Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Jihlava (4. 5. 2019)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.401.451.501.551.601.651.70 Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 1 1.82 7.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 2 1.79 5.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 3 1.70 7.00
2 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 2 1.70 5.00
3 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 1 1.60 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 6 1.87 7.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 2 1.70 5.00
3 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 1 1.65 4.00
4 Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3 1.60 3.00
5 Daniel TesařDaniel Tesař
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 5 1.55 2.00
6 Dominik ŠtekerDominik Šteker
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 4 1.45 1.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.531.561.59 Body
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 6 1.74 11.00
2 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1 1.71 9.00
3 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 10 1.68 8.00
4 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5 1.53 7.00
5 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 8 1.45 6.00
6 Jan BulantJan Bulant
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 1.35 5.00
7= Filip DavidFilip David
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 2 1.30 3.50
7= Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 1.30 3.50
9 Robert FerdaRobert Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 1.25 2.00
10 Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 1.15 1.00
MS David RačanDavid Račan
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1.30
MS Adam MojžíšAdam Mojžíš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1.15
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1 1.40 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 6 1.55 6.00
1= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 1.55 6.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 4 1.52 4.00
4 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 1.49 3.00
5 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 1.43 2.00
6 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 3 1.35 1.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.39 Body
1 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 16 1.48 11.00
2 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 3 1.42 9.00
3 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 6 1.42 8.00
4 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 1.42 7.00
5 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 1.39 6.00
6 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 14 1.39 5.00
7 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 12 1.36 4.00
8 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 1.33 3.00
9 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 8 1.33 2.00
10= Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 1.25 0.50
10= Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 11 1.25 0.50
12 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 13 1.25
13= Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 4 1.20
13= Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5 1.20
15 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 1.10
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 10 NM
Celkem 16 závodníků