92 0.278
12 111 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.30 0.164
13 112 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.18 0.200

Skok vysoký - Muži

(so, 20.7.2019 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.811.861.911.962.012.062.112.162.202.24
1 Ryo SatoRyo Sato
JapanJapan
94 5 2.20 ------OOOXXX
2 Serhiy SlisenkoSerhiy Slisenko
UkraineUkraine
96 4 2.01 ---OOXXX
3= Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2 1.91 OOOXXX
3= Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC PardubiceAC Pardubice
98 1 SB 1.91 OOOXXX
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3 1.91 OOXXOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 20.7.2019 - 15:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 12 7.75 +0.1 m/s XXX07.49  -0.67.75  +0.17.70  -0.8
2 Mateusz JopekMateusz Jopek
PolandPoland
96 9 SB 7.69 -0.7 m/s 7.58  +2.7XX7.587.69  -0.7X7.67  +0.8
3 Serhij KrukSerhij Kruk
UkraineUkraine
93 11 7.32 -1.4 m/s 7.07  +0.3X7.28  +0.87.287.15  -1.37.32  -1.4X
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 6 SB 7.16 -0.4 m/s 6.97  +1.97.07  +0.27.13  +0.37.137.16  -0.47.12  -2.77.06  -0.7
5 David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 5 SB 7.02 +0.1 m/s 6.84  -0.8XX6.847.02  +0.16.85  -0.66.99  -0.1
6 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 3 SB 6.85 -0.2 m/s XX6.69  +0.06.695.14  +0.16.85  -0.2X
7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 4 6.38 +0.1 m/s XX6.29  +0.56.294.81  +0.0X6.38  +0.1
8 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 6.37 -2.0 m/s 6.21  +0.46.28  -0.46.07  +0.26.284.69  -0.4X6.37  -2.0
Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 2 DNS
Turcsanyi DanielTurcsanyi Daniel
SlovakiaSlovakia
97 1 DNS
Abraham SaenekeAbraham Saeneke
GhanaGhana
05 10 DNS
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 8 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 20.7.2019 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Joanna KuryloJoanna Kurylo
PolandPoland
95 5 5.91 -0.9 m/s  -0.65.89  -2.4 -0.95.895.88  -1.7 -0.45.91  -0.9
2 Candy TocheCandy Toche
PeruPeru
98 4 5.91 +0.2 m/s 5.73  +0.75.71  -1.85.91  +0.25.915.77  -0.85.76  -0.2 -1.3
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 5.18 -1.4 m/s 5.15 -1.35.15  -0.45.155.14  -0.55.10  -0.85.18  -1.4
Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 2 DNS
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 20.7.2019 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Clive PullenClive Pullen
JamaicaJamaica
94 13 16.74 -1.0 m/s X16.74  -1.0X16.74X16.65  +0.216.53
2 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski
PolandPoland
86 12 16.34 +0.5 m/s 15.54  +0.5X15.51  -1.415.54X16.03  -0.116.34  +0.5
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 1 15.70 -0.8 m/s 15.03  -1.714.24  +0.015.70  -0.815.7015.54  +0.3X14.71  +0.2
4 Serhij KrukSerhij Kruk
UkraineUkraine
93 3 15.38 -0.8 m/s 15.38  -0.815.34  -0.315.18  +0.215.3815.18  -1.215.16  +1.015.35  -0.2
5 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 11 14.96 +0.0 m/s 14.79  -0.314.96  0.014.16  -2.414.9614.28  +0.414.76  +0.414.86  -0.6
6 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 8 14.41 -0.1 m/s 14.41  -0.114.24  +0.814.33  -0.714.4114.12  +0.614.10  +0.6X
7 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 9 14.37 XX14.37  -1.214.37XXX
8 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 5 SB 13.98 -0.1 m/s X13.98  -0.1X13.98X13.95  -1.013.74  -1.1
9 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 13.62 -0.2 m/s XX13.62  -0.213.62
Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 2 DNS
Turcsanyi DanielTurcsanyi Daniel
SlovakiaSlovakia
97 4 DNS
David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 10 NM
David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 NM
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 20.7.2019 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 9 15.57 15.1715.57X15.57XXX
2 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 8 15.44 14.7115.4415.0215.44XX14.83
3 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 6 14.80 14.80XX14.80XX14.51
4 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 2 SB 14.80 14.80XX14.8013.6613.83X
5 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 5 SB 14.52 14.1114.3214.2214.3214.3214.5214.33
6 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 4 14.25 13.9814.22X14.22XX14.25
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 14.09 X13.5613.9613.96X14.09X
8 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 3 13.76 13.0013.7613.1513.7613.38X13.15
9 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 1 12.57 12.5312.57X12.57
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 20.7.2019 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irfan ShamshuddinIrfan Shamshuddin
MalaysiaMalaysia
95 9 59.26 58.32X58.0258.3258.05X59.26
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 7 46.84 45.20X46.6046.6045.6146.8446.59
3 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 1 45.98 X44.4143.1544.4145.9841.6042.35
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 2 SB 45.05 X44.6744.9544.9543.77X45.05
5 Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 5 43.68 38.89X43.4943.4942.86X43.68
6 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 6 42.22 40.1341.1141.5541.5541.2142.22X
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 39.07 XXX0X39.07X
8 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 3 38.07 38.07X37.0738.0738.07XX
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 8 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 20.7.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 9 67.16 66.99XX66.9966.9967.16X
2 Mariana MarcelinoMariana Marcelino
BrazilBrazil
92 8 64.53 64.5361.5662.6364.5361.0763.9161.99
3 Koomphon MingkamonKoomphon Mingkamon
ThailandThailand
98 7 55.92 52.4853.3954.1254.1255.9255.8555.71
4 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 6 55.62 X55.59X55.59XX55.62
5 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 5 PB 50.48 49.6049.9950.4850.48X48.2147.36
6 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 4 46.30 41.22X44.8044.8043.8846.30X
7 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 3 44.76 42.5444.6943.9944.6944.7642.2641.32
8 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 2 42.83 38.9042.8342.3742.8338.9541.7942.05
9 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 1 37.59 37.5937.5137.5937.59
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 20.7.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlíček MiroslavPavlíček Miroslav
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 4 69.28 66.3968.50X68.5069.2867.25X
2 Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 3 66.96 66.9665.9965.2866.9663.2965.4866.96
3 Boonmawan KittipongBoonmawan Kittipong
ThailandThailand
96 2 64.84 63.14X64.8464.84XX63.05
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 1 PB 51.57 X51.5749.7651.5750.86X51.44
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 20.7.2019 - 16:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
83 7 75.23 75.2374.03X75.23XXX
2 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 6 74.24 X71.25X71.2572.74X74.24
3 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 5 65.90 65.7265.9063.5665.9065.3164.5763.84
4 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 3 59.80 58.76XX58.76X59.80X
5 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 4 58.74 57.8357.7258.7458.74X58.1257.29
6 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 1 SB 58.41 52.7956.6656.7756.77XX58.41
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 56.17 53.5853.34X53.5853.5954.1256.17
Celkem 7 závodníků