výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Jihlava (4. 5. 2019)

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Altrichter, Dreisig, Vorálek, Kružík Altrichter, Dreisig, Vorálek, Kružík Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:53.61 11.00
2 Eliáš, Havlíček, Tuček, Kneslík Eliáš, Havlíček, Tuček, Kneslík TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:56.90 9.00
3 Čech, Křehlík, Harvey, Čermák Čech, Křehlík, Harvey, Čermák TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:11.29 8.00
4 Musil, Musil, Duba, Novák Musil, Musil, Duba, Novák Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:20.37 7.00
Fišer, Králík, Martínek, David Fišer, Králík, Martínek, David Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 DNS
Poznámky:
Diskvalofikace podle paragrafu 163 odst.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chlubna, Jungwirth, Löffler, Ošmera Chlubna, Jungwirth, Löffler, Ošmera Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:24.82 6.00
2 Bulíček, Fejta, Ferda, Ferda Bulíček, Fejta, Ferda, Ferda TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:37.27 5.00
Štancl, Lukš, Šroufek, Šmikmátor Štancl, Lukš, Šroufek, Šmikmátor Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 DNS
MS Váňa, Vojáček, Mojžíš, Račan Váňa, Vojáček, Mojžíš, Račan Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:31.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Altrichter, Dreisig, Vorálek, Kružík Altrichter, Dreisig, Vorálek, Kružík Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:53.61 11.00
2 Eliáš, Havlíček, Tuček, Kneslík Eliáš, Havlíček, Tuček, Kneslík TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:56.90 9.00
3 Čech, Křehlík, Harvey, Čermák Čech, Křehlík, Harvey, Čermák TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:11.29 8.00
4 Musil, Musil, Duba, Novák Musil, Musil, Duba, Novák Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:20.37 7.00
5 Chlubna, Jungwirth, Löffler, Ošmera Chlubna, Jungwirth, Löffler, Ošmera Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:24.82 6.00
6 Váňa, Vojáček, Mojžíš, Račan Váňa, Vojáček, Mojžíš, Račan Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:31.36
7 Bulíček, Fejta, Ferda, Ferda Bulíček, Fejta, Ferda, Ferda TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:37.27 5.00
Fišer, Králík, Martínek, David Fišer, Králík, Martínek, David Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 DNS
Štancl, Lukš, Šroufek, Šmikmátor Štancl, Lukš, Šroufek, Šmikmátor Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 DNS

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednářová, Švandová, Švihálková, Pavlidu Bednářová, Švandová, Švihálková, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:09.68 11.00
2 Remešová, Chalupská, Sobotková, Vrzalová Remešová, Chalupská, Sobotková, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:12.38 9.00
3 Zahrádková, Staňková, Staňková, Fialová Zahrádková, Staňková, Staňková, Fialová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:25.51 6.00
4 Dolejšová, Hájková, Říhová, Novotná Dolejšová, Hájková, Říhová, Novotná TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:39.75 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pekařová, Koubová, Sáblíková, Vavřinová Pekařová, Koubová, Sáblíková, Vavřinová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:23.60 8.00
2 Dostálová, Kučerová, Dvořáková, Ujčíková Dostálová, Kučerová, Dvořáková, Ujčíková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:24.78 7.00
3 Havlíčková, Kružíková, Ptáčková, Halvová Havlíčková, Kružíková, Ptáčková, Halvová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:28.86 5.00
4 Klímková, Heřmánková, Šoukalová, Pittnerová Klímková, Heřmánková, Šoukalová, Pittnerová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:33.63 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednářová, Švandová, Švihálková, Pavlidu Bednářová, Švandová, Švihálková, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:09.68 11.00
2 Remešová, Chalupská, Sobotková, Vrzalová Remešová, Chalupská, Sobotková, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:12.38 9.00
3 Pekařová, Koubová, Sáblíková, Vavřinová Pekařová, Koubová, Sáblíková, Vavřinová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:23.60 8.00
4 Dostálová, Kučerová, Dvořáková, Ujčíková Dostálová, Kučerová, Dvořáková, Ujčíková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:24.78 7.00
5 Zahrádková, Staňková, Staňková, Fialová Zahrádková, Staňková, Staňková, Fialová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:25.51 6.00
6 Havlíčková, Kružíková, Ptáčková, Halvová Havlíčková, Kružíková, Ptáčková, Halvová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:28.86 5.00
7 Klímková, Heřmánková, Šoukalová, Pittnerová Klímková, Heřmánková, Šoukalová, Pittnerová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:33.63 4.00
8 Dolejšová, Hájková, Říhová, Novotná Dolejšová, Hájková, Říhová, Novotná TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:39.75 3.00