Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III

Beroun (6. 5. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 6.5.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 61.51 0.0 407.00
2 Erik ČonkaErik Čonka
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
05 58.09 0.0 377.00
3 Jakub VolfJakub Volf
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 52.78 0.0 331.00
4 Matyáš MalecMatyáš Malec
1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE
06 52.70 0.0 331.00
5 85 Erik FoltínErik Foltín
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
05 51.11 0.0 317.00
6 Matěj BurešMatěj Bureš
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
06 48.95 0.0 299.00
7 Václav ŠamkoVáclav Šamko
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
07 48.82 0.0 298.00
8 Martin NechybaMartin Nechyba
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 48.36 0.0 294.00
9 Michal MašekMichal Mašek
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
05 47.58 0.0 287.00
10 Petr ChmelařPetr Chmelař
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
05 46.85 0.0 281.00
11 Jonathan SirisenaJonathan Sirisena
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 46.48 0.0 278.00
12 83 Josef ČapekJosef Čapek
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 46.21 0.0 276.00
13 Daniel DanDaniel Dan
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
05 45.02 0.0 266.00
14 David BartošDavid Bartoš
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 44.30 0.0 260.00
15 Matěj HrnčířMatěj Hrnčíř
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
06 44.16 0.0 259.00
16 Filip MachFilip Mach
1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE
06 43.96 0.0 257.00
17 Sebastián ŠtochlSebastián Štochl
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
06 43.77 0.0 255.00
18 Pavel ŠtochlPavel Štochl
ZŠ KomárovZŠ Komárov
06 43.54 0.0 254.00
19 Šimon BrousilŠimon Brousil
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
07 41.69 0.0 238.00
20 Samuel FrühaufSamuel Frühauf
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 41.42 0.0 236.00
21 Ondřej KolomazníkOndřej Kolomazník
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
05 39.81 0.0 223.00
22 Daniel BačaDaniel Bača
ZŠ KomárovZŠ Komárov
05 39.57 0.0 221.00
23 97 Albert TůmaAlbert Tůma
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 39.45 0.0 220.00
24 Dominik ŠtěpkaDominik Štěpka
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 38.83 0.0 215.00
25 Kryštof BernardKryštof Bernard
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
07 38.35 0.0 211.00
26 Daniel MatějkaDaniel Matějka
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
07 37.44 0.0 203.00
27 Ondřej KuníkOndřej Kuník
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
05 37.16 0.0 201.00
28 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
07 37.10 0.0 200.00
29 74 Viktor PetrViktor Petr
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 35.59 0.0 188.00
30 Adam HubičkaAdam Hubička
ZŠ KomárovZŠ Komárov
06 35.53 0.0 188.00
31 Patrik KořínekPatrik Kořínek
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 34.82 0.0 182.00
32 81 Jakub ŽantaJakub Žanta
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
06 33.96 0.0 175.00
33 Vít Břetislav ProkopVít Břetislav Prokop
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
07 32.24 0.0 161.00
34 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
06 31.98 0.0 159.00
35 Kryštof FryšKryštof Fryš
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 31.05 0.0 152.00
36 84 Tadeáš ČervenkaTadeáš Červenka
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
07 30.98 0.0 151.00
37 Tomáš ZoubekTomáš Zoubek
1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE
06 30.19 0.0 145.00
38 Jan ČížekJan Čížek
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 29.92 0.0 143.00
39 Tomáš SekyrkaTomáš Sekyrka
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
06 29.00 0.0 135.00
40 Karel PechKarel Pech
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
07 26.33 0.0 115.00
Celkem 40 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 6.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda WagnerováLinda Wagnerová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 42.92 0.0 391.00
2 40 Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková
ZŠ KomárovZŠ Komárov
06 42.36 0.0 384.00
3 Nicol BarchánkováNicol Barchánková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 40.30 0.0 359.00
4 Tereza JirákováTereza Jiráková
1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE
06 39.06 0.0 344.00
5 Michaela ŠafrováMichaela Šafrová
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 38.95 0.0 343.00
6 Matylda NimrichterMatylda Nimrichter
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 38.38 0.0 336.00
7 Anna KrajnikovskáAnna Krajnikovská
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
06 37.50 0.0 325.00
8 Adéla KoudelováAdéla Koudelová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 36.59 0.0 314.00
9 Stela JoudalováStela Joudalová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
05 36.00 0.0 307.00
10 53 Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 34.87 0.0 293.00
11 36 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
07 34.77 0.0 292.00
12 Kateřina ZimováKateřina Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 34.65 0.0 290.00
13 Aneta VeverkováAneta Veverková
1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE
06 34.11 0.0 284.00
14 31 Michala SoučkováMichala Součková
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
06 34.08 0.0 284.00
15 Michaela GregorováMichaela Gregorová
ZŠ KomárovZŠ Komárov
06 33.09 0.0 272.00
16 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
06 32.84 0.0 269.00
17 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE
06 32.07 0.0 260.00
18 Tereza ŠpiclováTereza Špiclová
ZŠ KomárovZŠ Komárov
05 31.52 0.0 253.00
19 23 Helena KrátkáHelena Krátká
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 30.96 0.0 247.00
20 29 Věra ProkešováVěra Prokešová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
05 30.81 0.0 245.00
21 Kateřina BulskáKateřina Bulská
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
07 30.76 0.0 244.00
22 Barbora KonečnáBarbora Konečná
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
06 30.18 0.0 237.00
23 Veronika LizcováVeronika Lizcová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 28.42 0.0 217.00
24 Aneta GottwaldováAneta Gottwaldová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
06 28.39 0.0 216.00
25 Julie MerhoutováJulie Merhoutová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 28.14 0.0 213.00
26 Eliška JanečkováEliška Janečková
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
07 27.16 0.0 202.00
27 Barbora VágnerováBarbora Vágnerová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
06 26.43 0.0 193.00
28 Anna SrpováAnna Srpová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
06 26.42 0.0 193.00
29 24 Kristýna KrocováKristýna Krocová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
06 25.98 0.0 188.00
30 Aneta MyškováAneta Myšková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 25.48 0.0 183.00
31 Ema ŠtambergováEma Štambergová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
05 25.02 0.0 177.00
32 Adéla ZajícováAdéla Zajícová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
07 24.92 0.0 176.00
33 Diana HavlováDiana Havlová
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
06 24.14 0.0 167.00
34 Nela MátlováNela Mátlová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
06 23.83 0.0 164.00
35 Darja VassilyevaDarja Vassilyeva
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
07 23.77 0.0 163.00
36 Kateřina ProškováKateřina Prošková
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
06 23.66 0.0 162.00
37 Alžběta SchlichterováAlžběta Schlichterová
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 22.62 0.0 150.00
38 Maruška KarpeckáMaruška Karpecká
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
06 19.90 0.0 119.00
39 Kristýna ČervenáKristýna Červená
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
06 17.16 0.0 89.00
40 52 Marie VojtíkováMarie Vojtíková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
06 16.22 0.0 79.00
Celkem 40 závodníků