výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody ve skoku vysokém

Ostrov (11. 2. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam PincAdam Pinc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 1.15
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Othmene Omar BenOthmene Omar Ben
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 1.50
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1.35
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1.20
3 Tomáš SekeraTomáš Sekera
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1.15
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš KuncMatyáš Kunc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 1.10
2 Samuel ZítkoSamuel Zítko
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1.05
3 Matěj MaršíkMatěj Maršík
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 1.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 1.10
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.40
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1.35
3= Natálie HekelováNatálie Hekelová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.20
3= Nikola HekelováNikola Hekelová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.20
5 Hana OpichalováHana Opichalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.20
6 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1.15
7 Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1.10
8 Tereza PreislerováTereza Preislerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.10
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1.25
2= Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 1.20
2= Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 1.20
4 Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1.15
5 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 1.15
6 Markéta KrámováMarkéta Krámová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 1.15
7 Viktorie DrobnáViktorie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1.10
8 Eva UrbánkováEva Urbánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 1.05
2 Adam KuncAdam Kunc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 0.90
3 Vojtěch LiškaVojtěch Liška
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 0.80
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(po, 11.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
09 1.05
2 Vendula DobošováVendula Dobošová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 1.00
3 Anna LiškováAnna Lišková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 0.90
Celkem 3 závodníků