výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajského přebory staršího žactva

Nové Město nad Metují (7. 9. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.32 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.75 9.00
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.07 6.00
4 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.12 5.00
5 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.18 4.00
6 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.24 2.00
7 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.28 1.00
8 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 08.60
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.40
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.78
3 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.89
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.90
5 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.37
6 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.95
7 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.19
Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 07.91 8.00
2 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.01 7.00
3 Michal PavlíkMichal Pavlík 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.21 3.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.45
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.55
6 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.05
7 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.72
8 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.88
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.32 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.75 9.00
3 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 07.91 8.00
4 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.01 7.00
5 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.07 6.00
6 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.12 5.00
7 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.18 4.00
8 Michal PavlíkMichal Pavlík 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.21 3.00
9 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.24 2.00
10 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.28 1.00
11 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.40
12 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.45
13 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.55
14 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 08.60
15 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.78
16 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.89
17 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.90
18 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.05
19 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.37
20 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.72
21 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.88
22 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.95
23 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.19
Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.19 11.00
2 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.31 9.00
3 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.38 8.00
4 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.68 7.00
5 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.77 6.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.80 5.00
7 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.83 3.00
8 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.89 2.00
2 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.93 1.00
3 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.01
4 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.02
5 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.14
6 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.15
7 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.43
8 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.59
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.95
2 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.11
3 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.14
4 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.15
5 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.37
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.37
7 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.39
Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.83 4.00
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.21
3 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.26
4 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.26
5 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.41
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.30
2 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.49
3 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.76
4 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 09.83
5 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.97
6 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.13
7 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 10.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.19 11.00
2 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.31 9.00
3 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.38 8.00
4 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.68 7.00
5 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.77 6.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.80 5.00
7 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.83 3.00
7 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.83 4.00
9 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.89 2.00
10 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.93 1.00
11 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.95
12 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.01
13 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.02
14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.11
15 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.14
15 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.14
17 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.15
17 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.15
19 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.21
20 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.24
21 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.26
21 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.26
23 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.30
24 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.37
24 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.37
26 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.39
27 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.41
28 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.43
29 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.49
30 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.59
31 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.76
32 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 09.83
33 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.97
34 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.13
35 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 10.40
Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.56 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 18.47 9.00
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 18.98 7.00
4 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 19.49 6.00
5 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 19.51 4.00
Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 19.51 5.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.88 2.00
3 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.89 1.00
4 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 19.98
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 20.16
6 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 20.77
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 20.66
2 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.66
3 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.90
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.95
5 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.25
Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.79 8.00
2 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.75 3.00
3 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 23.08
4 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.12
5 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.82
6 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.56 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 18.47 9.00
3 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.79 8.00
4 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 18.98 7.00
5 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 19.49 6.00
6 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 19.51 4.00
6 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 19.51 5.00
8 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.75 3.00
9 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.88 2.00
10 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.89 1.00
11 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 19.98
12 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 20.16
13 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 20.66
14 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 20.77
15 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.66
16 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.90
17 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.95
18 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.25
19 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 23.08
20 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.12
21 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.82
22 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.21
Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.73 11.00
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.05 9.00
3 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.06 8.00
4 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 21.95
5 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 22.92
6 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 23.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.20 7.00
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.42 6.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.41 1.00
4 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 21.57
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.00
6 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.63 4.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 20.69 3.00
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.89 2.00
4 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.33
5 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.50
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.52 5.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.83
3 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 22.59
4 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 23.17
5 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 23.95
Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.51
2 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.07
3 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 22.51
4 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 24.06
5 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.21
MS Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 24.58
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.42
2 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 22.36
3 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 22.38
4 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.63
5 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 24.24
Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 21.74
2 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.63
3 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.82
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.97
5 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 23.36
6 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 24.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.73 11.00
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.05 9.00
3 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.06 8.00
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.20 7.00
5 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.42 6.00
6 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.52 5.00
7 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.63 4.00
8 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 20.69 3.00
9 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.89 2.00
10 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.41 1.00
11 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.42
12 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.51
13 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 21.57
14 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 21.74
15 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.83
16 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 21.95
17 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.00
18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.07
19 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.33
20 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 22.36
21 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.38
21 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 22.38
23 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.50
24 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 22.51
