Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 8 14.22 +1.7 m/s 13.30  +2.4-13.28  +1.213.30-13.67  +2.514.22  +1.7 11.00
2 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 13.40 +2.3 m/s 13.33 +1.7 m/s 13.40  +2.312.94  +1.8x13.40x13.11  +1.713.33  +1.7 9.00
3 55 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6 12.64 -1.4 m/s 11.32  -2.3-x11.3212.26  -0.512.07  -1.712.64  -1.4 8.00
4 42 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 5 12.45 -1.1 m/s 11.50  -2.5x12.45  -1.112.4511.64  -1.5-- 7.00
5 64 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 4 12.34 -2.6 m/s 12.23  -2.212.21  -1.512.34  -2.612.3412.19  -1.0x- 6.00
6 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 11.94 -2.6 m/s 11.82  -0.4x11.94  -2.611.9411.68  -3.411.19  +0.0x 5.00
7 260 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 2 11.78 +0.9 m/s x11.25  +0.0x11.2511.65  +0.011.24  -0.411.78  +0.9 4.00
8 263 Radek PolášekRadek Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
93 1 11.64 +0.0 m/s 11.64  +0.0xx11.6411.62  +3.011.52  -0.511.60  +0.9 3.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 12 11.71 +0.0 m/s x11.71  +0.0x11.7109.87  +3.011.42  -0.711.30  +1.0 11.00
2 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 11.15 +0.7 m/s 11.15  +0.7x11.07  +1.911.15x10.35  -1.411.02  +0.0 9.00
3 255 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 9 11.13 +1.2 m/s 11.05  +1.010.92  +2.011.13  +1.211.13--- 8.00
4 146 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
ASK BlanskoASK Blansko
02 11 10.76 +1.4 m/s 10.63  -1.010.76  +1.4x10.76x10.25  -0.9x 7.00
5 286 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 7 10.42 +0.0 m/s 10.39  -0.310.06  +0.210.25  -0.710.3910.13  -3.610.42  +0.010.32  +0.7 6.00
6 143 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 8 10.25 +0.4 m/s 10.00  +1.609.94  +0.209.88  -0.610.0009.91  -3.110.06  -0.910.25  +0.4 5.00
7 151 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 4 10.17 -3.1 m/s 09.62  +0.0x09.79  -1.209.7909.77  -2.010.00  -0.510.17  -3.1 4.00
8 10 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 10.01 -0.3 m/s 09.88  +0.009.84  +0.610.01  -0.310.0109.66  -1.8xx 3.00
9 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
287 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
89 Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
368 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků