Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (14. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 07.90 589.00
2 Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 08.10 531.00
3 Adam PešekAdam Pešek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 08.19 506.00
4 Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 2 08.35 462.00
5 Dominik HrazdilDominik Hrazdil 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 08.43 441.00
6 Filip ZachFilip Zach 03 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 7 08.58 403.00
7 Tomáš Daniel ZavadilTomáš Daniel Zavadil 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 8 08.61 396.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 02 (út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel AssatianiGabriel Assatiani 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.02 554.00
2 Jan JiráčekJan Jiráček 03 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 3 08.18 509.00
3 Roman HašekRoman Hašek 03 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 5 08.36 460.00
4 Tomáš SuldovskýTomáš Suldovský 04 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 2 08.46 434.00
5 Vojtěch SukVojtěch Suk 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 6 08.61 396.00
6 JAN TESAŘÍKJAN TESAŘÍK 04 GBNGBN 7 08.86 336.00
Štěpán TožičkaŠtěpán Tožička 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Žáci 03 (út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 08.21 500.00
2 David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 8 08.26 487.00
3 Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 08.30 476.00
4 Petr ČalounPetr Čaloun 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 08.32 470.00
5 Matěj PeškaMatěj Peška 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 08.68 378.00
6 Roman KuntošRoman Kuntoš 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.85 338.00
7 Patrik JakešPatrik Jakeš 04 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 6 09.60 185.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 04 (út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JezberaJakub Jezbera 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 07.86 601.00
2 Adam BalíkAdam Balík 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 08.10 531.00
3 PETR MÁLEKPETR MÁLEK 04 GBNGBN 7 08.18 509.00
4 Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 08.27 484.00
5 Tomáš LapáčekTomáš Lapáček 03 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 2 08.44 439.00
6 Filip GročekFilip Groček 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.55 411.00
7 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 04 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 3 09.35 231.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 05 (út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PajkLukáš Pajk 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 07.98 565.00
2 Ladislav HakLadislav Hak 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 08.27 484.00
3 Erik MathauserErik Mathauser 03 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 3 08.49 426.00
4 David SmítkaDavid Smítka 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 2 08.66 383.00
5 Petr ZatloukalPetr Zatloukal 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 8 08.83 343.00
6 Tomáš ŠkvorTomáš Škvor 03 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 7 08.98 309.00
7 David KocuraDavid Kocura 05 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 09.26 249.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 06 (út, 14.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MikaMatěj Mika 03 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 3 07.92 583.00
2 Jaroslav JíraJaroslav Jíra 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 5 08.36 460.00
3 Tomáš SlunečkoTomáš Slunečko 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 08.55 411.00
4 Martin ČekalMartin Čekal 04 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 4 08.66 383.00
5 Martin SuldovskýMartin Suldovský 04 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 7 08.69 376.00
6 JAN URBANJAN URBAN 04 GBNGBN 8 08.97 311.00
7 Jaroslav MüllerJaroslav Müller 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 09.04 295.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 08.39 732.00
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.64 662.00
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 08.98 571.00
4 Anna KladivováAnna Kladivová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 09.08 546.00
5 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 5 09.39 470.00
6 DANIELA RICHTEROVÁDANIELA RICHTEROVÁ 04 GBNGBN 8 09.99 338.00
7 Veronika VargováVeronika Vargová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1 10.42 256.00
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 4 10.86 182.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ILONA KŘUPKOVÁILONA KŘUPKOVÁ 04 GBNGBN 6 09.06 551.00
2 Lucie FedorováLucie Fedorová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 09.25 504.00
3 Karolína VotrubováKarolína Votrubová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 7 09.28 496.00
4 Barbora KulíkováBarbora Kulíková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 2 09.49 447.00
5 Vendula ŽbánkováVendula Žbánková 04 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 8 09.76 386.00
6 Kateřina DrožováKateřina Drožová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 10.05 326.00
7 Tereza ChvojkováTereza Chvojková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 11.40 107.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 08.65 659.00
2 Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 09.45 456.00
3 ANNA HOLUBÁŘOVÁANNA HOLUBÁŘOVÁ 04 GBNGBN 5 09.73 393.00
4 Žaneta ZrůbkováŽaneta Zrůbková 05 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 8 09.82 374.00
5 Adéla StuchlíkováAdéla Stuchlíková 03 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 2 09.90 357.00
6 Adéla BrzkováAdéla Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 10.08 320.00
7 Kristýna LapáčkováKristýna Lapáčková 03 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 3 12.22 29.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 04 (út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 08.53 692.00
2 Marika StuchlíkováMarika Stuchlíková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 8 09.18 521.00
3 Nikola PokornáNikola Pokorná 03 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 7 09.31 489.00
4 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 5 09.33 484.00
5 Šárka KřížkováŠárka Křížková 04 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 2 09.46 454.00
6 Petra FrancúzováPetra Francúzová 05 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 6 09.49 447.00
7 Viktorie BerkováViktorie Berková 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 09.65 411.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 05 (út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková 04 Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 8 08.84 608.00
2 Eliška BenákováEliška Benáková 04 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 4 09.12 536.00
3 Martina ProcházkováMartina Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 09.17 523.00
4 Anna SlavíkováAnna Slavíková 03 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 7 09.31 489.00
5 Kateřina MarvanováKateřina Marvanová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 6 09.34 482.00
6 Kristýna KohoutkováKristýna Kohoutková 05 ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 3 09.35 480.00
7 Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 09.87 363.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 06 (út, 14.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 08.32 752.00
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.51 698.00
3 Eliška PinkasováEliška Pinkasová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 09.21 513.00
4 Hana NožkováHana Nožková 03 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 6 09.38 472.00
5 Klaudie OpavováKlaudie Opavová 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 09.54 435.00
6 Veronika RosováVeronika Rosová 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 8 09.68 404.00
7 Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 5 10.14 308.00
Celkem 7 závodníků