Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár smíšených družstev mladšího žactva

Jihlava (8. 6. 2019)

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 10:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 3 20.21 11.00
2 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 4 21.83 9.00
3 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A 2 22.30 8.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A 6 22.59 7.00
5 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A 5 23.33 6.00
6 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 29.01 5.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 5 20.6 11.00
2 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A 3 20.9 9.00
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 4 21.1 8.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A 2 21.9 7.00
5 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 6 22.1 6.00
Poznámky:
Ruční měření
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A 4 23.15 4.00
2 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 2 24.56 1.00
Vanessa VošmerováVanessa Vošmerová 08 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana KrejčíJolana Krejčí 06 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 3 23.05 5.00
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 23.24 3.00
3 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 24.15 2.00
4 Elen RausováElen Rausová 07 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 5 24.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 5 20.6 11.00
2 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké Meziříčí ATJ Sokol Velké Meziříčí A 3 20.9 9.00
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 4 21.1 8.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A 2 21.9 7.00
5 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 6 22.1 6.00
6 Jolana KrejčíJolana Krejčí 06 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 3 23.05 5.00
7 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES Pacov ATJ Slavoj BANES Pacov A 4 23.15 4.00
8 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 23.24 3.00
9 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 24.15 2.00
10 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 2 24.56 1.00
11 Elen RausováElen Rausová 07 TJ Sokol Velké Meziříčí BTJ Sokol Velké Meziříčí B 5 24.61
Vanessa VošmerováVanessa Vošmerová 08 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 DNS