výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtvrtek

Ostrava - Vítkovice (14. 2. 2019)

800 m - Muži

(čt, 14.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:01.08
2 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:01.26
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:01.51
4 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:02.11
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:03.74
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:05.84
7 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:06.11
8 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:07.70
9 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:09.79
10 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 2:10.65
11 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 13 2:13.01
12 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 17 2:13.82
13 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 14 2:14.69
14 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 2:25.68
15 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:39.66
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNF
Celkem 17 závodníků

800 m - Ženy

(čt, 14.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 2:20.91
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:23.05
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:23.23
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:24.95
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:27.20
6 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:27.30
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:28.50
8 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:30.35
9 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:30.60
10 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 2:32.04
11 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:33.19
12 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:37.44
13 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:53.25
14 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:54.24
15 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 2:55.01
16 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 3:02.09
Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Muži

(čt, 14.2.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 4:10.34
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:13.71
3 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 4:14.55
4 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:14.76
5 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:18.15
6 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:20.83
7 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 4:21.84
8 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:32.49
9 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:33.02
10 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 9 4:33.95
11 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 4:38.60
12 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:38.90
13 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 15 4:42.16
14 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:55.83
15 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13 4:57.80
16 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 4:59.65
Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(čt, 14.2.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 4:41.60
2 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 4:54.07
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:57.31
4 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 5:15.06
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:17.82
6 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:32.47
7 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 5:52.81
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(čt, 14.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.72
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.60
2 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.60
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1.55
4 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.45
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži

(čt, 14.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.462.662.863.063.263.463.663.864.064.264.464.664.865.065.265.465.515.55
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4.06
2 Milan ČajičMilan Čajič
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
95 3.86
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3.66
4 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.46
5 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2.46
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 DNS
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(čt, 14.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.262.462.662.863.063.263.363.463.663.864.06
1 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 2.86
2 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2.66
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2.46
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2.46
5 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2.26
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 DNS
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 14.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.87 0.0
2 Milan NožičkaMilan Nožička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3.62 0.0
3 Richard KozelRichard Kozel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2.57 0.0
4 Matyáš OlšerMatyáš Olšer
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 2.56 0.0
5 Filip KupkaFilip Kupka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
12 1.90 0.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 14.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Karolína KozlováKarolína Kozlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.44 0.0
2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 3.18 0.0
3 Tereza OlšerováTereza Olšerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2.95 0.0
4 Stela ŠnoblováStela Šnoblová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 2.92 0.0
5 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 2.60 0.0
6 Nela KupkováNela Kupková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2.40 0.0
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Muži

(čt, 14.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.05 0.0
2 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.00 0.0
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy

(čt, 14.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 11.24 0.0
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.19 0.0
3 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11.16 0.0
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.98 0.0
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10.81 0.0
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10.80 0.0
7 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10.79 0.0
8 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 10.32 0.0
9 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 09.94 0.0
10 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 09.81 0.0
11 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 09.79 0.0
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků