výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Český Krumlov, Kategorie III a IV

Kaplice (14. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj WolfMatěj Wolf 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 08.15 517.00
2 Petr HlízaPetr Hlíza 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 08.63 391.00
3 Filip LachFilip Lach 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.75 362.00
4 9 Jakub HálaJakub Hála 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 08.99 306.00
5 Václav KrenauerVáclav Krenauer 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.28 245.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MinárikMartin Minárik 03 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 08.21 500.00
2 Jakub TrinklJakub Trinkl 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 08.48 428.00
3 Kamil SedlákKamil Sedlák 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 08.90 327.00
4 Petr VerbályPetr Verbály 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 09.08 287.00
5 Kryštof ČepelákKryštof Čepelák 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 09.12 278.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZrnaMartin Zrna 03 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.13 523.00
2 Lukáš TraplLukáš Trapl 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 5 08.36 460.00
3 Martin JanMartin Jan 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.53 416.00
4 26 Jordan StefanovJordan Stefanov 19 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 09.25 251.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZrnaMartin Zrna 03 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.13 523.00
2 Matěj WolfMatěj Wolf 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 08.15 517.00
3 Martin MinárikMartin Minárik 03 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 08.21 500.00
4 Lukáš TraplLukáš Trapl 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 5 08.36 460.00
5 Jakub TrinklJakub Trinkl 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 08.48 428.00
6 Martin JanMartin Jan 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.53 416.00
7 Petr HlízaPetr Hlíza 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 08.63 391.00
8 Filip LachFilip Lach 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.75 362.00
9 Kamil SedlákKamil Sedlák 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 08.90 327.00
10 9 Jakub HálaJakub Hála 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 08.99 306.00
11 Petr VerbályPetr Verbály 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 09.08 287.00
12 Kryštof ČepelákKryštof Čepelák 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 09.12 278.00
13 26 Jordan StefanovJordan Stefanov 19 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 09.25 251.00
14 Václav KrenauerVáclav Krenauer 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.28 245.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StejskalFilip Stejskal 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 08.73 366.00
2 Jakub NováčekJakub Nováček 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 08.99 306.00
3 Ondřej ŠopíkOndřej Šopík 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 09.08 287.00
4 7 Jan ČokaJan Čoka 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.39 224.00
5 Theodor NachtmannTheodor Nachtmann 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.66 174.00
6 5 Adam KrčkaAdam Krčka 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 10.02 117.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SoukupFrantišek Soukup 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.62 393.00
2 Jaroslav KolouchJaroslav Kolouch 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.71 371.00
3 2 Martin LavičkaMartin Lavička 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 08.91 324.00
4 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 09.59 187.00
5 David KoudelkaDavid Koudelka 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 09.70 168.00
6 Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.71 166.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SoukupFrantišek Soukup 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.62 393.00
2 Jaroslav KolouchJaroslav Kolouch 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.71 371.00
3 Filip StejskalFilip Stejskal 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 08.73 366.00
4 2 Martin LavičkaMartin Lavička 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 08.91 324.00
5 Jakub NováčekJakub Nováček 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 08.99 306.00
6 Ondřej ŠopíkOndřej Šopík 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 09.08 287.00
7 7 Jan ČokaJan Čoka 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.39 224.00
8 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 09.59 187.00
9 Theodor NachtmannTheodor Nachtmann 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.66 174.00
10 David KoudelkaDavid Koudelka 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 09.70 168.00
11 Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.71 166.00
12 5 Adam KrčkaAdam Krčka 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 10.02 117.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KřivskáLucie Křivská 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.56 431.00
2 Sandra LiškováSandra Lišková 05 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.58 426.00
3 Nikola ČajanováNikola Čajanová 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 09.68 404.00
4 30 Adéla HammerováAdéla Hammerová 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.75 389.00
5 38 Adéla BartošováAdéla Bartošová 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 09.90 357.00
6 Anna ŠimečkováAnna Šimečková 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 10.04 328.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Jana SučíkováJana Sučíková 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 09.14 531.00
2 50 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.47 451.00
3 32 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.50 444.00
4 Barbora HrstkováBarbora Hrstková 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 3 09.65 411.00
5 Simona SukdolákováSimona Sukdoláková 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 09.81 376.00
6 Kateřina FáčkováKateřina Fáčková 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 10.77 196.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NovákováKristýna Nováková 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.08 546.00
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 09.61 419.00
3 Karolína BromováKarolína Bromová 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 09.73 393.00
4 Kristýna SchwarzováKristýna Schwarzová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 09.97 342.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NovákováKristýna Nováková 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.08 546.00
2 22 Jana SučíkováJana Sučíková 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 09.14 531.00
3 50 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.47 451.00
4 32 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.50 444.00
5 Lucie KřivskáLucie Křivská 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.56 431.00
6 Sandra LiškováSandra Lišková 05 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.58 426.00
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 09.61 419.00
8 Barbora HrstkováBarbora Hrstková 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 3 09.65 411.00
9 Nikola ČajanováNikola Čajanová 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 09.68 404.00
10 Karolína BromováKarolína Bromová 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 09.73 393.00
11 30 Adéla HammerováAdéla Hammerová 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.75 389.00
12 Simona SukdolákováSimona Sukdoláková 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 09.81 376.00
13 38 Adéla BartošováAdéla Bartošová 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 09.90 357.00
14 Kristýna SchwarzováKristýna Schwarzová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 09.97 342.00
15 Anna ŠimečkováAnna Šimečková 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 10.04 328.00
16 Kateřina FáčkováKateřina Fáčková 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 10.77 196.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Lilian LunterováLilian Lunterová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.22 511.00
2 Michala BártováMichala Bártová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 09.27 499.00
3 Bára AndruškováBára Andrušková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.33 484.00
4 39 Adéla KoptováAdéla Koptová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 09.94 348.00
5 Šárka KonopováŠárka Konopová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 10.08 320.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 5 09.34 482.00
2 Anna PilsováAnna Pilsová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.38 472.00
3 Tereza MarkováTereza Marková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.49 447.00
4 Kateřina KnapováKateřina Knapová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.52 440.00
5 Nikol HawlováNikol Hawlová 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.88 361.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.39 470.00
2 Lucie MalikováLucie Maliková 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 09.55 433.00
3 Anežka StýblováAnežka Stýblová 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 5 10.49 243.00
4 Anna OndřejováAnna Ondřejová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 10.50 242.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Lilian LunterováLilian Lunterová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.22 511.00
2 Michala BártováMichala Bártová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 09.27 499.00
3 Bára AndruškováBára Andrušková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.33 484.00
4 Tereza KozákováTereza Kozáková 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 5 09.34 482.00
5 Anna PilsováAnna Pilsová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.38 472.00
6 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.39 470.00
7 Tereza MarkováTereza Marková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.49 447.00
8 Kateřina KnapováKateřina Knapová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.52 440.00
9 Lucie MalikováLucie Maliková 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 09.55 433.00
10 Nikol HawlováNikol Hawlová 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.88 361.00
11 39 Adéla KoptováAdéla Koptová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 09.94 348.00
12 Šárka KonopováŠárka Konopová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 10.08 320.00
13 Anežka StýblováAnežka Stýblová 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 5 10.49 243.00
14 Anna OndřejováAnna Ondřejová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 10.50 242.00

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 1:59.53 516.00
2 3 Emma TheierováEmma Theierová 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 13 2:02.78 469.00
3 17 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 8 2:05.56 430.00
4 42 Tereza PöschelováTereza Pöschelová 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 11 2:08.10 396.00
5 15 Kristýna BohatováKristýna Bohatová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 2:08.11 396.00
6 2 Alena PatčováAlena Patčová 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 10 2:13.70 326.00
7 39 Adéla KoptováAdéla Koptová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 2:14.35 318.00
8 1 Madelaine JirkováMadelaine Jirková 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 3 2:16.00 299.00
9 29 Gabriela SladováGabriela Sladová 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 12 2:16.04 298.00
10 28 Natálie KrnáčováNatálie Krnáčová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 2:17.28 284.00
11 41 Lilian LunterováLilian Lunterová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 2:18.66 269.00
12 30 Denisa DrhovskáDenisa Drhovská 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 2:20.73 247.00
13 40 Lenka NográdyováLenka Nográdyová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 9 2:51.29 27.00
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 2:44.73 520.00
2 14 Lucie JacováLucie Jacová 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 8 2:47.99 485.00
3 24 Kristýna CvachováKristýna Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 2:54.08 422.00
4 32 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 14 2:56.68 397.00
5 8 Veronika TalířováVeronika Talířová 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 12 3:07.71 297.00
6 22 Jana SučíkováJana Sučíková 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 10 3:11.15 269.00
7 50 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 13 3:16.56 227.00
8 13 Monika BřezinováMonika Březinová 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 3:17.34 221.00
9 51 Klára ŠantováKlára Šantová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 11 3:17.83 217.00
10 2 Valentýna MatušováValentýna Matušová 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 9 3:23.03 181.00
11 33 Denisa FojtíkováDenisa Fojtíková 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 3:31.04 131.00
12 30 Adéla HammerováAdéla Hammerová 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 7 4:15.80 0.00
38 Adéla BartošováAdéla Bartošová 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 DNF
41 Veronika BabůrkováVeronika Babůrková 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 DNF
Celkem 14 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Jakub JandaJakub Janda 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 3:07.01 597.00
2 35 Martin DvořákMartin Dvořák 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 3:28.61 411.00
3 2 Martin LavičkaMartin Lavička 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 10 3:33.00 378.00
4 7 Jan ČokaJan Čoka 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 3:38.21 339.00
5 34 Matyáš CieslarMatyáš Cieslar 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 3:44.65 294.00
6 4 Matěj MatějčekMatěj Matějček 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 12 3:48.21 271.00
7 11 Jan KaňkaJan Kaňka 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 8 3:51.87 247.00
8 6 Tomáš HálekTomáš Hálek 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 3:54.69 230.00
9 1 Karel HončíkKarel Hončík 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 6 3:55.84 223.00
10 24 Michal ŠimkoMichal Šimko 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 13 3:56.89 217.00
11 23 Karel MačekKarel Maček 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 11 4:01.74 189.00
12 22 František BauernoplFrantišek Bauernopl 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 4:18.18 109.00
13 5 Adam KrčkaAdam Krčka 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 9 4:31.51 59.00
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Pavel NeubergPavel Neuberg 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 10 5:14.11 481.00
2 18 Vít BeránekVít Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 5:18.36 459.00
3 37 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 5:19.62 452.00
4 47 Jaroslav NěmeckýJaroslav Německý 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 9 5:24.98 424.00
5 3 Šimon Petr HladíkŠimon Petr Hladík 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 3 5:28.30 408.00
6 9 Jakub HálaJakub Hála 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 5:28.50 407.00
7 10 Václav JirovecVáclav Jirovec 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 5:33.93 380.00
8 28 Pavel MottlPavel Mottl 19 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 8 5:44.27 332.00
9 190 Daniel LinhartDaniel Linhart 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 5:46.54 322.00
10 26 Jordan StefanovJordan Stefanov 19 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 12 6:17.32 198.00
