Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 279 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
76 17 35.58 33.69xx33.69x35.58x 11.00
2 164 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 12 34.25 33.22x34.2534.25xxx 9.00
3 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 16 33.99 33.3433.9933.7733.99xx33.13 8.00
4 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 18 33.98 32.4033.98x33.9833.5933.4032.53 7.00
5 65 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 15 33.31 33.31xx33.3131.32xx 6.00
6 46 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 13 32.96 32.2532.96x32.96x32.82x 5.00
7 128 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 7 31.25 28.7931.25x31.25x30.7729.99 4.00
8 228 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 10 30.90 x30.9030.0330.9030.5230.1930.14 3.00
9 163 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 11 30.82 28.9729.6830.8230.820.00.00.0 2.00
10 213 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 8 30.39 30.39x28.9630.390.00.00.0 1.00
11 51 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 1 30.16 29.51x30.1630.160.00.00.0
12 265 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 14 29.53 x29.53x29.530.00.00.0
13 127 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 9 28.89 24.68x28.8928.890.00.00.0
14 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 3 27.61 24.7427.0127.6127.610.00.00.0
15 219 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 2 26.81 25.0026.8126.3626.810.00.00.0
16 35 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
49 5 26.76 x26.76x26.760.00.00.0
17 221 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 6 24.87 x24.8723.1724.870.00.00.0
266 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků