Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 43.64 11.00
2 166 Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.68 8.00
3 38 Horčička, Sivila, Havelka, Bix Horčička, Sivila, Havelka, Bix TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 44.82 7.00
4 276 Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 49.71 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.06 9.00
2 205 Bogner, Habr, Skoumal, Šulc Bogner, Habr, Skoumal, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 46.65 6.00
3 178 Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 47.23 5.00
4 160 Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.58 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 43.64 11.00
2 43 Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.06 9.00
3 166 Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.68 8.00
4 38 Horčička, Sivila, Havelka, Bix Horčička, Sivila, Havelka, Bix TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 44.82 7.00
5 205 Bogner, Habr, Skoumal, Šulc Bogner, Habr, Skoumal, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 46.65 6.00
6 178 Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 47.23 5.00
7 160 Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.58 4.00
8 276 Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 49.71 3.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.47 9.00
2 Miková, Skalická, Janošíková, Mašková Miková, Skalická, Janošíková, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.15 5.00
3 202 Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.26 3.00
4 357 Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.60 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 50.16 11.00
2 310 Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 51.13 8.00
3 151 Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.07 7.00
4 145 Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová ASK BlanskoASK Blansko 5 53.69 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.05 6.00
2 227 Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.82 1.00
3 293 Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 55.31
4 1 Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 55.45
5 219 Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 50.16 11.00
2 156 Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.47 9.00
3 310 Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 51.13 8.00
4 151 Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.07 7.00
5 312 Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.05 6.00
6 Miková, Skalická, Janošíková, Mašková Miková, Skalická, Janošíková, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.15 5.00
7 145 Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová ASK BlanskoASK Blansko 5 53.69 4.00
8 202 Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.26 3.00
9 357 Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.60 2.00
10 227 Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.82 1.00
11 293 Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 55.31
12 1 Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 55.45
13 219 Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.86