Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Písek, Kategorie III a IV
Písek (3. 5. 2019)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(pá, 3.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rostislav BaďuraRostislav Baďura
Základní škola Edvarda Bene... |
05 | 55.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 356.00 | ||||||||
2 |
Jiří KomárekJiří Komárek
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko |
05 | 43.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 256.00 | ||||||||
3 |
Ondřej PleskačOndřej Pleskač
2. ZŠ J. A. Komenského Mile... |
07 | 42.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 242.00 | ||||||||
4 |
Patrik NovotnýPatrik Novotný
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko |
05 | 42.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 241.00 | ||||||||
5 |
Šimon KořánekŠimon Kořánek
2. ZŠ J. A. Komenského Mile... |
06 | 41.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 239.00 | ||||||||
6 |
Tomáš KubecTomáš Kubec
ZŠ Protivín |
06 | 40.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 227.00 | ||||||||
7 |
Jakub HruškaJakub Hruška
ZŠ Protivín |
06 | 38.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 215.00 | ||||||||
8 |
Petr MolíkPetr Molík
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko |
06 | 38.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 212.00 | ||||||||
9 | 34 |
Jan KubešJan Kubeš
Základní škola Edvarda Bene... |
05 | 33.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 167.00 | |||||||
10 |
julij Kyselajulij Kysela
ZŠ Protivín |
07 | 32.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 165.00 | ||||||||
11 |
Šimon ŠpetaŠimon Špeta
Základní škola Edvarda Bene... |
06 | 31.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 153.00 | ||||||||
12 |
Pavel BouškaPavel Bouška
2. ZŠ J. A. Komenského Mile... |
05 | 29.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 140.00 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(pá, 3.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KozákováTereza Kozáková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko |
05 | 54.50 | 0.0 | 536.00 | ||||||||||||||
2 |
Martina KoňákováMartina Koňáková
2. ZŠ J. A. Komenského Mile... |
06 | 46.70 | 0.0 | 438.00 | ||||||||||||||
3 |
Michaela KaššákováMichaela Kaššáková
Základní škola Edvarda Bene... |
05 | 43.60 | 0.0 | 400.00 | ||||||||||||||
4 |
Natálie BlahováNatálie Blahová
Základní škola Edvarda Bene... |
05 | 42.30 | 0.0 | 384.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora FlaškováBarbora Flašková
Základní škola Edvarda Bene... |
05 | 40.50 | 0.0 | 361.00 | ||||||||||||||
6 |
Nela HoražďovskáNela Horažďovská
2. ZŠ J. A. Komenského Mile... |
06 | 39.00 | 0.0 | 343.00 | ||||||||||||||
7= |
Monika ŘezáčováMonika Řezáčová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko |
05 | 35.50 | 0.0 | 301.00 | ||||||||||||||
7= |
Barbora VolfováBarbora Volfová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko |
06 | 35.50 | 0.0 | 301.00 | ||||||||||||||
9 |
Tereza KodadováTereza Kodadová
2. ZŠ J. A. Komenského Mile... |
06 | 35.00 | 0.0 | 295.00 | ||||||||||||||
10= | 63 |
Nikola KoubováNikola Koubová
ZŠ Protivín |
05 | 27.60 | 0.0 | 207.00 | |||||||||||||
10= |
Zuzana KneblováZuzana Kneblová
ZŠ Protivín |
05 | 27.60 | 0.0 | 207.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |