výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Strakonice, Kategorie III

Blatná (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.0 492.00
2 Martin ŘandaMartin Řanda 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 08.1 465.00
3 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 08.2 439.00
4= 36 Stanislav CinádrStanislav Cinádr 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.3 413.00
4= Martin BenešMartin Beneš 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 08.3 413.00
4= Adam ZmrhalAdam Zmrhal 06 ZŠ F. L. Čelakovského AZŠ F. L. Čelakovského A 08.3 413.00
7 Richard KubíčekRichard Kubíček 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 08.4 388.00
8= Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 08.5 364.00
8= Lukáš KarešLukáš Kareš 06 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 08.5 364.00
10 Otto BučkoOtto Bučko 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 08.6 340.00
11 Miroslav MachMiroslav Mach 06 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.7 318.00
12= Michal LyžičarMichal Lyžičar 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 08.8 295.00
12= 48 Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 08.8 295.00
12= Jakub ČínovecJakub Čínovec 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 08.8 295.00
15 Lukáš WiedemanLukáš Wiedeman 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 09.1 233.00
16= Tomáš SchwarzTomáš Schwarz 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 09.2 214.00
16= 50 Jaromír HrdinaJaromír Hrdina 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 09.2 214.00
16= 1 Vojtěch FouněVojtěch Founě 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 09.2 214.00
19= 1 Jiří KostěnecJiří Kostěnec 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 09.6 145.00
19= 43 Daniel JedličkaDaniel Jedlička 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 09.6 145.00
21 Matěj StrakaMatěj Straka 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 10.1 75.00
MS Matěj ŠtépánekMatěj Štépánek 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 09.9
MS Filip KonvářFilip Konvář 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 09.4
Celkem 23 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Andrlíková EvaAndrlíková Eva 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 08.4 662.00
2 Ema šefránkováEma šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 08 08.5 635.00
3 Lucie NěmečkováLucie Němečková 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 08 08.5 635.00
4= Aneta HerdováAneta Herdová 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 20 08.6 608.00
4= Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 11 08.6 608.00
6= Nicol StranevováNicol Stranevová 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 15 08.8 556.00
6= Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5 08.8 556.00
6= Nela ŠulcováNela Šulcová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 8 08.8 556.00
6= Nella NovákováNella Nováková 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 10 08.8 556.00
6= Jasmína BarvínkováJasmína Barvínková 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 6 08.8 556.00
11= 4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 16 09.0 506.00
11= Nela HanzlíčkováNela Hanzlíčková 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 19 09.0 506.00
13= Tereza MikasováTereza Mikasová 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 12 09.1 482.00
13= Kateřina HaferníkováKateřina Haferníková 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 18 09.1 482.00
13= 3 Karolína LencováKarolína Lencová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 22 09.1 482.00
16 Karolína ThorovskáKarolína Thorovská 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 4 09.2 458.00
17= Klára JiřincováKlára Jiřincová 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 7 09.4 413.00
17= Julie BoháčováJulie Boháčová 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 09.4 413.00
19 12 Tereza TaubrováTereza Taubrová 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 14 09.5 391.00
20= 21 Kateřina HolmanováKateřina Holmanová 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 21 09.6 369.00
20= Tereza VáchalováTereza Váchalová 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 13 09.6 369.00
22= Laura HochmuthováLaura Hochmuthová 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 9 09.7 348.00
22= Eliška StránskáEliška Stránská 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 25 09.7 348.00
24 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 23 09.9 308.00
MS Lucie MachováLucie Machová 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 24 09.9
MS Marie ČervenáMarie Červená 05 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 17 09.2
MS Natálie VachuškováNatálie Vachušková 07 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 26 10.1
Celkem 27 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Josefína HoláJosefína Holá 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1:54.4 594.00
2 2 Eliška VokatáEliška Vokatá 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1:58.9 525.00
3 1 Andrlíková EvaAndrlíková Eva 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1:59.2 521.00
4 13 Aneta RážováAneta Rážová 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 2:05.0 438.00
5 6 Hana ČervenkováHana Červenková 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2:05.4 432.00
6 3 Karolína LencováKarolína Lencová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2:05.8 427.00
7 7 Petelová KláraPetelová Klára 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2:06.1 423.00
8 8 Kateřina JakubcováKateřina Jakubcová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2:06.8 413.00
9 26 Helena PetrovičováHelena Petrovičová 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2:09.0 384.00
10 4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 2:10.7 363.00
11 10 Eliška MyslivcováEliška Myslivcová 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2:11.0 359.00
12 9 Nela TůmováNela Tůmová 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 2:11.7 350.00
13 11 Zuzana SládkováZuzana Sládková 07 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2:12.5 340.00
14 25 Michaela NovotnáMichaela Novotná 06 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 2:13.8 325.00
15 14 Tereza VáchalováTereza Váchalová 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 2:18.2 274.00
16 12 Tereza TaubrováTereza Taubrová 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 2:18.4 272.00
17 20 Anežka HamplováAnežka Hamplová 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 2:19.7 258.00
18 18 Eliška BurdováEliška Burdová 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2:20.6 248.00
19 16 Tereza UldrichováTereza Uldrichová 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 2:22.6 228.00
20 21 Kateřina HolmanováKateřina Holmanová 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 2:24.6 208.00
21 17 Karolína PovrováKarolína Povrová 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 2:24.9 205.00
22 15 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 2:25.2 202.00
23 24 Agáta MarkováAgáta Marková 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2:39.8 85.00
MS 19 Natálie ČervenkováNatálie Červenková 07 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 2:21.0
MS 22 Adriana HoškováAdriana Hošková 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 2:17.8
Celkem 25 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Šimon ŠímaŠimon Šíma 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3:23.6 452.00
2 36 Stanislav CinádrStanislav Cinádr 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3:35.0 363.00
3 31 Rudolf PrušákRudolf Prušák 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3:36.3 353.00
4 32 Zdeněk KořánZdeněk Kořán 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3:39.7 328.00
5 35 Václav TurekVáclav Turek 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 3:40.0 326.00
6 51 Martin SedláčekMartin Sedláček 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 3:41.2 318.00
7 29 Jan VojákJan Voják 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3:42.1 312.00
8 45 Ivan KrulkoIvan Krulko 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 3:42.6 308.00
9 48 Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3:43.4 303.00
10 28 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3:44.1 298.00
11 50 Jaromír HrdinaJaromír Hrdina 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 3:48.5 269.00
12 42 Jakub OutlýJakub Outlý 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 3:48.8 267.00
13 27 Jonáš StrnadJonáš Strnad 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3:51.9 247.00
14 39 Josef VondraJosef Vondra 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3:53.7 236.00
15 33 Matěj NěmecMatěj Němec 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3:57.1 216.00
16 30 Marek ČížekMarek Čížek 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 3:58.2 209.00
17 37 Jiří KočíJiří Kočí 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 4:01.1 193.00
18 46 Jan MikešJan Mikeš 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 4:07.0 161.00
19 43 Daniel JedličkaDaniel Jedlička 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 4:12.5 134.00
20 38 Richard KučeraRichard Kučera 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 4:13.6 129.00
21 49 Adam KrálAdam Král 07 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4:26.6 76.00
MS 40 Dominik HromadaDominik Hromada 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 4:04.7
MS 47 Patrik MašekPatrik Mašek 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 3:52.8
Celkem 23 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stuchlík, Cinádr, Cinádr, Mach Stuchlík, Cinádr, Cinádr, Mach Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 32.8 385.00
2 Kubíček, Šíma, Novotný, Chodl Kubíček, Šíma, Novotný, Chodl ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 33.1 367.00
3 Zmrhal, Tomáš, Čínovec, Bučko Zmrhal, Tomáš, Čínovec, Bučko ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 34.5 286.00
4 28 Hryzbil, Vlček, Koc, Kvítek Hryzbil, Vlček, Koc, Kvítek Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 34.8 270.00
5 Beneš, Řanda, Kareš, Zeman Beneš, Řanda, Kareš, Zeman ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 34.9 264.00
6 45 Krulko, Wiedeman, Lyžičar, Pelc Krulko, Wiedeman, Lyžičar, Pelc ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 35.6 229.00
7 42 Outlý, Oulehle, Koman, Levák Outlý, Oulehle, Koman, Levák ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 35.8 219.00
8 1 Košek, Founě, Hradský, Chochol Košek, Founě, Hradský, Chochol ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 37.0 164.00
9 27 Strnad, Kübelbek, Hlinka, Voják Strnad, Kübelbek, Hlinka, Voják ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 37.4 148.00
10= 30 Čížek, Schwarz, Hůrka, Kučera Čížek, Schwarz, Hůrka, Kučera ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 37.8 132.00
10= Bilík, Jedlička, Straka, Bublík Bilík, Jedlička, Straka, Bublík ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 37.8 132.00
MS Konvář, Hromada, Štépánek, Nyiri Konvář, Hromada, Štépánek, Nyiri ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 39.7
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulcová, Kordíková, šefránková, Eva Šulcová, Kordíková, šefránková, Eva ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 33.5 614.00
2 Slabší, Böhmová, Němečková, Kvapilová Slabší, Böhmová, Němečková, Kvapilová Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 34.1 574.00
3 Mikasová, Kreizlová, Červenková, Vurbsová Mikasová, Kreizlová, Červenková, Vurbsová ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 34.3 561.00
4 13 Rážová, Tůmová, Matoušková, Stranevová Rážová, Tůmová, Matoušková, Stranevová ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 35.4 492.00
5 Strnadová, Jiřincová, Hochmuthová, Thorovská Strnadová, Jiřincová, Hochmuthová, Thorovská ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 36.5 427.00
6 Herdová, Burdová, Stránská, Haferníková Herdová, Burdová, Stránská, Haferníková ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 36.6 421.00
7 Hanzlíčková, Hamplová, Opavová, Holmanová Hanzlíčková, Hamplová, Opavová, Holmanová ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 36.8 410.00
8 3 Lencová, Sládková, Madarová, Jakubcová Lencová, Sládková, Madarová, Jakubcová Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 37.0 398.00
9 Nováková, Váchalová, Svatošová, Štěpánková Nováková, Váchalová, Svatošová, Štěpánková ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 37.7 360.00
MS Machová, Vachušková, Levá, Červená Machová, Vachušková, Levá, Červená ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 37.9
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.50 Body
1 Martin ZemanMartin Zeman
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 1.45 ooooooooxoxxx 352.00
2 Adam ZmrhalAdam Zmrhal
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 1.45 ooxooxoxxoxoxoxxoxxx 352.00
3 Kamil ChodlKamil Chodl
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 1.40 oooooxoxoxoxxx 317.00
4 Otto BučkoOtto Bučko
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 1.35 ooooooxxoxxx 283.00
5 Jakub VlčekJakub Vlček
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
06 1.30 ooooooxxx 250.00
6 Petr PacákPetr Pacák
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
05 1.30 ooooxooxxx 250.00
7 1 Eduard KošekEduard Košek
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 1.30 oooooxoxxx 250.00
8 1 Martin MatějovskýMartin Matějovský
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 1.30 oooxooxoxxx 250.00
9 32 Zdeněk KořánZdeněk Kořán
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 1.30 ooxooxoxxoxxx 250.00
10= Jakub VondrákJakub Vondrák
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
06 1.25 oooooxxx 218.00
10= Josef BartošekJosef Bartošek
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 1.25 oooooxxx 218.00
12= Patrik CinádrPatrik Cinádr
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 1.25 ooxoooxxx 218.00
12= 1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 1.25 oooxooxxx 218.00
14 Michal MichálekMichal Michálek
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 1.20 oooxoxxx 188.00
15= Matěj BublíkMatěj Bublík
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
05 1.15 oxooxxx 159.00
15= Mikuláš BilíkMikuláš Bilík
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 1.15 oxooxxx 159.00
17 31 Rudolf PrušákRudolf Prušák
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 1.15 oxoxoxxx 159.00
18= Josef MatyskaJosef Matyska
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
06 1.10 ooxxx 131.00
18= 35 Václav TurekVáclav Turek
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 1.10 ooxxx 131.00
18= 30 Marek ČížekMarek Čížek
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 1.10 ooxxx 131.00
21 David HanousekDavid Hanousek
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 1.05 xoxxx 105.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.46 Body
1 Martina BöhmováMartina Böhmová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
06 1.43 ooooooxxooxooxxoxxx 544.00
2 Lucie NěmečkováLucie Němečková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 1.37 ooooxoooxooxxx 481.00
3 10 Eliška MyslivcováEliška Myslivcová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 1.34 ooxoooxooxxoxxx 449.00
4 2 Eliška VokatáEliška Vokatá
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 1.31 oooxooooxxx 419.00
5= Eliška HarantováEliška Harantová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
06 1.25 ooooxoxxx 359.00
5= Aneta HerdováAneta Herdová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 1.25 ooooxoxxx 359.00
7 Anna MrkvičkováAnna Mrkvičková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
05 1.25 oooxoxxoxxx 359.00
8 Eva KordíkováEva Kordíková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 1.20 ooooxxx 312.00
9 1 Kateřina HorňákováKateřina Horňáková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 1.20 ooxxooxxx 312.00
10= Adéla VurbsováAdéla Vurbsová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 1.20 oxooxoxxx 312.00
10= Natálie StrnadováNatálie Strnadová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 1.20 oxooxoxxx 312.00
12= Nikol KreizlováNikol Kreizlová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 1.15 oooxxx 266.00
12= Nella NovákováNella Nováková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 1.15 oooxxx 266.00
14 Eva ThorovskáEva Thorovská
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 1.15 oxoxxoxxx 266.00
15 13 Aneta RážováAneta Rážová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
06 1.10 ooxxx 222.00
16= Klára PetelováKlára Petelová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 1.05 oxxx 180.00
16= 1 Karolína MarouškováKarolína Maroušková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
07 1.05 oxxx 180.00
16= Kristýna VaněčkováKristýna Vaněčková
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 1.05 oxxx 180.00
16= Dominika CimburkováDominika Cimburková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
07 1.05 oxxx 180.00
20= 16 Tereza UldrichováTereza Uldrichová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
06 0.00 xxx 0.00
20= Marta PeškováMarta Pešková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 0.00 xxx 0.00
MS Barbora LeváBarbora Levá
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
06 1.10 ooxxx
MS Marie ČervenáMarie Červená
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
05 1.20 oooxxoxxx
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BublíkMatěj Bublík
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
05 4.35 0.00.00.00.00.00.00.0 264.00
2 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
06 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0 232.00
3 44 Šimon ŠímaŠimon Šíma
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 4.14 0.00.00.00.00.00.00.0 229.00
4 Patrik CinádrPatrik Cinádr
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0 215.00
5 Josef BartošekJosef Bartošek
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0 211.00
6 Martin ŘandaMartin Řanda
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0 209.00
7 Adam VrbaAdam Vrba
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
05 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0 203.00
8= Martin BenešMartin Beneš
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0 193.00
8= 1 Martin MatějovskýMartin Matějovský
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0 193.00
10 1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0 190.00
11 Daniel TomášDaniel Tomáš
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0 176.00
12 Karel KvítekKarel Kvítek
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 3.79 0.00.00.00.00.00.00.0 173.00
13 David KübelbekDavid Kübelbek
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0 168.00
14 Martin ZemanMartin Zeman
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0 164.00
15 Tomáš SchwarzTomáš Schwarz
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
06 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0 161.00
16 Adam LevákAdam Levák
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
05 3.69 0.00.00.00.00.00.00.0 158.00
17 29 Jan VojákJan Voják
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 3.60 0.00.00.00.00.00.00.0 145.00
18 Vojtěch KomanVojtěch Koman
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
05 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0 135.00
19 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0 126.00
20 Lukáš WiedemanLukáš Wiedeman
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
05 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0 125.00
21 Miroslav MachMiroslav Mach
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
06 3.43 0.00.00.00.00.00.00.0 121.00
22 Matěj StrakaMatěj Straka
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0 119.00
23= 1 Jiří KostěnecJiří Kostěnec
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 3.30 0.0 103.00
23= 43 Daniel JedličkaDaniel Jedlička
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
07 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0 103.00
MS Matěj ŠtépánekMatěj Štépánek
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
06 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema šefránkováEma šefránková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 4.41 0.0 406.00
2 Adéla VurbsováAdéla Vurbsová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 4.19 0.0 352.00
3 6 Hana ČervenkováHana Červenková
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 3.84 0.0 272.00
4 Martina BöhmováMartina Böhmová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
06 3.77 0.0 257.00
5 Adéla SlabšíAdéla Slabší
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
06 3.76 0.0 254.00
6 20 Anežka HamplováAnežka Hamplová
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 3.72 0.0 246.00
7 Lucie MěkutováLucie Měkutová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 3.67 0.0 235.00
8 26 Helena PetrovičováHelena Petrovičová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 3.66 0.0 233.00
9 Nela HanzlíčkováNela Hanzlíčková
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 3.65 0.0 231.00
10 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 3.53 0.0 206.00
11 Kateřina PlechatáKateřina Plechatá
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
07 3.52 0.0 204.00
12 Nicol StranevováNicol Stranevová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
05 3.50 0.0 200.00
13 Nela KübelbekováNela Kübelbeková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 3.47 0.0 194.00
14 Anna MrkvičkováAnna Mrkvičková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
05 3.43 0.0 186.00
15 Tereza MikasováTereza Mikasová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 3.36 0.0 172.00
16 1 Kateřina HorňákováKateřina Horňáková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 3.32 0.0 165.00
17 1 Tereza SvatošováTereza Svatošová
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 3.23 0.0 148.00
18 17 Karolína PovrováKarolína Povrová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 3.17 0.0 137.00
19 Natálie StrnadováNatálie Strnadová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 3.14 0.0 131.00
20 Marta PeškováMarta Pešková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 3.09 0.0 122.00
21 Dominika CimburkováDominika Cimburková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
07 2.97 0.0 102.00
22 Nela OpavováNela Opavová
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 2.45 0.0 28.00
MS ZUZANA CINOVÁZUZANA CINOVÁ
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
05 3.03 0.0
MS Lucie MachováLucie Machová
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
06 2.79 0.0
MS Natálie VachuškováNatálie Vachušková
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
07 3.04 0.0
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tíkal MirekTíkal Mirek
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
06 53.24 0.0 335.00
2 Adam StuchlíkAdam Stuchlík
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 48.44 0.0 295.00
3 1 Eduard KošekEduard Košek
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 47.28 0.0 285.00
4 David ZoulíkDavid Zoulík
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 46.32 0.0 277.00
5 Martin HlinkaMartin Hlinka
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 44.96 0.0 265.00
6 Adam KocAdam Koc
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
06 44.90 0.0 265.00
7 Kamil ChodlKamil Chodl
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 44.82 0.0 264.00
8 Mikuláš BilíkMikuláš Bilík
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 44.00 0.0 257.00
9 Daniel TomanDaniel Toman
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 43.26 0.0 251.00
10 39 Josef VondraJosef Vondra
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 42.00 0.0 241.00
11 Vojtěch KomanVojtěch Koman
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
05 40.30 0.0 227.00
12 Jakub VítovecJakub Vítovec
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 39.52 0.0 220.00
13 1 Aleš ChocholAleš Chochol
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 38.40 0.0 211.00
14 Vít HůrkaVít Hůrka
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 38.18 0.0 209.00
15 1 Jan HávaJan Háva
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
06 38.10 0.0 209.00
16 Daniel TomášDaniel Tomáš
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 37.00 0.0 200.00
17 Daniel LandsingerDaniel Landsinger
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
07 31.04 0.0 152.00
18 Adam VrbaAdam Vrba
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
05 29.82 0.0 142.00
19 33 Matěj NěmecMatěj Němec
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 29.32 0.0 138.00
20 41 Alexandr HorvátAlexandr Horvát
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 27.90 0.0 127.00
21 David HanousekDavid Hanousek
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
07 26.88 0.0 119.00
22 Lukáš KarešLukáš Kareš
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
06 24.04 0.0 97.00
23 Filip VrbaFilip Vrba
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 23.54 0.0 93.00
MS Filip KonvářFilip Konvář
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
06 40.78 0.0
MS Tomáš NyiriTomáš Nyiri
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
05 44.40 0.0
Celkem 25 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1172
2 Adam ZmrhalAdam Zmrhal 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1051
3 Martin BenešMartin Beneš 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0870
4 Stanislav CinádrStanislav Cinádr 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0776
5 Richard KubíčekRichard Kubíček 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0755
6 Eduard KošekEduard Košek 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0699
7 Šimon ŠímaŠimon Šíma 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0681
8 Martin ŘandaMartin Řanda 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0674
9 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0596
10 Kamil ChodlKamil Chodl 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0581
11 Zdeněk KořánZdeněk Kořán 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0578
12 Mikuláš BilíkMikuláš Bilík 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0548
13 Ivan KrulkoIvan Krulko 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0537
14 Jakub OutlýJakub Outlý 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0486
15 Jaromír HrdinaJaromír Hrdina 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0483
16 Václav TurekVáclav Turek 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0457
17 Martin MatějovskýMartin Matějovský 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0443
18 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0439
19 Josef BartošekJosef Bartošek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0429
20 Matěj BublíkMatěj Bublík 05 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0423
21 Tomáš SchwarzTomáš Schwarz 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0375
22 Matěj NěmecMatěj Němec 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0354
23 Rudolf PrušákRudolf Prušák 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0353
24 Martin ZemanMartin Zeman 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0352
25 Otto BučkoOtto Bučko 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0340
26 Marek ČížekMarek Čížek 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0340
27 Tíkal MirekTíkal Mirek 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0335
28 Martin SedláčekMartin Sedláček 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0318
29 Jan VojákJan Voják 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0312
30= Jakub ČínovecJakub Čínovec 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0295
30= Michal LyžičarMichal Lyžičar 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0295
32 Otto BučkoOtto Bučko 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0283
33 Daniel JedličkaDaniel Jedlička 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0279
34 David ZoulíkDavid Zoulík 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0277
35 Martin HlinkaMartin Hlinka 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0265
36 Daniel TomanDaniel Toman 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0251
37= Jakub VlčekJakub Vlček 06 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0250
37= Petr PacákPetr Pacák 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0250
39 Jonáš StrnadJonáš Strnad 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0247
40 Josef VondraJosef Vondra 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0241
41 Vojtěch KomanVojtěch Koman 05 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0227
42 Jakub VondrákJakub Vondrák 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0218
43 Patrik CinádrPatrik Cinádr 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0215
44 Vojtěch FouněVojtěch Founě 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0214
45 Aleš ChocholAleš Chochol 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0211
46 Vít HůrkaVít Hůrka 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0209
47 Adam VrbaAdam Vrba 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0203
48 Matěj StrakaMatěj Straka 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0194
49 Jiří KočíJiří Kočí 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0193
50 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0190
51 Daniel TomášDaniel Tomáš 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0176
52 Karel KvítekKarel Kvítek 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0173
53 David KübelbekDavid Kübelbek 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0168
54 Adam LevákAdam Levák 05 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0158
55 Daniel LandsingerDaniel Landsinger 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0152
56 Alexandr HorvátAlexandr Horvát 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0127
57 David HanousekDavid Hanousek 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0105
58 Lukáš KarešLukáš Kareš 06 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0097
59= Daniel VojíkDaniel Vojík 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
59= Richard KučeraRichard Kučera 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
59= Lukáš WiedemanLukáš Wiedeman 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
59= Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
59= Miroslav MachMiroslav Mach 06 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
59= Adam KocAdam Koc 06 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
59= Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
59= Jiří KostěnecJiří Kostěnec 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
59= Ondřej OulehleOndřej Oulehle 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
59= Josef MatyskaJosef Matyska 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
59= Jan HávaJan Háva 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
59= Filip VrbaFilip Vrba 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0000
59= Jakub VítovecJakub Vítovec 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
59= Maxim Richard StögerMaxim Richard Stöger 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
59= Jan MikešJan Mikeš 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
59= Adam KrálAdam Král 07 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
59= Michal MichálekMichal Michálek 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
76= Matěj ŠtépánekMatěj Štépánek 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Tomáš NyiriTomáš Nyiri 05 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Filip KonvářFilip Konvář 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Dominik HromadaDominik Hromada 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Filip ArnoštFilip Arnošt 07 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Patrik MašekPatrik Mašek 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
Celkem 81 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta HerdováAneta Herdová 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 1388
2 Andrlíková EvaAndrlíková Eva 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1183
3 Nella NovákováNella Nováková 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 1182
4 Nela HanzlíčkováNela Hanzlíčková 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 1147
5 Lucie NěmečkováLucie Němečková 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1116
6 Adéla SlabšíAdéla Slabší 06 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1058
7 Ema šefránkováEma šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1041
8 Eliška VokatáEliška Vokatá 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0944
9= Josefína HoláJosefína Holá 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0936
9= Nela ŠulcováNela Šulcová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0936
11 Aneta RážováAneta Rážová 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0930
12 Natálie StrnadováNatálie Strnadová 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0870
13 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0869
14 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0801
15 Nicol StranevováNicol Stranevová 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0756
16 Hana ČervenkováHana Červenková 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0704
17 Adéla VurbsováAdéla Vurbsová 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0664
18 Tereza TaubrováTereza Taubrová 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0663
19 Eva KordíkováEva Kordíková 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0658
20 Helena PetrovičováHelena Petrovičová 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0617
21 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0608
22 Klára JiřincováKlára Jiřincová 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0605
23 Tereza MikasováTereza Mikasová 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0561
24= Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0556
24= Jasmína BarvínkováJasmína Barvínková 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0556
26 Anežka HamplováAnežka Hamplová 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0504
27 Kateřina HaferníkováKateřina Haferníková 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0482
28 Kateřina HorňákováKateřina Horňáková 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0477
29 Karolína ThorovskáKarolína Thorovská 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0458
30 Eliška MyslivcováEliška Myslivcová 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0449
31 Eliška BurdováEliška Burdová 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0431
32 Karolína LencováKarolína Lencová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0427
33 Kateřina PlechatáKateřina Plechatá 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0421
34 Kateřina JakubcováKateřina Jakubcová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0413
35 Kateřina HolmanováKateřina Holmanová 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0369
36 Agáta NárovcováAgáta Nárovcová 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0360
37= Eliška HarantováEliška Harantová 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0359
37= Anna MrkvičkováAnna Mrkvičková 05 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0359
39 Tereza VeitsováTereza Veitsová 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0347
40 Karolína PovrováKarolína Povrová 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0342
41 Michaela NovotnáMichaela Novotná 06 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0325
42 Tereza VáchalováTereza Váchalová 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0274
43 Karolína BednárikováKarolína Bednáriková 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0273
44 Eva ThorovskáEva Thorovská 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0266
45 Tereza UldrichováTereza Uldrichová 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0228
46 Laura HochuthováLaura Hochuthová 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0221
47 Adéla MadarováAdéla Madarová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0213
48 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0206
49 Nela KübelbekováNela Kübelbeková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0194
50 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 05 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0186
51 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0184
52= Kristýna VaněčkováKristýna Vaněčková 07 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0180
52= Dominika CimburkováDominika Cimburková 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0180
54 Agáta SýbkováAgáta Sýbková 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0169
55 Agáta MarkováAgáta Marková 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0164
56 Marta PeškováMarta Pešková 06 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0122
57 ZUZANA CINOVÁZUZANA CINOVÁ 05 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
58= Denisa BittnerováDenisa Bittnerová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
58= Karolína MarouškováKarolína Maroušková 07 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
58= Nela TůmováNela Tůmová 07 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
58= Klára PetelováKlára Petelová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
58= Petelová KláraPetelová Klára 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
58= Zuzana SládkováZuzana Sládková 07 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
58= Laura HochmuthováLaura Hochmuthová 06 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
58= Eliška StránskáEliška Stránská 07 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0000
58= Tereza SvatošováTereza Svatošová 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
58= Eliška StrnadováEliška Strnadová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
58= Nela OpavováNela Opavová 19 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0000
58= Tereza VáchalováTereza Váchalová 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
58= Lucie MěkutováLucie Měkutová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
58= Zdeňka VaňkováZdeňka Vaňková 06 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
58= Nella BernasováNella Bernasová 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
58= Apolena KlejnováApolena Klejnová 07 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
58= Valentýna ŠímováValentýna Šímová 07 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
58= Julie BoháčováJulie Boháčová 06 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
76= Barbora LeváBarbora Levá 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Marie ČervenáMarie Červená 05 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Natálie ČervenkováNatálie Červenková 07 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Adriana HoškováAdriana Hošková 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Kristýna JanskáKristýna Janská 07 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Lucie MachováLucie Machová 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Natálie VachuškováNatálie Vachušková 07 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Natálie VachuškováNatálie Vachušková 07 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Nikol ŠilhaváNikol Šilhavá 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
76= Žaneta ChvátalováŽaneta Chvátalová 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 0000
Celkem 85 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta NárovcováAgáta Nárovcová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 40.40 0.0 360.00
2 Tereza VeitsováTereza Veitsová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
07 39.30 0.0 347.00
3 Eva KordíkováEva Kordíková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 39.22 0.0 346.00
4 5 Josefína HoláJosefína Holá
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 38.94 0.0 342.00
5 Nela ŠulcováNela Šulcová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 37.30 0.0 322.00
6 1 Karolína BednárikováKarolína Bednáriková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 33.20 0.0 273.00
7 Apolena KlejnováApolena Klejnová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
07 30.60 0.0 242.00
8 Adéla SlabšíAdéla Slabší
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
06 29.54 0.0 230.00
9 Laura HochuthováLaura Hochuthová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
06 28.76 0.0 221.00
10 Kateřina PlechatáKateřina Plechatá
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
07 28.43 0.0 217.00
11 Adéla MadarováAdéla Madarová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 28.08 0.0 213.00
12 Eliška HarantováEliška Harantová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
06 27.44 0.0 205.00
13 Klára JiřincováKlára Jiřincová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
06 26.30 0.0 192.00
14 15 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
05 25.74 0.0 186.00
15 Aneta MacháčkováAneta Macháčková
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 25.58 0.0 184.00
16 18 Eliška BurdováEliška Burdová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
07 25.54 0.0 183.00
17 1 Valentýna ŠímováValentýna Šímová
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
07 25.46 0.0 182.00
18 Agáta SýbkováAgáta Sýbková
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 24.30 0.0 169.00
19 24 Agáta MarkováAgáta Marková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
07 23.88 0.0 164.00
20 Kateřina HaferníkováKateřina Haferníková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
06 19.68 0.0 117.00
21 Nela KübelbekováNela Kübelbeková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 19.48 0.0 115.00
22 11 Zuzana SládkováZuzana Sládková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
07 18.16 0.0 100.00
23 Nela OpavováNela Opavová
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
19 17.68 0.0 95.00
MS Nikol ŠilhaváNikol Šilhavá
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
06 22.08 0.0
MS Barbora LeváBarbora Levá
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
06 28.44 0.0
MS Žaneta ChvátalováŽaneta Chvátalová
ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice
06 23.48 0.0
Celkem 26 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 1172
2 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 1051
3 ZŠ TGM Blatná{8} 870
4 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 776
5 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 755
6 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 699
7 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 681
8 ZŠ TGM Blatná{8} 674
9 ZŠ Poděbradova{8} 596
10 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 581
11 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 578
12 ZŠ Povážská Strakonice{8} 548
13 ZŠ Poděbradova{8} 537
14 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 486
15 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 483
16 ZŠ TGM Blatná{8} 457
17 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 443
18 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 439
19 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 429
20 ZŠ Povážská Strakonice{8} 423
21 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 375
22 ZŠ Povážská Strakonice{8} 354
23 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 353
24 ZŠ TGM Blatná{8} 352
25 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 340
25 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 340
27 ZŠ Poděbradova{8} 335
28 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 318
29 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 312
30 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 295
30 ZŠ Poděbradova{8} 295
32 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 283
33 ZŠ Povážská Strakonice{8} 279
34 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 277
35 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 265
36 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 251
37 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 250
37 ZŠ Poděbradova{8} 250
39 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 247
40 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 241
41 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 227
42 ZŠ Poděbradova{8} 218
43 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 215
44 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 214
45 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 211
46 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 209
47 ZŠ Poděbradova{8} 203
48 ZŠ Povážská Strakonice{8} 194
49 ZŠ Poděbradova{8} 193
50 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 190
51 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 176
52 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 173
53 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 168
54 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 158
55 ZŠ Poděbradova{8} 152
56 ZŠ TGM Blatná{8} 127
57 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 105
58 ZŠ TGM Blatná{8} 97
59 ZŠ Poděbradova{8} 0
59 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
59 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
59 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
59 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
59 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 0
59 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 0
59 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 0
59 ZŠ Poděbradova{8} 0
59 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
59 ZŠ Kasejovice{8} 0
59 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
59 ZŠ Kasejovice{8} 0
59 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
59 ZŠ Poděbradova{8} 0
59 ZŠ Kasejovice{8} 0
59 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
59 ZŠ Kasejovice{8} 0
59 ZŠ TGM Blatná{8} 0
59 ZŠ Kasejovice{8} 0
59 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
59 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
59 ZŠ Kasejovice{8} 0
Celkem 81 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Povážská Strakonice{8} 1388
2 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 1183
3 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 1182
4 ZŠ TGM Blatná{8} 1147
5 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 1116
6 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 1058
7 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 1041
8 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 944
9 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 936
9 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 936
11 ZŠ Poděbradova{8} 930
12 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 870
13 ZŠ Poděbradova{8} 869
14 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 801
15 ZŠ Poděbradova{8} 756
16 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 704
17 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 664
18 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 663
19 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 658
20 ZŠ Povážská Strakonice{8} 617
21 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 608
22 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 605
23 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 561
24 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 556
24 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 556
26 ZŠ TGM Blatná{8} 504
27 ZŠ Povážská Strakonice{8} 482
28 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 477
29 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 458
30 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 449
31 ZŠ Povážská Strakonice{8} 431
32 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 427
33 ZŠ Poděbradova{8} 421
34 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 413
35 ZŠ TGM Blatná{8} 369
36 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 360
37 ZŠ Poděbradova{8} 359
37 ZŠ Poděbradova{8} 359
39 ZŠ Poděbradova{8} 347
40 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 342
41 ZŠ TGM Blatná{8} 325
42 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 274
43 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 273
44 ZŠ TGM Blatná{8} 266
45 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 228
46 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 221
47 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 213
48 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 206
49 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 194
50 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 186
51 ZŠ TGM Blatná{8} 184
52 ZŠ Povážská Strakonice{8} 180
52 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 180
54 ZŠ TGM Blatná{8} 169
55 ZŠ Povážská Strakonice{8} 164
56 ZŠ Povážská Strakonice{8} 122
57 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
57 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ Poděbradova{8} 0
57 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
57 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
57 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
57 ZŠ TGM Blatná{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 0
57 ZŠ Povážská Strakonice{8} 0
57 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
57 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
57 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
57 ZŠ Poděbradova{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ Kasejovice{8} 0
57 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
Celkem 85 závodníků