výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie IV

Beroun (7. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 60 Samir TrlifajSamir Trlifaj 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 2 07.6 607.00
1= Michal KlimešMichal Klimeš 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 4 07.6 607.00
3 93 Daniel ČámskýDaniel Čámský 03 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 5 07.9 520.00
4 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv 04 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 3 08.4 388.00
5 Dominik NáhlíkDominik Náhlík 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 6 10.8 14.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 5 07.4 668.00
2 Daniel JungmannDaniel Jungmann 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 6 08.0 492.00
3 Patrik FišerPatrik Fišer 03 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 4 08.1 465.00
4 Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 2 08.4 388.00
5 Martin KůtaMartin Kůta 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 3 09.4 178.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 6 07.6 607.00
2 65 Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5 08.1 465.00
3= Karel MüllerKarel Müller 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 08.2 439.00
3= Filip SrpFilip Srp 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3 08.2 439.00
5 Vlastimil ToušVlastimil Touš 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.3 413.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VelechovskýŠimon Velechovský 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2 07.7 577.00
2 Pavel JíchaPavel Jícha 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 4 08.0 492.00
3 Jakub NěmčíkJakub Němčík 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 6 08.2 439.00
4 Jan DušekJan Dušek 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5 08.3 413.00
5 Vojtěch PytelVojtěch Pytel 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 3 08.5 364.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 07.1 765.00
2 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 07.6 607.00
3= Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 07.7 577.00
3= Adam KočíAdam Kočí 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 2 07.7 577.00
5 80 Jakub KahánekJakub Kahánek 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 08.1 465.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RešlJan Rešl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 4 07.4 668.00
2 96 Nikolas WackerNikolas Wacker 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 07.8 548.00
3 58 Marek SoučekMarek Souček 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 6 08.1 465.00
4 Jakub ŠvecJakub Švec 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 3 08.3 413.00
5 Milan BurešMilan Bureš 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 08.7 318.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DobrýAdam Dobrý 05 ZŠ KomárovZŠ Komárov 3 08.1 465.00
2 Marek ZemanMarek Zeman 03 ZŠ KomárovZŠ Komárov 4 08.3 413.00
3 Václav MotlVáclav Motl 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 2 08.7 318.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GrünerováTereza Grünerová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 4 08.5 635.00
2 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 5 09.2 458.00
3 Lucie ŠteinerováLucie Šteinerová 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3 09.4 413.00
4 18 Nicol VrbskáNicol Vrbská 04 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 2 09.7 348.00
5 36 Veronika KunzfeldováVeronika Kunzfeldová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 6 10.1 270.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokáčováTereza Vokáčová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.7 582.00
2= Nela AnýžováNela Anýžová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5 08.8 556.00
2= Nikola HendrychováNikola Hendrychová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 6 08.8 556.00
4 Andrea ČernáAndrea Černá 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4 09.6 369.00
5 Karolína KohoutováKarolína Kohoutová 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 3 10.1 270.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 2 08.0 776.00
2 Kristýna HomolkováKristýna Homolková 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 4 08.6 608.00
3 Kateřina VondalováKateřina Vondalová 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 3 08.7 582.00
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 08.8 556.00
5 15 Mária KřemenováMária Křemenová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 6 09.3 435.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 08.5 635.00
2 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 08.6 608.00
3 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 08.8 556.00
4 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 08.9 531.00
5 Nela HamerníkováNela Hamerníková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 09.6 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára BartůňkováBára Bartůňková 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 4 08.6 608.00
2 17 Andrea VydrováAndrea Vydrová 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 08.7 582.00
3 Nikol ŠtuksováNikol Štuksová 03 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 6 08.9 531.00
4 Agáta ŠvecováAgáta Švecová 05 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 3 09.1 482.00
5 Marie AnýžováMarie Anýžová 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 5 10.3 235.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 08.6 608.00
2 Vendula ČernáVendula Černá 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 4 08.7 582.00
3 Dita HolovskáDita Holovská 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 09.3 435.00
4 Markéta AbrahámováMarkéta Abrahámová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 09.6 369.00
5 Iva JínováIva Jínová 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 3 09.7 348.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 08.4 662.00
2 Eliška LoubrováEliška Loubrová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 08.8 556.00
3 Aneta VajnerováAneta Vajnerová 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 4 09.7 348.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 2:38.2 594.00
2 31 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 7 2:44.3 525.00
3 37 Anežka AbrhámováAnežka Abrhámová 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 1 2:48.6 478.00
4 25 Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 13 2:49.2 472.00
5 35 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 9 2:49.6 468.00
6 48 Anna JavůrkováAnna Javůrková 05 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 2:56.8 395.00
7 36 Veronika KunzfeldováVeronika Kunzfeldová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 8 3:00.5 361.00
8 17 Andrea VydrováAndrea Vydrová 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 16 3:10.7 272.00
9 41 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 6 3:12.0 262.00
10 28 Adéla VolkováAdéla Volková 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 14 3:12.7 256.00
11 23 Julie SkálováJulie Skálová 03 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 12 3:17.3 221.00
12 49 Jitka PichlíkováJitka Pichlíková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 10 3:20.4 199.00
13 19 Lucie ProcházkováLucie Procházková 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 11 3:21.5 191.00
14 Jessica ParkosováJessica Parkosová 03 ZŠ KomárovZŠ Komárov 3:22.2 187.00
15 18 Nicol VrbskáNicol Vrbská 04 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 15 3:28.6 145.00
16 53 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 03 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 2 3:47.4 53.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 1 2:34.5 638.00
2 22 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 2:48.1 484.00
3 46 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 12 2:53.8 425.00
4 78 Ellen Maria ZábojováEllen Maria Zábojová 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 15 3:03.1 337.00
5 40 Zuzana KrtilováZuzana Krtilová 05 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 3:08.6 289.00
6 27 Kristýna PaschalisováKristýna Paschalisová 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 11 3:14.4 243.00
7 34 Kateřina HradilováKateřina Hradilová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3 3:15.6 234.00
8 14 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 3:16.1 230.00
9 15 Mária KřemenováMária Křemenová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 3:23.5 178.00
10 26 Klára ŠnajdováKlára Šnajdová 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 13 3:24.4 172.00
11 43 Justina KyliánováJustina Kyliánová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 9 3:26.8 157.00
12 47 Lucie LisnerováLucie Lisnerová 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 10 3:32.2 124.00
13 33 Karolína KvasilováKarolína Kvasilová 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 8 3:53.2 33.00
14 20 Eliška KejzlarováEliška Kejzlarová 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 4 3:55.6 26.00
15 44 Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 14 4:02.3 11.00
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 8 4:46.0 643.00
2 54 Martin RabochMartin Raboch 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 10 4:46.2 642.00
3 77 David MolnárDavid Molnár 03 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 7 5:25.3 423.00
4 96 Nikolas WackerNikolas Wacker 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 14 5:26.3 418.00
5 80 Jakub KahánekJakub Kahánek 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 4 5:27.8 410.00
6 58 Marek SoučekMarek Souček 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 11 5:29.1 404.00
7 32 Lukáš PosLukáš Pos 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 9 5:29.8 400.00
8 66 Jan BlažejJan Blažej 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1 5:30.2 398.00
9 89 Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 15 5:31.9 390.00
10 60 Samir TrlifajSamir Trlifaj 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 12 5:42.2 341.00
11 72 Filip KinclFilip Kincl 05 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 5 5:45.1 328.00
12 65 Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3 5:56.7 278.00
13 73 Petr HomolkaPetr Homolka 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 6:08.0 232.00
14 57 Adam VácaAdam Váca 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 13 6:13.7 211.00
15 56 Matouš MikušíkMatouš Mikušík 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 6 6:16.4 201.00
Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply NM
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 79 Jakub ProšekJakub Prošek 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 10 4:49.9 619.00
2 93 Daniel ČámskýDaniel Čámský 03 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 1 4:59.5 563.00
3 97 Kryštof KomendaKryštof Komenda 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 7 5:01.0 554.00
4 82 Matěj LandaMatěj Landa 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 8 5:01.4 552.00
5 64 Martin JordánMartin Jordán 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 5:01.9 549.00
6 92 Daniel SunDaniel Sun 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 14 5:02.7 544.00
7 21 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 6 5:03.2 541.00
8 71 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 13 5:03.8 538.00
9 63 Daniel FloriánDaniel Florián 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 3 5:08.6 511.00
10 42 Simon HejdaSimon Hejda 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 4 5:13.7 483.00
11 95 Jan LizecJan Lizec 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 9 5:18.0 461.00
12 Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 5:22.5 437.00
13 68 Ondřej ReschOndřej Resch 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 11 5:36.0 370.00
14 88 František FloriánFrantišek Florián 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 2 6:02.4 254.00
86 David RůžičkaDavid Růžička 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 12 DNF
98 Adam VolrábAdam Volráb 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 15 DNF
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušek, Gregovský, Růžička, Velechovský Dušek, Gregovský, Růžička, Velechovský ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4 30.1 569.00
2 Müller, Celner, Sklenář, Fiala Müller, Celner, Sklenář, Fiala ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 5 30.3 555.00
3 92 Sun, Pos, Kubačák, Zeman Sun, Pos, Kubačák, Zeman ZŠ KomárovZŠ Komárov 1 31.4 477.00
4 Kočí, Souček, Švec, Hejda Kočí, Souček, Švec, Hejda ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 2 31.9 443.00
