Veřejné závody žactva a mladšího žactva
Praha - Vinohrady (3. 6. 2019)skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,53 1,55 1,57 1,59 1,61 1,63 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 2 | 1.51 | ------ooooooxxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 3 | 1.51 | ------ooooooxxoxoxxx | ||||||||||||||
3 |
František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1 | 1.36 | --xoooooxxooxxx | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,05 1,10 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,33 1,36 1,38 1,40 1,42 1,44 1,46 1,48 1,50 1,52 1,54 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Florián SeveraFlorián Severa
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1 | 1.19 | oooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Matěj Oliver SýkoraMatěj Oliver Sýkora
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 2 | 1.05 | oxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,05 1,10 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,36 1,38 1,40 1,42 1,44 1,46 1,48 1,50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1 | 1.34 | oooooxoxoxxoooxxx | ||||||||||||||
2 |
Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 2 | 1.19 | oxxooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Nikola ČermákováNikola Čermáková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 3 | 1.05 | oxxx | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1 | 5.36 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4 | 4.76 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 3 | 4.73 | 0.0 | ||||||||||||||
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 1 | 3.87 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Florián SeveraFlorián Severa
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 3 | 3.76 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 4 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 |
07 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 2 | 5.01 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 3 | 4.56 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Zuzana KojanováZuzana Kojanová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1 | 4.14 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 2 | 3.99 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Nikola ČermákováNikola Čermáková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 5 | 3.39 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Sandra MockováSandra Mocková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 3 | 3.23 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 4 | 3.06 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Anna BudíkováAnna Budíková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1 | 2.74 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 2 | 18.78 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Karolína GrymováKarolína Grymová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1 | 14.81 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 2 | 33.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 3 | 20.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1 | 17.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 3 | 24.10 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 1 | 31.42 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK Jeseniova |
04 | 3 | 25.25 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 24.30 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Karolína GrymováKarolína Grymová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 2 | 15.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (po, 3.6.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 3 | 23.23 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 2 | 21.80 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1 | 19.09 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |