výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Jihlava (4. 5. 2019)

200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.10 7.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.70 5.00
3 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 25.34 4.00
4 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.69 3.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 24.76 5.00
2 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 25.29 4.00
3 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 25.82 3.00
4 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1 26.14
5 Tomáš GregorTomáš Gregor 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 26.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:30) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 23.31 7.00
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 25.83 2.00
3 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.10 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 23.31 7.00
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 24.76 5.00
3 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 25.29 4.00
4 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 25.82 3.00
5 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 25.83 2.00
6 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.10 1.00
7 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1 26.14
8 Tomáš GregorTomáš Gregor 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 26.81

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:30) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 24.10 5.00
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.17 4.00
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 24.35 3.00
4 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 25.37
5 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 27.09
6 František SokolFrantišek Sokol 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.61
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 23.42 7.00
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 24.52 2.00
3 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 25.25 1.00
5 Jan BenešJan Beneš 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 27.25
6 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 28.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 23.42 7.00
2 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 24.10 5.00
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.17 4.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 24.35 3.00
5 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 24.52 2.00
6 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 25.25 1.00
7 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 25.37
8 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 27.09
9 Jan BenešJan Beneš 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 27.25
10 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 28.17
11 František SokolFrantišek Sokol 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.61

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 29.37 7.00
2 Veronika ČernáVeronika Černá 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 31.41 5.00
3 Kateřina PolicarováKateřina Policarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 32.06 4.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:40) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 27.80 7.00
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 28.08 4.00
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.96 2.00
4 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 30.40
Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:40) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 28.99 1.00
2 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 30.42
3 Nela ParkanováNela Parkanová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 32.57
4 Bára PrchalováBára Prchalová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 37.32
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 13:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 27.83 5.00
2 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 28.62 3.00
3 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 29.99
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 31.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 27.80 7.00
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 27.83 5.00
3 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 28.08 4.00
4 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 28.62 3.00
5 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.96 2.00
6 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 28.99 1.00
7 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 29.99
8 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 30.40
9 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 30.42
10 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 31.42
11 Nela ParkanováNela Parkanová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 32.57
12 Bára PrchalováBára Prchalová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 37.32
Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 DNS