5 Bureš, Homolka, Wacker, Rešl Bureš, Homolka, Wacker, Rešl ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3 32.2 423.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dočkal, Joska, Sáss, Hylas Dočkal, Joska, Sáss, Hylas Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 29.4 622.00
2 Fišer, Kincl, Čámský, Šapovaliv Fišer, Kincl, Čámský, Šapovaliv ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 4 32.1 430.00
3 Hladký, Němčík, Kahánek, Dejdar Hladký, Němčík, Kahánek, Dejdar ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 33.1 367.00
4 77 Molnár, Flasch, Prát, Prokeš Molnár, Flasch, Prát, Prokeš ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 5 33.7 331.00
5 Pytel, Resch, Raboch, Nový Pytel, Resch, Raboch, Nový ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1 33.9 319.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Srp, Jaňour, Touš, Blažej Srp, Jaňour, Touš, Blažej 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 31.8 450.00
2 51 Palata, Jordán, Hrudka, Mareček Palata, Jordán, Hrudka, Mareček Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 32.0 436.00
3 60 Trlifaj, Klimeš, Holeček, Kindl Trlifaj, Klimeš, Holeček, Kindl 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 5 33.6 337.00
4 56 Mikušík, Hošek, Fuňa, Laštovička Mikušík, Hošek, Fuňa, Laštovička ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 3 33.9 319.00
98 Volráb, Šebesta, Zavázal, Kotvald Volráb, Šebesta, Zavázal, Kotvald ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klimeš, Jícha, Sýkora, Landa Klimeš, Jícha, Sýkora, Landa ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 31.3 483.00
2 Nový, Dobrý, Florián, Motl Nový, Dobrý, Florián, Motl ZŠ KomárovZŠ Komárov 4 33.0 373.00
3 Řejha, Jakub, Cihelka, Komenda Řejha, Jakub, Cihelka, Komenda ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 2 33.4 348.00
4 57 Váca, Tymr, Kůta, Jungmann Váca, Tymr, Kůta, Jungmann ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 5 34.2 302.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukešová, Krubová, Kyliánová, Holečková Lukešová, Krubová, Kyliánová, Holečková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 33.2 634.00
2 Štuksová, Bartůňková, Švecová, Kantorová Štuksová, Bartůňková, Švecová, Kantorová ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 5 34.6 542.00
3 Homolková, Pavlová, Vydrová, Zabadanovová Homolková, Pavlová, Vydrová, Zabadanovová ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 4 35.1 510.00
4 Březovská, Černá, Parkosová, Vajnerová Březovská, Černá, Parkosová, Vajnerová ZŠ KomárovZŠ Komárov 3 36.1 450.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grünerová, Kunzfeldová, Hradilová, Šteinerová Grünerová, Kunzfeldová, Hradilová, Šteinerová 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3 35.2 504.00
2 Voráčková, Vondalová, Kuncová, Holakovská Voráčková, Vondalová, Kuncová, Holakovská Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 5 35.6 480.00
3 Stöchlová, Anýžová, Kejzlarová, Kouglová Stöchlová, Anýžová, Kejzlarová, Kouglová ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 2 37.9 350.00
4 47 Lisnerová, Mikovcová, Jínová, Kohoutová Lisnerová, Mikovcová, Jínová, Kohoutová ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 4 40.2 239.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartošová, Bartošová, Dvořáková, Dvořáková Bartošová, Bartošová, Dvořáková, Dvořáková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 34.8 529.00
2 39 Červenková, Červenková, Dohnalová, Švecová Červenková, Červenková, Dohnalová, Švecová ZŠ KomárovZŠ Komárov 2 36.8 410.00
3 Abrahámová, Holovská, Merhoutová, Kynclová Abrahámová, Holovská, Merhoutová, Kynclová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3 36.9 404.00
4 Mácová, Skálová, Paschalisová, Hnátková Mácová, Skálová, Paschalisová, Hnátková ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 5 37.6 366.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrnčířová, Součková, Smetanová, Pacltová Hrnčířová, Součková, Smetanová, Pacltová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 33.4 620.00
2 31 Křečková, Anýžová, Vokáčová, Mlejnková Křečková, Anýžová, Vokáčová, Mlejnková 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5 35.4 492.00
3= Hendrychová, Křemenová, Kliková, Černá Hendrychová, Křemenová, Kliková, Černá ZŠ ZdiceZŠ Zdice 3 36.9 404.00
3= Kršková, Konůpková, Bobková, Volková Kršková, Konůpková, Bobková, Volková ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 36.9 404.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.5.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.78 Body
1 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 18 1.74 -----ooooooxo 577.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 5 1.62 ----oooxoxoxxx 480.00
3 92 Daniel SunDaniel Sun
ZŠ KomárovZŠ Komárov
04 19 1.58 oooooxoxooxxx 449.00
4= Jakub KubačákJakub Kubačák
ZŠ KomárovZŠ Komárov
03 12 1.54 oooooooxxx 419.00
4= Zdeněk ProkešZdeněk Prokeš
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
03 16 1.54 oooooooxxx 419.00
6 Jan CelnerJan Celner
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 1.54 ooooooxoxxx 419.00
7 Karel MüllerKarel Müller
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
03 14 1.54 oooooxxoxxoxxx 419.00
8 Tomáš HolečekTomáš Holeček
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 7 1.50 oooooxoxxx 389.00
9 Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
04 20 1.50 xoooxxooxoxxx 389.00
10 Matěj DejdarMatěj Dejdar
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
03 2 1.50 ooxxoxoxxoxoxxx 389.00
11 Jan ČervenkaJan Červenka
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 1 1.46 oooooxxx 360.00
12 Jan MarečekJan Mareček
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 13 1.46 oooxxoxxoxxx 360.00
13 Michal FialaMichal Fiala
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 3 1.42 oooxxoxxx 331.00
14= Šimon VelechovskýŠimon Velechovský
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 21 1.38 oooxxx 303.00
14= Valentýn PylypetsValentýn Pylypets
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 17 1.38 oooxxx 303.00
16 Adam KočíAdam Kočí
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 11 1.38 ooxoxxx 303.00
17 David HladkýDavid Hladký
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
03 6 1.38 oxoxoxxx 303.00
18 Ondra JakubOndra Jakub
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 10 1.38 xxooxoxxx 303.00
19 Patrik FišerPatrik Fišer
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
03 4 1.38 xoxoxxoxxx 303.00
20 Tomáš ZavázalTomáš Zavázal
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 22 1.34 ooxxx 276.00
21= Michal PrátMichal Prát
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
03 15 0.00 xxx 0.00
21= 73 Petr HomolkaPetr Homolka
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 8 0.00 xxx 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.5.2019 - 09:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.71 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 17 1.55 oooooooo-ooxxx 678.00
2 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 3 1.39 --oooxxoxoxx 502.00
3 Jana BřezovskáJana Březovská
ZŠ KomárovZŠ Komárov
04 2 1.35 ooooooxxx 460.00
4= 31 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 9 1.35 --ooxoxoxxx 460.00
4= Petra KlikováPetra Kliková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 8 1.35 oooxooxoxxx 460.00
6 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 6 1.35 oxooooxxoxxx 460.00
7= 43 Justina KyliánováJustina Kyliánová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 10 1.31 --oxooxxx 419.00
7= 20 Eliška KejzlarováEliška Kejzlarová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
05 7 1.31 oooxooxxx 419.00
9 Bára BartůňkováBára Bartůňková
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 1 1.31 xoooxooxxx 419.00
10 Jana PekárkováJana Pekárková
ZŠ KomárovZŠ Komárov
03 18 1.31 oooxxoxoxxx 419.00
11 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
04 21 1.31 oooxoxxoxxx 419.00
12 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 15 1.27 ooooxxx 379.00
13 Tereza GrünerováTereza Grünerová
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 5 1.27 ooxooxxx 379.00
14 53 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
03 1.23 oxxooxxx 340.00
15 Laura MaierováLaura Maierová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
04 12 1.23 xxoxooxxx 340.00
16 Nella SlánskáNella Slánská
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 20 1.23 oxoxoxxx 340.00
17 23 Julie SkálováJulie Skálová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
03 19 1.19 xooxxx 302.00
18 Adéla MišalkováAdéla Mišalková
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 14 1.19 xxooxxx 302.00
19= Eliška NovotnáEliška Novotná
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
04 16 1.15 oxxx 266.00
19= Ludmila KynclováLudmila Kynclová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 11 1.15 oxxx 266.00
21 Bianka ZabadanovováBianka Zabadanovová
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 23 1.15 xoxxx 266.00
22= Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
05 4 0.00 xxx 0.00
22= 26 Klára ŠnajdováKlára Šnajdová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 22 0.00 xxx 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.5.2019 - 09:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 25 5.52 4.645.175.525.52-0.00.0 485.00
2 Jan CelnerJan Celner
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 5.28 5.155.285.265.28-0.00.0 437.00
3 72 Filip KinclFilip Kincl
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
05 13 5.07 4.764.705.075.07-0.00.0 396.00
4 Jiří JoskaJiří Joska
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 11 4.88 4.754.834.884.88-0.00.0 360.00
5 Jakub ŠvecJakub Švec
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 29 4.85 4.854.564.384.85-0.00.0 354.00
6 98 Adam VolrábAdam Volráb
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 30 4.82 4.404.82x4.82-0.00.0 348.00
7 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 27 4.80 x4.804.654.80-0.00.0 345.00
8 86 David RůžičkaDavid Růžička
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 23 4.78 4.654.534.784.78-0.00.0 341.00
9 David ŘejhaDavid Řejha
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 24 4.74 x3.134.744.74-0.00.0 333.00
10 David HladkýDavid Hladký
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
03 7 4.72 4.594.724.584.72-0.00.0 330.00
11 Jakub DočkalJakub Dočkal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 3 4.70 4.704.704.414.70-0.00.0 326.00
12 Michal CihelkaMichal Cihelka
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 2 4.69 x4.694.504.69-0.00.0 324.00
13 Pavel JíchaPavel Jícha
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 10 4.67 4.674.524.644.67-0.00.0 321.00
14 32 Lukáš PosLukáš Pos
ZŠ KomárovZŠ Komárov
04 20 4.64 4.204.644.644.64-0.00.0 315.00
15 Jan RešlJan Rešl
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 22 4.61 4.61--4.61-0.00.0 310.00
16 Jakub GregovskýJakub Gregovský
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 6 4.57 3.994.574.374.57-0.00.0 303.00
17 Tomáš HolečekTomáš Holeček
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 9 4.56 4.564.104.454.56-0.00.0 301.00
18 Filip SrpFilip Srp
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 26 4.46 4.294.274.464.46-0.00.0 283.00
19 56 Matouš MikušíkMatouš Mikušík
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 15 4.45 4.394.184.454.45-0.00.0 281.00
20 21 Marek KindlMarek Kindl
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 4.40 3.894.404.234.40-0.00.0 273.00
21 Petr NovýPetr Nový
ZŠ KomárovZŠ Komárov
05 19 4.39 4.394.114.264.39-0.00.0 271.00
22 66 Jan BlažejJan Blažej
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 1 4.37 4.024.034.374.37-0.00.0 267.00
23 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
04 28 4.28 3.854.283.694.28-0.00.0 252.00
24 Josef HlávkaJosef Hlávka
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
05 8 4.27 4.024.273.544.27-0.00.0 250.00
25 77 David MolnárDavid Molnár
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
03 16 4.25 4.254.25x4.25-0.00.0 247.00
26 63 Daniel FloriánDaniel Florián
ZŠ KomárovZŠ Komárov
04 5 4.20 4.203.28x4.203.940.00.0 239.00
27 Michal PrátMichal Prát
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
03 21 4.20 4.20x3.724.20-0.00.0 239.00
28 Ondřej FlaschOndřej Flasch
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
04 4 4.09 x4.094.024.09-0.00.0 220.00
29 Pavel LaštovičkaPavel Laštovička
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 14 4.03 4.033.393.564.03-0.00.0 211.00
30 Mikoláš NovýMikoláš Nový
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 18 3.85 x3.85x3.85-0.00.0 182.00
31 Erik KenderaErik Kendera
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 12 3.64 x3.64x3.64-0.00.0 150.00
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.5.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 19 4.65 4.234.344.654.65-0.00.0 466.00