11 36 Josef JančigaJosef Jančiga 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 7:05.82 60.00
12 46 Václav SchoberVáclav Schober 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 11 7:39.13 10.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Houdek, Hlíza, Trinkl, Jan Houdek, Hlíza, Trinkl, Jan ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 30.89 529.00
2 Pfeferle, Trapl, Lach, Zrna Pfeferle, Trapl, Lach, Zrna ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 31.31 499.00
3 47 Německý, Sedlák, Schober, Wolf Německý, Sedlák, Schober, Wolf Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1 31.48 488.00
4 Verbály, Stefanov, Krenauer, Dreiling Verbály, Stefanov, Krenauer, Dreiling ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 31.90 459.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáček, Čepelák, Kalista, Trapl Dvořáček, Čepelák, Kalista, Trapl ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 32.71 406.00
2 Čížek, Jirovec, Hála, Minárik Čížek, Jirovec, Hála, Minárik ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 32.88 395.00
3 Kubák, Stacho, Mottl, Neuberg Kubák, Stacho, Mottl, Neuberg ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 33.46 359.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Houdek, Hlíza, Trinkl, Jan Houdek, Hlíza, Trinkl, Jan ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 30.89 529.00
2 Pfeferle, Trapl, Lach, Zrna Pfeferle, Trapl, Lach, Zrna ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 31.31 499.00
3 47 Německý, Sedlák, Schober, Wolf Německý, Sedlák, Schober, Wolf Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1 31.48 488.00
4 Verbály, Stefanov, Krenauer, Dreiling Verbály, Stefanov, Krenauer, Dreiling ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 31.90 459.00
5 Dvořáček, Čepelák, Kalista, Trapl Dvořáček, Čepelák, Kalista, Trapl ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 32.71 406.00
6 Čížek, Jirovec, Hála, Minárik Čížek, Jirovec, Hála, Minárik ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 32.88 395.00
7 Kubák, Stacho, Mottl, Neuberg Kubák, Stacho, Mottl, Neuberg ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 33.46 359.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šober, Soukup, Dvořák, Stejskal Šober, Soukup, Dvořák, Stejskal ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 33.94 331.00
2 Šopík, Fousek, Hončík, Lavička Šopík, Fousek, Hončík, Lavička ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 2 34.05 324.00
3 24 Šimko, Šimko, Maček, Růžička Šimko, Šimko, Maček, Růžička ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 37.76 143.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Janda, Kolouch, Čoka, Trinh Janda, Kolouch, Čoka, Trinh ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 34.04 325.00
2 Nachtmann, Nováček, Pecha, Gahír Nachtmann, Nováček, Pecha, Gahír ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 35.94 224.00
3 6 Hálek, Bauer, Krčka, Koudelka Hálek, Bauer, Krčka, Koudelka ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 37.49 154.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šober, Soukup, Dvořák, Stejskal Šober, Soukup, Dvořák, Stejskal ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 33.94 331.00
2 10 Janda, Kolouch, Čoka, Trinh Janda, Kolouch, Čoka, Trinh ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 34.04 325.00
3 Šopík, Fousek, Hončík, Lavička Šopík, Fousek, Hončík, Lavička ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 2 34.05 324.00
4 Nachtmann, Nováček, Pecha, Gahír Nachtmann, Nováček, Pecha, Gahír ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 35.94 224.00
5 6 Hálek, Bauer, Krčka, Koudelka Hálek, Bauer, Krčka, Koudelka ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 37.49 154.00
6 24 Šimko, Šimko, Maček, Růžička Šimko, Šimko, Maček, Růžička ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 37.76 143.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Svobodová, Volfová, Pinterová, Jedličková Svobodová, Volfová, Pinterová, Jedličková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 34.93 536.00
1= 22 Sučíková, Nováková, Lučanová, Křivská Sučíková, Nováková, Lučanová, Křivská ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 34.93 536.00
3 Čajanová, Jacová, Fáčková, Březinová Čajanová, Jacová, Fáčková, Březinová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 37.20 401.00
4 Hrstková, Šimečková, Bromová, Talířová Hrstková, Šimečková, Bromová, Talířová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 37.32 394.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lišková, Schwarzová, Tůmová, Chalupová Lišková, Schwarzová, Tůmová, Chalupová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 34.47 565.00
2 Sukdoláková, Hüttnerová, Bartošová, Cifreundová Sukdoláková, Hüttnerová, Bartošová, Cifreundová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 36.99 412.00
3 Macháčková, Fojtíková, Vaverková, Radová Macháčková, Fojtíková, Vaverková, Radová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 37.89 363.00
4 Popová, Homolková, Matušová, Líkařová Popová, Homolková, Matušová, Líkařová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 2 40.91 218.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lišková, Schwarzová, Tůmová, Chalupová Lišková, Schwarzová, Tůmová, Chalupová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 34.47 565.00
2 Svobodová, Volfová, Pinterová, Jedličková Svobodová, Volfová, Pinterová, Jedličková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 34.93 536.00
2 22 Sučíková, Nováková, Lučanová, Křivská Sučíková, Nováková, Lučanová, Křivská ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 34.93 536.00
4 Sukdoláková, Hüttnerová, Bartošová, Cifreundová Sukdoláková, Hüttnerová, Bartošová, Cifreundová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 36.99 412.00
5 Čajanová, Jacová, Fáčková, Březinová Čajanová, Jacová, Fáčková, Březinová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 37.20 401.00
6 Hrstková, Šimečková, Bromová, Talířová Hrstková, Šimečková, Bromová, Talířová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 4 37.32 394.00
7 Macháčková, Fojtíková, Vaverková, Radová Macháčková, Fojtíková, Vaverková, Radová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 37.89 363.00
8 Popová, Homolková, Matušová, Líkařová Popová, Homolková, Matušová, Líkařová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 2 40.91 218.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozáková, Maliková, Patčová, Theierová Kozáková, Maliková, Patčová, Theierová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 3 37.38 391.00
2 Popelková, Sladová, Kostrets, Šinková Popelková, Sladová, Kostrets, Šinková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 38.85 314.00
41 Lunterová, Šmejkalová, Pöschelová, Pilsová Lunterová, Šmejkalová, Pöschelová, Pilsová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 DQ
Poznámky:
Velešín - DQ - předávky
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 34.69 551.00
2 Bártová, Gondeková, Hawlová, Konopová Bártová, Gondeková, Hawlová, Konopová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 36.89 418.00
3 39 Koptová, Ernestová, Sojková, Kotlárová Koptová, Ernestová, Sojková, Kotlárová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 37.55 381.00
4 Pomiová, Stýblová, Jirková, Thonová Pomiová, Stýblová, Jirková, Thonová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 38.30 342.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 34.69 551.00
2 Bártová, Gondeková, Hawlová, Konopová Bártová, Gondeková, Hawlová, Konopová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 36.89 418.00
3 Kozáková, Maliková, Patčová, Theierová Kozáková, Maliková, Patčová, Theierová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 3 37.38 391.00
4 39 Koptová, Ernestová, Sojková, Kotlárová Koptová, Ernestová, Sojková, Kotlárová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 37.55 381.00
5 Pomiová, Stýblová, Jirková, Thonová Pomiová, Stýblová, Jirková, Thonová ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1 38.30 342.00
6 Popelková, Sladová, Kostrets, Šinková Popelková, Sladová, Kostrets, Šinková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 38.85 314.00
41 Lunterová, Šmejkalová, Pöschelová, Pilsová Lunterová, Šmejkalová, Pöschelová, Pilsová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 DQ

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Marek DreilingMarek Dreiling
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
03 2 1.65 504.00
2= Matěj WolfMatěj Wolf
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
03 14 1.60 464.00
2= Martin JanMartin Jan
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 5 1.60 464.00
2= David DvořáčekDavid Dvořáček
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
03 3 1.60 464.00
5 Michal KalistaMichal Kalista
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
04 6 1.50 389.00
6= Jakub PfeferleJakub Pfeferle
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 8 1.45 352.00
6= Jakub ČížekJakub Čížek
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 1 1.45 352.00
6= Marcel TraplMarcel Trapl
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 11 1.45 352.00
9= František LavičkaFrantišek Lavička
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 7 1.40 317.00
9= Petr VerbályPetr Verbály
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 13 1.40 317.00
9= Štěpán ŠulcŠtěpán Šulc
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 10 1.40 317.00
12= Matěj StachoMatěj Stacho
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
03 9 1.35 283.00
12= Jakub TrinklJakub Trinkl
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 12 1.35 283.00
14 Jan DychtlJan Dychtl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
05 4 1.30 250.00
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan MacháčekJan Macháček
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 6 1.45 352.00
2= Zbyněk FousekZbyněk Fousek
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
05 3 1.40 317.00
2= Dominik RůžičkaDominik Růžička
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 7 1.40 317.00
2= Radim HamáčekRadim Hamáček
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 4 1.40 317.00
5= Filip StejskalFilip Stejskal
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 8 1.35 283.00
5= Jakub ŠoberJakub Šober
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 11 1.35 283.00
7= 24 Michal ŠimkoMichal Šimko
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 10 1.30 250.00
7= Dominik BauerDominik Bauer
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 1 1.30 250.00
7= Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 2 1.30 250.00
7= David KoudelkaDavid Koudelka
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 5 1.30 250.00
11 Marek ŠimkoMarek Šimko
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 9 1.25 218.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 6 1.50 621.00
2= Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 10 1.34 449.00
2= Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 3 1.34 449.00
4= Klára JedličkováKlára Jedličková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 8 1.30 409.00
4= Anna TurnhöferováAnna Turnhöferová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 13 1.30 409.00
4= Eliška PinterováEliška Pinterová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 9 1.30 409.00
7= Klára HüttnerováKlára Hüttnerová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 5 1.26 369.00
7= 8 Veronika TalířováVeronika Talířová
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
05 12 1.26 369.00
9 Anna CifreundováAnna Cifreundová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 1 1.18 293.00
10= Michaela CifreundováMichaela Cifreundová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 2 1.14 257.00
10= 14 Lucie JacováLucie Jacová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 7 1.14 257.00
10= Anna ŠimečkováAnna Šimečková
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
04 11 1.14 257.00
Kateřina FáčkováKateřina Fáčková
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 4 NM 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.091.131.171.211.251.29 Body
1 42 Tereza PöschelováTereza Pöschelová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 9 1.25 oooxooxoxxx 359.00
2 3 Emma TheierováEmma Theierová
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 12 1.21 oxoxoooxxx 321.00
3 Eliška StrakováEliška Straková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 11 1.17 ooooxxx 284.00
4 Adriana KotlárováAdriana Kotlárová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 4 1.17 ooxooxxx 284.00
5= Michaela KoubováMichaela Koubová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 5 1.17 oooxoxx 284.00
5= Sabina LočárkováSabina Ločárková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 6 1.17 oooxoxxx 284.00
7 Anastasia KostretsAnastasia Kostrets
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 3 1.13 oooxxx 248.00
8 1 Madelaine JirkováMadelaine Jirková
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 2 1.13 xoxoxxoxxx 248.00
9 Anna OndřejováAnna Ondřejová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 7 1.09 ooxxx 214.00
10 Adéla PopelkováAdéla Popelková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 8 1.09 xoxxoxxx 214.00
30 Denisa DrhovskáDenisa Drhovská
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 1 NM xxx 0.00
Aneta SojkováAneta Sojková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 10 NM xxx 0.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ZrnaMartin Zrna
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
03 14 5.23 0.0 427.00
2 Lukáš TraplLukáš Trapl
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
03 12 4.94 0.0 371.00
3 Martin MinárikMartin Minárik
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
03 7 4.90 0.0 363.00
4 Marcel TraplMarcel Trapl
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 13 4.86 0.0 356.00
5 Martim KubákMartim Kubák
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 6 4.65 0.0 317.00
6 10 Václav JirovecVáclav Jirovec
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 5 4.62 0.0 312.00
7= Matěj StachoMatěj Stacho
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
03 10 4.43 0.0 278.00
7= Štěpán ŠulcŠtěpán Šulc
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 11 4.43 0.0 278.00
9 David DvořáčekDavid Dvořáček
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
03 2 4.40 0.0 273.00
10 47 Jaroslav NěmeckýJaroslav Německý
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 8 4.37 0.0 267.00
11 Petr HlízaPetr Hlíza
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
03 3 4.13 0.0 227.00
12 46 Václav SchoberVáclav Schober
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
03 9 3.95 0.0 198.00
13 Jiří HoudekJiří Houdek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 4 3.66 0.0 153.00
Marek DreilingMarek Dreiling
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
03 1 NM 0.0 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk FousekZbyněk Fousek
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
05 4 5.10 4.425.10x5.100.00.00.0 402.00
2 Jaroslav KolouchJaroslav Kolouch
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 8 4.84 4.824.844.634.840.00.00.0 352.00
3 Jakub ŠoberJakub Šober
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 11 4.50 4.324.504.094.500.00.00.0 290.00
4 František SoukupFrantišek Soukup
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 10 4.47 4.11x4.474.470.00.00.0 285.00
5 Ondřej ŠopíkOndřej Šopík
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
05 12 4.12 4.123.423.404.120.00.00.0 225.00
6 Daniel VyskočilDaniel Vyskočil
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 14 3.90 3.903.643.363.900.00.00.0 190.00
7 22 František BauernoplFrantišek Bauernopl
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 1 3.86 x3.863.603.860.00.00.0 184.00
8 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 13 3.85 3.85x3.843.850.00.00.0 182.00
9 Pavel DreilingPavel Dreiling
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 3 3.81 3.703.81x3.810.00.00.0 176.00
10 34 Matyáš CieslarMatyáš Cieslar
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 2 3.75 3.403.75x3.750.00.00.0 167.00
11 Jan GahírJan Gahír
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 5 3.67 x3.673.583.670.00.00.0 155.00
12 1 Karel HončíkKarel Hončík
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 7 3.61 x3.610.03.610.00.00.0 146.00
13 Dominik RůžičkaDominik Růžička
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 9 3.50 2.323.193.503.500.00.00.0 130.00
14 6 Tomáš HálekTomáš Hálek
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 6 3.15 3.103.153.103.150.00.00.0 84.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 8 4.89 0.0 530.00
2 Eliška PinterováEliška Pinterová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 14 4.01 0.0 310.00
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
03 13 3.92 0.0 290.00
4 Denisa LučanováDenisa Lučanová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 11 3.86 0.0 276.00
5 Lucie KřivskáLucie Křivská
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 10 3.86 0.0 276.00
6 Klára JedličkováKlára Jedličková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 9 3.77 0.0 257.00
7 13 Monika BřezinováMonika Březinová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 3 3.74 0.0 250.00
8 Klára HüttnerováKlára Hüttnerová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 7 3.67 0.0 235.00
9 Karolína BromováKarolína Bromová
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
03 2 3.65 0.0 231.00
10 Michaela CifreundováMichaela Cifreundová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 5 3.34 0.0 168.00
11 Kristýna SchwarzováKristýna Schwarzová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 15 3.18 0.0 139.00
12 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
03 12 3.10 0.0 124.00
13 Daniela BorovkováDaniela Borovková
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 1 3.02 0.0 110.00
14 Anna CifreundováAnna Cifreundová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 4 2.71 0.0 62.00
15 Barbora HrstkováBarbora Hrstková
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
03 6 2.41 0.0 23.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 8 4.23 0.0 362.00
2 Lucie KřížkováLucie Křížková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 5 4.11 0.0 333.00
3 17 Natálie MakovcováNatálie Makovcová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 9 3.90 0.0 285.00
4 Michala BártováMichala Bártová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 1 3.78 0.0 259.00
5 Tereza ThonováTereza Thonová
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
05 14 3.72 0.0 246.00
6 Petra ŠinkováPetra Šinková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 13 3.70 0.0 242.00
7 Sabina LočárkováSabina Ločárková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 7 3.48 0.0 196.00
8 Lucie KřížováLucie Křížová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 6 3.46 0.0 192.00
9 Tereza KozákováTereza Kozáková
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 4 3.43 0.0 186.00
10 Sára GondekováSára Gondeková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 3 3.27 0.0 155.00
11 Anna PilsováAnna Pilsová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 11 3.16 0.0 135.00
12 40 Lenka NográdyováLenka Nográdyová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 10 3.15 0.0 133.00
13 Anna ErnestováAnna Ernestová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 2 3.04 0.0 114.00
14 Viola PomiováViola Pomiová
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
07 12 3.00 0.0 107.00
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 5 08.87 0.0 456.00
2 Zuzana PetrouškováZuzana Petroušková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 10 07.45 0.0 364.00
3 2 Valentýna MatušováValentýna Matušová
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
04 9 07.42 0.0 362.00
4 Nela Karolína SojkováNela Karolína Sojková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
03 12 07.38 0.0 359.00
5 Sandra LiškováSandra Lišková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
05 7 06.78 0.0 321.00
6 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
03 8 06.66 0.0 313.00
7 51 Klára ŠantováKlára Šantová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 13 06.47 0.0 301.00
8 Karolína HomolkováKarolína Homolková
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
03 6 06.18 0.0 283.00
9 Daniela BorovkováDaniela Borovková
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 2 06.12 0.0 279.00
10 Lenka ČermákováLenka Čermáková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 4 05.91 0.0 266.00
11 Nikola ČajanováNikola Čajanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 3 05.58 0.0 245.00
12 Adéla RadováAdéla Radová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 11 05.46 0.0 237.00
13 41 Veronika BabůrkováVeronika Babůrková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 1 05.09 0.0 214.00
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš TřískaTadeáš Tříska
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
03 13 11.85 0.0 597.00
2 František LavičkaFrantišek Lavička
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 8 11.56 0.0 580.00
3 Kamil SedlákKamil Sedlák
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 11 10.07 0.0 490.00
4 Jiří HoudekJiří Houdek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 3 09.79 0.0 473.00
5 Jan DychtlJan Dychtl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
05 2 09.30 0.0 444.00
6 Stanislav TondlStanislav Tondl
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 12 09.25 0.0 441.00
7 36 Josef JančigaJosef Jančiga
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
04 4 09.15 0.0 435.00
8 Matyáš MihalikMatyáš Mihalik
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 9 08.74 0.0 410.00
9 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 10 08.70 0.0 408.00
10 Martim KubákMartim Kubák
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
04 7 08.59 0.0 401.00
11 Michal KalistaMichal Kalista
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
04 6 08.30 0.0 384.00
12 Jakub ČížekJakub Čížek
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
04 1 08.25 0.0 381.00
13 Matěj KadičMatěj Kadič
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
03 5 07.75 0.0 352.00
Celkem 13 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1259
2 Jaroslav NěmeckýJaroslav Německý 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1179
3 Jiří HoudekJiří Houdek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1155
4 David DvořáčekDavid Dvořáček 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1143
5 Jakub ČížekJakub Čížek 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1128
6 Petr VerbályPetr Verbály 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1063
7 Matěj WolfMatěj Wolf 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0981
8 Martin ZrnaMartin Zrna 03 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0950
9 František LavičkaFrantišek Lavička 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0897
10 Martin JanMartin Jan 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0880
11 Martin MinárikMartin Minárik 03 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0863
12 Lukáš TraplLukáš Trapl 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0831
13 Kamil SedlákKamil Sedlák 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0817
14 Michal KalistaMichal Kalista 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0773
15 Martim KubákMartim Kubák 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0718
16 Jakub HálaJakub Hála 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0713
17 Jakub TrinklJakub Trinkl 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0711
18 Marcel TraplMarcel Trapl 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0708
19 Jan DychtlJan Dychtl 05 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0694
20 Václav JirovecVáclav Jirovec 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0692
21 Tadeáš TřískaTadeáš Tříska 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0597
