Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (14. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 14.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Križko, Bílek, Assatiani, Stejskal Križko, Bílek, Assatiani, Stejskal ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 31.37 495.00
2 Hnilička, Ullreich, Víšek, Kameník Hnilička, Ullreich, Víšek, Kameník Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 31.46 489.00
3 Kypta, Vrkoslav, Sojka, Kodet Kypta, Vrkoslav, Sojka, Kodet ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 2 33.02 386.00
4 Slunečko, Strnad, Kocura, Vrtiška Slunečko, Strnad, Kocura, Vrtiška ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1 33.67 347.00
5 Jíra, Peška, Cettl, Říha Jíra, Peška, Cettl, Říha ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 4 33.72 344.00
6 Herdin, Janoušek, Suldovský, Suldovský Herdin, Janoušek, Suldovský, Suldovský ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 5 33.85 336.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (út, 14.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balík, Suk, Brožek, Šťovíček Balík, Suk, Brožek, Šťovíček ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 31.80 466.00
2 Jiráček, Mathauser, Šusta, Mika Jiráček, Mathauser, Šusta, Mika ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 6 31.83 464.00
3 Jezbera, Lhotka, Zatloukal, Tožička Jezbera, Lhotka, Zatloukal, Tožička ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1 31.86 462.00
4 Růžička, Tvrdík, Kunc, Kocián Růžička, Tvrdík, Kunc, Kocián ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 32.17 441.00
5 Máca, Drábek, Šášik, Kaprálek Máca, Drábek, Šášik, Kaprálek ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 4 34.24 314.00
6 Sklenička, Zach, Lhotka, Brýl Sklenička, Zach, Lhotka, Brýl Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 38.64 109.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 03 (út, 14.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pešek, Rek, Pajk, Kabát Pešek, Rek, Pajk, Kabát Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 30.89 529.00
2 Čaloun, Stuchlík, Korous, Procházka Čaloun, Stuchlík, Korous, Procházka ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 33.09 382.00
3 Zach, Kot, Jakeš, Řezníček Zach, Kot, Jakeš, Řezníček Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 2 33.49 357.00
4 Müller, Kakos, Neděla, Horáček Müller, Kakos, Neděla, Horáček ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 33.50 357.00
5 Hanč, Franěk, Zadražil, Mojdl Hanč, Franěk, Zadražil, Mojdl ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 6 33.69 345.00
6 Kaňka, Novák, Mensa, Lednický Kaňka, Novák, Mensa, Lednický ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1 34.79 283.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (út, 14.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hašek, Čekal, Staša, Lapáček Hašek, Čekal, Staša, Lapáček ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 6 31.57 481.00
2 ŠTOLBA, KOS, MÁLEK, URBAN ŠTOLBA, KOS, MÁLEK, URBAN GBNGBN 2 32.62 412.00
3 Eichler, Hrazdil, Hak, Marvan Eichler, Hrazdil, Hak, Marvan ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 32.67 408.00
4 Kuntoš, Groček, Zavadil, Moses Kuntoš, Groček, Zavadil, Moses Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 33.24 373.00
5 Jungmann, Surynek, Nerad, Ctibor Jungmann, Surynek, Nerad, Ctibor ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 4 34.74 286.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvíčková, Mašková, Šnajdrová, Mokrejšová Ludvíčková, Mašková, Šnajdrová, Mokrejšová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 32.76 681.00
2 Doubková, Žabová, Vávrová, Fialová Doubková, Žabová, Vávrová, Fialová Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 34.10 590.00
3 Pokorná, Nožková, Lásková, Benáková Pokorná, Nožková, Lásková, Benáková ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 3 35.91 475.00
4 Žaludová, Venderová, Kulíková, Šuráňová Žaludová, Venderová, Kulíková, Šuráňová ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 2 39.43 285.00
5 Tkáčová, Kormanová, Pinkasová, Dvořáková Tkáčová, Kormanová, Pinkasová, Dvořáková ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1 40.68 228.00
6 Brzková, Garajová, Radová, Tůmová Brzková, Garajová, Radová, Tůmová ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 41.31 202.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dufalová, Jarošová, Kucharčíková, Sátrová Dufalová, Jarošová, Kucharčíková, Sátrová Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 33.41 636.00
2 Cvrčková, Neradová, Kůstková, Kladivová Cvrčková, Neradová, Kůstková, Kladivová ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 5 35.28 514.00
3 Kratochvílová, Kratochvílová, Stuchlíková, Votrubová Kratochvílová, Kratochvílová, Stuchlíková, Votrubová ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 35.93 474.00
4 CHMÁTALOVÁ, RICHTEROVÁ, PALLOVÁ, ŽEROMSKÁ CHMÁTALOVÁ, RICHTEROVÁ, PALLOVÁ, ŽEROMSKÁ GBNGBN 3 37.93 361.00
5 Horáčková, Vargová, Jeřábková, Vilímovská Horáčková, Vargová, Jeřábková, Vilímovská ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 38.24 345.00
6 Brzybohatá, Márovcová, Vitíková, Benešová Brzybohatá, Márovcová, Vitíková, Benešová ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1 41.78 183.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kučerová, Peterková, Hacmacová, Tomášková Kučerová, Peterková, Hacmacová, Tomášková ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 36.01 469.00
2 KŘUPKOVÁ, HOLUBÁŘOVÁ, ŽÁKOVÁ, HAVRÁNKOVÁ KŘUPKOVÁ, HOLUBÁŘOVÁ, ŽÁKOVÁ, HAVRÁNKOVÁ GBNGBN 6 37.12 405.00
3 Trnková, Křížková, Žbánková, Kohoutková Trnková, Křížková, Žbánková, Kohoutková ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 3 37.62 378.00
4 Kotoučová, Bělková, Brzková, Rosová Kotoučová, Bělková, Brzková, Rosová ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 38.17 348.00
5 Vejvodová, Marvanová, Matoušková, Nováková Vejvodová, Marvanová, Matoušková, Nováková ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 40.20 249.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 04 (út, 14.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slavíková, Motáková, Suková, Lapáčková Slavíková, Motáková, Suková, Lapáčková ZŠ Bystřice u BenešovaZŠ Bystřice u Benešova 6 35.72 487.00
2 Fedorová, Berková, Marvanová, Plachtová Fedorová, Berková, Marvanová, Plachtová ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 37.46 386.00
3 Šimánková, Francúzová, Malá, Martínková Šimánková, Francúzová, Malá, Martínková Zš a Mš PostupiceZš a Mš Postupice 2 37.90 363.00
4 Slunečková, Procházková, Procházková, Tůmová Slunečková, Procházková, Procházková, Tůmová ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 46.38 44.00
5 Šebková, Fulínová, Gruberová, Gembalová Šebková, Fulínová, Gruberová, Gembalová ZŠ Jana KubelíkaZŠ Jana Kubelíka 3 49.42 2.00
Celkem 5 závodníků