2 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 21 4.39 4.393.424.184.39-0.00.0 401.00
3 Tereza VokáčováTereza Vokáčová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 29 4.28 4.28xx4.28-0.00.0 374.00
4 Šárka TrnováŠárka Trnová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 26 4.15 4.153.994.154.15-0.00.0 343.00
5 Sabina LukešováSabina Lukešová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 14 4.12 x4.004.124.12-0.00.0 336.00
6 Petra KlikováPetra Kliková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 12 4.08 3.794.083.854.08-0.00.0 326.00
7 Vendula ČernáVendula Černá
ZŠ KomárovZŠ Komárov
04 6 4.04 x4.043.444.04-0.00.0 317.00
8 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 18 3.99 3.443.863.993.99-0.00.0 306.00
9 Nikola HendrychováNikola Hendrychová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 8 3.98 x3.843.983.98-0.00.0 303.00
10 Julie VoráčkováJulie Voráčková
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
04 31 3.96 3.893.963.693.96-0.00.0 299.00
11 Nikol ŠtuksováNikol Štuksová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
03 24 3.90 x3.90x3.90-0.00.0 285.00
12 Silvie BartošováSilvie Bartošová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4 3.80 3.803.773.743.80-0.00.0 263.00
13 Anna StöchlováAnna Stöchlová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
04 22 3.76 3.763.203.703.76-0.00.0 254.00
14 34 Kateřina HradilováKateřina Hradilová
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 9 3.72 3.723.323.493.72-0.00.0 246.00
15 Nikol KonůpkováNikol Konůpková
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 13 3.71 3.713.413.653.71-0.00.0 244.00
16 Sabina BartošováSabina Bartošová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 3 3.71 3.553.233.713.71-0.00.0 244.00
17 Kateřina VondalováKateřina Vondalová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
04 30 3.66 x3.593.663.66-0.00.0 233.00
18 Karolína MikovcováKarolína Mikovcová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
03 17 3.61 3.613.363.583.61-0.00.0 223.00
19 41 Adéla KantorováAdéla Kantorová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 10 3.60 3.602.993.563.60-0.00.0 220.00
20 Markéta AbrahámováMarkéta Abrahámová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 1 3.59 xxx0.03.590.00.0 218.00
21 Jessica ParkosováJessica Parkosová
ZŠ KomárovZŠ Komárov
03 20 3.53 3.533.263.473.53-0.00.0 206.00
22 Agáta ŠvecováAgáta Švecová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
05 25 3.50 3.243.443.503.50-0.00.0 200.00
23 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
ZŠ KomárovZŠ Komárov
04 7 3.49 x3.49x3.49-0.00.0 198.00
24 Andrea ČernáAndrea Černá
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 5 3.44 x3.413.443.44-0.00.0 188.00
25 25 Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 23 3.32 3.322.312.773.32-0.00.0 165.00
26 Karolína MaláKarolína Malá
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 15 3.31 x3.093.313.31-0.00.0 163.00
27 Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 16 3.24 xx3.243.24-0.00.0 150.00
28 44 Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 28 3.22 3.223.17x3.22-0.00.0 146.00
29 Marie AnýžováMarie Anýžová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
04 2 3.14 xxx0.03.140.00.0 131.00
30 Bianka ZabadanovováBianka Zabadanovová
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 32 3.10 x3.103.103.10-0.00.0 124.00
31 Klára TrojákováKlára Trojáková
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
04 27 3.08 3.053.083.083.08-0.00.0 121.00
32 Agáta KaráskováAgáta Karásková
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
04 11 0.00 xx-0.0-0.00.0 0.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.5.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
05 10 10.52 0.0 564.00
2 Klára KuncováKlára Kuncová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
04 17 10.21 0.0 543.00
3 22 Natálie KrubováNatálie Krubová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 16 09.62 0.0 505.00
4 Lada BaštováLada Baštová
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 3 09.21 0.0 478.00
5 49 Jitka PichlíkováJitka Pichlíková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 24 09.12 0.0 472.00
6 Adéla MišalkováAdéla Mišalková
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 22 08.16 0.0 410.00
7 Nela AnýžováNela Anýžová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 1 07.88 0.0 392.00
8 Tereza KrausováTereza Krausová
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 13 07.70 0.0 380.00
9= Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 25 07.69 0.0 379.00
9= 35 Zuzana MatějkováZuzana Matějková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 21 07.69 0.0 379.00
11 46 Aneta SmetanováAneta Smetanová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 26 07.68 0.0 379.00
12= Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 6 07.67 0.0 378.00
12= Jana PekárkováJana Pekárková
ZŠ KomárovZŠ Komárov
03 23 07.67 0.0 378.00
14 Barbora MácováBarbora Mácová
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
03 20 07.30 0.0 354.00
15 Ludmila KynclováLudmila Kynclová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 18 07.15 0.0 345.00
16 Aneta VajnerováAneta Vajnerová
ZŠ KomárovZŠ Komárov
04 30 07.06 0.0 339.00
17 Klára TrojákováKlára Trojáková
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
04 29 06.87 0.0 327.00
18 Anastázie KozováAnastázie Kozová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 12 06.85 0.0 325.00
19 Natálie VargováNatálie Vargová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 31 06.83 0.0 324.00
20 Denisa KrškováDenisa Kršková
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
03 15 06.82 0.0 324.00
21 Amálie BeckováAmálie Becková
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
03 4 06.74 0.0 318.00
22 Hana SoučkováHana Součková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 28 06.70 0.0 316.00
23 Barbora SmrčinováBarbora Smrčinová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 27 06.61 0.0 310.00
24 Adéla CísařováAdéla Císařová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
05 5 06.48 0.0 302.00
25 Karolína MikovcováKarolína Mikovcová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
03 06.31 0.0 291.00
26 Adéla HnátkováAdéla Hnátková
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 8 06.27 0.0 288.00
27 Anna KašparováAnna Kašparová
Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice
05 11 06.20 0.0 284.00
28 Iva JínováIva Jínová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
05 9 06.04 0.0 274.00
29 14 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
04 7 05.83 0.0 261.00
30 Eliška ŠvecováEliška Švecová
ZŠ KomárovZŠ Komárov
05 05.65 0.0 249.00
31 47 Lucie LisnerováLucie Lisnerová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
04 19 05.55 0.0 243.00
Nikola KrejčováNikola Krejčová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 14 DNS 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.5.2019 - 09:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
04 17 11.66 0.00.00.00.00.00.00.0 586.00
2 Matyáš DzurkoMatyáš Dzurko
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 8 10.06 0.00.00.00.00.00.00.0 489.00
3 Erik HylasErik Hylas
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 13 09.78 0.00.00.00.00.00.00.0 472.00
4 Jakub KubačákJakub Kubačák
ZŠ KomárovZŠ Komárov
03 18 09.74 0.00.00.00.00.00.00.0 470.00
5 Petr NovýPetr Nový
ZŠ KomárovZŠ Komárov
05 21 09.71 0.00.00.00.00.00.00.0 468.00
6 Ondřej FialaOndřej Fiala
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 9 09.62 0.00.00.00.00.00.00.0 463.00
7 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 25 09.56 0.00.00.00.00.00.00.0 459.00
8 Michal KlimešMichal Klimeš
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 16 09.49 0.00.00.00.00.00.00.0 455.00
9 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 2 09.41 0.00.00.00.00.00.00.0 450.00
10 Michal CihelkaMichal Cihelka
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 6 09.37 0.00.00.00.00.00.00.0 448.00
11 David ŘejhaDavid Řejha
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 09.36 0.00.00.00.00.00.00.0 447.00
12 Matyáš NovákMatyáš Novák
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
03 20 09.30 0.00.00.00.00.00.00.0 444.00
13 64 Martin JordánMartin Jordán
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 14 09.29 0.00.00.00.00.00.00.0 443.00
14 Jan DušekJan Dušek
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 7 09.11 0.00.00.00.00.00.00.0 432.00
15= Ondřej ŠebestaOndřej Šebesta
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 26 08.92 0.00.00.00.00.00.00.0 421.00
15= Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
04 27 08.92 0.00.00.00.00.00.00.0 421.00
17 Daniel FuňaDaniel Fuňa
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 11 08.87 0.00.00.00.00.00.00.0 418.00
18 Erik KenderaErik Kendera
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 15 08.65 0.00.00.00.00.00.00.0 405.00
19 Josef HlávkaJosef Hlávka
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
05 12 08.50 0.00.00.00.00.00.00.0 396.00
20 Marek ZemanMarek Zeman
ZŠ KomárovZŠ Komárov
03 30 08.43 0.00.00.00.00.00.00.0 392.00
21= Michal SvobodaMichal Svoboda
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 24 08.33 0.00.00.00.00.00.00.0 386.00
21= Václav ProcházkaVáclav Procházka
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 22 08.33 0.00.00.00.00.00.00.0 386.00
23 Tomáš BacíkTomáš Bacík
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 1 08.08 0.00.00.00.00.00.00.0 371.00
24 Valentýn PylypetsValentýn Pylypets
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 23 07.97 0.00.00.00.00.00.00.0 365.00
25 Filip HošekFilip Hošek
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 07.96 0.00.00.00.00.00.00.0 364.00
MS Matěj ZavadilMatěj Zavadil
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
04 29 07.74 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Martin FrolíkMartin Frolík
ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí
05 10 07.73 0.00.00.00.00.00.00.0 350.00
28 Milan BurešMilan Bureš
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 4 07.47 0.00.00.00.00.00.00.0 335.00
29 Martin KůtaMartin Kůta
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
04 19 07.02 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
30 Vladimír BlahoutVladimír Blahout
ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr
04 3 06.92 0.00.00.00.00.00.00.0 303.00
31 57 Adam VácaAdam Váca
ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply
05 28 06.91 0.00.00.00.00.00.00.0 302.00
Celkem 31 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel SunDaniel Sun 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 1470
2 Jan DušekJan Dušek 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1414
3 Adam KočíAdam Kočí 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 1323
4 Samir TrlifajSamir Trlifaj 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 1285
5 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1237
6 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1229
7 Patrik FišerPatrik Fišer 03 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 1198
8 Filip SrpFilip Srp 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1172
9 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1145
10 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1131
11 Daniel ČámskýDaniel Čámský 03 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 1083
12 Michal KlimešMichal Klimeš 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 1062
13 Jan SássJan Sáss 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1062
14 David MolnárDavid Molnár 03 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 1001
15 Jan RešlJan Rešl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0978
16 Karel MüllerKarel Müller 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0974
17 Nikolas WackerNikolas Wacker 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0966
18 Jakub KubačákJakub Kubačák 03 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0889
19 Šimon VelechovskýŠimon Velechovský 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0880
20 Jan CelnerJan Celner 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0856
21 Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0825
22 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0814
23 Matyáš ŠerýMatyáš Šerý 04 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0810
24 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0804
25 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0783
26 David ŘejhaDavid Řejha 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0780
27 Petr NovýPetr Nový 05 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0739
28 Filip KinclFilip Kincl 05 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0724
29 Tomáš HolečekTomáš Holeček 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0690
30 Valentýn PylypetsValentýn Pylypets 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0668
31 Jan BlažejJan Blažej 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0665
32 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0643
33 Martin RabochMartin Raboch 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0642
34 David HladkýDavid Hladký 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0633
35 Jakub ProšekJakub Prošek 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0619
36 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0586
37 Kryštof KomendaKryštof Komenda 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0554
38 Matěj LandaMatěj Landa 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0552
39 Martin JordánMartin Jordán 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0549
40 Daniel FloriánDaniel Florián 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0511
41= Daniel JungmannDaniel Jungmann 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0492
41= Pavel JíchaPavel Jícha 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0492
43 Matyáš DzurkoMatyáš Dzurko 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0489
44= Přemysl KlimešPřemysl Klimeš 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0483
44= Simon HejdaSimon Hejda 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0483
46= Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0465
46= Jakub KahánekJakub Kahánek 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0465
46= Marek SoučekMarek Souček 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0465
46= Adam DobrýAdam Dobrý 05 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0465
50 Jan LizecJan Lizec 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0461
51 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0450
52 Michal CihelkaMichal Cihelka 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0448
53 Milan BurešMilan Bureš 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0423
54 Ondřej ŠebestaOndřej Šebesta 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0421
55 Zdeněk ProkešZdeněk Prokeš 03 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0419
56 Daniel FuňaDaniel Fuňa 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0418
57 Marek ZemanMarek Zeman 03 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0413
58 Erik KenderaErik Kendera 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0405
59 Josef HlávkaJosef Hlávka 05 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0396
60 Matěj DejdarMatěj Dejdar 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0389
61 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0386
62 Tomáš BacíkTomáš Bacík 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0371
63 Ondřej ReschOndřej Resch 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0370
64= Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0360
64= Jan ČervenkaJan Červenka 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0360
64= Jan MarečekJan Mareček 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0360
67 Jakub ŠvecJakub Švec 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0354
68 Adam VolrábAdam Volráb 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0348
69 David RůžičkaDavid Růžička 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0341
70 Michal FialaMichal Fiala 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0331
71 Lukáš PosLukáš Pos 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0315
72 Martin KůtaMartin Kůta 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0308
73 Ondra JakubOndra Jakub 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0303
74 Adam VácaAdam Váca 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0302
75 Matouš MikušíkMatouš Mikušík 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0281
76 Tomáš ZavázalTomáš Zavázal 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0276
77 František FloriánFrantišek Florián 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0254
78 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv 04 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0252
79 Michal PrátMichal Prát 03 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0239
80 Petr HomolkaPetr Homolka 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0232
81= Dominik NáhlíkDominik Náhlík 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
81= Denis WinklerDenis Winkler 05 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0000
81= Martin FrolíkMartin Frolík 05 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0000
81= Ondřej FlaschOndřej Flasch 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0000
81= Pavel LaštovičkaPavel Laštovička 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
81= Filip HošekFilip Hošek 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
81= Vlastimil ToušVlastimil Touš 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
81= Jan BeldaJan Belda 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
81= Václav ProcházkaVáclav Procházka 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
81= Vojtěch PytelVojtěch Pytel 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
81= Mikoláš NovýMikoláš Nový 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
81= Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
81= Ondřej HrudkaOndřej Hrudka 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
81= Vojtěch OndráčekVojtěch Ondráček 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
81= Jakub NěmčíkJakub Němčík 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
81= Antonín MedAntonín Med 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
81= Matyáš NovákMatyáš Novák 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
81= Matěj ZavadilMatěj Zavadil 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
81= Václav MotlVáclav Motl 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0000
81= Vladimír BlahoutVladimír Blahout 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0000
Celkem 100 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1742
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 1555
3 Tereza GrünerováTereza Grünerová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 1518
4 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1477
5 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 1368
6 Nikol ŠtuksováNikol Štuksová 03 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 1358
7 Nikola HendrychováNikola Hendrychová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1263
