výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava (19. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:14.53 671.00
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 2:23.64 563.00
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:31.36 478.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 2:32.46 466.00
5 Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:48.87 309.00
6 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 2:51.04 291.00
7 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:55.55 254.00
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 3:02.04 205.00
9 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:04.81 185.00
10 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:07.33 169.00
11 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 3:08.18 163.00
12 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:12.24 138.00
Adam OšmeraAdam Ošmera 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:48.05 316.00
2 Benedikt JílekBenedikt Jílek 06 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 2:50.53 295.00
3 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 2:52.50 278.00
4 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:53.08 274.00
5 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 2:56.19 249.00
6 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2:58.47 231.00
7 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 3:00.33 217.00
8 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:01.78 207.00
9 Jan MoravaJan Morava 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:07.02 171.00
10 Robert VáňaRobert Váňa 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:08.01 164.00
11 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:09.49 155.00
12 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 13 3:10.72 147.00
13 Tomáš MalecTomáš Malec 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:11.34 143.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 2:52.0 283.00
2 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 2:55.1 257.00
3 František KubišFrantišek Kubiš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:56.7 245.00
4 Tobias ChlubnaTobias Chlubna 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:57.9 236.00
5 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:01.8 207.00
6 Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:07.5 167.00
7 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:13.9 128.00
8 Lukáš HouzarLukáš Houzar 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:14.4 125.00
9 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 3:15.8 117.00
10 Matouš NovákMatouš Novák 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:15.9 117.00
11 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:33.4 39.00
Poznámky:
ruční měření
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:14.53 671.00
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 2:23.64 563.00
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:31.36 478.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 2:32.46 466.00
5 Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:48.05 316.00
6 Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:48.87 309.00
7 Benedikt JílekBenedikt Jílek 06 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 2:50.53 295.00
8 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 2:51.04 291.00
9 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 2:52.0 283.00
10 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 2:52.50 278.00
11 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:53.08 274.00
12 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 2:55.1 257.00
13 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:55.55 254.00
14 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 2:56.19 249.00
15 František KubišFrantišek Kubiš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:56.7 245.00
16 Tobias ChlubnaTobias Chlubna 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:57.9 236.00
17 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2:58.47 231.00
18 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 3:00.33 217.00
19 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:01.78 207.00
20 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:01.8 207.00
21 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 3:02.04 205.00
22 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:04.81 185.00
23 Jan MoravaJan Morava 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:07.02 171.00
24 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:07.33 169.00
25 Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:07.5 167.00
26 Robert VáňaRobert Váňa 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:08.01 164.00
27 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 3:08.18 163.00
28 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:09.49 155.00
29 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 13 3:10.72 147.00
30 Tomáš MalecTomáš Malec 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:11.34 143.00
31 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:12.24 138.00
32 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:13.9 128.00
33 Lukáš HouzarLukáš Houzar 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:14.4 125.00
34 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 3:15.8 117.00
35 Matouš NovákMatouš Novák 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:15.9 117.00
36 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:33.4 39.00
Adam OšmeraAdam Ošmera 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:41.78 553.00
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:43.20 537.00
3 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 15 2:44.80 519.00
4 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:54.13 422.00
5 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14 2:54.66 416.00
6 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:55.53 408.00
7 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 8 2:58.96 375.00
8 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:00.28 363.00
9 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:02.39 343.00
10 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:04.71 323.00
11 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:08.38 291.00
12 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 3:14.55 242.00
13 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:14.69 241.00
Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 2:44.86 518.00
2 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:49.23 472.00
3 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:49.28 471.00
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 11 2:50.85 455.00
5 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:52.39 439.00
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:54.06 422.00
7 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:55.61 407.00
8 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:58.76 377.00
9 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14 2:59.45 370.00
10 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:02.88 339.00
11 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:09.51 282.00
12 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 4 3:12.65 257.00
13 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:39.04 89.00
14 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:54.50 29.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:00.81 358.00
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 3:01.91 348.00
3 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:06.79 305.00
4 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:09.62 281.00
5 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:12.20 260.00
6 Barbora LáníkováBarbora Láníková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3:13.34 251.00
7 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:18.16 215.00
8 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:19.60 205.00
9 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 3:24.97 168.00
10 Lenka KrepčíkováLenka Krepčíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:30.49 134.00
11 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 3:35.49 107.00
12 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13 3:39.50 87.00
13 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 3:40.00 84.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda RokosováLinda Rokosová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:54.07 422.00
2 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:01.02 356.00
3 Veronika KottováVeronika Kottová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:24.52 171.00
4 Anežka HustákováAnežka Hustáková 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:24.66 170.00
5 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:25.63 164.00
6 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:25.78 163.00
7 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:35.99 104.00
8 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:39.50 87.00
9 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 3:40.04 84.00
10 Adéla VlkováAdéla Vlková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:43.42 69.00
11 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:46.17 58.00
12 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 3:46.71 56.00
Celkem 12 závodníků
Běh 05 (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:54.04 423.00
2 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:05.61 315.00
3 Emily DunstováEmily Dunstová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:10.54 273.00
4 Zuzana KottováZuzana Kottová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:12.81 255.00
5 Zuzana BučkováZuzana Bučková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:14.22 244.00
6 Jana JelínkováJana Jelínková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:16.51 227.00
7 Valérie KřikavováValérie Křikavová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:20.10 201.00
8 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 3:20.18 200.00
9 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:25.20 167.00
10 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:26.00 162.00
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13 3:30.10 137.00
Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 06 (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 2:45.8 508.00
2 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15 2:58.1 383.00
3 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 13 2:55.8 376.00
4 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:00.0 365.00
5 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:02.6 341.00
6 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:03.9 330.00
7 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:06.2 310.00
8 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 3:08.2 293.00
9 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:14.0 246.00
10 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:16.7 226.00
11 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:23.7 176.00
12 Eliška ŘíhováEliška Říhová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 3:33.4 118.00
13 Eliška PetrákováEliška Petráková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:34.0 115.00
Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
MS Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:37.1
Poznámky:
Ruční měření
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:37.1
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:41.78 553.00
3 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:43.20 537.00
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 15 2:44.80 519.00
5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 2:44.86 518.00
6 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 2:45.8 508.00
7 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:49.23 472.00
8 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:49.28 471.00
9 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 11 2:50.85 455.00
10 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:52.39 439.00
11 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:54.04 423.00
12 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:54.06 422.00
13 Linda RokosováLinda Rokosová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:54.07 422.00
14 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:54.13 422.00
15 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14 2:54.66 416.00
16 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:55.53 408.00
17 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:55.61 407.00
18 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 13 2:55.8 376.00
19 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15 2:58.1 383.00
20 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:58.76 377.00
21 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 8 2:58.96 375.00
22 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14 2:59.45 370.00
23 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:00.0 365.00
24 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:00.28 363.00
25 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:00.81 358.00
26 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:01.02 356.00
27 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 3:01.91 348.00
28 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:02.39 343.00
29 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:02.6 341.00
30 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:02.88 339.00
31 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:03.9 330.00
32 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:04.71 323.00
33 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:05.61 315.00
34 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:06.2 310.00
35 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:06.79 305.00
36 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 3:08.2 293.00
37 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:08.38 291.00
38 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:09.51 282.00
39 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:09.62 281.00
40 Emily DunstováEmily Dunstová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:10.54 273.00
41 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:12.20 260.00
42 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 4 3:12.65 257.00
43 Zuzana KottováZuzana Kottová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:12.81 255.00
44 Barbora LáníkováBarbora Láníková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3:13.34 251.00
45 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:14.0 246.00
46 Zuzana BučkováZuzana Bučková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:14.22 244.00
47 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 3:14.55 242.00
48 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:14.69 241.00
49 Jana JelínkováJana Jelínková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:16.51 227.00
50 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:16.7 226.00
51 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:18.16 215.00
52 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:19.60 205.00
53 Valérie KřikavováValérie Křikavová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:20.10 201.00
54 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 3:20.18 200.00
55 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:23.7 176.00
56 Veronika KottováVeronika Kottová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:24.52 171.00
57 Anežka HustákováAnežka Hustáková 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:24.66 170.00
58 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 3:24.97 168.00
59 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:25.20 167.00
60 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:25.63 164.00
61 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:25.78 163.00
62 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:26.00 162.00
63 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13 3:30.10 137.00
64 Lenka KrepčíkováLenka Krepčíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:30.49 134.00
65 Eliška ŘíhováEliška Říhová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 3:33.4 118.00
66 Eliška PetrákováEliška Petráková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:34.0 115.00
67 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 3:35.49 107.00
68 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:35.99 104.00
69 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:39.04 89.00
70 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13 3:39.50 87.00
70 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:39.50 87.00
72 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 3:40.00 84.00
73 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 3:40.04 84.00
74 Adéla VlkováAdéla Vlková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:43.42 69.00
75 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:46.17 58.00
76 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 3:46.71 56.00
77 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:54.50 29.00
Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 DNS
Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 DNS
Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS