výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tábor, Kategorie III a IV

Tábor (16. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon CaisŠimon Cais 04 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 7 07.97 568.00
2 Viktor ValešViktor Valeš 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 08.17 511.00
3 Michal SmrčekMichal Smrček 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 08.60 398.00
4 Ondřej PoradaOndřej Porada 03 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 8 08.61 396.00
5 Nick HeraNick Hera 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 3 08.64 388.00
6 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 2 08.67 381.00
7 Pavel DoležalPavel Doležal 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 08.93 320.00
8 Lukáš VokatýLukáš Vokatý 03 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 1 09.04 295.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 1 07.77 628.00
2 Jakub JunekJakub Junek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 3 08.32 470.00
3 Daniel SadloňDaniel Sadloň 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 08.62 393.00
4 Martin DvořákMartin Dvořák 03 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 7 08.67 381.00
5 David FišerDavid Fišer 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 5 08.76 359.00
6 Roman CápekRoman Cápek 04 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 2 09.04 295.00
7 Daniel FišerDaniel Fišer 05 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 6 12.15 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 07.99 563.00
2 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 6 08.01 557.00
3 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 5 08.28 481.00
4 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.37 457.00
5 Vu Nam-sonVu Nam-son 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 2 08.38 454.00
6 Dominik JiroušekDominik Jiroušek 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 3 08.65 386.00
7 Štěpán BinderŠtěpán Binder 03 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 4 08.89 329.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZahradníkVáclav Zahradník 04 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 1 08.19 506.00
2 Jiří BartáčekJiří Bartáček 03 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 4 08.46 434.00
3 Tadeáš EybertTadeáš Eybert 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 3 08.65 386.00
4 Martin DirdaMartin Dirda 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 5 08.65 386.00
5 Ondřej NovákOndřej Novák 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 08.82 345.00
6 Jakub TesařJakub Tesař 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 7 08.89 329.00
Jan HořejšJan Hořejš 19 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 07.83 610.00
2 Aleš KřížAleš Kříž 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 6 07.95 574.00
3 Jakub JanovskýJakub Janovský 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 08.02 554.00
4 Karel ŹateckýKarel Źatecký 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 1 08.28 481.00
5 Arsen FuleiArsen Fulei 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 4 08.63 391.00
6 Jaroslav PeterkaJaroslav Peterka 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 2 08.69 376.00
7 Radek KuffnerRadek Kuffner 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 8 08.71 371.00
8 František JanůFrantišek Janů 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 3 08.77 357.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav OpletalVáclav Opletal 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 5 08.49 426.00
2 Adam VavříkAdam Vavřík 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 08.93 320.00
3 Michal BreitMichal Breit 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 3 09.11 280.00
4 Matěj GajdolínMatěj Gajdolín 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 2 09.34 233.00
5 Vojtěch SklenářVojtěch Sklenář 06 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1 09.35 231.00
6 Michal KrešákMichal Krešák 06 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 7 09.75 159.00
Ondřej VraštilOndřej Vraštil 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 8 DNS
Adam ReitingerAdam Reitinger 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.43 441.00
2 Dominik RybaDominik Ryba 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 6 08.50 423.00
3 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 2 08.79 352.00
4 Bruno PazderkaBruno Pazderka 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 08.92 322.00
5 René SteinkeRené Steinke 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 09.17 268.00
6 David ŠimákDavid Šimák 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 1 09.51 201.00
Nicolas BělohoubekNicolas Bělohoubek 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 6 08.06 542.00
2 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 3 08.71 371.00
3 Radek BártaRadek Bárta 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 09.05 293.00
4 Jakub KremlaJakub Kremla 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 5 09.09 285.00
5 Filip SoukupFilip Soukup 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 2 09.21 259.00
6 Jan ŠustrJan Šustr 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 09.24 253.00
7 Jakub VorelJakub Vorel 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 1 09.27 247.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DvořákPetr Dvořák 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 5 08.66 383.00
2 Jiří BednářJiří Bednář 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 4 08.83 343.00
3 Lukáš KuchařLukáš Kuchař 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 7 08.87 333.00
4 Adam KollárikAdam Kollárik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 2 08.97 311.00
5 Pavel JirášekPavel Jirášek 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 6 09.00 304.00
6 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 1 09.07 289.00
7 Marek EremiášMarek Eremiáš 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 3 09.26 249.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 08.15 517.00
2 Martin VysušilMartin Vysušil 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 6 08.21 500.00
3 Michal KrešákMichal Krešák 06 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1 09.18 266.00
4 Jan ZíkaJan Zíka 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 2 09.18 266.00
5 Vojtěch ŠonkaVojtěch Šonka 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 7 09.57 190.00
6 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 4 09.65 176.00
7 Michal TrešlMichal Trešl 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 3 09.75 159.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.28 764.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 08.41 726.00
3 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 3 09.08 546.00
4 Linda BrázdováLinda Brázdová 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 2 09.16 526.00
5 Lenka PokrupováLenka Pokrupová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 09.33 484.00
6 Kamila ŽivnáKamila Živná 03 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 15.00 0.00
Vendula ŠmejkalováVendula Šmejkalová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 8 DNS
Tereza FučíkováTereza Fučíková 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 08.31 755.00
2 Adéla BorovičkováAdéla Borovičková 04 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 08.77 626.00
3 Denisa LepkováDenisa Lepková 04 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 6 09.03 558.00
4 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 1 09.51 442.00
5 Kristýna KlůfováKristýna Klůfová 03 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 5 09.67 406.00
6 Lucie MatušicováLucie Matušicová 03 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 2 09.71 397.00
7 Simona SkypalováSimona Skypalová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 09.84 369.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 09.28 496.00
2 symona Podrázskásymona Podrázská 03 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 7 09.69 402.00
3 Monika DřevováMonika Dřevová 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 09.70 400.00
4 Kateřina MíkováKateřina Míková 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 6 09.93 350.00
5 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 03 ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A 5 09.95 346.00
6 Rozálie PolákováRozálie Poláková 03 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 1 09.97 342.00
Dominika MandíkováDominika Mandíková 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.79 621.00
2 Gabriela KorfováGabriela Korfová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 3 08.89 595.00
3 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 7 09.17 523.00
4 Eliška KohoutováEliška Kohoutová 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 09.40 468.00
5 Anna DohnalováAnna Dohnalová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 09.43 461.00
6 Kristýna KostrounováKristýna Kostrounová 04 ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A 6 09.58 426.00
7 Natálie KalašováNatálie Kalašová 04 ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A 5 10.12 312.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutováLucie Kutová 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 08.55 687.00
2 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 2 09.41 465.00
3 Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 5 09.44 458.00
4 Vilma StaňkováVilma Staňková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 3 09.45 456.00
5 Monika TajtlováMonika Tajtlová 04 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 6 10.34 270.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 08:30) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 08.90 592.00
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 08.99 569.00
3 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 1 09.25 504.00
4 Terezie PokornáTerezie Pokorná 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 2 09.63 415.00
5 Linda ČeňkováLinda Čeňková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 09.65 411.00
6 Markéta MáškováMarkéta Mášková 06 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 6 09.78 382.00
7 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 09.89 359.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 08:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 08.51 698.00
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 Táborské soukromé gymnázium ATáborské soukromé gymnázium A 6 08.94 582.00
3 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 09.41 465.00
4 Karolína VálkováKarolína Válková 06 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 8 09.86 365.00
5 Gabriela SpišiakováGabriela Spišiaková 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 7 10.21 295.00
6 Anna ČejkováAnna Čejková 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 2 10.36 267.00
7 Beáta KováčováBeáta Kováčová 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 5 10.41 258.00
8 Denisa TejnorováDenisa Tejnorová 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 1 10.69 209.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 08:30) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 09.05 553.00
2 Eliška PatočkováEliška Patočková 05 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 2 09.27 499.00
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 09.39 470.00
4 Kateřina BřešťákováKateřina Břešťáková 06 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 4 09.79 380.00
5 Lenka ŠvecováLenka Švecová 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 7 10.04 328.00
6 Žofie DoubkováŽofie Doubková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 5 10.16 304.00
Melánie TurkováMelánie Turková 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 08:30) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 7 09.05 553.00
2 Thea PetrůThea Petrů 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 2 09.37 475.00
3 Tereza BenešováTereza Benešová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 09.56 431.00
4 Jolana FenclováJolana Fenclová 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 5 09.75 389.00
5 Kamila ŠvecováKamila Švecová 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 1 09.76 386.00
6 kateřina Knotkovákateřina Knotková 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 6 10.00 336.00
7 Maria KhalilMaria Khalil 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 3 11.37 111.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 08:30) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 08.29 761.00
2 Rozálie RybákováRozálie Rybáková 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 09.64 413.00
3 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 4 09.67 406.00
4 Veronika VolfováVeronika Volfová 07 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 7 10.08 320.00
5 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 06 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 5 10.36 267.00
Kristýna TurkováKristýna Turková 06 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 2 DNS
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 12 1:52.47 625.00
2 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 1:58.38 533.00
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 Táborské soukromé gymnázium ATáborské soukromé gymnázium A 10 2:00.75 498.00
4 Naomi BláhováNaomi Bláhová 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 1 2:02.32 475.00
5 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 5 2:04.28 447.00
6 Linda ČeňkováLinda Čeňková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 2:04.33 447.00
7 Barbora PřibylováBarbora Přibylová 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 11 2:05.97 424.00
8 kateřina Kůrkovákateřina Kůrková 07 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 7 2:08.72 388.00
9 Karolína VaverováKarolína Vaverová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 14 2:11.09 358.00
10 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 06 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 9 2:11.82 349.00
11 Lada EliášováLada Eliášová 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 4 2:13.88 324.00
12 Karolína VálkováKarolína Válková 06 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 13 2:15.96 299.00
13 Kamila ViturkováKamila Viturková 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 15 2:17.92 277.00
14 Kristýna DavidováKristýna Davidová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 2:20.15 253.00
15 Lucie LázničkováLucie Lázničková 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 8 2:20.92 245.00
16 Nikola VoběrkováNikola Voběrková 05 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 16 2:32.59 137.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 1:44.83 755.00
2 Tereza BoháčováTereza Boháčová 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 2 2:02.16 477.00
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 10 2:03.55 458.00
4 Anna HrdinováAnna Hrdinová 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 2:06.77 414.00
5 Barbora SvátkováBarbora Svátková 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 12 2:11.01 359.00
6 Sára StudenáSára Studená 07 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 11 2:12.41 341.00
7 Marie BičišťováMarie Bičišťová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 1 2:12.97 335.00
8 Zuzana KorandováZuzana Korandová 07 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 5 2:13.53 328.00
9 Anežka ŠístkováAnežka Šístková 07 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 15 2:17.77 279.00
10 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 2:18.62 269.00
11 Anežka NovotnáAnežka Novotná 06 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 9 2:19.93 255.00
12 Denisa KovářováDenisa Kovářová 06 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 6 2:22.90 225.00
13 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 14 2:26.85 186.00
Eliška ŠedivcováEliška Šedivcová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 13 DNS
Ema LíbalováEma Líbalová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 7 DQ
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A 3 2:33.66 648.00
2 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 2:42.39 546.00
3 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 8 2:52.56 437.00
4 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 10 2:53.80 425.00
5 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 2:54.53 418.00
6 Barbora MrázkováBarbora Mrázková 05 ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A 14 2:56.97 394.00
7 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 9 3:01.11 355.00
8 Karina JírovcováKarina Jírovcová 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 7 3:02.16 345.00
9 Terezie JirekováTerezie Jireková 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 3:06.11 310.00
10 Veronika KulíkováVeronika Kulíková 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 13 3:13.24 252.00
11 Michaela HolcováMichaela Holcová 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 3:18.83 210.00
12 Rebeka ČervenkováRebeka Červenková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 3:21.25 193.00
13 Kristýna HybšováKristýna Hybšová 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 3:57.66 21.00
Alžběta KubecováAlžběta Kubecová 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 12 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Darina PeterkováDarina Peterková 04 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 2 2:36.24 617.00
2 Tereza VěžníkováTereza Věžníková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 12 2:48.58 478.00
3 Eva ŠikováEva Šiková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 2:59.42 371.00
4 Klára TučkováKlára Tučková 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 10 3:02.06 346.00
5 Lenka PokrupováLenka Pokrupová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 3:02.47 343.00
6 Nikola WaldhauserováNikola Waldhauserová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 13 3:08.09 294.00
7 Anna PolákováAnna Poláková 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 4 3:08.11 293.00
8 Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 3:10.56 273.00
9 Valerie VálkováValerie Válková 05 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 11 3:11.06 269.00
10 Angelika NovákováAngelika Nováková 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 15 3:12.83 255.00
11 Antonie RatajováAntonie Ratajová 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 5 3:13.16 253.00
12 Tereza NovákováTereza Nováková 04 ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A 1 3:14.00 246.00
13 Eliška WeinzettelováEliška Weinzettelová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 14 3:27.55 152.00
Vendula ŠmejkalováVendula Šmejkalová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 9 DNS
Tereza ŠimákováTereza Šimáková 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 8 DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KrausTomáš Kraus 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 14 3:21.02 473.00
2 Michal BreitMichal Breit 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 3 3:22.23 463.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 19 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 7 3:22.75 459.00
4 Adam BrandejsAdam Brandejs 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 2 3:29.52 404.00
5 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 5 3:29.89 401.00
6 Pavel HeroutPavel Herout 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 10 3:39.05 333.00
7 Michal MrázMichal Mráz 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 16 3:40.90 320.00
8 Michael BotkaMichael Botka 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 1 3:48.30 270.00
9 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 3:49.95 259.00
10 Marek EremiášMarek Eremiáš 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 8 3:52.22 245.00
11 Adam DvořákAdam Dvořák 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 6 3:53.64 236.00
12 Ondřej KášekOndřej Kášek 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 12 3:57.45 214.00
13 Ondřej KostkaOndřej Kostka 07 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 13 4:00.37 197.00
14 David JakešDavid Jakeš 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 11 4:01.32 192.00
15 Miroslav MládekMiroslav Mládek 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 15 4:14.59 125.00
16 Daniel HadvičákDaniel Hadvičák 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 9 4:21.86 94.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 15 3:10.59 564.00
2 David PísaříkDavid Písařík 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 4 3:15.35 522.00
3 Lukáš TomášekLukáš Tomášek 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 11 3:18.52 494.00
4 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 8 3:20.15 480.00
5 Jan PospíchalJan Pospíchal 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 6 3:21.50 469.00
6 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 5 3:25.09 440.00
7 Martin PecherMartin Pecher 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 3 3:29.88 401.00
8 Michal OlahMichal Olah 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 2 3:35.07 362.00
9 Jan ŠustrJan Šustr 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 10 3:35.53 359.00
10 Matouš NovákMatouš Novák 06 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1 3:36.62 351.00
11 Dominik VeřtátDominik Veřtát 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 12 3:42.73 307.00
12 Václav SmolíkVáclav Smolík 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 3:46.16 284.00
13 Adrian VlnaAdrian Vlna 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 13 4:00.07 199.00
14 Vojtěch ŠonkaVojtěch Šonka 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 9 4:06.04 166.00
15 Jan ZíkaJan Zíka 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 14 4:12.53 134.00
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KozojedMartin Kozojed 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 15 4:37.42 697.00
2 Jan BenediktJan Benedikt 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 3 5:06.53 523.00
3 Michal DeimMichal Deim 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 5 5:08.94 509.00
4 Štěpán HachŠtěpán Hach 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 11 5:14.35 480.00
5 David MerxbauerDavid Merxbauer 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 17 5:15.01 476.00
6 Kryštof KrešákKryštof Krešák 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 16 5:15.30 475.00
7 Filip CíchaFilip Cícha 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 4 5:30.66 396.00
8 Marek ProcházkaMarek Procházka 04 ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A 1 5:33.25 383.00
9 Tadeáš DvořákTadeáš Dvořák 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 7 5:33.66 381.00
10 Martin DvořákMartin Dvořák 03 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 8 5:36.86 366.00
11 Petr MikPetr Mik 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 18 5:38.56 358.00
12 Ondřej BankOndřej Bank 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 5:39.17 355.00
13 Lukáš EliášLukáš Eliáš 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 9 5:40.32 350.00
14 Ondřej ChocholeOndřej Chochole 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 13 5:41.51 344.00
15 Radek DudaRadek Duda 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 6 5:44.45 331.00
16 Ondřej KolacíOndřej Kolací 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 14 5:56.13 280.00
Arsen FuleiArsen Fulei 19 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 10 DNS
Jan HořejšJan Hořejš 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 12 DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 8 4:51.73 608.00
2 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 12 4:57.45 574.00
3 Filip PetrásekFilip Petrásek 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 2 5:07.45 518.00
4 Ondřej SvitákOndřej Sviták 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 11 5:09.60 506.00
5 Viktor ValešViktor Valeš 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 14 5:15.47 474.00
6 Matěj VaněkMatěj Vaněk 04 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 15 5:17.19 465.00
7 Daniel VaněkDaniel Vaněk 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 16 5:18.74 457.00
8 Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 13 5:22.28 438.00
9 Ondřej MráčekOndřej Mráček 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 5:26.16 418.00
10 Jan SedláčekJan Sedláček 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 6 5:31.18 394.00
11 Matyáš SokolMatyáš Sokol 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 9 5:38.12 360.00
12 Patrik SchneedörflerPatrik Schneedörfler 04 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 7 5:45.49 326.00
13 Petr RoškoPetr Roško 03 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 5 5:49.30 309.00
14 Adam RatajAdam Rataj 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 5:58.11 272.00
15 Martin ProcházkaMartin Procházka 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 3 6:23.30 177.00
Antonín StejskalAntonín Stejskal 04 ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A 10 DNS
Karel ŽateckýKarel Žatecký 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 17 DNS
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tupý, Porada, Procházka, Cais Tupý, Porada, Procházka, Cais ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 4 31.61 479.00
2 Fišer, Sadloň, Junek, Horecký Fišer, Sadloň, Junek, Horecký ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 3 32.23 437.00
3 Janů, Dvořák, Šimeček, Dirda Janů, Dvořák, Šimeček, Dirda ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 7 32.64 410.00
4 Hach, Hera, Langmüller, Smrček Hach, Hera, Langmüller, Smrček ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 2 32.77 402.00
5 Fulei, Hořejš, Žatecký, Žatecký Fulei, Hořejš, Žatecký, Žatecký Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 6 32.91 393.00
6 Doležal, Frýda, Müller, Vokatý Doležal, Frýda, Müller, Vokatý ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 33.43 361.00
7 Jordán, Tesař, Jiroušek, Procházka Jordán, Tesař, Jiroušek, Procházka Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 1 34.60 293.00
Talpa, Eliáš, Jelínek, Mrázek Talpa, Eliáš, Jelínek, Mrázek ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Janovský, Kříž, Koloušek Svoboda, Janovský, Kříž, Koloušek ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 7 29.94 599.00
2 Pokorný, Šimek, Smažík, Skalický Pokorný, Šimek, Smažík, Skalický ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 30.56 553.00
3 Valeš, Vácha, Koloušek, Petrásek Valeš, Vácha, Koloušek, Petrásek ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 1 31.44 490.00
4 Sviták, Merxbauer, Cícha, Kellner Sviták, Merxbauer, Cícha, Kellner ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 31.72 471.00
5 Přibyl, Zahradník, Bartáček, Roško Přibyl, Zahradník, Bartáček, Roško ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 3 31.97 454.00
6 Kabát, Slavětínský, Bohuslav, Mik Kabát, Slavětínský, Bohuslav, Mik Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 4 31.98 454.00
7 Schneedörfler, Kopřiva, Novák, Stejskal Schneedörfler, Kopřiva, Novák, Stejskal ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 33.38 364.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sochor, Stibůrek, Zíka, Veselý Sochor, Stibůrek, Zíka, Veselý Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 1 33.90 333.00
2 Dvořák, Žirovnický, Chudlařský, Kluzák Dvořák, Žirovnický, Chudlařský, Kluzák ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 3 34.08 323.00
3 Jansa, Pecher, Ryba Jansa, Pecher, Ryba ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 2 34.39 305.00
4 Bednář, Kuchař, Dvořák, Sedláček Bednář, Kuchař, Dvořák, Sedláček ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 4 34.56 296.00
5 Kollárik, Dvořák, Jirášek, Tomášek Kollárik, Dvořák, Jirášek, Tomášek ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 7 34.73 286.00
6 Eremiáš, Tůma, Hejný, Vysušil Eremiáš, Tůma, Hejný, Vysušil Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 6 35.06 268.00
7 Soukup, Pazderka, Bělohoubek, Sedláček Soukup, Pazderka, Bělohoubek, Sedláček ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 8 36.11 215.00
8 Čáp, Jakeš, Sochor, Smolík Čáp, Jakeš, Sochor, Smolík ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 5 37.23 165.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Šebek, Mareš, Písařík Matoušek, Šebek, Mareš, Písařík ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 3 32.77 402.00
2 Feik, Steinke, Šustr, Lorenc Feik, Steinke, Šustr, Lorenc ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 34.06 324.00
3 Pešl, Kremla, Vorel, Bárta Pešl, Kremla, Vorel, Bárta ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 36.03 219.00
4 Krause, Novák, Vraštil, Vlna Krause, Novák, Vraštil, Vlna ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 36.42 201.00
5 Eremiáš, Hejný, Tůma, Vysušil Eremiáš, Hejný, Tůma, Vysušil Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 1 37.13 169.00
6 Reitinger, Krešák, Sklenář, Herout Reitinger, Krešák, Sklenář, Herout ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 2 38.39 118.00
7 Vavřík, Gajdolín, Petrásek, Vraštil Vavřík, Gajdolín, Petrásek, Vraštil ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 40.31 57.00
8 Šimák, Kyncl, Šonka, Čítek Šimák, Kyncl, Šonka, Čítek ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 8 41.36 32.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marušová, Cílková, Kocmichová, Jíšová Marušová, Cílková, Kocmichová, Jíšová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 32.65 689.00
2 Harazinová, Šiková, Kovářová, Krejčová Harazinová, Šiková, Kovářová, Krejčová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 33.72 615.00
3 Jurigová, Lepková, Bílková, Válková Jurigová, Lepková, Bílková, Válková ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 3 35.02 530.00
4 Kutová, Mandíková, Červenková, Příhodová Kutová, Mandíková, Červenková, Příhodová Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 2 35.25 516.00
5 Hudcová, Milošová, Radvanová, Klůfová Hudcová, Milošová, Radvanová, Klůfová ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 5 36.33 450.00
6 Kubecová, Pejšová, Šilpochová, Kohoutová Kubecová, Pejšová, Šilpochová, Kohoutová Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 6 37.19 401.00
7 Podrázská, Poláková, Sikorová, Šedivá Podrázská, Poláková, Sikorová, Šedivá Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 1 40.04 257.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvíková, Dohnalová, Soukupová, Korfová Ludvíková, Dohnalová, Soukupová, Korfová ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 3 35.06 528.00
2 Dvořáková, Kostrounová, Šťastná, Hesová Dvořáková, Kostrounová, Šťastná, Hesová ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 5 35.82 481.00
3 Cihlářová, Živná, Drunecká, Hybšová Cihlářová, Živná, Drunecká, Hybšová ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 35.91 475.00
4 Tučková, Jireková, Novotná, Souhradová Tučková, Jireková, Novotná, Souhradová ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 35.93 474.00
5 Staňková, Šindelářová, Zahradníková, Šimková Staňková, Šindelářová, Zahradníková, Šimková ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 2 36.63 433.00
Pavlíková, Klapalová, Matušicová, Borovičková Pavlíková, Klapalová, Matušicová, Borovičková ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeňková, Chmátalová, Konůpková, Manuel Čeňková, Chmátalová, Konůpková, Manuel ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 35.02 530.00
2 Peniašteková, Černá, Čápová, Lorencová Peniašteková, Černá, Čápová, Lorencová Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 7 35.16 521.00
3 Kodadová, Mášková, Válková, Voběrková Kodadová, Mášková, Válková, Voběrková ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 2 37.16 403.00
4 Švecová, Synková, Kosová, Skaláková Švecová, Synková, Kosová, Skaláková Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 8 37.75 371.00
5 Doubková, Stejskalová, Jeřábková, Krtičková Doubková, Stejskalová, Jeřábková, Krtičková ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 5 38.82 315.00
6 Hášová, Čejková, Svátková, Tejnorová Hášová, Čejková, Svátková, Tejnorová ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 6 39.47 283.00
7 Sudová, Šochmanová, Šrubařová, Knotková Sudová, Šochmanová, Šrubařová, Knotková Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 1 39.98 259.00
8 Fenclová, Pospíchalová, Šindelářová, Švecová Fenclová, Pospíchalová, Šindelářová, Švecová ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 3 45.68 59.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kofroňová, Holušová, Slavíková, Fišerová Kofroňová, Holušová, Slavíková, Fišerová ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 34.24 580.00
2 Marušová, Kúmmelová, Bartošová, Kratochvílová Marušová, Kúmmelová, Bartošová, Kratochvílová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 34.74 548.00
3 Líbalová, Benešová, Petrů, Stolinová Líbalová, Benešová, Petrů, Stolinová ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 6 36.31 452.00
4 Přibylová, Kováčová, Mrzenová, Turková Přibylová, Kováčová, Mrzenová, Turková ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 1 37.00 412.00
5 Břešťáková, Novotná, Turková, Patočková Břešťáková, Novotná, Turková, Patočková ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 37.06 408.00
6 Pokorná, Forztáková, Keňová, Viturková Pokorná, Forztáková, Keňová, Viturková ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 37.59 379.00
Koblásová, Korandová, Čížková, Wolingerová Koblásová, Korandová, Čížková, Wolingerová ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 5 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 08:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Petr SukPetr Suk
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 24 1.57 441.00
2 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
04 35 1.53 411.00
3= Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 25 1.53 411.00
3= Aleš KellnerAleš Kellner
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 13 1.53 411.00
3= David LangmüllerDavid Langmüller
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 18 1.53 411.00
6 Jonáš KalejaJonáš Kaleja
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
03 12 1.49 381.00
7= Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
04 30 1.45 352.00
7= Filip SkalickýFilip Skalický
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 23 1.45 352.00
7= Ondřej BoháčOndřej Boháč
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 4 1.45 352.00
7= akub Baťhaakub Baťha
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 3 1.45 352.00
7= Libor TupýLibor Tupý
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 32 1.45 352.00
7= Šimon VančataŠimon Vančata
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 29 1.45 352.00
7= Michal EliášMichal Eliáš
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
04 8 1.45 352.00
7= Matěj KabátMatěj Kabát
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
05 11 1.45 352.00
15= Tadeáš DvořákTadeáš Dvořák
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 7 1.41 324.00
15= Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
04 20 1.41 324.00
15= David ŠrubařDavid Šrubař
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
03 26 1.41 324.00
18= Jan VrátnýJan Vrátný
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
04 33 1.37 297.00
18= Jiří BrunaJiří Bruna
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 5 1.37 297.00
18= Patrik SchneedörflerPatrik Schneedörfler
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
04 22 1.37 297.00
18= Viktor KoloušekViktor Koloušek
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
04 15 1.37 297.00
18= Richard MüllerRichard Müller
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
03 19 1.37 297.00
23= Adam RyplAdam Rypl
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 21 1.33 270.00
23= Matěj KosobudMatěj Kosobud
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 16 1.33 270.00
23= Michal JordánMichal Jordán
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
04 10 1.33 270.00
23= Jiří BartáčekJiří Bartáček
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
03 2 1.33 270.00
23= Ondřej VáchaOndřej Vácha
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
03 28 1.33 270.00
28 Roman CápekRoman Cápek
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
04 6 1.29 244.00
29= Marek ProcházkaMarek Procházka
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
04 34 1.25 218.00
29= Jan KrátoškaJan Krátoška
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 17 1.25 218.00
31 Ondřej KolacíOndřej Kolací
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 14 0.00 0.00
David VlášekDavid Vlášek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 31 DNS 0.00
Theodor HoreckýTheodor Horecký
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 9 DNS 0.00
Jiří BártaJiří Bárta
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 1 DNS 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Petr HejnýPetr Hejný
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
05 5 1.50 389.00
1= Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 16 1.50 389.00
3 Jan ZemanJan Zeman
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 29 1.46 360.00
4 David PísaříkDavid Písařík
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 19 1.42 331.00
5= Petr JansaPetr Jansa
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 9 1.38 303.00
5= Jan EchtnerJan Echtner
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 4 1.38 303.00
5= Matěj GajdolínMatěj Gajdolín
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 31 1.38 303.00
5= Michal OlahMichal Olah
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
06 17 1.38 303.00
5= Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 30 1.38 303.00
5= David JakešDavid Jakeš
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
05 7 1.38 303.00
11= David PuškaDavid Puška
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 20 1.34 276.00
11= Jan VeselýJan Veselý
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 26 1.34 276.00
11= René SteinkeRené Steinke
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
07 22 1.34 276.00
14= Vít WaldhauserVít Waldhauser
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
05 28 1.30 250.00
14= Jiří KuncJiří Kunc
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
05 11 1.30 250.00
14= Adam ChudlařskýAdam Chudlařský
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
06 6 1.30 250.00
17= Ondřej TůmaOndřej Tůma
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
06 24 1.26 225.00
17= Tomáš KrálTomáš Král
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
05 10 1.26 225.00
17= Adam JakubčíkAdam Jakubčík
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
06 8 1.26 225.00
17= Matouš NovákMatouš Novák
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
06 14 1.26 225.00
17= Bruno PazderkaBruno Pazderka
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 18 1.26 225.00
17= Vojtěch StibůrekVojtěch Stibůrek
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
07 23 1.26 225.00
17= Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 15 1.26 225.00
17= Václav SmolíkVáclav Smolík
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 21 1.26 225.00
17= Jakub VorelJakub Vorel
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
05 27 1.26 225.00
26= Martin MíkaMartin Míka
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 12 1.22 200.00
26= Adam DvořákAdam Dvořák
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
05 3 1.22 200.00
26= Tadeáš VaněkTadeáš Vaněk
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 25 1.22 200.00
26= Erik KrauseErik Krause
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 32 1.22 200.00
26= Marek BouškaMarek Bouška
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 1 1.22 200.00
26= Adam BrandejsAdam Brandejs
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 2 1.22 200.00
32 Adam NovákAdam Novák
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
07 13 1.14 153.00
33 Radek ČítekRadek Čítek
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 33 1.06 111.00
Celkem 33 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Nela VeseckáNela Vesecká
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 29 1.47 588.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 8 1.39 502.00
3= Lucie šmejkalováLucie šmejkalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 25 1.35 460.00
3= Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
04 24 1.35 460.00
3= Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 4 1.35 460.00
3= Aneta KlapalováAneta Klapalová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
04 7 1.35 460.00
3= Diana SoukupováDiana Soukupová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 20 1.35 460.00
8= Denisa LepkováDenisa Lepková
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
04 10 1.31 419.00
8= Valerie VálkováValerie Válková
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 28 1.31 419.00
8= Kateřina MarušováKateřina Marušová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 12 1.31 419.00
11= Šárka DruneckáŠárka Drunecká
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
03 3 1.27 379.00
11= Barbora MrázkováBarbora Mrázková
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
05 13 1.27 379.00
11= Valérie HudcováValérie Hudcová
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
03 6 1.27 379.00
11= Rebeka ČervenkováRebeka Červenková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
03 2 1.27 379.00
15= Kamila ŽivnáKamila Živná
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
03 31 1.23 340.00
15= Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
05 11 1.23 340.00
15= Aneta PavlíkováAneta Pavlíková
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
04 15 1.23 340.00
15= Gabriela VeseláGabriela Veselá
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
03 30 1.23 340.00
15= Vilma StaňkováVilma Staňková
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
05 21 1.23 340.00
20= Adéla ŠťovíčkováAdéla Šťovíčková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 26 1.19 302.00
20= Markéta SmitkováMarkéta Smitková
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
03 19 1.19 302.00
20= Nikola PapežováNikola Papežová
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
04 14 1.19 302.00
20= Eliška StropkováEliška Stropková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 22 1.19 302.00
20= Tereza ŠimákováTereza Šimáková
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
04 23 1.19 302.00
20= Klára TučkováKlára Tučková
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
05 27 1.19 302.00
26= Michaela HolcováMichaela Holcová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 5 1.15 266.00
26= Lucie PetrášováLucie Petrášová
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
04 18 1.15 266.00
28 Anna ČadilováAnna Čadilová
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 1 0.00 0.00
Darina PeterkováDarina Peterková
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
04 17 DNS 0.00
Alžběta KubecováAlžběta Kubecová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
05 9 DNS 0.00
Klára PavlíkováKlára Pavlíková
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
04 16 DNS 0.00
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Lenka ŠvecováLenka Švecová
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
05 33 1.34 449.00
1= Adriana OulíkováAdriana Oulíková
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 21 1.34 449.00
1= Denisa ChodorováDenisa Chodorová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 12 1.34 449.00
1= Barbora SvátkováBarbora Svátková
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 28 1.34 449.00
5= Kateřina KosováKateřina Kosová
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
07 14 1.30 409.00
5= Kamila ŠvecováKamila Švecová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 32 1.30 409.00
5= Lada EliášováLada Eliášová
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
05 6 1.30 409.00
5= Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
05 13 1.30 409.00
9 Marie WolingerováMarie Wolingerová
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 36 1.26 369.00
10= Pavla ForztákováPavla Forztáková
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 9 1.26 369.00
10= Beáta KováčováBeáta Kováčová
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 15 1.26 369.00
10= Aneta SkalákováAneta Skaláková
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
05 24 1.26 369.00
10= Tereza ČápováTereza Čápová
Táborské soukromé gymnázium ATáborské soukromé gymnázium A
07 1 1.26 369.00
10= Michaela ČernáMichaela Černá
Táborské soukromé gymnázium ATáborské soukromé gymnázium A
07 2 1.26 369.00
10= Aneta SmajdorováAneta Smajdorová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 25 1.26 369.00
10= Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 23 1.26 369.00
17= Leona KováčováLeona Kováčová
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 16 1.22 331.00
17= Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 11 1.22 331.00
17= Eliška ŠedivcováEliška Šedivcová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 30 1.22 331.00
20= Vanessa MarešováVanessa Marešová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 18 1.18 293.00
20= Jolana FenclováJolana Fenclová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 8 1.18 293.00
20= Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
05 31 1.18 293.00
20= Tereza SynkováTereza Synková
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
06 29 1.18 293.00
20= Šárka StejskalováŠárka Stejskalová
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
06 27 1.18 293.00
20= Adéla GregorováAdéla Gregorová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
07 10 1.18 293.00
20= Sofie DimitrováSofie Dimitrová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 4 1.18 293.00
20= Žofie DoubkováŽofie Doubková
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
05 5 1.18 293.00
28= Anežka NovotnáAnežka Novotná
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
06 19 1.14 257.00
28= Kateřina PazdírkováKateřina Pazdírková
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 22 1.14 257.00
28= Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 17 1.14 257.00
28= Zuzana OláhováZuzana Oláhová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 20 1.14 257.00
32= Aneta FáberováAneta Fáberová
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 7 1.10 222.00
32= Gabriela SpišiakováGabriela Spišiaková
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
07 26 1.10 222.00
34= Sabina UrbánkováSabina Urbánková
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 34 1.06 188.00
34= Daniela VeseláDaniela Veselá
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 35 1.06 188.00
Valentýna ČížkováValentýna Čížková
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
06 3 DNS 0.00
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 24 6.41 0.0 677.00
2 Aleš KřížAleš Kříž
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 14 5.58 0.0 498.00
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 20 5.24 0.0 429.00
4 Michael ŠimekMichael Šimek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 26 5.05 0.0 392.00
5 Ladislav PřibylLadislav Přibyl
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
03 19 5.04 0.0 390.00
6 Michal PletichaMichal Pleticha
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 17 5.02 0.0 386.00
7 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
04 5 4.93 0.0 369.00
8 Ondřej BoháčOndřej Boháč
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 4 4.92 0.0 367.00
9 Michal SmrčekMichal Smrček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 22 4.78 0.0 341.00
10 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 18 4.75 0.0 335.00
11 Pavel DoležalPavel Doležal
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
04 7 4.74 0.0 333.00
12 Aleš KellnerAleš Kellner
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 11 4.70 0.0 326.00
13 Šimon VančataŠimon Vančata
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 29 4.65 0.0 317.00
14 Martin DirdaMartin Dirda
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 6 4.63 0.0 313.00
15 Šimon CaisŠimon Cais
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
04 35 4.61 0.0 310.00
16 Václav ZahradníkVáclav Zahradník
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
04 31 4.59 0.0 306.00
17 Viktor KoloušekViktor Koloušek
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
04 12 4.55 0.0 299.00
18 Ondřej PoradaOndřej Porada
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
03 34 4.54 0.0 297.00
19= Antonín StejskalAntonín Stejskal
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
04 23 4.44 0.0 280.00
19= Daniel SadloňDaniel Sadloň
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 21 4.44 0.0 280.00
21 Štěpán BinderŠtěpán Binder
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
03 3 4.42 0.0 276.00
22 Václav ŠimečekVáclav Šimeček
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 25 4.40 0.0 273.00
23 Ondřej JelínekOndřej Jelínek
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
05 9 4.37 0.0 267.00
24 Aleš TůmaAleš Tůma
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 28 4.20 0.0 239.00
25 Matěj KosobudMatěj Kosobud
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 13 4.19 0.0 237.00
26 David ŽateckýDavid Žatecký
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 32 4.07 0.0 217.00
27= Jakub TesařJakub Tesař
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
05 27 3.89 0.0 188.00
27= Jakub BaťhaJakub Baťha
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 2 3.89 0.0 188.00
29 Michal JordánMichal Jordán
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
04 10 3.86 0.0 184.00
30 Radek KuffnerRadek Kuffner
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
05 15 3.53 0.0 135.00
31 Richard MüllerRichard Müller
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
03 16 3.42 0.0 119.00
David VlášekDavid Vlášek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 30 DNS 0.0 0.00
Daniel FišerDaniel Fišer
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 33 DNS 0.0 0.00
Jiří BártaJiří Bárta
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 1 DNS 0.0 0.00
Theodor HoreckýTheodor Horecký
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 08:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 18 4.98 0.0 378.00
2 Filip ŠebekFilip Šebek
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 31 4.94 0.0 371.00
3 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
05 1 4.91 0.0 365.00
4 Petr HejnýPetr Hejný
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
06 11 4.78 0.0 341.00
5 Jan DvořákJan Dvořák
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
06 8 4.76 0.0 337.00
6 Jiří BednářJiří Bednář
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 2 4.67 0.0 321.00
7 Jan LorencJan Lorenc
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 17 4.44 0.0 280.00
8 Daniel SedláčekDaniel Sedláček
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
05 26 4.43 0.0 278.00
9 Petr JansaPetr Jansa
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 12 4.41 0.0 274.00
10 Adam FeikAdam Feik
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 10 4.39 0.0 271.00
11 Lukáš KuchařLukáš Kuchař
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 16 4.28 0.0 252.00
12 David PuškaDavid Puška
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 24 4.27 0.0 250.00
13 Filip SoukupFilip Soukup
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 29 4.22 0.0 242.00
14 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 20 4.20 0.0 239.00
15= Jan SochorJan Sochor
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
05 28 4.19 0.0 237.00
15= Pavel JirášekPavel Jirášek
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 13 4.19 0.0 237.00
17 Tomáš PešlTomáš Pešl
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 22 4.05 0.0 214.00
18= Jakub DohnalJakub Dohnal
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
07 7 3.96 0.0 199.00
18= Michal KrešákMichal Krešák
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
06 15 3.96 0.0 199.00
20 Jan EchtnerJan Echtner
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 9 3.93 0.0 195.00
21= Martin PecherMartin Pecher
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
07 21 3.89 0.0 188.00
21= Adam ReitingerAdam Reitinger
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
05 25 3.89 0.0 188.00
23 Erik KrauseErik Krause
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 36 3.87 0.0 185.00
24 Vojtěch StibůrekVojtěch Stibůrek
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
07 30 3.85 0.0 182.00
25 Ondřej TůmaOndřej Tůma
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
06 33 3.80 0.0 174.00
26= Tomáš KratoškaTomáš Kratoška
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
06 14 3.78 0.0 171.00
26= Adam ProcházkaAdam Procházka
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 23 3.78 0.0 171.00
28 Filip VeselýFilip Veselý
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
06 34 3.76 0.0 168.00
29 Marek VraštilMarek Vraštil
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 35 3.75 0.0 167.00
30 Adam NovákAdam Novák
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
07 19 3.64 0.0 150.00
31 Alex SochorAlex Sochor
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
07 27 3.60 0.0 145.00
32 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
07 5 3.30 0.0 103.00
33 Jan CedivodaJan Cedivoda
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
07 4 3.17 0.0 86.00
Nicolas BělohoubekNicolas Bělohoubek
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 3 DNS 0.0 0.00
Radek ČítekRadek Čítek
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 6 DNS 0.0 0.00
Vojtěch ŠonkaVojtěch Šonka
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 32 DNS 0.0 0.00
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
03 10 4.53 0.0 436.00
2 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 25 4.44 0.0 413.00
3 Sandra KrejčováSandra Krejčová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 18 4.33 0.0 386.00
4 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 12 4.31 0.0 381.00
5 Eva ŠikováEva Šiková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 30 4.28 0.0 374.00
6 Gabriela KorfováGabriela Korfová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 16 4.26 0.0 369.00
7 Barbora CílkováBarbora Cílková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 5 4.19 0.0 352.00
8 Nikola LutovskáNikola Lutovská
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 19 4.18 0.0 350.00
9 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
04 35 4.06 0.0 322.00
10 Diana SoukupováDiana Soukupová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 29 4.03 0.0 315.00
11= Ema HandlováEma Handlová
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
04 9 3.98 0.0 303.00
11= Barbora NovotnáBarbora Novotná
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
04 22 3.98 0.0 303.00
13 Monika DřevováMonika Dřevová
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
04 7 3.90 0.0 285.00
14 Dominika MandíkováDominika Mandíková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
19 20 3.89 0.0 283.00
15 Linda BrázdováLinda Brázdová
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
05 3 3.88 0.0 281.00
16 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
04 32 3.86 0.0 276.00
17= Kristýna ŠilpochováKristýna Šilpochová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 31 3.82 0.0 267.00
17= Aneta KlapalováAneta Klapalová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
04 14 3.82 0.0 267.00
19 Kateřina ŘezáčováKateřina Řezáčová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 26 3.73 0.0 248.00
20 Emílie BílkováEmílie Bílková
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 2 3.65 0.0 231.00
21 Julie KobližkováJulie Kobližková
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 15 3.62 0.0 225.00
22 Nikola PapežováNikola Papežová
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
04 23 3.61 0.0 223.00
23 Klára KoudelkováKlára Koudelková
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 17 3.57 0.0 214.00
24 Denisa BenediktováDenisa Benediktová
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
04 1 3.52 0.0 204.00
25 Šárka DruneckáŠárka Drunecká
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
03 6 3.51 0.0 202.00
26= Monika TajtlováMonika Tajtlová
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
04 33 3.46 0.0 192.00
26= Nikola SmítkováNikola Smítková
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
04 28 3.46 0.0 192.00
28 Simona SkypalováSimona Skypalová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 27 3.45 0.0 190.00
29 Lucie MatušicováLucie Matušicová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
03 21 3.41 0.0 182.00
30 Justina JodlováJustina Jodlová
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
07 13 3.31 0.0 163.00
31 Klára BuzkováKlára Buzková
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
07 4 2.95 0.0 99.00
Valérie HudcováValérie Hudcová
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
03 11 DNS 0.0 0.00
Tereza FučíkováTereza Fučíková
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
04 8 DNS 0.0 0.00
Klára PavlíkováKlára Pavlíková
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
04 24 DNS 0.0 0.00
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
04 34 DNS 0.0 0.00
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Melánie TurkováMelánie Turková
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 29 4.63 0.0 461.00
2 Aneta SkalákováAneta Skaláková
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
05 23 4.54 0.0 438.00
3 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 12 4.33 0.0 386.00
4 Eliška StolinováEliška Stolinová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 24 4.19 0.0 352.00
5 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 21 4.18 0.0 350.00
6 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 10 4.12 0.0 336.00
7 Tereza LorencováTereza Lorencová
Táborské soukromé gymnázium ATáborské soukromé gymnázium A
06 13 3.97 0.0 301.00
8 Aneta FišerováAneta Fišerová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 6 3.95 0.0 296.00
9 Linda MarušováLinda Marušová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 15 3.90 0.0 285.00
10 Eliška PatočkováEliška Patočková
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
05 19 3.76 0.0 254.00
11= Naomi BláhováNaomi Bláhová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 2 3.73 0.0 248.00
11= Eliška KodadováEliška Kodadová
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
06 9 3.73 0.0 248.00
13 Kateřina BřešťákováKateřina Břešťáková
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 4 3.72 0.0 246.00
14 Kateřina SudováKateřina Sudová
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
06 26 3.70 0.0 242.00
15 Nela DvořákováNela Dvořáková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 5 3.64 0.0 229.00
16 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
05 8 3.62 0.0 225.00
17 Lucie BeranováLucie Beranová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 1 3.55 0.0 210.00
18 Sára NovákováSára Nováková
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
07 17 3.49 0.0 198.00
19 Sára StudenáSára Studená
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
07 25 3.47 0.0 194.00
20 Jarmila VejvodováJarmila Vejvodová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 30 3.46 0.0 192.00
21 Adriana OulíkováAdriana Oulíková
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 18 3.40 0.0 180.00
22 Terezie PokornáTerezie Pokorná
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 32 3.31 0.0 163.00
23 Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 16 3.21 0.0 144.00
24 Michaela PospíchalováMichaela Pospíchalová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
05 20 3.20 0.0 142.00
25 Romana HášováRomana Hášová
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 7 3.18 0.0 139.00
26 Eliška ŠedivcováEliška Šedivcová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
06 27 3.05 0.0 116.00
27 Nikola VoběrkováNikola Voběrková
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 31 3.04 0.0 114.00
28 Natálie KošařováNatálie Košařová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
07 11 2.81 0.0 76.00
Vanessa MarešováVanessa Marešová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 14 DNS 0.0 0.00
Tereza BoháčováTereza Boháčová
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 3 DNS 0.0 0.00
Kristýna TurkováKristýna Turková
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
06 28 DNS 0.0 0.00
Petra RytířováPetra Rytířová
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
07 22 DNS 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 08:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
04 29 09.47 0.0 495.00
2 Kristýna HybšováKristýna Hybšová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
04 8 09.34 0.0 486.00
3 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 22 09.30 0.0 484.00
4 Lucie LiškováLucie Lišková
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
05 12 09.23 0.0 479.00
5 Eliška PaušováEliška Paušová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 16 09.11 0.0 471.00
6 Vendula KocmichováVendula Kocmichová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 11 08.54 0.0 434.00
7 Adéla AdamcováAdéla Adamcová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
04 1 08.17 0.0 410.00
8 Tereza ŠindelářováTereza Šindelářová
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
04 27 08.14 0.0 408.00
9 Nikola LutovskáNikola Lutovská
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 13 08.01 0.0 400.00
10 Darina PeterkováDarina Peterková
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
04 31 07.93 0.0 395.00
11 Lucie šmejkalováLucie šmejkalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 28 07.78 0.0 385.00
12 Tereza KlikováTereza Kliková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 10 07.69 0.0 379.00
13 Lucie PetrášováLucie Petrášová
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
04 18 07.49 0.0 366.00
14 Kateřina ShonováKateřina Shonová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 25 07.36 0.0 358.00
15 Karolína BurešováKarolína Burešová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 4 07.32 0.0 356.00
16 Terezie JirekováTerezie Jireková
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
04 9 07.25 0.0 351.00
17 Lucie PejšováLucie Pejšová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
05 17 07.20 0.0 348.00
18 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
04 5 07.01 0.0 336.00
19 Denisa BenediktováDenisa Benediktová
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
04 2 06.92 0.0 330.00
20 Emílie BílkováEmílie Bílková
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 3 06.86 0.0 326.00
21 Aneta PilařováAneta Pilařová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 19 06.85 0.0 325.00
22 Nikola SmítkováNikola Smítková
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
04 26 06.81 0.0 323.00
23 Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ Chýnov, okres Tábor AZŠ Chýnov, okres Tábor A
04 15 06.77 0.0 320.00
24 Adéla ŠťovíčkováAdéla Šťovíčková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 30 06.66 0.0 313.00
25 Zuzana RadvanováZuzana Radvanová
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
04 23 06.60 0.0 309.00
26 Zuzana PobudováZuzana Pobudová
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
03 20 06.42 0.0 298.00
27 Tereza ŘezáčováTereza Řezáčová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 24 06.38 0.0 295.00
28 Eliška ZajawováEliška Zajawová
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
05 32 06.15 0.0 281.00
29 Veronika FučíkováVeronika Fučíková
ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu...
04 7 06.14 0.0 280.00
30 Nela MilošováNela Milošová
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
03 14 05.88 0.0 264.00
31 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 21 05.69 0.0 252.00
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
04 19 11.97 0.0 605.00
2 Ladislav PřibylLadislav Přibyl
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
03 16 11.35 0.0 567.00
3 Adam RatajAdam Rataj
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 17 10.84 0.0 536.00
4 Václav ŠimečekVáclav Šimeček
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 25 10.53 0.0 518.00
5 Petr RoškoPetr Roško
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
03 20 10.35 0.0 507.00
6 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
03 28 10.21 0.0 498.00
7 Samuel RatajSamuel Rataj
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 18 10.18 0.0 496.00
8 Alexandru SchneiderAlexandru Schneider
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 22 10.09 0.0 491.00
9 Filip SkalickýFilip Skalický
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 23 10.06 0.0 489.00
10 David ŠrubařDavid Šrubař
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
03 27 09.95 0.0 483.00
11 Štěpán HachŠtěpán Hach
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 6 09.94 0.0 482.00
12 Štěpán KopřivaŠtěpán Kopřiva
ZŠ E. Beneše Soběslav AZŠ E. Beneše Soběslav A
04 11 09.93 0.0 481.00
13 Jakub JanovskýJakub Janovský
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 7 09.73 0.0 469.00
14 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
04 33 09.66 0.0 465.00
15 Libor TupýLibor Tupý
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
05 32 09.62 0.0 463.00
16 Ondřej PincOndřej Pinc
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
03 14 09.38 0.0 448.00
17 Tadeáš EybertTadeáš Eybert
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 4 09.27 0.0 442.00
18 Michal PletichaMichal Pleticha
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 15 09.15 0.0 435.00
19 Petr SukPetr Suk
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 24 09.08 0.0 431.00
20 Matěj KabátMatěj Kabát
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
05 10 08.94 0.0 422.00
21 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 3 08.82 0.0 415.00
22 David MerxbauerDavid Merxbauer
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 12 08.75 0.0 411.00
23 František ŠonkaFrantišek Šonka
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
05 26 08.67 0.0 406.00
24 Dominik JiroušekDominik Jiroušek
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
04 8 08.59 0.0 401.00
25 Jan VrátnýJan Vrátný
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
04 31 08.52 0.0 397.00
26 Filip PetrásekFilip Petrásek
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
04 13 08.41 0.0 391.00
27 Jakub JunekJakub Junek
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 9 08.33 0.0 386.00
28 Jan FrýdaJan Frýda
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
04 5 07.99 0.0 366.00
29 Tomáš KarasTomáš Karas
ZŠ Bechyně Školní AZŠ Bechyně Školní A
04 30 07.83 0.0 356.00
30 David ŽateckýDavid Žatecký
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 29 07.82 0.0 356.00
31 Adam RyplAdam Rypl
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
04 21 07.50 0.0 337.00
32 Antonín BalšánekAntonín Balšánek
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
05 1 07.29 0.0 324.00
33 Jiří BrunaJiří Bruna
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 2 06.87 0.0 300.00
Celkem 33 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 1687
2 Viktor ValešViktor Valeš 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 1475
3 Ladislav PřibylLadislav Přibyl 03 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 1411
4 Štěpán HachŠtěpán Hach 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1364
5 Libor TupýLibor Tupý 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 1294
6 Matěj KabátMatěj Kabát 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 1228
7 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1171
8 Aleš KřížAleš Kříž 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 1072
9 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1034
10 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1002
11 Filip PetrásekFilip Petrásek 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0909
12 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0888
13 Šimon CaisŠimon Cais 04 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0878
14 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0876
15 Petr SukPetr Suk 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0872
16 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0850
17 Filip SkalickýFilip Skalický 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0841
18 Tadeáš EybertTadeáš Eybert 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0828
19 Matěj VaněkMatěj Vaněk 04 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0817
20 Petr RoškoPetr Roško 03 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0816
21 Václav ZahradníkVáclav Zahradník 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0812
22 David ŠrubařDavid Šrubař 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0807
23 Arsen FuleiArsen Fulei 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0784
24 Martin DvořákMartin Dvořák 03 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0747
25 Michal SmrčekMichal Smrček 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0739
26 Ondřej BoháčOndřej Boháč 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0719
27 Tadeáš DvořákTadeáš Dvořák 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0705
28 Martin DirdaMartin Dirda 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0699
29 Martin KozojedMartin Kozojed 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 0697
30 Jan VrátnýJan Vrátný 04 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0694
31 Ondřej PoradaOndřej Porada 03 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0693
32 Daniel SadloňDaniel Sadloň 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0673
33 Šimon VančataŠimon Vančata 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0669
34 Pavel DoležalPavel Doležal 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0653
35 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0628
36 Patrik SchneedörflerPatrik Schneedörfler 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0623
37 Štěpán BinderŠtěpán Binder 03 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0605
38 Viktor KoloušekViktor Koloušek 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0596
39 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0574
40 David ŽateckýDavid Žatecký 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0573
41 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0557
42 Roman CápekRoman Cápek 04 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0539
43 Adam RatajAdam Rataj 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0536
44 Jan BenediktJan Benedikt 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0523
45 Václav ŠimečekVáclav Šimeček 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0518
46 Michal DeimMichal Deim 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0509
47= Radek KuffnerRadek Kuffner 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0506
47= Ondřej SvitákOndřej Sviták 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0506
49 Ondřej VáchaOndřej Vácha 03 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0498
50 Samuel RatajSamuel Rataj 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0496
51 Alexandru SchneiderAlexandru Schneider 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0491
52 Karel ŹateckýKarel Źatecký 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0481
53 David MerxbauerDavid Merxbauer 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0476
54 Kryštof KrešákKryštof Krešák 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0475
55 Jakub JunekJakub Junek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0470
56 Jakub JanovskýJakub Janovský 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0469
57 Daniel VaněkDaniel Vaněk 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0457
58 Vu Nam-sonVu Nam-son 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0454
59 Ondřej PincOndřej Pinc 03 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0448
60 Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0438
61 David FišerDavid Fišer 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0437
62 Jiří BartáčekJiří Bartáček 03 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0434
63 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0415
64= Aleš KellnerAleš Kellner 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0411
64= David LangmüllerDavid Langmüller 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0411
66 František JanůFrantišek Janů 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0410
67 František ŠonkaFrantišek Šonka 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0406
68 Nick HeraNick Hera 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0388
69= Michal PletichaMichal Pleticha 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0386
69= Dominik JiroušekDominik Jiroušek 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0386
71 Marek ProcházkaMarek Procházka 04 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0383
72 Jaroslav PeterkaJaroslav Peterka 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0376
73 Matyáš SokolMatyáš Sokol 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0360
74 Petr MikPetr Mik 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0358
75= Michal EliášMichal Eliáš 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0352
75= akub Baťhaakub Baťha 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0352
77 Lukáš EliášLukáš Eliáš 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0350
78 Ondřej NovákOndřej Novák 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0345
79 Ondřej ChocholeOndřej Chochole 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0344
80 Adam RyplAdam Rypl 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0337
81 Radek DudaRadek Duda 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0331
82= Ondřej NovákOndřej Novák 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0324
82= Antonín BalšánekAntonín Balšánek 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0324
84= Richard MüllerRichard Müller 03 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0297
84= Jiří BrunaJiří Bruna 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0297
86 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0267
87 Aleš TůmaAleš Tůma 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0239
88 Jan KrátoškaJan Krátoška 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0218
89 Jakub TesařJakub Tesař 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0188
90= Antonín StejskalAntonín Stejskal 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
90= Jakub BaťhaJakub Baťha 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
90= David VlášekDavid Vlášek 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
90= Daniel FišerDaniel Fišer 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0000
90= Michal JordánMichal Jordán 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0000
90= Matěj KosobudMatěj Kosobud 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
90= Theodor HoreckýTheodor Horecký 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0000
90= Jiří BártaJiří Bárta 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0000
90= Martin ProcházkaMartin Procházka 04 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0000
90= Jan HořejšJan Hořejš 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
90= Karel ŽateckýKarel Žatecký 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
90= Filip CíchaFilip Cícha 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0000
90= Štěpán KopřivaŠtěpán Kopřiva 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
90= Lukáš VokatýLukáš Vokatý 03 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
90= Jan HořejšJan Hořejš 19 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
90= Arsen FuleiArsen Fulei 19 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
90= Ondřej MráčekOndřej Mráček 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0000
90= Ondřej BankOndřej Bank 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
90= Ondřej KolacíOndřej Kolací 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0000
90= Jan SedláčekJan Sedláček 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
90= David MerxbauerDavid Merxbauer 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
90= Tomáš KarasTomáš Karas 04 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0000
90= Jan FrýdaJan Frýda 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
90= Jonáš KalejaJonáš Kaleja 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0000
90= Adam RyplAdam Rypl 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
90= Jan TörkelJan Törkel 03 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0000
90= Šimon TalpaŠimon Talpa 03 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0000
Celkem 116 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 1322
2 Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1036
3 Jiří BednářJiří Bednář 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0960
4 Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0888
5 Petr JansaPetr Jansa 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0882
6 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0867
7 David PísaříkDavid Písařík 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0853
8 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0832
9 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0813
10 Dominik RybaDominik Ryba 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0795
11 Petr DvořákPetr Dvořák 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0747
12 Jan ZemanJan Zeman 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0744
13 Michal BreitMichal Breit 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0743
14 Filip SoukupFilip Soukup 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0716
15 Václav OpletalVáclav Opletal 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0712
16 Michal OlahMichal Olah 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0665
17 Jan LorencJan Lorenc 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0638
18 Adam VavříkAdam Vavřík 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0615
19 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0600
20 Adam KollárikAdam Kollárik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0597
21 Pavel HeroutPavel Herout 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0592
22 Erik KrauseErik Krause 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0586
23 Bruno PazderkaBruno Pazderka 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0547
24 René SteinkeRené Steinke 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0544
25 Matěj GajdolínMatěj Gajdolín 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0536
26 Marek EremiášMarek Eremiáš 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0513
27 Václav SmolíkVáclav Smolík 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0509
28 Jan SochorJan Sochor 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0504
29 Martin VysušilMartin Vysušil 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0500
30 Lukáš TomášekLukáš Tomášek 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0494
31 Tomáš KrálTomáš Král 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0476
32 Tomáš KrausTomáš Kraus 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0473
33 Jan PospíchalJan Pospíchal 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0469
34 Michal KrešákMichal Krešák 06 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0465
35 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0440
36 Tomáš PešlTomáš Pešl 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0433
37 David ŠimákDavid Šimák 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0413
38 Adam BrandejsAdam Brandejs 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0404
39 Martin PecherMartin Pecher 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0401
40 Ondřej KášekOndřej Kášek 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0396
41= Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0389
41= Petr HejnýPetr Hejný 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0389
43 Filip VeselýFilip Veselý 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0372
44 Jan ŠustrJan Šustr 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0359
45 Vojtěch ŠonkaVojtěch Šonka 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0356
46 Matouš NovákMatouš Novák 06 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0351
47 Petr HejnýPetr Hejný 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0341
48 Tomáš HajíčekTomáš Hajíček 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0334
49= Alex SochorAlex Sochor 07 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0333
49= Lukáš KuchařLukáš Kuchař 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0333
51 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0324
52 Michal MrázMichal Mráz 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0320
53 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0306
54= Jan EchtnerJan Echtner 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0303
54= David JakešDavid Jakeš 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0303
56 Radek BártaRadek Bárta 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0293
57 Adam ŘíhaAdam Říha 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0291
58= Filip SokolFilip Sokol 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0285
58= Jakub KremlaJakub Kremla 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0285
60 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0278
61 Jan VeselýJan Veselý 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0276
62 Michael BotkaMichael Botka 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0270
63= Josef KluzákJosef Kluzák 07 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0267
63= Matěj ŠmídMatěj Šmíd 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0267
65 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0259
66= David PuškaDavid Puška 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0250
66= Vít WaldhauserVít Waldhauser 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0250
66= Jiří KuncJiří Kunc 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0250
69 Marek EremiášMarek Eremiáš 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0249
70 Tadeáš VaněkTadeáš Vaněk 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0239
71 Pavel JirášekPavel Jirášek 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0237
72 Ondřej VraštilOndřej Vraštil 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0233
73 Vojtěch SklenářVojtěch Sklenář 06 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0231
74= Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0225
74= Lukáš NovotnýLukáš Novotný 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0225
74= Adam JakubčíkAdam Jakubčík 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0225
77 Dominik ČernýDominik Černý 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0218
78 Adam DvořákAdam Dvořák 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0200
79 Adrian VlnaAdrian Vlna 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0199
80 Jiří KynclJiří Kyncl 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0188
81 Vojtěch StibůrekVojtěch Stibůrek 07 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0182
82 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0174
83 Adam ProcházkaAdam Procházka 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0171
84 Marek VraštilMarek Vraštil 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0167
85 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0148
86 Radek ČítekRadek Čítek 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0111
87= Adam ChudlařskýAdam Chudlařský 06 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0000
87= Jakub SedláčekJakub Sedláček 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
87= Šimon KaščákŠimon Kaščák 07 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
87= Jakub KorešJakub Koreš 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
87= David PetrásekDavid Petrásek 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
87= Michal TrešlMichal Trešl 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0000
87= Samuel KubůSamuel Kubů 07 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0000
87= Jan DvořákJan Dvořák 06 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0000
87= Nicolas BělohoubekNicolas Bělohoubek 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
87= Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
87= Jan CedivodaJan Cedivoda 07 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
87= Adam NovákAdam Novák 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
87= Pavel JirášekPavel Jirášek 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0000
87= Martin VysušilMartin Vysušil 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
87= Jan ZíkaJan Zíka 06 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0000
87= Jan DvořákJan Dvořák 19 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 0000
87= Jakub VorelJakub Vorel 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
87= Miroslav MládekMiroslav Mládek 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
87= Michal HořejšíMichal Hořejší 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
87= Daniel HadvičákDaniel Hadvičák 06 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
87= Ondřej KostkaOndřej Kostka 07 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0000
87= Dominik VeřtátDominik Veřtát 05 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
87= Marek BouškaMarek Bouška 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
87= Martin MíkaMartin Míka 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
Celkem 110 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
05 1 66.28 0.0 448.00
2 Jan ZemanJan Zeman
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 33 58.84 0.0 384.00
3 Dominik RybaDominik Ryba
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 19 57.45 0.0 372.00
4 Petr DvořákPetr Dvořák
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
05 3 56.59 0.0 364.00
5 Jan LorencJan Lorenc
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 15 55.90 0.0 358.00
6 Tomáš HajíčekTomáš Hajíček
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 4 53.11 0.0 334.00
7 Petr MarešPetr Mareš
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 16 51.95 0.0 324.00
8 Adam VavříkAdam Vavřík
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 30 48.53 0.0 295.00
9 Adam ŘíhaAdam Říha
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 20 48.07 0.0 291.00
10 Václav OpletalVáclav Opletal
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
05 17 47.37 0.0 286.00
11 Filip SokolFilip Sokol
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 24 47.35 0.0 285.00
12 Jan SochorJan Sochor
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
05 23 45.19 0.0 267.00
13 Josef KluzákJosef Kluzák
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
07 9 45.15 0.0 267.00
14 Matěj ŠmídMatěj Šmíd
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 26 45.13 0.0 267.00
15 Pavel HeroutPavel Herout
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
05 5 44.16 0.0 259.00
16 Tomáš KrálTomáš Král
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
05 11 43.25 0.0 251.00
17 Adam ChudlařskýAdam Chudlařský
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
06 6 42.60 0.0 246.00
18 Tadeáš VaněkTadeáš Vaněk
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 29 41.75 0.0 239.00
19 Ondřej VraštilOndřej Vraštil
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 32 41.01 0.0 233.00
20 Michal TrešlMichal Trešl
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 28 39.94 0.0 224.00
21 Dominik ČernýDominik Černý
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
06 2 39.30 0.0 218.00
22 Jakub KorešJakub Koreš
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
07 10 39.09 0.0 217.00
23 Šimon KaščákŠimon Kaščák
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
07 7 39.07 0.0 217.00
24 Lukáš TomášekLukáš Tomášek
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
05 27 38.10 0.0 209.00
25 David PetrásekDavid Petrásek
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 34 37.73 0.0 206.00
26 Filip VeselýFilip Veselý
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
06 31 37.60 0.0 204.00
27 Jiří KynclJiří Kyncl
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 14 35.60 0.0 188.00
28 Samuel KubůSamuel Kubů
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
07 13 35.03 0.0 184.00
29 Ondřej KášekOndřej Kášek
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
06 8 34.87 0.0 182.00
30 David ŠimákDavid Šimák
ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor
06 25 34.62 0.0 180.00
31 Alex SochorAlex Sochor
Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř...
07 22 33.97 0.0 175.00
32 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška
Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu...
07 12 30.54 0.0 148.00
33 Tomáš PešlTomáš Pešl
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 18 28.51 0.0 132.00
Jakub SedláčekJakub Sedláček
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 21 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1872
2 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 1391
3 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 1343
4 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1257
5 Vilma StaňkováVilma Staňková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 1229
6 Lucie KutováLucie Kutová 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1203
7 Klára TučkováKlára Tučková 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 1122
8 Barbora HesováBarbora Hesová 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 1084
9 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1078
10 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1033
11 Darina PeterkováDarina Peterková 04 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 1012
12 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1007
13 Denisa LepkováDenisa Lepková 04 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0977
14 Gabriela KorfováGabriela Korfová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0964
15 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0897
16 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0885
17 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0859
18 Lucie šmejkalováLucie šmejkalová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0845
19 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0827
20 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0818
21 Linda BrázdováLinda Brázdová 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0807
22 Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0799
23 Barbora MrázkováBarbora Mrázková 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0773
24 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0771
25 Nikola LutovskáNikola Lutovská 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0750
26 Aneta KlapalováAneta Klapalová 04 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0727
27 Valerie VálkováValerie Válková 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0688
28 Terezie JirekováTerezie Jireková 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0661
29 Lucie PetrášováLucie Petrášová 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0632
30 Adéla BorovičkováAdéla Borovičková 04 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0626
31 Nela VeseckáNela Vesecká 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0588
32 Šárka DruneckáŠárka Drunecká 03 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0581
33 Lucie MatušicováLucie Matušicová 03 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0579
34 Rebeka ČervenkováRebeka Červenková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0572
35 Emílie BílkováEmílie Bílková 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0557
36 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0546
37 Denisa BenediktováDenisa Benediktová 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0534
38 Kristýna HybšováKristýna Hybšová 04 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0507
39 Lucie LiškováLucie Lišková 05 Základní škola Františka Křižíka BechyněZákladní škola Františka Kř... 0479
40 Tereza VěžníkováTereza Věžníková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0478
41 Eliška PaušováEliška Paušová 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0471
42 Eliška KohoutováEliška Kohoutová 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0468
43 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0465
44 Monika TajtlováMonika Tajtlová 04 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0462
45= Diana SoukupováDiana Soukupová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0460
45= Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0460
47 Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0458
48 Valérie HudcováValérie Hudcová 03 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0450
49 Kristýna KostrounováKristýna Kostrounová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0426
50 Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0410
51 Tereza ŠindelářováTereza Šindelářová 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0408
52 Kristýna KlůfováKristýna Klůfová 03 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0406
53 symona Podrázskásymona Podrázská 03 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0402
54 Tereza KlikováTereza Kliková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0379
55 Eva ŠikováEva Šiková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0374
56 Kateřina ShonováKateřina Shonová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0358
57 Kateřina MíkováKateřina Míková 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0350
58 Lucie PejšováLucie Pejšová 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0348
59 Karina JírovcováKarina Jírovcová 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0345
60= Kamila ŽivnáKamila Živná 03 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0340
60= Gabriela VeseláGabriela Veselá 03 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0340
60= Aneta PavlíkováAneta Pavlíková 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0340
63 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0336
64 Aneta PilařováAneta Pilařová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0325
65 Zuzana RadvanováZuzana Radvanová 04 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0309
66 Ema HandlováEma Handlová 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0303
67= Tereza ŠimákováTereza Šimáková 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0302
67= Eliška StropkováEliška Stropková 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0302
67= Markéta SmitkováMarkéta Smitková 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0302
70 Zuzana PobudováZuzana Pobudová 03 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0298
71 Nikola WaldhauserováNikola Waldhauserová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0294
72 Anna PolákováAnna Poláková 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0293
73 Monika DřevováMonika Dřevová 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0285
74 Dominika MandíkováDominika Mandíková 19 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0283
75 Eliška ZajawováEliška Zajawová 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0281
76 Symona PodrázskáSymona Podrázská 03 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0257
77 Antonie RatajováAntonie Ratajová 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0253
78 Veronika KulíkováVeronika Kulíková 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0252
79 Julie KobližkováJulie Kobližková 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0225
80 Klára KoudelkováKlára Koudelková 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0214
81 Michaela HolcováMichaela Holcová 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0210
82 Justina JodlováJustina Jodlová 07 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0163
83 Eliška WeinzettelováEliška Weinzettelová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0152
84 Angelika NovákováAngelika Nováková 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0000
85= Kristýna ŠilpochováKristýna Šilpochová 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0000
85= Simona SkypalováSimona Skypalová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
85= Kateřina ŘezáčováKateřina Řezáčová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
85= Klára BuzkováKlára Buzková 07 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
85= Nikola SmítkováNikola Smítková 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
85= Nikola PapežováNikola Papežová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0000
85= Tereza FučíkováTereza Fučíková 04 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0000
85= Klára PavlíkováKlára Pavlíková 04 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
85= Monika SikorováMonika Sikorová 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
85= Anna ŠediváAnna Šedivá 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
85= Nela MilošováNela Milošová 03 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0000
85= Terezie JirekováTerezie Jireková 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
85= Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
85= Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
85= Alžběta KubecováAlžběta Kubecová 05 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0000
85= Anna DohnalováAnna Dohnalová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0000
85= Rozálie PolákováRozálie Poláková 03 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
85= Natálie KalašováNatálie Kalašová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0000
85= Dominika MandíkováDominika Mandíková 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0000
85= Vendula ŠmejkalováVendula Šmejkalová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
85= Lenka PokrupováLenka Pokrupová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
85= Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
85= Tereza NovákováTereza Nováková 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0000
85= Veronika FučíkováVeronika Fučíková 04 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0000
85= Karolína BurešováKarolína Burešová 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
85= Tereza ŘezáčováTereza Řezáčová 04 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0000
85= Adéla ŠťovíčkováAdéla Šťovíčková 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
85= Natálie ProcházkováNatálie Procházková 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0000
85= Anna ČadilováAnna Čadilová 04 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0000
85= Karolína VálkováKarolína Válková 06 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0000
Celkem 114 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1516
2 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 1364
3 Barbora PřibylováBarbora Přibylová 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 1188
4 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 1155
5 Linda MarušováLinda Marušová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1140
6 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 1133
7 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1084
8 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0984
9 Terezie PokornáTerezie Pokorná 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0957
10 Ema LíbalováEma Líbalová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0911
11 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0905
12 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0900
13 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 0883
14 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0869
15 Thea PetrůThea Petrů 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0850
16 Lenka ŠvecováLenka Švecová 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0820
17 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0815
18 Barbora SvátkováBarbora Svátková 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0808
19 Kamila ŠvecováKamila Švecová 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0795
20 Kateřina BřešťákováKateřina Břešťáková 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0788
21 Eliška PatočkováEliška Patočková 05 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0753
22 Jolana FenclováJolana Fenclová 06 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0741
23 Lada EliášováLada Eliášová 05 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0733
24 Naomi BláhováNaomi Bláhová 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0723
25 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0719
26 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0672
27 Sofie DimitrováSofie Dimitrová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0663
28 Pavla ForztákováPavla Forztáková 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0650
29 Adriana OulíkováAdriana Oulíková 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0629
30 Beáta KováčováBeáta Kováčová 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0627
31 Žofie DoubkováŽofie Doubková 05 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0619
32 Romana HášováRomana Hášová 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0603
33 Sára StudenáSára Studená 07 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0535
34 Linda ČeňkováLinda Čeňková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0530
35 Lucie BeranováLucie Beranová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0524
36 Anežka NovotnáAnežka Novotná 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0512
37 Šárka StejskalováŠárka Stejskalová 06 ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor Mikuláše z Hu... 0499
38 Aneta FáberováAneta Fáberová 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0485
39 Tereza BoháčováTereza Boháčová 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0477
40 Tereza BendováTereza Bendová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0471
41 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0470
42 Melánie TurkováMelánie Turková 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 0461
43 Sabina UrbánkováSabina Urbánková 05 ZŠ Bechyně ŠkolníZŠ Bechyně Školní 0460
44= Zuzana KorandováZuzana Korandová 07 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0458
44= Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0458
46 Denisa ChodorováDenisa Chodorová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 0449
47 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 Základní Škola Planá nad LužnicíZákladní Škola Planá nad Lu... 0438
48 Michaela PospíchalováMichaela Pospíchalová 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 0425
49 Anna ČejkováAnna Čejková 06 ZŠ a MŠ Borotín, okres TáborZŠ a MŠ Borotín, okres Tábor 0419
50 Anna HrdinováAnna Hrdinová