výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prachatice, Kategorie III a IV

stadion, SZM Prachatice (16. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MrázMarek Mráz
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
05 16 52.40 0.0 328.00
2 39 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
ZŠ Prachatice Vodňanská 287ZŠ Prachatice Vodňanská 287
05 20 48.92 0.0 299.00
3 Radim FrkRadim Frk
ZŠ Prachatice Vodňanská 287ZŠ Prachatice Vodňanská 287
05 5 47.95 0.0 290.00
4 Milan PenzlstadlerMilan Penzlstadler
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
06 19 47.65 0.0 288.00
5 20 Radim ČernýRadim Černý
ZŠ Prachatice Vodňanská 287ZŠ Prachatice Vodňanská 287
06 2 46.52 0.0 278.00
6 Tomáš LešekTomáš Lešek
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 14 45.43 0.0 269.00
7 David PapoušekDavid Papoušek
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 17 44.54 0.0 262.00
8 Jakub KrejčíJakub Krejčí
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 13 44.34 0.0 260.00
9 Ondřej KohoutOndřej Kohout
ZŠ, Netolice, okres PrachaticeZŠ, Netolice, okres Prachatice
06 12 41.60 0.0 237.00
10 19 Jan BohmJan Bohm
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 1 41.58 0.0 237.00
11 Jakub DejmekJakub Dejmek
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
05 3 40.83 0.0 231.00
12 Petr WolfPetr Wolf
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
06 28 40.10 0.0 225.00
13 Patrik SmažíkPatrik Smažík
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
05 23 40.00 0.0 224.00
14 Denis KapuscinskýDenis Kapuscinský
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
07 10 39.45 0.0 220.00
15 Vojtěch SekanVojtěch Sekan
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 22 38.00 0.0 208.00
16 Jakub ValíčekJakub Valíček
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
06 26 37.95 0.0 207.00
17 Petr MorocPetr Moroc
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
05 15 37.23 0.0 201.00
18 Marek FleischmanMarek Fleischman
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
07 4 37.15 0.0 201.00
19 Petr VondrašPetr Vondraš
GaSOŠe VimperkGaSOŠe Vimperk
07 27 36.68 0.0 197.00
20 Matěj ŠtöhrMatěj Štöhr
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
06 25 36.64 0.0 197.00
21 Matyáš KlementMatyáš Klement
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
06 11 35.65 0.0 189.00
22 Michal HendrychMichal Hendrych
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
06 9 35.22 0.0 185.00
23 Samuel PauleSamuel Paule
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
06 18 35.00 0.0 183.00
24 Adam ŠkopíkAdam Škopík
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
06 24 34.42 0.0 179.00
25 Tomáš HájekTomáš Hájek
ZŠ, Netolice, okres PrachaticeZŠ, Netolice, okres Prachatice
07 8 34.20 0.0 177.00
26 Prokop FurstProkop Furst
GaSOŠe VimperkGaSOŠe Vimperk
05 6 32.45 0.0 163.00
27 Martin PöschlMartin Pöschl
ZŠ, Netolice, okres PrachaticeZŠ, Netolice, okres Prachatice
06 21 31.50 0.0 155.00
28 Josef GramethbauerJosef Gramethbauer
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
06 7 30.60 0.0 148.00
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna SukováKristýna Suková
ZŠ Národní PrachaticeZŠ Národní Prachatice
05 20 49.22 0.0 470.00
2 Anna FialováAnna Fialová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
05 6 46.62 0.0 437.00
3 68 Lucie SliškováLucie Slišková
ZŠ Prachatice Vodňanská 287ZŠ Prachatice Vodňanská 287
05 17 39.19 0.0 345.00
4 Marie SvobodováMarie Svobodová
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
05 21 38.55 0.0 338.00
5 Dagmar JeřábkováDagmar Jeřábková
ZŠ Národní PrachaticeZŠ Národní Prachatice
06 27 34.85 0.0 293.00
6 Barbora PaclíkováBarbora Paclíková
ZŠ Prachatice Vodňanská 287ZŠ Prachatice Vodňanská 287
06 14 34.20 0.0 285.00
7 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
07 12 33.30 0.0 274.00
8 Petra KrejsováPetra Krejsová
ZŠ Prachatice Vodňanská 287ZŠ Prachatice Vodňanská 287
06 11 33.20 0.0 273.00
9 Michaela GrambličkováMichaela Grambličková
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
06 8 33.05 0.0 271.00
10 Daniela VašicováDaniela Vašicová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 24 30.85 0.0 245.00
11 Dominika ŠiškováDominika Šišková
ZŠ Národní PrachaticeZŠ Národní Prachatice
06 22 29.68 0.0 231.00
12 Zuzana BuiZuzana Bui
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
07 2 29.07 0.0 224.00
13 Anh Wu MinhAnh Wu Minh
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 25 28.30 0.0 215.00
14 49 Jana ČondlováJana Čondlová
ZŠ, Netolice, okres PrachaticeZŠ, Netolice, okres Prachatice
06 3 27.86 0.0 210.00
15 55 Tereza PředotováTereza Předotová
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
05 16 27.78 0.0 209.00
16 Kamila ZíkováKamila Zíková
ZŠ, Netolice, okres PrachaticeZŠ, Netolice, okres Prachatice
06 26 27.40 0.0 205.00
17 Karolína HrůšováKarolína Hrůšová
GaSOŠe VimperkGaSOŠe Vimperk
07 10 27.14 0.0 202.00
18 59 Aneta DiblíkováAneta Diblíková
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
06 4 27.05 0.0 201.00
19 Nicol HodinováNicol Hodinová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
06 9 26.47 0.0 194.00
20 46 Barbora BělováBarbora Bělová
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
07 1 25.93 0.0 188.00
21 Zuzana FranzováZuzana Franzová
ZŠ, Netolice, okres PrachaticeZŠ, Netolice, okres Prachatice
06 7 25.34 0.0 181.00
22 Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová
GaSOŠe VimperkGaSOŠe Vimperk
07 23 25.10 0.0 178.00
23 54 Nela NováNela Nová
GaSOŠe VimperkGaSOŠe Vimperk
06 13 24.54 0.0 172.00
24 Eliška SmolenováEliška Smolenová
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
05 18 24.52 0.0 171.00
25 Sára DivišováSára Divišová
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
06 5 22.56 0.0 149.00
26 Tereza PopelínskáTereza Popelínská
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
07 15 22.40 0.0 147.00
Celkem 26 závodníků