Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (14. 5. 2019)

1500 m - Žáci

Žáci 01 (út, 14.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 4:36.75 701.00
2 JAKUB ŠTOLBAJAKUB ŠTOLBA 03 GBNGBN 10 4:47.99 631.00
3 Martin ŘezníčekMartin Řezníček 05 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 8 4:57.70 573.00
4 Petr ČalounPetr Čaloun 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 4:58.09 571.00
5 Theodor MácaTheodor Máca 03 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 6 5:05.87 526.00
6 Martin CettlMartin Cettl 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1 5:07.59 517.00
7 Erik VíšekErik Víšek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 12 5:30.59 396.00
8 Patrik VrkoslavPatrik Vrkoslav 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 13 5:31.95 390.00
9 David LhotkaDavid Lhotka 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 5:34.75 376.00
10 Zdeněk HančZdeněk Hanč 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 5:36.08 370.00
11 Tomáš CtiborTomáš Ctibor 05 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 2 5:37.35 364.00
12 David SmítkaDavid Smítka 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 9 5:41.94 342.00
13 Štěpán TožičkaŠtěpán Tožička 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 11 8:05.28 0.00
Celkem 13 závodníků
Žáci 02 (út, 14.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef KotJosef Kot 03 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 3 4:57.87 572.00
2 Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1 5:02.72 544.00
3 David UllreichDavid Ullreich 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 11 5:11.29 496.00
4 Vojtěch SukVojtěch Suk 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 9 5:20.10 450.00
5 Filip NovákFilip Novák 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 5:26.58 416.00
6 Jiří ProcházkaJiří Procházka 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 8 5:29.70 401.00
7 JAN URBANJAN URBAN 04 GBNGBN 12 5:40.39 350.00
8 Zdeněk TichýZdeněk Tichý 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 10 5:51.25 301.00
9 Tomáš MarvanTomáš Marvan 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 6 6:07.88 233.00
10 Petr ZachPetr Zach 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 13 6:11.35 220.00
11 Matěj KřížekMatěj Křížek 03 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 4 6:12.56 215.00
12 Tomáš LapáčekTomáš Lapáček 03 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 5 6:44.20 113.00
Vít HolánekVít Holánek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 DNS
Celkem 13 závodníků
Žáci 03 (út, 14.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KorousDavid Korous 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 4:47.42 634.00
2 Matěj VáclavíkMatěj Václavík 04 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 12 5:04.17 536.00
3 Adam BalíkAdam Balík 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 1 5:14.43 479.00
4 JAKUB KOSJAKUB KOS 04 GBNGBN 6 5:19.67 452.00
5 Šimon KameníkŠimon Kameník 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 5:36.59 367.00
6 Alexandr ŠustaAlexandr Šusta 04 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 11 5:40.49 349.00
7 Ferdinand ŘíhaFerdinand Říha 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 9 5:42.52 340.00
8 Eduard MosesEduard Moses 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 5:45.63 326.00
9 Matouš ŠizlingMatouš Šizling 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 10 5:49.39 309.00
10 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 8 5:50.79 303.00
11 Michal KaprálekMichal Kaprálek 04 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 4 6:11.09 221.00
12 Dominik HrazdilDominik Hrazdil 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 6:46.36 107.00
Celkem 12 závodníků