Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (14. 5. 2019)

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 2:37.03 607.00
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 2:55.13 412.00
3 Kristýna KohoutkováKristýna Kohoutková 05 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 3 2:55.95 404.00
4 Adéla NeradováAdéla Neradová 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 2:56.89 395.00
5 ANEŽKA PALLOVÁANEŽKA PALLOVÁ 04 GBNGBN 8 2:56.97 394.00
6 Klára SátrováKlára Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 12 3:02.88 339.00
7 Anna DoleželováAnna Doleželová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1 3:03.86 330.00
8 Martina ProcházkováMartina Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 10 3:05.97 312.00
9 Michaela SukováMichaela Suková 04 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 13 3:08.60 289.00
10 Markéta ProcházkováMarkéta Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 11 3:11.73 264.00
11 Darina LáskováDarina Lásková 04 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 6 3:13.52 250.00
12 Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 9 3:19.90 202.00
13 Tereza KotoučováTereza Kotoučová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 3:21.57 191.00
Celkem 13 závodníků
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 2:36.05 619.00
2 ADÉLA CHMÁTALOVÁADÉLA CHMÁTALOVÁ 04 GBNGBN 4 2:37.15 606.00
3 Daniela RadováDaniela Radová 05 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 10 2:58.23 382.00
4 Juliána ŽaludováJuliána Žaludová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 13 3:12.02 262.00
5 Kateřina ŠramotováKateřina Šramotová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 11 3:17.23 222.00
6 Nikola BenešováNikola Benešová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1 3:22.65 183.00
7 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 3 3:22.66 183.00
8 Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 3:23.23 180.00
9 Kateřina GruberováKateřina Gruberová 05 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 2 3:35.48 107.00
10 Sabina KlimentováSabina Klimentová 05 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 6 3:38.70 90.00
11 Lucie VejvodováLucie Vejvodová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 12 3:52.73 35.00
12 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 5 4:02.71 10.00
13 Adéla MaláAdéla Malá 05 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 9 4:33.28 0.00
Celkem 13 závodníků
Žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 2:50.04 463.00
2 Veronika SlunečkováVeronika Slunečková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 10 3:06.98 303.00
3 Žofie KaprálováŽofie Kaprálová 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 3:08.82 288.00
4 ADÉLA ŽEROMSKÁADÉLA ŽEROMSKÁ 03 GBNGBN 13 3:10.18 276.00
5 Veronika RosováVeronika Rosová 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 9 3:13.50 250.00
6 Kateřina MarvanováKateřina Marvanová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 7 3:15.76 233.00
7 Veronika MárovcováVeronika Márovcová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 3:16.43 228.00
8 Kamila MacháčkováKamila Macháčková 05 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 5 3:17.80 217.00
9 Nikola GembalováNikola Gembalová 05 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 2 3:28.30 147.00
10 Petra FrancúzováPetra Francúzová 05 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 1 3:30.38 135.00
11 Lenka VilímovskáLenka Vilímovská 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 12 3:32.46 123.00
Saša VenderováSaša Venderová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 11 DNS
MS Eliška HolubováEliška Holubová 04 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 3 4:02.64
Celkem 13 závodníků