výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár smíšených družstev mladšího žactva

Jihlava (8. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.59 Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A
06 10 1.50 --------ooooooxoxxx 11.00
2 Jan BulantJan Bulant
TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A
06 9 1.44 ------ooxoxoooxoxxx 9.00
3 Jiří PospíchalJiří Pospíchal
TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A
06 3 1.26 oooooxooxxx 8.00
4 Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A
06 5 1.26 ooooooxoxxx 7.00
5 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A
08 8 1.23 -ooxoxooxxx 6.00
6 Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A
06 7 1.23 -ooxoxoxoxxx 5.00
7 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A
07 1 1.20 ooxoooxxx 4.00
8 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A
08 6 1.15 -oooxxx 3.00
9 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES Pacov BTJ Slavoj BANES Pacov B
08 2 1.10 -xooxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.51 Body
1 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A
06 8 1.39 ---ooooooooo 11.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
06 10 1.36 ---oooooooxoxxx 9.00
3 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A
06 9 1.36 ----oooooxxoxxoxxx 8.00
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 3 1.33 oooxoooxooxoxxoxxx 7.00
5 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A
06 6 1.30 ----ooxoooxxx 6.00
6 Pavla KružíkováPavla Kružíková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 4 1.24 oooooooxxx 5.00
7 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A
07 2 1.10 -oxxoxxx 4.00
Vanessa VošmerováVanessa Vošmerová
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
08 7 DNS
Celkem 8 závodníků