Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III

Beroun (6. 5. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Huttr, Jordán, Loužecký, Kříž Huttr, Jordán, Loužecký, Kříž Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 32.4 410.00
2 Hrnčíř, Novotný, Bok, Říha Hrnčíř, Novotný, Bok, Říha Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 33.7 331.00
3 Uhřík, Mašek, Korbel, Urban Uhřík, Mašek, Korbel, Urban ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 1 33.8 325.00
4 Čížek, Schlesinger, Tůma, Černík Čížek, Schlesinger, Tůma, Černík 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3 34.8 270.00
5 Šebek, Vaněk, Procházka, Huml Šebek, Vaněk, Procházka, Huml ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 35.0 259.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 33.1 367.00
2 Sirisena, Štěpka, Petr, Zavoral Sirisena, Štěpka, Petr, Zavoral Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 34.2 302.00
3 67 Škroud, Zoubek, Mach, Krajča Škroud, Zoubek, Mach, Krajča 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 5 37.1 160.00
4 56 Babuka, Hončík, Šamko, Yonash Babuka, Hončík, Šamko, Yonash ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 3 39.5 74.00
5 76 Šmíd, Hrách, Hubička, Huml Šmíd, Hrách, Hubička, Huml ZŠ KomárovZŠ Komárov 1 39.6 71.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cipra, Fryš, Kořínek, Veselý Cipra, Fryš, Kořínek, Veselý 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3 32.9 379.00
2 73 Palásek, Malec, Šumera, Landovský Palásek, Malec, Šumera, Landovský 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 4 33.7 331.00
3 Radvák, Tauš, Doležal, Bača Radvák, Tauš, Doležal, Bača ZŠ KomárovZŠ Komárov 2 34.4 291.00
4 Volf, Nosek, Bartoš, Just Volf, Nosek, Bartoš, Just ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 5 35.1 254.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Šimurda, Vinš, Helebrant, Dan Šimurda, Vinš, Helebrant, Dan ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 5 35.1 254.00
2 Hucek, Hajný, Kovalčík, Včelička Hucek, Hajný, Kovalčík, Včelička ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 4 36.3 195.00
3 Horník, Bernard, Čepela, Dýcka Horník, Bernard, Čepela, Dýcka ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 3 37.3 152.00
4 Sekyrka, Prokop, Šefl, Resch Sekyrka, Prokop, Šefl, Resch ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2 40.9 37.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedzicki, Kolomazník, Kuník, Celner Sedzicki, Kolomazník, Kuník, Celner ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 2 34.7 275.00
2 Šťastný, Mastný, Červenka, Polišenský Šťastný, Mastný, Červenka, Polišenský Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 36.7 177.00
3 85 Foltín, Večerník, Žanta, Navrátil Foltín, Večerník, Žanta, Navrátil ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 3 37.3 152.00
4 Mavrudis, Lev, Pech, Rosenbaum Mavrudis, Lev, Pech, Rosenbaum ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4 38.5 106.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Huttr, Jordán, Loužecký, Kříž Huttr, Jordán, Loužecký, Kříž Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 32.4 410.00
2 Cipra, Fryš, Kořínek, Veselý Cipra, Fryš, Kořínek, Veselý 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3 32.9 379.00
3 Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 33.1 367.00
4 Hrnčíř, Novotný, Bok, Říha Hrnčíř, Novotný, Bok, Říha Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 33.7 331.00
4 73 Palásek, Malec, Šumera, Landovský Palásek, Malec, Šumera, Landovský 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 4 33.7 331.00
6 Uhřík, Mašek, Korbel, Urban Uhřík, Mašek, Korbel, Urban ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 1 33.8 325.00
7 Sirisena, Štěpka, Petr, Zavoral Sirisena, Štěpka, Petr, Zavoral Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 34.2 302.00
8 Radvák, Tauš, Doležal, Bača Radvák, Tauš, Doležal, Bača ZŠ KomárovZŠ Komárov 2 34.4 291.00
9 Sedzicki, Kolomazník, Kuník, Celner Sedzicki, Kolomazník, Kuník, Celner ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 2 34.7 275.00
10 Čížek, Schlesinger, Tůma, Černík Čížek, Schlesinger, Tůma, Černík 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3 34.8 270.00
11 Šebek, Vaněk, Procházka, Huml Šebek, Vaněk, Procházka, Huml ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 35.0 259.00
12 Volf, Nosek, Bartoš, Just Volf, Nosek, Bartoš, Just ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 5 35.1 254.00
12 68 Šimurda, Vinš, Helebrant, Dan Šimurda, Vinš, Helebrant, Dan ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 5 35.1 254.00
14 Hucek, Hajný, Kovalčík, Včelička Hucek, Hajný, Kovalčík, Včelička ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 4 36.3 195.00
15 Šťastný, Mastný, Červenka, Polišenský Šťastný, Mastný, Červenka, Polišenský Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 36.7 177.00
16 67 Škroud, Zoubek, Mach, Krajča Škroud, Zoubek, Mach, Krajča 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 5 37.1 160.00
17 Horník, Bernard, Čepela, Dýcka Horník, Bernard, Čepela, Dýcka ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 3 37.3 152.00
17 85 Foltín, Večerník, Žanta, Navrátil Foltín, Večerník, Žanta, Navrátil ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 3 37.3 152.00
19 Mavrudis, Lev, Pech, Rosenbaum Mavrudis, Lev, Pech, Rosenbaum ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4 38.5 106.00
20 56 Babuka, Hončík, Šamko, Yonash Babuka, Hončík, Šamko, Yonash ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 3 39.5 74.00
21 76 Šmíd, Hrách, Hubička, Huml Šmíd, Hrách, Hubička, Huml ZŠ KomárovZŠ Komárov 1 39.6 71.00
22 Sekyrka, Prokop, Šefl, Resch Sekyrka, Prokop, Šefl, Resch ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2 40.9 37.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wagnerová, Nejedlá, Jizbová, Nová Wagnerová, Nejedlá, Jizbová, Nová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 36.3 438.00
2 Bosáková, Krajnikovská, Jedličková, Jarošová Bosáková, Krajnikovská, Jedličková, Jarošová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 36.9 404.00
3 40 Havlíčková, Hnízdilová, Paleta, Špiclová Havlíčková, Hnízdilová, Paleta, Špiclová ZŠ KomárovZŠ Komárov 4 38.5 319.00
4 Ryvti, Červenková, Novotná, Prokešová Ryvti, Červenková, Novotná, Prokešová ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 2 39.2 285.00
46 Paschalisová, Mejsnarová, Foltýnová, Štambergová Paschalisová, Mejsnarová, Foltýnová, Štambergová ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bramborová, Jarošová, Vágnerová, Benešová Bramborová, Jarošová, Vágnerová, Benešová ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 3 35.5 486.00
2 32 Šamanová, Žáčková, Valachová, Kopková Šamanová, Žáčková, Valachová, Kopková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 35.8 468.00
3 Janečková, Šilhánková, Červená, Anýžová Janečková, Šilhánková, Červená, Anýžová ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 4 39.2 285.00
4 Zemanová, Chramosilová, Špottová, Bui Thu Zemanová, Chramosilová, Špottová, Bui Thu ZŠ KomárovZŠ Komárov 1 40.8 213.00
5 Koutová, Lidmilová, Pavlisová, Caithamlová Koutová, Lidmilová, Pavlisová, Caithamlová 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 2 43.5 113.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veverková, Buriánková, Nedvědová, Šedivá Veverková, Buriánková, Nedvědová, Šedivá ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 35.0 516.00
2 Knaizlová, Veverková, Jiráková, Schönová Knaizlová, Veverková, Jiráková, Schönová 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 3 36.0 456.00
3 Zajícová, Prepslová, Natanailidu, Paloušová Zajícová, Prepslová, Natanailidu, Paloušová 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5 36.7 415.00
4 33 Šapovalivová, Lednická, Konečná, Vassilyeva Šapovalivová, Lednická, Konečná, Vassilyeva ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 4 37.1 393.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Palková, Krtilová, Svatá, Joudalová Palková, Krtilová, Svatá, Joudalová Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 36.4
1 36 Bělíčková, Merhautová, Součková, Fialová Bělíčková, Merhautová, Součková, Fialová ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 34.9 523.00
2 Babická, Bezděková, Soukupová, Havlíčková Babická, Bezděková, Soukupová, Havlíčková 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 3 37.7 360.00
3 43 Kinclová, Čidlíková, Gottwaldová, Křížová Kinclová, Čidlíková, Gottwaldová, Křížová ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2 41.3 192.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
52 Vojtíková, Myšková, Červenková, Rosolová Vojtíková, Myšková, Červenková, Rosolová ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5 39.2
1 44 Míková, Krátká, Svobodová, Šafrová Míková, Krátká, Svobodová, Šafrová ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 36.2 444.00
2 50 Ungrová, Pichlíková, Merhoutová, Hatinová Ungrová, Pichlíková, Merhoutová, Hatinová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 37.1 393.00
3 Srpová, Hrdinová, Fišerová, Šebková Srpová, Hrdinová, Fišerová, Šebková ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 37.6 366.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Bělíčková, Merhautová, Součková, Fialová Bělíčková, Merhautová, Součková, Fialová ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 34.9 523.00
2 Veverková, Buriánková, Nedvědová, Šedivá Veverková, Buriánková, Nedvědová, Šedivá ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 35.0 516.00
3 Bramborová, Jarošová, Vágnerová, Benešová Bramborová, Jarošová, Vágnerová, Benešová ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 3 35.5 486.00
4 32 Šamanová, Žáčková, Valachová, Kopková Šamanová, Žáčková, Valachová, Kopková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 35.8 468.00
5 Knaizlová, Veverková, Jiráková, Schönová Knaizlová, Veverková, Jiráková, Schönová 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 3 36.0 456.00
6 44 Míková, Krátká, Svobodová, Šafrová Míková, Krátká, Svobodová, Šafrová ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 36.2 444.00
7 Wagnerová, Nejedlá, Jizbová, Nová Wagnerová, Nejedlá, Jizbová, Nová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 36.3 438.00
8 Palková, Krtilová, Svatá, Joudalová Palková, Krtilová, Svatá, Joudalová Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 36.4
9 Zajícová, Prepslová, Natanailidu, Paloušová Zajícová, Prepslová, Natanailidu, Paloušová 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5 36.7 415.00
10 Bosáková, Krajnikovská, Jedličková, Jarošová Bosáková, Krajnikovská, Jedličková, Jarošová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 36.9 404.00
11 33 Šapovalivová, Lednická, Konečná, Vassilyeva Šapovalivová, Lednická, Konečná, Vassilyeva ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 4 37.1 393.00
11 50 Ungrová, Pichlíková, Merhoutová, Hatinová Ungrová, Pichlíková, Merhoutová, Hatinová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 37.1 393.00
13 Srpová, Hrdinová, Fišerová, Šebková Srpová, Hrdinová, Fišerová, Šebková ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 37.6 366.00
14 Babická, Bezděková, Soukupová, Havlíčková Babická, Bezděková, Soukupová, Havlíčková 1.ZŠ HOŘOVICE1.ZŠ HOŘOVICE 3 37.7 360.00
15 40 Havlíčková, Hnízdilová, Paleta, Špiclová Havlíčková, Hnízdilová, Paleta, Špiclová ZŠ KomárovZŠ Komárov 4 38.5 319.00
16 Ryvti, Červenková, Novotná, Prokešová Ryvti, Červenková, Novotná, Prokešová ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 2 39.2 285.00
16 Janečková, Šilhánková, Červená, Anýžová Janečková, Šilhánková, Červená, Anýžová ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 4 39.2 285.00
16 52 Vojtíková, Myšková, Červenková, Rosolová Vojtíková, Myšková, Červenková, Rosolová ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5 39.2
19 Zemanová, Chramosilová, Špottová, Bui Thu Zemanová, Chramosilová, Špottová, Bui Thu ZŠ KomárovZŠ Komárov 1 40.8 213.00
20 43 Kinclová, Čidlíková, Gottwaldová, Křížová Kinclová, Čidlíková, Gottwaldová, Křížová ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2 41.3 192.00
21 Koutová, Lidmilová, Pavlisová, Caithamlová Koutová, Lidmilová, Pavlisová, Caithamlová 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 2 43.5 113.00
46 Paschalisová, Mejsnarová, Foltýnová, Štambergová Paschalisová, Mejsnarová, Foltýnová, Štambergová ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 5 DNF