Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jindřichův Hradec, Kategorie III a IV
Nová Včelnice (15. 5. 2019)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 2 | 07.70 | 650.00 | |||||||||||||
2 | Stanislav SuchýStanislav Suchý | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 4 | 07.75 | 634.00 | |||||||||||||
3 | Václav RůžičkaVáclav Růžička | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 5 | 07.92 | 583.00 | |||||||||||||
4 | Daniel KálalDaniel Kálal | 04 | Základní škola Slavonice | 1 | 08.16 | 514.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš GeislerTomáš Geisler | 04 | Základní škola Slavonice | 6 | 08.17 | 511.00 | |||||||||||||
6 | Viktor MarekViktor Marek | 03 | Základní škola Slavonice | 3 | 08.18 | 509.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 5 | 07.72 | 643.00 | |||||||||||||
2 | 86 | Vít KalkusVít Kalkus | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 4 | 07.87 | 598.00 | ||||||||||||
3 | Qouc Dat TruongQouc Dat Truong | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 1 | 08.22 | 498.00 | |||||||||||||
4 | František SpěvákFrantišek Spěvák | 03 | ZŠ a MŠ České Velenice | 6 | 08.59 | 401.00 | |||||||||||||
5 | 56 | Šimon BalekŠimon Balek | 04 | ZŠ Nová Včelnice | 2 | 08.75 | 362.00 | ||||||||||||
6 | Milan DvořákMilan Dvořák | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 3 | 08.87 | 333.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 1 | 07.56 | 694.00 | |||||||||||||
2 | 4 | Zdeněk HromádkaZdeněk Hromádka | 03 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 3 | 07.98 | 565.00 | ||||||||||||
3 | David RazimaDavid Razima | 03 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 5 | 07.99 | 563.00 | |||||||||||||
4 | Kryštof EšnerKryštof Ešner | 04 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 2 | 08.28 | 481.00 | |||||||||||||
5 | Marek ŠimanMarek Šiman | 04 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 6 | 08.58 | 403.00 | |||||||||||||
6 | Jan MálekJan Málek | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 4 | 08.73 | 366.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | David PecínDavid Pecín | 03 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 6 | 07.94 | 577.00 | ||||||||||||
2 | Jaromír HanzalJaromír Hanzal | 03 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 3 | 08.01 | 557.00 | |||||||||||||
3 | Matouš KopelentMatouš Kopelent | 03 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 5 | 08.08 | 537.00 | |||||||||||||
4 | 90 | Matyáš JíraMatyáš Jíra | 03 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 4 | 08.09 | 534.00 | ||||||||||||
5 | Daniel BulaDaniel Bula | 04 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 08.35 | 462.00 | |||||||||||||
6 | 31 | Hubert ŠimůnekHubert Šimůnek | 03 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 08.76 | 359.00 | |||||||||||||
7 | Matěj VozábalMatěj Vozábal | 04 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 1 | 09.15 | 272.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 1 | 07.56 | 694.00 | |||
2 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 2 | 07.70 | 650.00 | |||
3 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 5 | 07.72 | 643.00 | |||
4 | Stanislav SuchýStanislav Suchý | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 4 | 07.75 | 634.00 | |||
5 | 86 | Vít KalkusVít Kalkus | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 4 | 07.87 | 598.00 | ||
6 | Václav RůžičkaVáclav Růžička | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 5 | 07.92 | 583.00 | |||
7 | 42 | David PecínDavid Pecín | 03 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 6 | 07.94 | 577.00 | ||
8 | 4 | Zdeněk HromádkaZdeněk Hromádka | 03 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 3 | 07.98 | 565.00 | ||
9 | David RazimaDavid Razima | 03 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 5 | 07.99 | 563.00 | |||
10 | Jaromír HanzalJaromír Hanzal | 03 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 3 | 08.01 | 557.00 | |||
11 | Matouš KopelentMatouš Kopelent | 03 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 5 | 08.08 | 537.00 | |||
12 | 90 | Matyáš JíraMatyáš Jíra | 03 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 4 | 08.09 | 534.00 | ||
13 | Daniel KálalDaniel Kálal | 04 | Základní škola Slavonice | 1 | 08.16 | 514.00 | |||
14 | Tomáš GeislerTomáš Geisler | 04 | Základní škola Slavonice | 6 | 08.17 | 511.00 | |||
15 | Viktor MarekViktor Marek | 03 | Základní škola Slavonice | 3 | 08.18 | 509.00 | |||
16 | Qouc Dat TruongQouc Dat Truong | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 1 | 08.22 | 498.00 | |||
17 | Kryštof EšnerKryštof Ešner | 04 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 2 | 08.28 | 481.00 | |||
18 | Daniel BulaDaniel Bula | 04 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 08.35 | 462.00 | |||
19 | Marek ŠimanMarek Šiman | 04 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 6 | 08.58 | 403.00 | |||
20 | František SpěvákFrantišek Spěvák | 03 | ZŠ a MŠ České Velenice | 6 | 08.59 | 401.00 | |||
21 | Jan MálekJan Málek | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 4 | 08.73 | 366.00 | |||
22 | 56 | Šimon BalekŠimon Balek | 04 | ZŠ Nová Včelnice | 2 | 08.75 | 362.00 | ||
23 | 31 | Hubert ŠimůnekHubert Šimůnek | 03 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 08.76 | 359.00 | |||
24 | Milan DvořákMilan Dvořák | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 3 | 08.87 | 333.00 | |||
25 | Matěj VozábalMatěj Vozábal | 04 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 1 | 09.15 | 272.00 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam LicehamrAdam Licehamr | 05 | Základní škola Slavonice | 3 | 07.91 | 586.00 | |||||||||||||
2 | Dominik ŠtumfolDominik Štumfol | 05 | Základní škola Slavonice | 4 | 08.26 | 487.00 | |||||||||||||
3 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 5 | 08.35 | 462.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch AndělVojtěch Anděl | 05 | Základní škola Slavonice | 2 | 08.49 | 426.00 | |||||||||||||
5 | 39 | Adam PříhodaAdam Příhoda | 05 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 1 | 08.61 | 396.00 | ||||||||||||
6 | Matěj PechaMatěj Pecha | 06 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 6 | 08.83 | 343.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Damián KotrbaDamián Kotrba | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 5 | 08.22 | 498.00 | ||||||||||||
2 | Jakub BorčJakub Borč | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 2 | 08.86 | 336.00 | |||||||||||||
3 | 23 | Jakub StrnadJakub Strnad | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 1 | 09.11 | 280.00 | ||||||||||||
4 | 19 | Filip HorváthFilip Horváth | 05 | ZŠ a MŠ České Velenice | 3 | 09.28 | 245.00 | ||||||||||||
5 | Tomáš JežekTomáš Ježek | 05 | ZŠ a MŠ České Velenice | 4 | 09.34 | 233.00 | |||||||||||||
6 | Matěj MojžíšekMatěj Mojžíšek | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 6 | 09.42 | 218.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel ŠenkýřPavel Šenkýř | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 1 | 08.23 | 495.00 | |||||||||||||
2 | Matěj AmbrožMatěj Ambrož | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 2 | 08.75 | 362.00 | |||||||||||||
3 | Jiří SnížekJiří Snížek | 06 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 6 | 08.92 | 322.00 | |||||||||||||
4 | 4 | Karel GráfKarel Gráf | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 4 | 09.02 | 300.00 | ||||||||||||
5 | Adam HronAdam Hron | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 5 | 09.55 | 194.00 | |||||||||||||
6 | 84 | Vojtěch BeranVojtěch Beran | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 3 | 09.64 | 178.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Tomáš SedlačíkTomáš Sedlačík | 06 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 5 | 09.10 | 282.00 | ||||||||||||
2 | 29 | Tomáš ChlaňTomáš Chlaň | 05 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 09.19 | 264.00 | ||||||||||||
3 | 31 | Matyáš PulkrábMatyáš Pulkráb | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 3 | 09.43 | 216.00 | ||||||||||||
4 | 32 | Rostislav ŠkardaRostislav Škarda | 06 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 6 | 09.77 | 156.00 | ||||||||||||
5 | Josef RůžičkaJosef Růžička | 06 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 4 | 09.97 | 125.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam LicehamrAdam Licehamr | 05 | Základní škola Slavonice | 3 | 07.91 | 586.00 | |||
2 | 65 | Damián KotrbaDamián Kotrba | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 5 | 08.22 | 498.00 | ||
3 | Pavel ŠenkýřPavel Šenkýř | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 1 | 08.23 | 495.00 | |||
4 | Dominik ŠtumfolDominik Štumfol | 05 | Základní škola Slavonice | 4 | 08.26 | 487.00 | |||
5 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 5 | 08.35 | 462.00 | |||
6 | Vojtěch AndělVojtěch Anděl | 05 | Základní škola Slavonice | 2 | 08.49 | 426.00 | |||
7 | 39 | Adam PříhodaAdam Příhoda | 05 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 1 | 08.61 | 396.00 | ||
8 | Matěj AmbrožMatěj Ambrož | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 2 | 08.75 | 362.00 | |||
9 | Matěj PechaMatěj Pecha | 06 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 6 | 08.83 | 343.00 | |||
10 | Jakub BorčJakub Borč | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 2 | 08.86 | 336.00 | |||
11 | Jiří SnížekJiří Snížek | 06 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 6 | 08.92 | 322.00 | |||
12 | 4 | Karel GráfKarel Gráf | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 4 | 09.02 | 300.00 | ||
13 | 26 | Tomáš SedlačíkTomáš Sedlačík | 06 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 5 | 09.10 | 282.00 | ||
14 | 23 | Jakub StrnadJakub Strnad | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 1 | 09.11 | 280.00 | ||
15 | 29 | Tomáš ChlaňTomáš Chlaň | 05 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 09.19 | 264.00 | ||
16 | 19 | Filip HorváthFilip Horváth | 05 | ZŠ a MŠ České Velenice | 3 | 09.28 | 245.00 | ||
17 | Tomáš JežekTomáš Ježek | 05 | ZŠ a MŠ České Velenice | 4 | 09.34 | 233.00 | |||
18 | Matěj MojžíšekMatěj Mojžíšek | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 6 | 09.42 | 218.00 | |||
19 | 31 | Matyáš PulkrábMatyáš Pulkráb | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 3 | 09.43 | 216.00 | ||
20 | Adam HronAdam Hron | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 5 | 09.55 | 194.00 | |||
21 | 84 | Vojtěch BeranVojtěch Beran | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 3 | 09.64 | 178.00 | ||
22 | 32 | Rostislav ŠkardaRostislav Škarda | 06 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 6 | 09.77 | 156.00 | ||
23 | Josef RůžičkaJosef Růžička | 06 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 4 | 09.97 | 125.00 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka BöhmováAnežka Böhmová | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 2 | 08.59 | 676.00 | |||||||||||||
2 | Simona NěmcováSimona Němcová | 04 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 3 | 08.73 | 637.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková | 04 | Základní škola Slavonice | 4 | 09.15 | 528.00 | |||||||||||||
4 | Veronika ŠupákováVeronika Šupáková | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 1 | 09.25 | 504.00 | |||||||||||||
5 | Eva ChuráEva Churá | 05 | Základní škola Slavonice | 5 | 09.30 | 492.00 | |||||||||||||
Klára SlabáKlára Slabá | 04 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DvořákováMichaela Dvořáková | 04 | ZŠ Nová Včelnice | 3 | 08.81 | 616.00 | |||||||||||||
2 | 26 | Klára DuškováKlára Dušková | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 2 | 08.88 | 597.00 | ||||||||||||
3 | Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 1 | 09.08 | 546.00 | |||||||||||||
4 | Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 6 | 09.19 | 518.00 | |||||||||||||
5 | Adéla KorbelováAdéla Korbelová | 04 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 5 | 09.29 | 494.00 | |||||||||||||
6 | 54 | Lenka KanděrováLenka Kanděrová | 05 | ZŠ a MŠ České Velenice | 4 | 09.47 | 451.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrymováTereza Krymová | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 3 | 09.04 | 556.00 | |||||||||||||
2 | Šárka NedělkováŠárka Nedělková | 04 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 5 | 09.18 | 521.00 | |||||||||||||
3 | Natálie MaškováNatálie Mašková | 03 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 4 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
4 | 65 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 04 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 6 | 10.18 | 300.00 | ||||||||||||
5 | Tereza DobešováTereza Dobešová | 04 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 2 | 10.38 | 263.00 | |||||||||||||
Aneta SkořepováAneta Skořepová | 05 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra HomolkováPetra Homolková | 04 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 09.76 | 386.00 | |||||||||||||
2 | Natálie ŘíhováNatálie Říhová | 04 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 3 | 09.88 | 361.00 | |||||||||||||
3 | Anežka VotavováAnežka Votavová | 05 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 4 | 10.50 | 242.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka BöhmováAnežka Böhmová | 03 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 2 | 08.59 | 676.00 | |||
2 | Simona NěmcováSimona Němcová | 04 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 3 | 08.73 | 637.00 | |||
3 | Michaela DvořákováMichaela Dvořáková | 04 | ZŠ Nová Včelnice | 3 | 08.81 | 616.00 | |||
4 | 26 | Klára DuškováKlára Dušková | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 2 | 08.88 | 597.00 | ||
5 | Tereza KrymováTereza Krymová | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 3 | 09.04 | 556.00 | |||
6 | Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 1 | 09.08 | 546.00 | |||
7 | Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková | 04 | Základní škola Slavonice | 4 | 09.15 | 528.00 | |||
8 | Šárka NedělkováŠárka Nedělková | 04 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 5 | 09.18 | 521.00 | |||
9 | Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 6 | 09.19 | 518.00 | |||
10 | Veronika ŠupákováVeronika Šupáková | 04 | ZŠ a MŠ České Velenice | 1 | 09.25 | 504.00 | |||
11 | Adéla KorbelováAdéla Korbelová | 04 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 5 | 09.29 | 494.00 | |||
12 | Eva ChuráEva Churá | 05 | Základní škola Slavonice | 5 | 09.30 | 492.00 | |||
13 | Natálie MaškováNatálie Mašková | 03 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 4 | 09.36 | 477.00 | |||
14 | 54 | Lenka KanděrováLenka Kanděrová | 05 | ZŠ a MŠ České Velenice | 4 | 09.47 | 451.00 | ||
15 | Petra HomolkováPetra Homolková | 04 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 09.76 | 386.00 | |||
16 | Natálie ŘíhováNatálie Říhová | 04 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 3 | 09.88 | 361.00 | |||
17 | 65 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 04 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 6 | 10.18 | 300.00 | ||
18 | Tereza DobešováTereza Dobešová | 04 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 2 | 10.38 | 263.00 | |||
19 | Anežka VotavováAnežka Votavová | 05 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 4 | 10.50 | 242.00 | |||
Klára SlabáKlára Slabá | 04 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 6 | DNS | |||||
Aneta SkořepováAneta Skořepová | 05 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 1 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 15.5.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela BláhováNela Bláhová | 05 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 2 | 09.15 | 528.00 | |||||||||||||
2 | Denisa HrčkováDenisa Hrčková | 05 | Základní škola Slavonice | 5 | 09.25 | 504.00 | |||||||||||||
3 | 29 | Nikola BučkováNikola Bučková | 06 | Základní škola Slavonice | 6 | 09.43 | 461.00 | ||||||||||||
4 | Kristýna JerouškováKristýna Jeroušková | 05 | Základní škola Slavonice | 3 | 09.50 | 444.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna NovotnáKristýna Novotná | 07 | ZŠ Nová Včelnice | 1 | 09.85 | 367.00 | |||||||||||||
6 | Anna HotováAnna Hotová | 06 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 4 | 10.07 | 322.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Marta DavidováMarta Davidová | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 2 | 08.77 | 626.00 | ||||||||||||
2 | Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková | 07 | ZŠ Nová Včelnice | 1 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
3 | Vanesa KicováVanesa Kicová | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 4 | 09.57 | 428.00 | |||||||||||||
4 | 49 | Lucie NýdlováLucie Nýdlová | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 6 | 09.63 | 415.00 | ||||||||||||
5 | Tereza MezerováTereza Mezerová | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 5 | 09.94 | 348.00 | |||||||||||||
6 | 65 | Michaela FučíkováMichaela Fučíková | 06 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 3 | 10.23 | 291.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FicalováAnna Ficalová | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 2 | 09.38 | 472.00 | |||||||||||||
2 | Nella HamerníkováNella Hamerníková | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 3 | 09.53 | 438.00 | |||||||||||||
3 | Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí | 06 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 5 | 09.74 | 391.00 | |||||||||||||
4 | Lucie ŠoršováLucie Šoršová | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 1 | 10.07 | 322.00 | |||||||||||||
5 | Karolína RusevováKarolína Rusevová | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 6 | 10.26 | 285.00 | |||||||||||||
6 | Alice JežkováAlice Ježková | 07 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 4 | 10.95 | 168.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová | 07 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 5 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
2 | Nela KrajňakováNela Krajňaková | 06 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 6 | 09.53 | 438.00 | |||||||||||||
3 | 84 | Simona DoležalováSimona Doležalová | 06 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 09.98 | 340.00 | ||||||||||||
4 | Adéla HrůšováAdéla Hrůšová | 07 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 3 | 10.34 | 270.00 | |||||||||||||
5 | Agáta HunalováAgáta Hunalová | 07 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 4 | 10.52 | 238.00 | |||||||||||||
6 | Anna KůrkováAnna Kůrková | 07 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 1 | 10.75 | 199.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 3 | 09.03 | 558.00 | ||||||||||||
2 | 37 | Simona PavlíkováSimona Pavlíková | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 2 | 09.52 | 440.00 | ||||||||||||
3 | 84 | Tina BatistováTina Batistová | 05 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 4 | 10.09 | 318.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Marta DavidováMarta Davidová | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 2 | 08.77 | 626.00 | ||
2 | 34 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 3 | 09.03 | 558.00 | ||
3 | Nela BláhováNela Bláhová | 05 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 2 | 09.15 | 528.00 | |||
4 | Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová | 07 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 5 | 09.20 | 516.00 | |||
5 | Denisa HrčkováDenisa Hrčková | 05 | Základní škola Slavonice | 5 | 09.25 | 504.00 | |||
6 | Anna FicalováAnna Ficalová | 05 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 2 | 09.38 | 472.00 | |||
7 | Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková | 07 | ZŠ Nová Včelnice | 1 | 09.40 | 468.00 | |||
8 | 29 | Nikola BučkováNikola Bučková | 06 | Základní škola Slavonice | 6 | 09.43 | 461.00 | ||
9 | Kristýna JerouškováKristýna Jeroušková | 05 | Základní škola Slavonice | 3 | 09.50 | 444.00 | |||
10 | 37 | Simona PavlíkováSimona Pavlíková | 06 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 2 | 09.52 | 440.00 | ||
11 | Nella HamerníkováNella Hamerníková | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 3 | 09.53 | 438.00 | |||
11 | Nela KrajňakováNela Krajňaková | 06 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 6 | 09.53 | 438.00 | |||
13 | Vanesa KicováVanesa Kicová | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 4 | 09.57 | 428.00 | |||
14 | 49 | Lucie NýdlováLucie Nýdlová | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 6 | 09.63 | 415.00 | ||
15 | Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí | 06 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 5 | 09.74 | 391.00 | |||
16 | Kristýna NovotnáKristýna Novotná | 07 | ZŠ Nová Včelnice | 1 | 09.85 | 367.00 | |||
17 | Tereza MezerováTereza Mezerová | 06 | ZŠ a MŠ České Velenice | 5 | 09.94 | 348.00 | |||
18 | 84 | Simona DoležalováSimona Doležalová | 06 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 2 | 09.98 | 340.00 | ||
19 | Anna HotováAnna Hotová | 06 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 4 | 10.07 | 322.00 | |||
19 | Lucie ŠoršováLucie Šoršová | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 1 | 10.07 | 322.00 | |||
21 | 84 | Tina BatistováTina Batistová | 05 | ZŠ a MŠ Nová Bystřice | 4 | 10.09 | 318.00 | ||
22 | 65 | Michaela FučíkováMichaela Fučíková | 06 | 3. ZŠ Jindřichův Hradec | 3 | 10.23 | 291.00 | ||
23 | Karolína RusevováKarolína Rusevová | 06 | 2. ZŠ Janderova Jindřichův ... | 6 | 10.26 | 285.00 | |||
24 | Adéla HrůšováAdéla Hrůšová | 07 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 3 | 10.34 | 270.00 | |||
25 | Agáta HunalováAgáta Hunalová | 07 | ZŠ Jindřichův Hradec III, V... | 4 | 10.52 | 238.00 | |||
26 | Anna KůrkováAnna Kůrková | 07 | Gymnázium Vítězslava Nováka JH | 1 | 10.75 | 199.00 | |||
27 | Alice JežkováAlice Ježková | 07 | ZŠ Větrná 54/V Jindřichův H... | 4 | 10.95 | 168.00 |