22 Marek DreilingMarek Dreiling 03 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0504
23 Josef JančigaJosef Jančiga 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0495
24 Pavel NeubergPavel Neuberg 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0481
25 Vít BeránekVít Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0459
26 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0452
27 Matyáš MihalikMatyáš Mihalik 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0410
28 Šimon Petr HladíkŠimon Petr Hladík 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0408
29 Filip LachFilip Lach 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0362
30 Pavel MottlPavel Mottl 19 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0332
31 Daniel LinhartDaniel Linhart 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0322
32= Kryštof ČepelákKryštof Čepelák 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0278
32= Matěj StachoMatěj Stacho 03 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0278
34 Jordan StefanovJordan Stefanov 19 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0251
35 Petr HlízaPetr Hlíza 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0227
36 Václav SchoberVáclav Schober 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0208
37= Štěpán ŠulcŠtěpán Šulc 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
37= Tomáš DzietonickýTomáš Dzietonický 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
37= Václav KrenauerVáclav Krenauer 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
37= Jakub PavelkaJakub Pavelka 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
37= Martin KoubekMartin Koubek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
37= Matěj KadičMatěj Kadič 03 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
37= Jonáš KutlákJonáš Kutlák 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
37= Stanislav TondlStanislav Tondl 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
Celkem 44 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub JandaJakub Janda 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0922
2 Jakub ŠoberJakub Šober 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0904
3 Ondřej ŠopíkOndřej Šopík 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0836
4 Jaroslav KolouchJaroslav Kolouch 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0723
5 Zbyněk FousekZbyněk Fousek 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0719
6 Theodor NachtmannTheodor Nachtmann 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0710
7 Martin LavičkaMartin Lavička 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0702
8 František SoukupFrantišek Soukup 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0678
9 Martin DvořákMartin Dvořák 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0675
10 Filip StejskalFilip Stejskal 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0649
11 Jan ČokaJan Čoka 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0563
12 Jan GahírJan Gahír 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0473
13 Tomáš HálekTomáš Hálek 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0468
14 Michal ŠimkoMichal Šimko 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0467
15 Dominik BauerDominik Bauer 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0465
16 Daniel VyskočilDaniel Vyskočil 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0427
17 David KoudelkaDavid Koudelka 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0418
18 Jan MacháčekJan Macháček 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0352
19= Dominik RůžičkaDominik Růžička 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0317
19= Radim HamáčekRadim Hamáček 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0317
21 Jakub NováčekJakub Nováček 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0306
22 Matyáš CieslarMatyáš Cieslar 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0294
23 David MacháčekDavid Macháček 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0278
24 Matěj MatějčekMatěj Matějček 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0271
25 Samuel TheierSamuel Theier 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0268
26 Alex FerenciAlex Ferenci 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0254
27 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0250
28 Samuel BláhaSamuel Bláha 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0215
29 Michal NovákMichal Novák 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0214
30 Karel MačekKarel Maček 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0189
31 František BauernoplFrantišek Bauernopl 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0184
32 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0182
33 Adam KrčkaAdam Krčka 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0176
34= Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
34= Marek SivákMarek Sivák 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
34= Karel HončíkKarel Hončík 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
34= Marek ŠimkoMarek Šimko 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
34= Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
34= Petr LecoPetr Leco 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
34= Jan KaňkaJan Kaňka 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
34= Pavel DreilingPavel Dreiling 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
34= Marek VoldřichMarek Voldřich 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
34= Ivo SolařIvo Solař 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
Celkem 43 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GahírJan Gahír
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 5 51.24 0.0 318.00
2 Theodor NachtmannTheodor Nachtmann
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 8 50.50 0.0 312.00
3 Jakub NováčekJakub Nováček
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 9 46.85 0.0 281.00
4 David MacháčekDavid Macháček
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 7 46.41 0.0 278.00
5 Samuel TheierSamuel Theier
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 11 45.25 0.0 268.00
6 35 Martin DvořákMartin Dvořák
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 3 44.77 0.0 264.00
7 Marek VoldřichMarek Voldřich
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 12 44.33 0.0 260.00
8 Alex FerenciAlex Ferenci
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 4 43.57 0.0 254.00
9 Daniel VyskočilDaniel Vyskočil
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 13 41.57 0.0 237.00
10= Dominik BauerDominik Bauer
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
05 1 38.90 0.0 215.00
10= Samuel BláhaSamuel Bláha
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 2 38.90 0.0 215.00
12 Michal NovákMichal Novák
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 10 38.71 0.0 214.00
13 11 Jan KaňkaJan Kaňka
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 6 38.06 0.0 208.00
Celkem 13 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1404
2 Sandra LiškováSandra Lišková 05 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1312
3 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1151
4 Jana SučíkováJana Sučíková 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1067
5 Nikola ČajanováNikola Čajanová 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1050
6 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0841
7 Kristýna NovákováKristýna Nováková 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0836
8 Barbora HrstkováBarbora Hrstková 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0828
9 Simona SukdolákováSimona Sukdoláková 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0788
10 Lucie JacováLucie Jacová 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0742
11 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0678
12= Klára JedličkováKlára Jedličková 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0666
12= Veronika TalířováVeronika Talířová 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0666
14 Karolína BromováKarolína Bromová 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0624
15 Klára HüttnerováKlára Hüttnerová 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0604
16 Valentýna MatušováValentýna Matušová 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0543
17 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0520
18 Klára ŠantováKlára Šantová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0518
19 Monika BřezinováMonika Březinová 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0471
20 Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0456
21 Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0449
22 Michaela CifreundováMichaela Cifreundová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0425
23 Kristýna CvachováKristýna Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0422
24 Anna TurnhöferováAnna Turnhöferová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0409
25 Daniela BorovkováDaniela Borovková 04 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0389
26 Zuzana PetrouškováZuzana Petroušková 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0364
27 Nela Karolína SojkováNela Karolína Sojková 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0359
28 Adéla BartošováAdéla Bartošová 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0357
29 Anna CifreundováAnna Cifreundová 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0355
30 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 03 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0313
31 Eliška PinterováEliška Pinterová 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0310
32 Karolína HomolkováKarolína Homolková 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0283
33 Lucie KřivskáLucie Křivská 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0276
34 Lenka ČermákováLenka Čermáková 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0266
35 Anna ŠimečkováAnna Šimečková 04 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0257
36 Veronika BabůrkováVeronika Babůrková 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0214
37 Kateřina FáčkováKateřina Fáčková 05 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0196
38 Denisa FojtíkováDenisa Fojtíková 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0131
39= Michala StaňkováMichala Staňková 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
39= Žaneta VaverkováŽaneta Vaverková 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
39= Barbora KaliankováBarbora Kalianková 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
39= Kateřina WernerováKateřina Wernerová 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
39= Karolína MartínkováKarolína Martínková 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
39= Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková 04 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
39= Adéla HammerováAdéla Hammerová 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
39= Kristýna SchwarzováKristýna Schwarzová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
39= Věra TománkováVěra Tománková 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
39= Denisa LučanováDenisa Lučanová 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
39= Aneta PopováAneta Popová 03 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
39= Adéla RadováAdéla Radová 04 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
39= Ivana NográdyováIvana Nográdyová 03 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
39= Nikola LíkařováNikola Líkařová 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
Celkem 52 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michala BártováMichala Bártová 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1176
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 1059
3 Adéla KoptováAdéla Koptová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1047
4 Bára AndruškováBára Andrušková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1035
5 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0878
6 Emma TheierováEmma Theierová 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0790
7 Lilian LunterováLilian Lunterová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0780
8 Tereza PöschelováTereza Pöschelová 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0755
9 Alena PatčováAlena Patčová 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0680
10 Adriana KotlárováAdriana Kotlárová 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0518
11 Gabriela SladováGabriela Sladová 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0509
12 Sabina LočárkováSabina Ločárková 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0480
13 Anna PilsováAnna Pilsová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0472
14 Anna OndřejováAnna Ondřejová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0456
15 Tereza MarkováTereza Marková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0447
16 Lucie MalikováLucie Maliková 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0433
17 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0430
18 Lucie KřížováLucie Křížová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0411
19 Nikol HawlováNikol Hawlová 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0361
20 Lucie KřížkováLucie Křížková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0333
21 Zuzana PavlováZuzana Pavlová 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0326
22 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0303
23 Kristýna BohatováKristýna Bohatová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0296
24= Natálie KrnáčováNatálie Krnáčová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0284
24= Eliška StrakováEliška Straková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0284
24= Michaela KoubováMichaela Koubová 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0284
27 Markéta KaliankováMarkéta Kalianková 07 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0261
28= Madelaine JirkováMadelaine Jirková 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0248
28= Anastasia KostretsAnastasia Kostrets 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0248
30 Tereza ThonováTereza Thonová 05 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0246
31 Petra ŠinkováPetra Šinková 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0242
32 Adéla PopelkováAdéla Popelková 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0214
33 Aneta SojkováAneta Sojková 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0195
34 Šárka KonopováŠárka Konopová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0173
35 Lenka NográdyováLenka Nográdyová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0160
36 Anna ErnestováAnna Ernestová 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0114
37= Adéla SlezákováAdéla Slezáková 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
37= Andrea PavezováAndrea Pavezová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
37= Viola PomiováViola Pomiová 07 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
37= Sára GondekováSára Gondeková 05 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
37= Denisa DrhovskáDenisa Drhovská 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
37= Veronika BabůrkováVeronika Babůrková 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
37= Anežka StýblováAnežka Stýblová 06 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží... 0000
37= Kateřina KnapováKateřina Knapová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
Celkem 44 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Alena PatčováAlena Patčová
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
06 9 39.90 0.0 354.00
2 Zuzana PavlováZuzana Pavlová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 10 37.63 0.0 326.00
3 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 13 35.68 0.0 303.00
4 15 Kristýna BohatováKristýna Bohatová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 1 35.10 0.0 296.00
5 Markéta KaliankováMarkéta Kalianková
ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222ZŠ Český Krumlov Za Nádraží...
07 4 32.20 0.0 261.00
6 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 8 31.85 0.0 257.00
7 Adriana KotlárováAdriana Kotlárová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 6 29.93 0.0 234.00
8 Lucie KřížováLucie Křížová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 7 28.60 0.0 219.00
9 29 Gabriela SladováGabriela Sladová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 11 27.90 0.0 211.00
10 Aneta SojkováAneta Sojková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 12 26.56 0.0 195.00
11 Anna ErnestováAnna Ernestová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 2 25.05 0.0 178.00
12 Šárka KonopováŠárka Konopová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 5 24.65 0.0 173.00
13 Sára GondekováSára Gondeková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
05 3 24.36 0.0 170.00
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Větřní{8} 1259
2 Základní škola Velešín{8} 1179
3 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 1155
4 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 1143
5 ZŠ a MŠ Křemže{8} 1128
6 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 1063
7 Základní škola Velešín{8} 981
8 ZŠ a MŠ Větřní{8} 950
9 ZŠ a MŠ Křemže{8} 897
10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 880
11 ZŠ a MŠ Křemže{8} 863
12 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 831
13 Základní škola Velešín{8} 817
14 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 773
15 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 718
16 ZŠ a MŠ Křemže{8} 713
17 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 711
18 ZŠ a MŠ Větřní{8} 708
19 Základní škola Velešín{8} 694
20 ZŠ a MŠ Křemže{8} 692
21 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 597
22 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 504
23 ZŠ a MŠ Větřní{8} 495
24 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 481
25 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 459
26 ZŠ a MŠ Větřní{8} 452
27 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 410
28 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 408
29 ZŠ a MŠ Větřní{8} 362
30 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 332
31 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 322
32 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 278
32 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 278
34 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 251
35 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 227
36 Základní škola Velešín{8} 208
37 Základní škola Velešín{8} 0
37 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
37 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
37 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
37 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
37 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
37 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
37 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
Celkem 44 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 922
2 ZŠ a MŠ Větřní{8} 904
3 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 836
4 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 723
5 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 719
6 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 710
7 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 702
8 ZŠ a MŠ Větřní{8} 678
9 ZŠ a MŠ Větřní{8} 675
10 ZŠ a MŠ Větřní{8} 649
11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 563
12 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 473
13 ZŠ a MŠ Křemže{8} 468
14 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 467
15 ZŠ a MŠ Křemže{8} 465
16 ZŠ a MŠ Křemže{8} 427
17 ZŠ a MŠ Křemže{8} 418
18 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 352
19 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 317
19 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 317
21 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 306
22 ZŠ a MŠ Větřní{8} 294
23 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 278
24 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 271
25 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 268
26 ZŠ a MŠ Větřní{8} 254
27 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 250
28 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 215
29 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 214
30 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 189
31 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 184
32 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 182
33 ZŠ a MŠ Křemže{8} 176
34 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
34 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
34 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
34 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
34 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
34 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
34 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
34 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
34 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
34 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
Celkem 43 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 1404
2 Základní škola Velešín{8} 1312
3 Základní škola Velešín{8} 1151
4 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 1067
5 ZŠ a MŠ Křemže{8} 1050
6 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 841
7 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 836
8 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 828
9 ZŠ a MŠ Větřní{8} 788
10 ZŠ a MŠ Křemže{8} 742
11 Základní škola Velešín{8} 678
12 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 666
12 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 666
14 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 624
15 ZŠ a MŠ Větřní{8} 604
16 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 543
17 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 520
18 Základní škola Velešín{8} 518
19 ZŠ a MŠ Křemže{8} 471
20 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 456
21 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 449
22 Základní škola Velešín{8} 425
23 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 422
24 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 409
25 ZŠ a MŠ Křemže{8} 389
26 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 364
27 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 359
28 ZŠ a MŠ Větřní{8} 357
29 ZŠ a MŠ Větřní{8} 355
30 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 313
31 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 310
32 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 283
33 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 276
34 ZŠ a MŠ Větřní{8} 266
35 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 257
36 ZŠ a MŠ Větřní{8} 214
37 ZŠ a MŠ Křemže{8} 196
38 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 131
39 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
39 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
39 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
39 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
39 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
39 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
39 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
39 Základní škola Velešín{8} 0
39 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
39 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
39 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
39 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
39 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
39 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 1176
2 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 1059
3 ZŠ a MŠ Větřní{8} 1047
4 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 1035
5 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 878
6 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 790
7 Základní škola Velešín{8} 780
8 Základní škola Velešín{8} 755
9 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 680
10 ZŠ a MŠ Větřní{8} 518
11 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 509
12 Základní škola Velešín{8} 480
13 Základní škola Velešín{8} 472
14 ZŠ a MŠ Větřní{8} 456
15 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 447
16 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 433
17 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 430
18 Základní škola Velešín{8} 411
19 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 361
20 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 333
21 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 326
22 Základní škola Velešín{8} 303
23 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 296
24 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 284
24 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 284
24 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 284
27 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 261
28 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 248
28 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 248
30 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 246
31 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 242
32 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 214
33 ZŠ a MŠ Větřní{8} 195
34 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 173
35 ZŠ a MŠ Větřní{8} 160
36 ZŠ a MŠ Větřní{8} 114
37 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
37 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
37 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
37 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
37 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
37 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
37 ZŠ Český Krumlov Za Nádražím 222{8} 0
37 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
Celkem 44 závodníků