Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 72 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15:26.03
2 240 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 16:23.72 11.00
3 258 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 16:26.25 9.00
4 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 16:28.01 8.00
5 281 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16:56.04 7.00
6 188 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 16:58.94 6.00
7 215 Michael PozdenkovMichael Pozdenkov 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 17:04.30 5.00
8 192 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 17:16.17 4.00
9 48 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 17:42.34 3.00
10 201 Milan AdamecMilan Adamec 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 18:51.03 2.00
11 282 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 19:55.05 1.00
193 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 157 Lenka ŠvecováLenka Švecová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 19:59.74 11.00
2 201 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20:35.91 9.00
3 145 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 2 20:48.29 8.00
4 281 Eliška MalouškováEliška Maloušková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 21:45.40 7.00
5 168 Michaela MatoušováMichaela Matoušová 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 22:09.75 6.00
6 231 Lucie MádrováLucie Mádrová 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 22:32.68 5.00
7 26 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22:58.89 4.00
8 94 Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 23:41.15 3.00
9 30 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23:55.52 2.00
10 39 Lenka TomanováLenka Tomanová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5 24:00.70 1.00
11 36 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 7 24:11.42
12 31 Martina KuncováMartina Kuncová 01 Orel VyškovOrel Vyškov 8 24:59.02
Celkem 12 závodníků