Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV
Vlašim (14. 5. 2019)800 m - Žákyně
Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 11:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 04 | ZŠ Benešov Dukelská | 5 | 2:37.03 | 607.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana FialováZuzana Fialová | 04 | Základní škola Vorlina Vlašim | 2 | 2:55.13 | 412.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna KohoutkováKristýna Kohoutková | 05 | ZŠ Jana Kubelíka | 3 | 2:55.95 | 404.00 | |||||||||||||
4 | Adéla NeradováAdéla Neradová | 05 | ZŠ Vlašim Sídliště | 7 | 2:56.89 | 395.00 | |||||||||||||
5 | ANEŽKA PALLOVÁANEŽKA PALLOVÁ | 04 | GBN | 8 | 2:56.97 | 394.00 | |||||||||||||
6 | Klára SátrováKlára Sátrová | 05 | Gymnázium Vlašim | 12 | 3:02.88 | 339.00 | |||||||||||||
7 | Anna DoleželováAnna Doleželová | 04 | ZŠ Čerčany | 1 | 3:03.86 | 330.00 | |||||||||||||
8 | Martina ProcházkováMartina Procházková | 04 | ZŠ a MŠ VOTICE | 10 | 3:05.97 | 312.00 | |||||||||||||
9 | Michaela SukováMichaela Suková | 04 | ZŠ Bystřice u Benešova | 13 | 3:08.60 | 289.00 | |||||||||||||
10 | Markéta ProcházkováMarkéta Procházková | 04 | ZŠ a MŠ VOTICE | 11 | 3:11.73 | 264.00 | |||||||||||||
11 | Darina LáskováDarina Lásková | 04 | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 | 6 | 3:13.52 | 250.00 | |||||||||||||
12 | Andrea PlachtováAndrea Plachtová | 04 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 9 | 3:19.90 | 202.00 | |||||||||||||
13 | Tereza KotoučováTereza Kotoučová | 04 | ZŠ Karlov Benešov | 4 | 3:21.57 | 191.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 11:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | ZŠ Benešov Dukelská | 8 | 2:36.05 | 619.00 | |||||||||||||
2 | ADÉLA CHMÁTALOVÁADÉLA CHMÁTALOVÁ | 04 | GBN | 4 | 2:37.15 | 606.00 | |||||||||||||
3 | Daniela RadováDaniela Radová | 05 | ZŠ Karlov Benešov | 10 | 2:58.23 | 382.00 | |||||||||||||
4 | Juliána ŽaludováJuliána Žaludová | 04 | ZŠ Vlašim Sídliště | 13 | 3:12.02 | 262.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina ŠramotováKateřina Šramotová | 05 | Gymnázium Vlašim | 11 | 3:17.23 | 222.00 | |||||||||||||
6 | Nikola BenešováNikola Benešová | 05 | ZŠ Čerčany | 1 | 3:22.65 | 183.00 | |||||||||||||
7 | Claudie HolubováClaudie Holubová | 05 | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 | 3 | 3:22.66 | 183.00 | |||||||||||||
8 | Monika KňazíkováMonika Kňazíková | 04 | Základní škola Vorlina Vlašim | 7 | 3:23.23 | 180.00 | |||||||||||||
9 | Kateřina GruberováKateřina Gruberová | 05 | ZŠ Jana Kubelíka | 2 | 3:35.48 | 107.00 | |||||||||||||
10 | Sabina KlimentováSabina Klimentová | 05 | ZŠ Bystřice u Benešova | 6 | 3:38.70 | 90.00 | |||||||||||||
11 | Lucie VejvodováLucie Vejvodová | 05 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 12 | 3:52.73 | 35.00 | |||||||||||||
12 | Aneta JeřábkováAneta Jeřábková | 04 | ZŠ Trhový Štěpánov | 5 | 4:02.71 | 10.00 | |||||||||||||
13 | Adéla MaláAdéla Malá | 05 | Zš a Mš Postupice | 9 | 4:33.28 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 11:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PeterkováEliška Peterková | 04 | ZŠ Benešov Dukelská | 8 | 2:50.04 | 463.00 | |||||||||||||
2 | Veronika SlunečkováVeronika Slunečková | 04 | ZŠ a MŠ VOTICE | 10 | 3:06.98 | 303.00 | |||||||||||||
3 | Žofie KaprálováŽofie Kaprálová | 05 | Základní škola Vorlina Vlašim | 4 | 3:08.82 | 288.00 | |||||||||||||
4 | ADÉLA ŽEROMSKÁADÉLA ŽEROMSKÁ | 03 | GBN | 13 | 3:10.18 | 276.00 | |||||||||||||
5 | Veronika RosováVeronika Rosová | 03 | ZŠ Karlov Benešov | 9 | 3:13.50 | 250.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MarvanováKateřina Marvanová | 05 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 7 | 3:15.76 | 233.00 | |||||||||||||
7 | Veronika MárovcováVeronika Márovcová | 05 | ZŠ Čerčany | 6 | 3:16.43 | 228.00 | |||||||||||||
8 | Kamila MacháčkováKamila Macháčková | 05 | ZŠ Bystřice u Benešova | 5 | 3:17.80 | 217.00 | |||||||||||||
9 | Nikola GembalováNikola Gembalová | 05 | ZŠ Jana Kubelíka | 2 | 3:28.30 | 147.00 | |||||||||||||
10 | Petra FrancúzováPetra Francúzová | 05 | Zš a Mš Postupice | 1 | 3:30.38 | 135.00 | |||||||||||||
11 | Lenka VilímovskáLenka Vilímovská | 04 | ZŠ Trhový Štěpánov | 12 | 3:32.46 | 123.00 | |||||||||||||
MS | Eliška HolubováEliška Holubová | 04 | ZŠ Bystřice u Benešova | 3 | 4:02.64 | ||||||||||||||
Saša VenderováSaša Venderová | 04 | ZŠ Vlašim Sídliště | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |