Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 56.24 11.00
2 131 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 56.26 9.00
3 227 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 58.00 8.00
4 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 60.74 6.00
5 65 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 63.58 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 60.20 7.00
2 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.29 5.00
3 188 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.90 3.00
4 216 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 68.07 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 56.24 11.00
2 131 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 56.26 9.00
3 227 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 58.00 8.00
4 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 60.20 7.00
5 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 60.74 6.00
6 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.29 5.00
7 65 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 63.58 4.00
8 188 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.90 3.00
9 216 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 68.07 2.00

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 68.06 11.00
2 202 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 70.34 9.00
3 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 72.01 8.00
4 151 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 72.34 7.00
5 357 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 74.36 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.69 4.00
2 367 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 76.43 2.00
3 28 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 78.30 1.00
4 253 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 79.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 72.46 6.00
2 133 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 76.37 3.00
3 254 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 79.72
4 217 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 83.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 68.06 11.00
2 202 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 70.34 9.00
3 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 72.01 8.00
4 151 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 72.34 7.00
5 143 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 72.46 6.00
6 357 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 74.36 5.00
7 227 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.69 4.00
8 133 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 76.37 3.00
9 367 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 76.43 2.00
10 28 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 78.30 1.00
11 253 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 79.19
12 254 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 79.72
13 217 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 83.32