Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sprint a překážky pro žactvo v Rudné

Rudná (8. 5. 2019)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 13:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.43
2 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.83
3 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.31
4 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.43
Ondřej KubištaOndřej Kubišta 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.42
2 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.66
3 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.91
4 Jakub BraunJakub Braun 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.44
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.70
2 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.94
3 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.97
4 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.70
2 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.94
3 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.97
4 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.42
5 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.66
6 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.91
7 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.26
8 Jakub BraunJakub Braun 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.44

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.63
2 Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.39
Karolína KutalováKarolína Kutalová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.87
2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.08
3 Barbora TlustáBarbora Tlustá 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.36
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.41
2 Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.39
Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.41
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.63
3 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.87
4 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.08
5 Barbora TlustáBarbora Tlustá 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.36
6 Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.39
6 Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.39
Karolína KutalováKarolína Kutalová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.70
2 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.09
3 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.33
4 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
2 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.84
Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 12:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.81
2 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.21
3 Eliška JanouškováEliška Janoušková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.38
4 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.58
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2019 - 12:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.98
2 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.30
3 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.62
Monika CihelkováMonika Cihelková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2019 - 12:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.05
2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.61
Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.70
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.81
3 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.98
4 Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.05
5 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.09
6 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.21
7 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
8 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.30
9 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.33
10 Eliška JanouškováEliška Janoušková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.38
11 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.58
12 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.61
13 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.62
14 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.63
15 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.84
Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Monika CihelkováMonika Cihelková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.58
2 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.22
3 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.23
4 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.39
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.11
2 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.87
Matěj LiškaMatěj Liška 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 12:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.67
2 Marek OlexaMarek Olexa 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.25
Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.11
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.58
3 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.67
4 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.87
5 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.22
6 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.23
7 Marek OlexaMarek Olexa 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.25
8 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.39
Matěj LiškaMatěj Liška 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.94
2 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.19
Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KopelentováMariana Kopelentová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.79
2 Anna ČervenkováAnna Červenková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.15
Jessica ČernáJessica Černá 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Eliška FialkováEliška Fialková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.34
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.91
Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.94
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.34
3 Mariana KopelentováMariana Kopelentová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.79
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.91
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.15
6 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.19
Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Jessica ČernáJessica Černá 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Eliška FialkováEliška Fialková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS