výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody žactva a mladšího žactva

Praha - Vinohrady (3. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.531.551.571.591.611.63
1 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 2 1.51 ------ooooooxxooxxx
2 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 1.51 ------ooooooxxoxoxxx
3 František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 1 1.36 --xoooooxxooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.131.161.191.221.251.281.311.331.361.381.401.421.441.461.481.501.521.54
1 Florián SeveraFlorián Severa
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 1 1.19 oooooxxx
2 Matěj Oliver SýkoraMatěj Oliver Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 1.05 oxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.131.161.191.221.251.281.311.341.361.381.401.421.441.461.481.50
1 Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 1 1.34 oooooxoxoxxoooxxx
2 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2 1.19 oxxooxooxxx
3 Nikola ČermákováNikola Čermáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 3 1.05 oxxx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1 5.36 0.0
2 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 4.76 0.0
3 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 4.73 0.0
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 2 NM 0.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 3.87 0.0
2 Florián SeveraFlorián Severa
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3 3.76 0.0
3 David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 4 3.48 0.0
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 2 5.01 0.0
2 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 4.56 0.0
3 Zuzana KojanováZuzana Kojanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 1 4.14 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2 3.99 0.0
2 Nikola ČermákováNikola Čermáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 5 3.39 0.0
3 Sandra MockováSandra Mocková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3 3.23 0.0
4 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 4 3.06 0.0
5 Anna BudíkováAnna Budíková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 1 2.74 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 18.78 0.0
2 Karolína GrymováKarolína Grymová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 1 14.81 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 2 33.42 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3 20.22 0.00.00.00.00.00.00.0
3 František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 1 17.60 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 3 24.10 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 31.42 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 25.25 0.0
2 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 24.30 0.0
3 Karolína GrymováKarolína Grymová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 2 15.80 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 3.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 23.23 0.0
2 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 2 21.80 0.0
3 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1 19.09 0.0
Celkem 3 závodníků