výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava (1. 6. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 23 46.68 0.0 280.00
2 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 22 44.65 0.0 263.00
3 Vojtěch FikarVojtěch Fikar
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 21 43.99 0.0 257.00
4 Filip BerounFilip Beroun
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 42.46 0.0 245.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 20 42.43 0.0 244.00
6 Daniel HekrleDaniel Hekrle
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 41.23 0.0 234.00
7 Robert VáňaRobert Váňa
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 18 40.53 0.0 229.00
8 Jan KaválekJan Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 8 36.72 0.0 197.00
9 Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19 35.21 0.0 185.00
10 Šimon VožickýŠimon Vožický
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 16 33.20 0.0 169.00
11 Tadeáš BurianTadeáš Burian
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 33.17 0.0 169.00
12 Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 5 32.45 0.0 163.00
13 Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 14 32.24 0.0 161.00
14 Jan MoravaJan Morava
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 15 30.93 0.0 151.00
15 Vojtěch ČápVojtěch Čáp
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 4 29.08 0.0 136.00
16 Jaroslav KružíkJaroslav Kružík
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
09 9 28.52 0.0 132.00
17 Tobias ChlubnaTobias Chlubna
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13 25.55 0.0 109.00
18 František KubišFrantišek Kubiš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 12 24.43 0.0 100.00
19 Vítek VrběckýVítek Vrběcký
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 11 24.11 0.0 97.00
20 Matěj BártlMatěj Bártl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 21.00 0.0 74.00
21 David KocmánekDavid Kocmánek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 10 15.50 0.0 34.00
Kryštof HolbaKryštof Holba
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 DNS 0.0 0.00
Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 17 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků
Finále B (so, 1.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 18 48.72 0.0 297.00
2 Jindřich PešekJindřich Pešek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 1 39.41 0.0 219.00
3 Marek ŠimáčekMarek Šimáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 4 38.38 0.0 211.00
4 Tomáš MalecTomáš Malec
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 15 34.15 0.0 176.00
5 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 14 33.61 0.0 172.00
6 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 16 33.00 0.0 167.00
7 Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 5 31.85 0.0 158.00
8 Jiří PospíchalJiří Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 2 31.77 0.0 157.00
9 David ZýkaDavid Zýka
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 13 29.90 0.0 143.00
10 Matěj BeranMatěj Beran
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 9 28.63 0.0 133.00
11 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 17 27.36 0.0 123.00
12 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 12 25.17 0.0 106.00
13 Filip MolíkFilip Molík
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 11 24.73 0.0 102.00
14 Jakub UrbánekJakub Urbánek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 8 24.59 0.0 101.00
15 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 10 24.05 0.0 97.00
16 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 7 21.73 0.0 79.00
17 Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3 20.79 0.0 72.00
18 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 6 20.02 0.0 67.00
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 38 44.96 0.0 416.00
2 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 40 42.87 0.0 391.00
3 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 36 41.99 0.0 380.00
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 37 39.02 0.0 343.00
5 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 39 38.22 0.0 334.00
6 Vanessa VošmerováVanessa Vošmerová
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
08 10 36.16 0.0 309.00
7 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 35 34.52 0.0 289.00
8 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 27 33.52 0.0 277.00
9 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 33 32.78 0.0 268.00
10 Eva NavrátilováEva Navrátilová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 31 31.89 0.0 258.00
11 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 34 29.96 0.0 235.00
12 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 5 29.55 0.0 230.00
13 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 32 28.90 0.0 222.00
14 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 30 28.89 0.0 222.00
15 Vendula HabermannováVendula Habermannová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 4 28.25 0.0 215.00
16 Nela ZemanováNela Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 20 27.44 0.0 205.00
17 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 28 26.43 0.0 193.00
18 Lenka KrepčíkováLenka Krepčíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 25 25.28 0.0 180.00
19 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 26 25.24 0.0 180.00
20 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 24.37 0.0 170.00
21 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 21 23.67 0.0 162.00
22 Pavla KružíkováPavla Kružíková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 24 23.63 0.0 161.00
23 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 29 23.49 0.0 160.00
24 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 2 22.98 0.0 154.00
25 Klára KocmánkováKlára Kocmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 19 22.41 0.0 148.00
26 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 18 22.20 0.0 145.00
27 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 15 21.54 0.0 138.00
28 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 20.26 0.0 123.00
29 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 22 19.94 0.0 120.00
30 Linda RokosováLinda Rokosová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 19.15 0.0 111.00
31 Natálie KlímkováNatálie Klímková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13 19.10 0.0 111.00
32 Emily DunstováEmily Dunstová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 18.91 0.0 109.00
33 Tereza MarkováTereza Marková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 18.41 0.0 103.00
34 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 16 18.04 0.0 99.00
35 Hana KvankováHana Kvanková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 14 17.05 0.0 88.00
36 Linda VašíčkováLinda Vašíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 9 16.87 0.0 86.00
37 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 12 16.35 0.0 81.00
38 Pavla DvořákováPavla Dvořáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 16.34 0.0 81.00
39 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 11 13.48 0.0 51.00
Natálie KoubováNatálie Koubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 23 DNS 0.0 0.00
Anna BatouškováAnna Batoušková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 41 závodníků
Finále B (so, 1.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 38 38.28 0.0 334.00
2 Karolína ChrástováKarolína Chrástová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 6 35.63 0.0 302.00
3 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 36 33.95 0.0 282.00
4 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 35 33.75 0.0 280.00
5 Elen HolendováElen Holendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 34 32.22 0.0 261.00
6 Monika ZajícováMonika Zajícová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 33 31.82 0.0 257.00
7= Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 31 31.58 0.0 254.00
7= Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 8 31.58 0.0 254.00
9 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 32 31.24 0.0 250.00
10 Zuzana KottováZuzana Kottová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 24 30.67 0.0 243.00
11 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 23 28.75 0.0 220.00
12 Jana JelínkováJana Jelínková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 29 28.23 0.0 214.00
13 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 28 28.04 0.0 212.00
14 Lucie SlaninováLucie Slaninová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 30 26.78 0.0 198.00
15 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 20 26.27 0.0 192.00
16 Jana CoufalováJana Coufalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 3 26.13 0.0 190.00
17 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 21 26.03 0.0 189.00
18 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 18 24.75 0.0 174.00
19 Kateřina VeseláKateřina Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 19 24.27 0.0 169.00
20 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 27 24.22 0.0 168.00
21 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 22 23.60 0.0 161.00
22 Sabina JordánováSabina Jordánová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 25 23.40 0.0 159.00
23 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 16 23.14 0.0 156.00
24 Dorota DubovskáDorota Dubovská
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 26 23.02 0.0 154.00
25 Hedvika NavrkalováHedvika Navrkalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 7 22.34 0.0 147.00
26 Tereza TenklováTereza Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 9 22.23 0.0 145.00
27 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 10 21.79 0.0 141.00
28 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 2 19.71 0.0 117.00
29 Adéla VlkováAdéla Vlková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 14 19.36 0.0 113.00
30 Veronika KottováVeronika Kottová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 17 18.97 0.0 109.00
31 Anna NekovářováAnna Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 15 18.49 0.0 104.00
32 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 13 16.87 0.0 86.00
33 Barbora SeverováBarbora Severová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 12 16.33 0.0 81.00
34 Lada BřezkováLada Březková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 15.06 0.0 67.00
35 Nela ČernohorskáNela Černohorská
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 4 13.26 0.0 48.00
36 Markéta SůvováMarkéta Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 11 11.30 0.0 29.00
Anna CoufalováAnna Coufalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 37 DNS 0.0 0.00
Anna Rozálie HabrdlováAnna Rozálie Habrdlová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 5 DNS 0.0 0.00
Celkem 38 závodníků