25 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 22.59
26 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.63
26 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.63
28 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.82
29 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 22.92
30 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.97
31 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 23.06
32 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 23.17
33 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 23.36
34 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 23.95
35 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 24.06
36 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 24.24
37 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 24.43
38 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 24.58
39 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.21
40 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 NM
Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 74 2:10.88 11.00
2 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 81 2:16.92 9.00
3 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 85 2:23.62 8.00
4 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 82 2:26.48 7.00
5 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 83 2:28.71 6.00
6 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 86 2:29.15 5.00
MS Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 75 2:10.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 98 2:31.71 4.00
2 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 87 2:36.67 3.00
3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 99 2:37.19 2.00
4 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 94 2:47.29 1.00
5 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 95 2:53.47
6 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 93 2:56.12
7 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 91 3:02.98
Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 88 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 75 2:10.50
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 74 2:10.88 11.00
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 81 2:16.92 9.00
4 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 85 2:23.62 8.00
5 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 82 2:26.48 7.00
6 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 83 2:28.71 6.00
7 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 86 2:29.15 5.00
8 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 98 2:31.71 4.00
9 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 87 2:36.67 3.00
10 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 99 2:37.19 2.00
11 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 94 2:47.29 1.00
12 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 95 2:53.47
13 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 93 2:56.12
14 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 91 3:02.98
Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 88 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana LeblochováJana Leblochová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 18 2:29.37 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21 2:29.91 9.00
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 23 2:39.12 8.00
4 Gabriela MaláGabriela Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 32 2:40.54 7.00
5 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 2:40.57 6.00
6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25 2:42.94 5.00
7 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24 2:44.11 4.00
8 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 42 2:51.75
9 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 20 3:01.34
MS Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 22 2:31.30
MS Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 19 2:30.87
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 48 2:45.64 3.00
2 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 43 2:49.76 2.00
3 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 50 2:50.86 1.00
4 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49 2:51.99
5 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 54 2:53.02
6 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 51 2:54.55
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 52 2:56.11
8 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 53 2:58.08
9 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 71 3:12.46
10 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 72 3:13.33
MS Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 55 3:15.21
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana LeblochováJana Leblochová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 18 2:29.37 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21 2:29.91 9.00
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 19 2:30.87
4 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 22 2:31.30
5 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 23 2:39.12 8.00
6 Gabriela MaláGabriela Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 32 2:40.54 7.00
7 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 2:40.57 6.00
8 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25 2:42.94 5.00
9 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24 2:44.11 4.00
10 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 48 2:45.64 3.00
11 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 43 2:49.76 2.00
12 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 50 2:50.86 1.00
13 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 42 2:51.75
14 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49 2:51.99
15 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 54 2:53.02
16 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 51 2:54.55
17 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 52 2:56.11
18 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 53 2:58.08
19 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 20 3:01.34
20 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 71 3:12.46
21 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 72 3:13.33
22 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 55 3:15.21

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 150 10:50.71 11.00
2 Jaroslav HanzlJaroslav Hanzl 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 107 10:57.00 9.00
3 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 104 11:05.60 8.00
4 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 112 11:17.24 7.00
5 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 173 11:18.60 6.00
6 Pavel MelicharPavel Melichar 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 116 11:31.75 5.00
7 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 269 11:45.55 4.00
8 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 256 12:15.86 3.00
9 Lukáš VinšLukáš Vinš 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 271 12:37.16 2.00
10 Jiří PeterkaJiří Peterka 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 108 13:33.09 1.00
11 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 106 13:47.46
Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 270 DNS
Celkem 12 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 30.00 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 30.05 9.00
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.23 8.00
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.50 7.00
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 31.13 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.02 5.00
2 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.10 4.00
3 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 35.00 3.00
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.49 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 30.00 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 30.05 9.00
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.23 8.00
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.50 7.00
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 31.13 6.00
6 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.02 5.00
7 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.10 4.00
8 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 35.00 3.00
9 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.49 2.00

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.50 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.14 9.00
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 31.34 8.00
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 37.82 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.76 7.00
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 35.17 6.00
3 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 36.74 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.50 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.14 9.00
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 31.34 8.00
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.76 7.00
5 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 35.17 6.00
6 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 36.74 5.00
7 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 37.82 4.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dítě, Potoček, Postupa, Kvapil Dítě, Potoček, Postupa, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 29.44 11.00
2 Halíř, Kotík, Mrha, Trampota Halíř, Kotík, Mrha, Trampota TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 30.34 9.00
3 Šrejber, Šašek, Matěják, Melichar Šrejber, Šašek, Matěják, Melichar TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.52 8.00
4 Kloutvor, Bílek, Špicar, Čermák Kloutvor, Bílek, Špicar, Čermák Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 31.57 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berger, Schreiber, Rajsner, Grus Berger, Schreiber, Rajsner, Grus TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 30.82 7.00
2 Bláha, Švorčík, Vít, Skuhravý Bláha, Švorčík, Vít, Skuhravý SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 36.07 5.00
3 Schmidt, Vitvar, Hornych, Filiz Schmidt, Vitvar, Hornych, Filiz Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 37.34 4.00
4 Arnošt, Gloser, Javůrek, Zeman Arnošt, Gloser, Javůrek, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.30 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dítě, Potoček, Postupa, Kvapil Dítě, Potoček, Postupa, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 29.44 11.00
2 Halíř, Kotík, Mrha, Trampota Halíř, Kotík, Mrha, Trampota TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 30.34 9.00
3 Šrejber, Šašek, Matěják, Melichar Šrejber, Šašek, Matěják, Melichar TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.52 8.00
4 Berger, Schreiber, Rajsner, Grus Berger, Schreiber, Rajsner, Grus TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 30.82 7.00
5 Kloutvor, Bílek, Špicar, Čermák Kloutvor, Bílek, Špicar, Čermák Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 31.57 6.00
6 Bláha, Švorčík, Vít, Skuhravý Bláha, Švorčík, Vít, Skuhravý SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 36.07 5.00
7 Schmidt, Vitvar, Hornych, Filiz Schmidt, Vitvar, Hornych, Filiz Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 37.34 4.00
8 Arnošt, Gloser, Javůrek, Zeman Arnošt, Gloser, Javůrek, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.30 3.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Voženílková, Šarounová, Havlíčková, Kaplanová Voženílková, Šarounová, Havlíčková, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 31.34 11.00
2 Drašarová, Ondrášková, Návratová, Strnádková Drašarová, Ondrášková, Návratová, Strnádková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 32.59 8.00
3 Hochsteigerová, Prouzová, Horáčková, Voborníková Hochsteigerová, Prouzová, Horáčková, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 32.78 7.00
4 Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.28 6.00
5 Stejskalová, Václavková, Matyášová, Frejvaldová Stejskalová, Václavková, Matyášová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 33.44 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hloucalová, Pražáková, Šmídová, Blatníková Hloucalová, Pražáková, Šmídová, Blatníková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 31.67 9.00
2 Kubíčková, Vondroušová, Rutrlová, Čeřovská Kubíčková, Vondroušová, Rutrlová, Čeřovská TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 34.85 2.00
3 Bašková, Kudrnáčová, Součková, Štveráková Bašková, Kudrnáčová, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 35.26
4 Štětinová, Čtvrtečková, Fejová, Dvořáková Štětinová, Čtvrtečková, Fejová, Dvořáková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 35.71
5 Exnarová, Erlebachová, Kosařová, Jonáková Exnarová, Erlebachová, Kosařová, Jonáková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 36.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šubrtová, Vašáková, Hudousková, Myšková Šubrtová, Vašáková, Hudousková, Myšková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 34.18 4.00
2 Vaňková, Kunertová, Seifertová, Šírová Vaňková, Kunertová, Seifertová, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 34.53 3.00
3 Vymetalová, Leblochová, Malichová, Flečková Vymetalová, Leblochová, Malichová, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.92 1.00
4 Ficencová, Gultová, Bělobrádková, Stolínová Ficencová, Gultová, Bělobrádková, Stolínová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.10
5 Pavelková, Pittnerová, Vokáčová, Háková Pavelková, Pittnerová, Vokáčová, Háková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 35.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Voženílková, Šarounová, Havlíčková, Kaplanová Voženílková, Šarounová, Havlíčková, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 31.34 11.00
2 Hloucalová, Pražáková, Šmídová, Blatníková Hloucalová, Pražáková, Šmídová, Blatníková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 31.67 9.00
3 Drašarová, Ondrášková, Návratová, Strnádková Drašarová, Ondrášková, Návratová, Strnádková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 32.59 8.00
4 Hochsteigerová, Prouzová, Horáčková, Voborníková Hochsteigerová, Prouzová, Horáčková, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 32.78 7.00
5 Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.28 6.00
6 Stejskalová, Václavková, Matyášová, Frejvaldová Stejskalová, Václavková, Matyášová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 33.44 5.00
7 Šubrtová, Vašáková, Hudousková, Myšková Šubrtová, Vašáková, Hudousková, Myšková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 34.18 4.00
8 Vaňková, Kunertová, Seifertová, Šírová Vaňková, Kunertová, Seifertová, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 34.53 3.00
9 Kubíčková, Vondroušová, Rutrlová, Čeřovská Kubíčková, Vondroušová, Rutrlová, Čeřovská TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 34.85 2.00
10 Vymetalová, Leblochová, Malichová, Flečková Vymetalová, Leblochová, Malichová, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.92 1.00
11 Ficencová, Gultová, Bělobrádková, Stolínová Ficencová, Gultová, Bělobrádková, Stolínová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.10
12 Bašková, Kudrnáčová, Součková, Štveráková Bašková, Kudrnáčová, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 35.26
13 Štětinová, Čtvrtečková, Fejová, Dvořáková Štětinová, Čtvrtečková, Fejová, Dvořáková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 35.71
14 Pavelková, Pittnerová, Vokáčová, Háková Pavelková, Pittnerová, Vokáčová, Háková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 35.97
15 Exnarová, Erlebachová, Kosařová, Jonáková Exnarová, Erlebachová, Kosařová, Jonáková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 36.63

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.62 Body
1 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4 1.45 ooooxoxxx 11.00
2 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2 1.45 ooxoxoxoxxx 9.00
3 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3 1.40 ooxxooxxx 8.00
Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 NM -xxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.531.561.581.61 Body
1 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 11 1.53 ---ooooooxx- 11.00
2 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 1.46 -oooxoxxooxxx 9.00
3 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 10 1.46 -ooooxxoxxoxxx 8.00
4 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 5 1.40 -oxoooxxx 7.00
5 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 7 1.35 ooxooxxx 6.00
6 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 6 1.35 oxoxooxxx 5.00
7 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 8 1.35 --xoxoxxx 4.00
8 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4 1.35 oooxxoxxx 3.00
9 Viktoria MyškováViktoria Myšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 1.30 ooxxoxxx 2.00
10 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3 1.25 -oxxx 1.00
Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22 5.67 +0.0 m/s 5.67  +0.05.59  +0.05.37  +0.05.675.66  +0.0-- 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 21 5.62 +0.0 m/s x5.53  +0.04.65  +0.05.535.50  +0.05.43  -1.05.62  +0.0 9.00
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 17 5.15 +0.0 m/s 4.78  +0.0xx4.784.77  +0.05.01  +0.05.15  +0.0 8.00
4 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 19 5.13 +0.0 m/s 3.78  +0.05.13  +0.05.10  +0.05.134.39  +0.04.91  +0.05.06  +0.0 7.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 18 5.02 +0.0 m/s 5.02  +0.04.98  +0.0x5.020.00.00.0 6.00
6 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20 5.02 +0.0 m/s 5.02  +0.04.75  +0.03.62  +0.05.020.00.00.0 5.00
7 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 8 4.73 +0.0 m/s 4.72  -0.24.73  +0.03.17  +0.04.734.54  +0.0-- 4.00
8 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 14 4.68 +0.0 m/s 4.65  +0.04.68  +0.03.18  +0.04.68x-- 3.00
9 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 15 4.64 +0.0 m/s 4.62  +0.0x4.64  +0.04.640.00.00.0 2.00
10 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 4.64 +0.0 m/s 4.36  +0.04.64  +0.03.36  +0.04.640.00.00.0 1.00
11 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 12 4.56 +0.0 m/s 4.56  +0.04.39  +0.04.35  +0.04.560.00.00.0
12 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 9 4.38 +0.0 m/s 4.38  +0.04.37  +0.02.74  +0.04.380.00.00.0
13 Daniel HornychDaniel Hornych
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 7 4.33 +0.0 m/s 4.33  +0.04.01  +0.04.07  +0.04.330.00.00.0
14 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3 4.26 +0.0 m/s 4.26  +0.04.25  +0.04.07  +0.04.260.00.00.0
15 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 6 3.97 +0.0 m/s 3.62  +0.03.88  +0.03.97  +0.03.970.00.00.0
16 Petr ČápPetr Čáp
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 11 3.83 +0.0 m/s x3.83  +0.03.82  +0.03.830.00.00.0
17 Viktor SchmidtViktor Schmidt
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 2 3.48 +0.0 m/s 3.48  +0.03.08  +0.03.38  +0.03.480.00.00.0
18 Jan VitvarJan Vitvar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 3.22 +0.0 m/s 3.22  +0.02.87  +0.02.78  +0.03.220.00.00.0
Ondřej BergerOndřej Berger
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej VašataOndřej Vašata
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 23 4.90 +0.0 m/s 4.63  +0.24.90  +0.04.74  +0.04.90x4.72  +0.0x 11.00
2 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 21 4.75 +0.0 m/s 4.31  +0.04.58  -0.24.17  -0.94.584.17  +0.04.75  +0.0x 9.00
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 4.74 +0.0 m/s 4.35  +0.04.57  +0.04.70  +0.04.704.61  -0.54.58  +0.04.74  +0.0 8.00
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20 4.74 +0.0 m/s 4.55  +0.04.68  +0.0x4.684.56  -0.1x4.74  +0.0 7.00
5 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 11 4.60 +0.0 m/s 4.43  +0.04.45  +0.04.50  -0.34.504.56  +0.0x4.60  +0.0 6.00
6 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 15 4.58 -0.7 m/s x4.38  +0.04.48  +0.04.484.34  +0.04.58  -0.74.50  +0.0 5.00
7 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 14 4.46 -0.1 m/s 4.13  +0.04.13  +0.04.43  +0.04.434.36  +0.04.46  -0.14.25  +0.0 4.00
8 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 19 4.38 +0.0 m/s 4.38  +0.0x4.31  -0.84.384.37  +0.0x4.25  +0.0 3.00
9 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 13 4.35 +0.2 m/s 4.35  +0.24.24  +0.04.25  +0.04.350.00.00.0 2.00
10 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4 4.34 +0.0 m/s 4.30  +0.04.34  +0.04.33  -1.04.340.00.00.0 1.00
11 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24 4.31 +0.0 m/s x4.31  +0.0x4.310.00.00.0
12 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 22 4.26 +0.0 m/s 4.24  +0.0x4.26  +0.04.260.00.00.0
13 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 17 4.25 -0.6 m/s 4.02  +0.0x4.25  -0.64.250.00.00.0
14 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 12 4.24 +0.0 m/s 4.24  +0.03.92  +0.04.12  +0.04.240.00.00.0
15 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3 4.22 +0.0 m/s 4.13  +0.04.22  +0.03.87  -0.74.220.00.00.0
16 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 8 4.15 +0.0 m/s 3.99  +0.04.05  +0.04.15  +0.04.150.00.00.0
17 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 7 4.10 +0.0 m/s 3.95  +0.03.98  +0.04.10  +0.04.100.00.00.0
18 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 16 4.04 +0.0 m/s x4.04  +0.03.89  -0.14.040.00.00.0
19 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 18 4.01 +0.0 m/s x4.01  +0.0x4.010.00.00.0
20 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2 3.77 +0.0 m/s 3.32  +0.03.77  +0.03.59  +0.03.770.00.00.0
21 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 6 3.73 +0.0 m/s 3.73  +0.03.37  +0.0x3.730.00.00.0
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 14 10.06 08.3009.1909.6909.6910.0609.2409.45 11.00
2 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13 09.94 09.4209.4409.4709.4709.9409.3909.64 9.00
3 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 12 09.49 08.8108.3009.3109.3108.6709.1109.49 8.00
4 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 09.24 09.0309.1708.6609.1709.0109.24x 7.00
5 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 09.24 08.0608.6709.2409.24x08.8208.40 6.00
6 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 6 08.24 07.7807.6807.3407.7807.3208.2407.77 5.00
7 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 8 07.69 06.6606.9607.2407.2406.5606.6507.69 4.00
8 Vendula ExnarováVendula Exnarová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 2 07.49 07.2007.2907.4907.4907.1406.8506.80 3.00
9 Valentýna HákováValentýna Háková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 4 07.45 07.01x07.4507.450.00.00.0 2.00
10 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 7 06.80 x06.8006.2906.800.00.00.0 1.00
11 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1 06.53 05.5806.53x06.530.00.00.0
12 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 9 06.46 06.3806.4606.0906.460.00.00.0
13 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 5 06.28 06.28x06.0106.280.00.00.0
14 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3 06.26 06.1005.9706.2606.260.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 17 11.68 11.5410.3511.5811.5810.18x11.68 11.00
2 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 16 11.46 11.3111.3011.4411.4410.8510.6411.46 9.00
3 David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3 10.84 x10.8410.7510.84-09.8910.30 8.00
4 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 13 09.95 09.39x08.5909.3909.9509.9109.80 7.00
5 Tomáš DanašTomáš Današ
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 14 09.85 08.6809.2609.7209.7209.8009.3609.85 6.00
6 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1 09.55 09.1308.6609.0409.1309.5509.4409.19 5.00
7 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 12 09.30 08.7709.3008.9709.3008.4808.8108.62 4.00
8 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 11 09.16 09.1609.1108.5009.16x08.4807.90 3.00
9 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 08.99 08.0808.9908.1208.990.00.00.0 2.00
10 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 10 08.89 08.62-08.8908.890.00.00.0 1.00
11 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 9 08.46 08.2008.4608.4108.460.00.00.0
12 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4 08.08 08.08x07.9008.0808.080.00.0
13 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 08.04 07.0008.0407.6208.040.00.00.0
14 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 5 07.59 06.8807.1907.5907.590.00.00.0
15 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 8 07.39 07.3907.2507.2507.390.00.00.0
16 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 2 06.94 06.2306.4706.9406.940.00.00.0
17 Ondřej LockerOndřej Locker
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 6 06.13 06.1305.8206.0406.130.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 8 31.91 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4 28.16 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 27.19 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 25.80 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 25.29 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 5 24.78 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 1 19.19 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 2 18.13 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 22 32.60 0.0 11.00
2 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 21 30.71 0.0 9.00
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 27.56 0.0 8.00
4 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 27.37 0.0 7.00
5 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 20 27.27 0.0 6.00
6 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3 25.66 0.0 5.00
7 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 14 25.24 0.0 4.00
8 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 17 23.97 0.0 3.00
9 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 23.46 0.0 2.00
10 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 16 21.13 0.0 1.00
11 Tomáš DanašTomáš Današ
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 19 20.39 0.0
12 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 19.80 0.0
13 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 18 19.73 0.0
14 František NajmanFrantišek Najman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 18.35 0.0
15 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 11 17.00 0.0
16 Slavomír BílekSlavomír Bílek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 2 15.69 0.0
17 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 15.45 0.0
18 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 8 15.00 0.0
19 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 10 14.59 0.0
20 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 7 13.97 0.0
21 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 13.39 0.0
22 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4 11.83 0.0
Celkem 22 závodníků