Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Strakonice, Kategorie IV

Blatná (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KobernaTomáš Koberna 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 07.77 628.00
2 Tomáš NekovářTomáš Nekovář 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 1 07.92 583.00
3 Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 4 07.97 568.00
4 Denis FarkašDenis Farkaš 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 2 08.14 520.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PotůčekJosef Potůček 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 1 08.29 478.00
2 David KrejčíDavid Krejčí 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 08.67 381.00
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FiřtDavid Fiřt 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 08.29 478.00
2 Filip HoudekFilip Houdek 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 4 08.32 470.00
3 Matyáš Jiří SedleckýMatyáš Jiří Sedlecký 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 1 09.47 208.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RatajOndřej Rataj 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 08.30 476.00
2 Jan LepičJan Lepič 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 08.39 452.00
3 Jakub MatějkaJakub Matějka 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 4 08.60 398.00
MS Daniel JiřinecDaniel Jiřinec 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 3 09.85
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oldřich ŠvehlaOldřich Švehla 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 4 07.83 610.00
2 Jan Josef PetrJan Josef Petr 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 2 08.08 537.00
3 23 Adam BulkaAdam Bulka 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 3 08.23 495.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KobernaTomáš Koberna 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 07.77 628.00
2 Oldřich ŠvehlaOldřich Švehla 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 4 07.83 610.00
3 Tomáš NekovářTomáš Nekovář 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 1 07.92 583.00
4 Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 4 07.97 568.00
5 Jan Josef PetrJan Josef Petr 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 2 08.08 537.00
6 Denis FarkašDenis Farkaš 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 2 08.14 520.00
7 23 Adam BulkaAdam Bulka 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 3 08.23 495.00
8 Josef PotůčekJosef Potůček 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 1 08.29 478.00
8 David FiřtDavid Fiřt 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 08.29 478.00
10 Ondřej RatajOndřej Rataj 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 08.30 476.00
11 Filip HoudekFilip Houdek 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 4 08.32 470.00
12 Jan LepičJan Lepič 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 08.39 452.00
13 Jakub MatějkaJakub Matějka 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 4 08.60 398.00
14 David KrejčíDavid Krejčí 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 08.67 381.00
15 Matyáš Jiří SedleckýMatyáš Jiří Sedlecký 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 1 09.47 208.00
16 Daniel JiřinecDaniel Jiřinec 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 3 09.85

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CinádrováEliška Cinádrová 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 08.66 656.00
2 Sára KopencováSára Kopencová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 4 08.89 595.00
3 2 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 2 09.13 533.00
4 Nikola MaláNikola Malá 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 09.56 431.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KovářováAlice Kovářová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 3 08.81 616.00
2 Anna FišerováAnna Fišerová 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 09.38 472.00
3 Iva KratochvílováIva Kratochvílová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 1 09.59 424.00
4 Natálie Elissa HeinováNatálie Elissa Heinová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 2 09.71 397.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 2 09.18 521.00
2 Romana ChocholatáRomana Chocholatá 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 3 09.56 431.00
3 Aneta NechybováAneta Nechybová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 4 10.02 332.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BolinováAnežka Bolinová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 08.91 589.00
MS Monika BlovskáMonika Blovská 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 3 09.67
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 4 08.59
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HouskováKarolína Housková 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 3 09.56 431.00
2 Hedvika MachovcováHedvika Machovcová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 10.30 278.00
MS Rozárie UrbancováRozárie Urbancová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 4 08.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 4 08.59
2 Eliška CinádrováEliška Cinádrová 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 08.66 656.00
3 Rozárie UrbancováRozárie Urbancová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 4 08.80
4 Alice KovářováAlice Kovářová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 3 08.81 616.00
5 Sára KopencováSára Kopencová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 4 08.89 595.00
6 Anežka BolinováAnežka Bolinová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 08.91 589.00
7 2 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 2 09.13 533.00
8 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 2 09.18 521.00
9 Anna FišerováAnna Fišerová 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 09.38 472.00
10 Nikola MaláNikola Malá 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 09.56 431.00
10 Romana ChocholatáRomana Chocholatá 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 3 09.56 431.00
10 Karolína HouskováKarolína Housková 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 3 09.56 431.00
13 Iva KratochvílováIva Kratochvílová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 1 09.59 424.00
14 Monika BlovskáMonika Blovská 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 3 09.67
15 Natálie Elissa HeinováNatálie Elissa Heinová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 2 09.71 397.00
16 Aneta NechybováAneta Nechybová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 4 10.02 332.00
17 Hedvika MachovcováHedvika Machovcová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 10.30 278.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Matina ZemanováMatina Zemanová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 5 3:03.45 334.00
2 8 Jolana ChylíkováJolana Chylíková 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 8 3:05.87 313.00
3 12 Klára NikodemováKlára Nikodemová 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 12 3:08.75 288.00
4 14 Lucie VokurkováLucie Vokurková 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 14 3:13.49 250.00
5 2 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 2 3:14.62 241.00
6 11 Ema MlsováEma Mlsová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 11 3:16.11 230.00
7 9 Michaela KollrosováMichaela Kollrosová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 9 3:18.67 211.00
8 1 Sára HrdinováSára Hrdinová 05 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 3:20.31 200.00
9 7 Adéla DrevjákováAdéla Drevjáková 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 7 3:23.30 179.00
10 3 Simona ŘezankováSimona Řezanková 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 3:23.61 177.00
11 4 Hana TomanováHana Tomanová 05 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 3:42.44 73.00
12 13 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 13 4:10.32 1.00
MS 10 Veronika KrejčováVeronika Krejčová 03 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 10 3:36.63
MS 6 Lucie BártováLucie Bártová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 6 3:06.12
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 29 Lukáš PomejLukáš Pomej 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 14 5:23.90 430.00
2 28 Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 13 5:23.93 430.00
3 17 Jonáš PolákJonáš Polák 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 2 5:25.59 421.00
4 19 Josef HeregaJosef Herega 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 4 5:25.74 421.00
5 23 Adam BulkaAdam Bulka 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 8 5:29.56 402.00
6 21 Matyáš FrčekMatyáš Frček 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 6 5:29.90 400.00
7 18 Adam PiklAdam Pikl 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 5:33.72 381.00
8 20 Petr StaněkPetr Staněk 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 5 5:36.79 366.00
9 22 Jiří JáchymJiří Jáchym 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 7 5:37.01 365.00
10 15 Filip TlapaFilip Tlapa 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 15 5:44.07 333.00
11 24 Ondřej DrnekOndřej Drnek 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 9 5:46.59 321.00
12 16 Michal SteklýMichal Steklý 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 1 6:17.83 196.00
13 25 Tomáš FišerTomáš Fišer 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 10 6:26.85 165.00
MS 27 Matěj MerhoutMatěj Merhout 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 12 6:40.87
MS 26 Jan FlachsJan Flachs 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 11 6:09.96
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Rataj, Pomej, Kubíček Dvořák, Rataj, Pomej, Kubíček ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 3 30.95 525.00
2 Zíka, Plašil, Dubský, Mráz Zíka, Plašil, Dubský, Mráz Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 2 31.20 507.00
3 23 Bulka, Lepič, Matějka, Fišer Bulka, Lepič, Matějka, Fišer ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 1 33.24 373.00
4 Fiřt, Šurát, Krejčí, Steklý Fiřt, Šurát, Krejčí, Steklý ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 34.16 318.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 2 29.29 650.00
2 Houdek, Farkaš, Jáchym, Vlasák Houdek, Farkaš, Jáchym, Vlasák ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 4 33.02 386.00
3 Potůček, Rod, Vlach, Říha Potůček, Rod, Vlach, Říha ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 33.21 374.00
17 Polák, Wolf, Švehla, Petr Polák, Wolf, Švehla, Petr ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 2 29.29 650.00
2 Dvořák, Rataj, Pomej, Kubíček Dvořák, Rataj, Pomej, Kubíček ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 3 30.95 525.00
3 Zíka, Plašil, Dubský, Mráz Zíka, Plašil, Dubský, Mráz Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 2 31.20 507.00
4 Houdek, Farkaš, Jáchym, Vlasák Houdek, Farkaš, Jáchym, Vlasák ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 4 33.02 386.00
5 Potůček, Rod, Vlach, Říha Potůček, Rod, Vlach, Říha ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 33.21 374.00
6 23 Bulka, Lepič, Matějka, Fišer Bulka, Lepič, Matějka, Fišer ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 1 33.24 373.00
7 Fiřt, Šurát, Krejčí, Steklý Fiřt, Šurát, Krejčí, Steklý ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 34.16 318.00
17 Polák, Wolf, Švehla, Petr Polák, Wolf, Švehla, Petr ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Průchová, Řezanková, Pivoňková, Klinecká Průchová, Řezanková, Pivoňková, Klinecká Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 34.02 595.00
2 Šafaříková, Čapková, Vaněčková, Fišerová Šafaříková, Čapková, Vaněčková, Fišerová ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 36.64 432.00
3 1 Hrdinová, Nikodemová, Housková, Malá Hrdinová, Nikodemová, Housková, Malá ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 36.85 420.00
4 Bolinová, Nechybová, Vokurková, Mlsová Bolinová, Nechybová, Vokurková, Mlsová ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 37.61 378.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovářová, Heinová, Chylíková, Kouřimová Kovářová, Heinová, Chylíková, Kouřimová ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 4 35.24 516.00
2 Cinádrová, Steinocherová, Drevjáková, Kopencová Cinádrová, Steinocherová, Drevjáková, Kopencová Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 37.02 411.00
MS Urbancová, Vilhelmová, Blovská, Matějovská Urbancová, Vilhelmová, Blovská, Matějovská ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 2 35.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Průchová, Řezanková, Pivoňková, Klinecká Průchová, Řezanková, Pivoňková, Klinecká Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 34.02 595.00
2 Kovářová, Heinová, Chylíková, Kouřimová Kovářová, Heinová, Chylíková, Kouřimová ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 4 35.24 516.00
3 Urbancová, Vilhelmová, Blovská, Matějovská Urbancová, Vilhelmová, Blovská, Matějovská ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 2 35.43
4 Šafaříková, Čapková, Vaněčková, Fišerová Šafaříková, Čapková, Vaněčková, Fišerová ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 36.64 432.00
5 1 Hrdinová, Nikodemová, Housková, Malá Hrdinová, Nikodemová, Housková, Malá ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1 36.85 420.00
6 Cinádrová, Steinocherová, Drevjáková, Kopencová Cinádrová, Steinocherová, Drevjáková, Kopencová Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 3 37.02 411.00
7 Bolinová, Nechybová, Vokurková, Mlsová Bolinová, Nechybová, Vokurková, Mlsová ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 2 37.61 378.00

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 1 1.62 oooooxoxxooxxoxoxxx 480.00
2 Adam ŠtěpánAdam Štěpán
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 16 1.56 oooooxooxxoxxx 434.00
3 17 Jonáš PolákJonáš Polák
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
03 15 1.53 oooooxoxoxxx 411.00
4 Tomáš MrázTomáš Mráz
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
05 11 1.53 ooooxoxoxoxxx 411.00
5 Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
05 9 1.45 oooooxxx 352.00
6 24 Ondřej DrnekOndřej Drnek
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 2 1.45 ooxoxooxxx 352.00
7= Lukáš DubskýLukáš Dubský
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
04 10 1.45 ooooxoxxx 352.00
7= Milan LašákMilan Lašák
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 14 1.45 ooooxoxxx 352.00
9 Jiří VáclavíkJiří Václavík
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 13 1.45 oooxoxxoxxx 352.00
10 Pavel PrančlPavel Prančl
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 4 1.40 ooooxxx 317.00
11= Jan BarabášJan Barabáš
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
05 6 1.40 ooxxoxxoxxx 317.00
11= Josef PotůčekJosef Potůček
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
03 8 1.40 ooxxoxxoxxx 317.00
13 Petr ŠmerdaPetr Šmerda
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
03 12 1.35 oooxxx 283.00
14 Michal FejtlMichal Fejtl
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
05 5 1.30 ooxxx 250.00
15 22 Jiří JáchymJiří Jáchym
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
03 7 1.25 o 218.00
MS Dominik PalečkoDominik Palečko
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
03 3 1.45 oooxxooxxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 10 1.44 oooooooooxx 555.00
2 1 Sára HrdinováSára Hrdinová
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
05 15 1.41 ooooooooxxx 523.00
3 Eliška LohonkováEliška Lohonková
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 11 1.35 ooooooxxx 460.00
4 Anežka BolinováAnežka Bolinová
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 1 1.30 oooooxxx 409.00
5 12 Klára NikodemováKlára Nikodemová
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 12 1.30 oooxxooxxx 409.00
6 Alice PrůchováAlice Průchová
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
05 9 1.30 ooooxoxxx 409.00
7 Sára SoukupováSára Soukupová
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
05 16 1.30 oooxoxxoxxx 409.00
8 Anna HeregováAnna Heregová
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
05 13 1.30 oxoxoxxoxxoxx 409.00
9 14 Lucie VokurkováLucie Vokurková
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 6 1.25 oooxxoxxx 359.00
10= Martina SeverinováMartina Severinová
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 5 1.20 oooxxx 312.00
10= Eliška MrázováEliška Mrázová
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
03 14 1.20 oooxxx 312.00
12 Anna KlineckáAnna Klinecká
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
04 7 1.15 oxoxxx 266.00
13 Adéla SchaffarzováAdéla Schaffarzová
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 8 1.15 oxxoxxx 266.00
MS Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
05 4 1.30 oooooxx
MS Zuzana KubíkováZuzana Kubíková
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
05 2 1.10 oxxx
Simona MarešováSimona Marešová
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 3 DNS
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan LašákMilan Lašák
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 18 4.90 4.900.04.854.900.00.00.0 363.00
2 Patrik WolfPatrik Wolf
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 16 4.84 4.54x4.844.840.00.00.0 352.00
3 Denis FarkašDenis Farkaš
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
03 19 4.77 4.774.503.954.770.00.00.0 339.00
4 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 17 4.60 4.59x4.604.600.00.00.0 308.00
5 David KrejčíDavid Krejčí
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 13 4.53 4.534.17x4.530.00.00.0 295.00
6 Daniel VlasákDaniel Vlasák
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 5 4.48 4.48xx4.480.00.00.0 287.00
7 Irko PlašilIrko Plašil
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 14 4.46 3.914.194.464.460.00.00.0 283.00
8 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 1 4.44 4.444.354.344.440.00.00.0 280.00
9 Filip HoudekFilip Houdek
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 9 4.42 4.114.424.164.420.00.00.0 276.00
10 Ondřej RatajOndřej Rataj
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
03 12 4.31 4.074.134.314.310.00.00.0 257.00
11 Jan Josef PetrJan Josef Petr
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
03 11 4.30 4.30x4.284.300.00.00.0 255.00
12 Jan LepičJan Lepič
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 3 4.09 3.804.064.094.090.00.00.0 220.00
13 David FiřtDavid Fiřt
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 6 4.01 1.924.013.634.010.00.00.0 207.00
MS Dominik PalečkoDominik Palečko
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
03 4 4.59 xxx0.00.00.00.0
MS Daniel JiřinecDaniel Jiřinec
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
05 2 3.13 4.59x4.524.590.00.00.0
Jan BarabášJan Barabáš
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
05 15 NM x3.13x3.130.00.00.0 0.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 14 4.32 x4.32x4.320.00.00.0 384.00
2 Alice KovářováAlice Kovářová
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 13 4.24 4.174.084.244.240.00.00.0 364.00
3 Eliška CinádrováEliška Cinádrová
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
04 11 4.11 3.834.104.114.110.00.00.0 333.00
4 Aneta PivoňkováAneta Pivoňková
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
05 10 3.84 x3.843.683.840.00.00.0 272.00
5 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
04 2 3.84 x3.843.563.840.00.00.0 272.00
6 Anna HeregováAnna Heregová
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
05 12 3.72 3.702.583.723.720.00.00.0 246.00
7 7 Adéla DrevjákováAdéla Drevjáková
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
05 9 3.63 3.013.633.583.630.00.00.0 227.00
8 Anežka KadlecováAnežka Kadlecová
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 7 3.60 3.603.523.493.600.00.00.0 220.00
9 Romana ChocholatáRomana Chocholatá
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 1 3.57 3.573.283.463.570.00.00.0 214.00
10 Martina SeverinováMartina Severinová
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 3 3.50 3.463.433.503.500.00.00.0 200.00
11 Kateřina ČapkováKateřina Čapková
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 8 3.45 3.213.453.383.450.00.00.0 190.00
12 Martina ZemanováMartina Zemanová
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 6 2.86 x2.86x2.860.00.00.0 84.00
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
04 5 4.65 x4.644.654.650.00.00.0
MS Rozárie UrbancováRozárie Urbancová
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
04 4 4.02 xx4.024.020.00.00.0
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína HouskováKarolína Housková
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
03 15 08.47 0.0 430.00
2 8 Jolana ChylíkováJolana Chylíková
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
03 7 08.34 0.0 421.00
3 Šárka ProcházkováŠárka Procházková
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
04 14 08.01 0.0 400.00
4 Sára KopencováSára Kopencová
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
05 12 07.99 0.0 399.00
5 11 Ema MlsováEma Mlsová
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 3 07.83 0.0 388.00
6 Adéla BrejchováAdéla Brejchová
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 13 07.54 0.0 370.00
7 Iva DrnkováIva Drnková
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 10 07.35 0.0 357.00
8 Anežka KadlecováAnežka Kadlecová
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 2 07.34 0.0 357.00
9 Nikola MaláNikola Malá
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
03 9 07.17 0.0 346.00
10 Iva KratochvílováIva Kratochvílová
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 6 07.01 0.0 336.00
11 Aneta JonášováAneta Jonášová
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 8 06.95 0.0 332.00
12 Pavla ŠůchováPavla Šůchová
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
03 11 06.72 0.0 317.00
MS Gabriela RousováGabriela Rousová
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
04 4 05.39 0.0
MS Kateřina ChlandováKateřina Chlandová
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
05 1 06.10 0.0
MS Karolína SmiovskáKarolína Smiovská
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
04 5 05.53 0.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 20 13.06 0.00.00.00.00.00.00.0 671.00
2 Adam ŠtěpánAdam Štěpán
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 18 11.46 0.00.00.00.00.00.00.0 574.00
3 Patrik WolfPatrik Wolf
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 19 11.32 0.00.00.00.00.00.00.0 565.00
4 Pavel ŘíhaPavel Říha
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 6 10.26 0.00.00.00.00.00.00.0 501.00
5 25 Tomáš FišerTomáš Fišer
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 1 10.21 0.00.00.00.00.00.00.0 498.00
6 Petr ŠmerdaPetr Šmerda
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
03 15 09.98 0.00.00.00.00.00.00.0 484.00
7 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
04 9 09.29 0.00.00.00.00.00.00.0 443.00
8 Dalibor VlachDalibor Vlach
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 13 09.09 0.00.00.00.00.00.00.0 431.00
9 Matyáš Jiří SedleckýMatyáš Jiří Sedlecký
ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice
04 14 08.89 0.00.00.00.00.00.00.0 419.00
10 28 Adam MikešAdam Mikeš
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
03 4 08.64 0.00.00.00.00.00.00.0 404.00
11 19 Josef HeregaJosef Herega
ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského
03 3 08.53 0.00.00.00.00.00.00.0 398.00
12 Tomáš NekovářTomáš Nekovář
Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ...
04 17 08.41 0.00.00.00.00.00.00.0 391.00
13 Lukáš SamecLukáš Samec
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 10 08.24 0.00.00.00.00.00.00.0 381.00
14 Pavel PrančlPavel Prančl
ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná
19 5 07.98 0.00.00.00.00.00.00.0 365.00
15 Filip HajníkFilip Hajník
ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná
04 8 07.45 0.00.00.00.00.00.00.0 334.00
MS 26 Jan FlachsJan Flachs
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
04 2 08.60 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Daniel ValentaDaniel Valenta
ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice
03 7 08.26 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KobernaTomáš Koberna 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 1278
2 Adam BulkaAdam Bulka 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 1270
3 Josef PotůčekJosef Potůček 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 1169
4 Adam ŠtěpánAdam Štěpán 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 1008
5 Radek ZíkaRadek Zíka 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0979
6 Patrik WolfPatrik Wolf 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0917
7 Jakub DvořákJakub Dvořák 05 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0877
8 Denis FarkašDenis Farkaš 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0859
9 Filip HoudekFilip Houdek 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0856
10 Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0834
11 Petr ŠmerdaPetr Šmerda 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0767
12 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0760
13 David FiřtDavid Fiřt 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0685
14 Ondřej DrnekOndřej Drnek 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0673
15 Jan LepičJan Lepič 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0672
16 Oldřich ŠvehlaOldřich Švehla 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0610
17 Tomáš NekovářTomáš Nekovář 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0583
18 Jan Josef PetrJan Josef Petr 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0537
19 Pavel ŘíhaPavel Říha 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0501
20 Tomáš FišerTomáš Fišer 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0498
21 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0443
22 Dalibor VlachDalibor Vlach 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0431
23 Lukáš PomejLukáš Pomej 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0430
24 Josef HeregaJosef Herega 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0421
25= Jonáš PolákJonáš Polák 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0411
25= Tomáš MrázTomáš Mráz 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0411
27 Matyáš FrčekMatyáš Frček 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0400
28= Lukáš SamecLukáš Samec 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0381
28= Adam PiklAdam Pikl 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0381
30 Petr StaněkPetr Staněk 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0366
31 Jiří JáchymJiří Jáchym 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0365
32 Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0363
33 Lukáš DubskýLukáš Dubský 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0352
34 Jan BarabášJan Barabáš 05 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0317
35 David KrejčíDavid Krejčí 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0295
36 Daniel VlasákDaniel Vlasák 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0287
37 Ondřej RatajOndřej Rataj 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0257
38 Michal SteklýMichal Steklý 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0196
39= Filip TlapaFilip Tlapa 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
39= Irko PlašilIrko Plašil 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
39= Jakub TrendaJakub Trenda 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
39= Jakub BízekJakub Bízek 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0000
39= Filip FilipčíkFilip Filipčík 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0000
39= Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
39= Jakub MatějkaJakub Matějka 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0000
39= Jakub ŠurátJakub Šurát 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
39= Michal FejtlMichal Fejtl 05 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
39= Filip RodFilip Rod 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
39= Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
39= Pavel PrančlPavel Prančl 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0000
39= Jiří VáclavíkJiří Václavík 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0000
39= Matyáš Jiří SedleckýMatyáš Jiří Sedlecký 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0000
39= Filip HajníkFilip Hajník 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
MS Matěj MerhoutMatěj Merhout 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
55= Dominik PalečkoDominik Palečko 03 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
55= Daniel ValentaDaniel Valenta 03 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
55= Jan FlachsJan Flachs 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
55= Daniel JiřinecDaniel Jiřinec 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
Celkem 58 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alice KovářováAlice Kovářová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 1496
2 Anežka BolinováAnežka Bolinová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 1376
3 Sára HrdinováSára Hrdinová 05 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 1143
4 Alice PrůchováAlice Průchová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 1004
5 Sára KopencováSára Kopencová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0994
6 Eliška CinádrováEliška Cinádrová 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0989
7 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0939
8 Jolana ChylíkováJolana Chylíková 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0734
9 Klára NikodemováKlára Nikodemová 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0697
10 Romana ChocholatáRomana Chocholatá 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0645
11 Ema MlsováEma Mlsová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0618
12 Lucie VokurkováLucie Vokurková 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0609
13 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0605
14 Anežka KadlecováAnežka Kadlecová 04 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0577
15 Anna FišerováAnna Fišerová 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0472
16 Eliška LohonkováEliška Lohonková 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0460
17 Tereza ŠafaříkováTereza Šafaříková 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0432
18 Nikola MaláNikola Malá 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0431
19 Karolína HouskováKarolína Housková 03 ZŠ F. L. Čelakovského ZŠ F. L. Čelakovského 0430
20= Anna HeregováAnna Heregová 05 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0409
20= Sára SoukupováSára Soukupová 05 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0409
22 Šárka ProcházkováŠárka Procházková 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0400
23 Natálie Elissa HeinováNatálie Elissa Heinová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0397
24 Iva DrnkováIva Drnková 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0357
25 Iva KratochvílováIva Kratochvílová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0336
26 Matina ZemanováMatina Zemanová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0334
27 Aneta NechybováAneta Nechybová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0332
28 Pavla ŠůchováPavla Šůchová 03 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0317
29= Aneta PivoňkováAneta Pivoňková 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0272
29= Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 04 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0272
31 Adéla SchaffarzováAdéla Schaffarzová 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0266
32 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0241
33 Michaela KollrosováMichaela Kollrosová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0211
34 Martina SeverinováMartina Severinová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0200
35 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0190
36 Adéla DrevjákováAdéla Drevjáková 05 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0179
37 Hana TomanováHana Tomanová 05 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0073
38= Kateřina VaněčkováKateřina Vaněčková 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
38= Kateřina ČapkováKateřina Čapková 04 ZŠ J. A. Komenského Blatná ZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
38= Adéla HynkováAdéla Hynková 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0000
38= Hedvika MachovcováHedvika Machovcová 19 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0000
38= Simona ŘezankováSimona Řezanková 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
38= Anna KlineckáAnna Klinecká 04 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
38= Eliška MrázováEliška Mrázová 03 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0000
38= Adéla BrejchováAdéla Brejchová 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
38= Aneta JonášováAneta Jonášová 04 ZŠ Dukelská, Strakonice ZŠ Dukelská, Strakonice 0000
38= Simona MarešováSimona Marešová 03 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium ... 0000
38= Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 ZŠ TGM Blatná ZŠ TGM Blatná 0000
MS Evelína MatějovskáEvelína Matějovská 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Lucie BártováLucie Bártová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Veronika KrejčováVeronika Krejčová 03 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Monika BlovskáMonika Blovská 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Rozárie UrbancováRozárie Urbancová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Zuzana KubíkováZuzana Kubíková 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Kateřina ChlandováKateřina Chlandová 05 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Gabriela RousováGabriela Rousová 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
50= Karolína SmiovskáKarolína Smiovská 04 ZŠ Kasejovice ZŠ Kasejovice 0000
Celkem 58 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 1278
2 ZŠ TGM Blatná {8} 1270
3 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 1169
4 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 1008
5 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 979
6 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 917
7 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 877
8 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 859
9 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 856
10 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 834
11 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 767
12 ZŠ TGM Blatná {8} 760
13 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 685
14 ZŠ TGM Blatná {8} 673
15 ZŠ TGM Blatná {8} 672
16 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 610
17 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 583
18 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 537
19 ZŠ TGM Blatná {8} 501
20 ZŠ TGM Blatná {8} 498
21 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 443
22 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 431
23 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 430
24 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 421
25 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 411
25 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 411
27 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 400
28 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 381
28 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 381
30 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 366
31 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 365
32 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 363
33 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 352
34 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 317
35 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 295
36 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 287
37 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 257
38 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 196
39 ZŠ Kasejovice {8} 0
39 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 0
39 ZŠ Kasejovice {8} 0
39 ZŠ TGM Blatná {8} 0
39 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 0
39 ZŠ Kasejovice {8} 0
39 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 0
39 ZŠ Kasejovice {8} 0
39 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 0
39 ZŠ Kasejovice {8} 0
39 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 0
39 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
39 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
39 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 0
39 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
39 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
39 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 0
39 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 0
39 ZŠ TGM Blatná {8} 0
39 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 0
Celkem 58 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 1496
2 ZŠ TGM Blatná {8} 1376
3 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 1143
4 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 1004
5 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 994
6 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 989
7 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 939
8 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 734
9 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 697
10 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 645
11 ZŠ TGM Blatná {8} 618
12 ZŠ TGM Blatná {8} 609
13 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 605
14 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 577
15 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 472
16 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 460
17 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 432
18 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 431
19 ZŠ F. L. Čelakovského {8} 430
20 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 409
20 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 409
22 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 400
23 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 397
24 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 357
25 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 336
26 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 334
27 ZŠ TGM Blatná {8} 332
28 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 317
29 ZŠ TGM Blatná {8} 272
29 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 272
31 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 266
32 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 241
33 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 211
34 ZŠ TGM Blatná {8} 200
35 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 190
36 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 179
37 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 73
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 0
38 ZŠ TGM Blatná {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
38 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 0
38 ZŠ J. A. Komenského Blatná {8} 0
38 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 0
38 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
38 ZŠ Dukelská, Strakonice {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 ZŠ Kasejovice {8} 0
38 Základní škola a Gymnázium Vodňany {8} 0
38 ZŠ TGM Blatná {8} 0
Celkem 58 závodníků