8 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1229
9 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1144
10 Kristýna HomolkováKristýna Homolková 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 1118
11 Bára BartůňkováBára Bartůňková 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 1027
12 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 1009
13 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0989
14 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0970
15 Tereza VokáčováTereza Vokáčová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0956
16 Nela AnýžováNela Anýžová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0948
17 Vendula ČernáVendula Černá 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0899
18 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0880
19 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0847
20 Kateřina VondalováKateřina Vondalová 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0815
21 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0804
22 Jana PekárkováJana Pekárková 03 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0797
23 Petra KlikováPetra Kliková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0786
24 Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0758
25 Adéla MišalkováAdéla Mišalková 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0712
26 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0685
27 Jitka PichlíkováJitka Pichlíková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0671
28 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0638
29 Iva JínováIva Jínová 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0622
30 Markéta AbrahámováMarkéta Abrahámová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0622
31 Mária KřemenováMária Křemenová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0613
32 Ludmila KynclováLudmila Kynclová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0611
33 Anna StöchlováAnna Stöchlová 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0604
34 Veronika KalováVeronika Kalová 05 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0564
35= Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0556
35= Eliška LoubrováEliška Loubrová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0556
37 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0543
38 Karolína MikovcováKarolína Mikovcová 03 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0514
39 Nicol VrbskáNicol Vrbská 04 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0493
40 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0491
41 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0482
42 Kateřina HradilováKateřina Hradilová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0480
43= Lada BaštováLada Baštová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0478
43= Anežka AbrhámováAnežka Abrhámová 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0478
45 Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0472
46 Klára TrojákováKlára Trojáková 04 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0448
47 Dita HolovskáDita Holovská 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0435
48= Justina KyliánováJustina Kyliánová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0419
48= Eliška KejzlarováEliška Kejzlarová 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0419
48= Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0419
51 Lucie ŠteinerováLucie Šteinerová 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0413
52 Anna JavůrkováAnna Javůrková 05 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0395
53 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 03 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0393
54 Tereza KrausováTereza Krausová 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0380
55 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0379
56 Veronika KunzfeldováVeronika Kunzfeldová 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0361
57 Barbora MácováBarbora Mácová 03 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0354
58 Šárka TrnováŠárka Trnová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0343
59= Laura MaierováLaura Maierová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0340
59= Nella SlánskáNella Slánská 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0340
61 Aneta VajnerováAneta Vajnerová 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0339
62 Ellen Maria ZábojováEllen Maria Zábojová 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0337
63 Denisa KrškováDenisa Kršková 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0324
64 Barbora SmrčinováBarbora Smrčinová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0310
65= Adéla CísařováAdéla Císařová 05 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0302
65= Julie SkálováJulie Skálová 03 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0302
67 Zuzana KrtilováZuzana Krtilová 05 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0289
68 Andrea VydrováAndrea Vydrová 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0272
69 Karolína KohoutováKarolína Kohoutová 05 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0270
70= Eliška NovotnáEliška Novotná 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0266
70= Bianka ZabadanovováBianka Zabadanovová 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0266
72 Silvie BartošováSilvie Bartošová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0263
73 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0244
74 Kristýna PaschalisováKristýna Paschalisová 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0243
75 Jessica ParkosováJessica Parkosová 03 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0206
76 Lucie ProcházkováLucie Procházková 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0191
77 Karolína MaláKarolína Malá 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0163
78 Lucie LisnerováLucie Lisnerová 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0124
79= Karolína KvasilováKarolína Kvasilová 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
79= Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 05 ZŠ Beroun ZávodíZŠ Beroun Závodí 0000
79= Nikola KrejčováNikola Krejčová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
79= Klára ŠnajdováKlára Šnajdová 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
79= Andrea ČernáAndrea Černá 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
79= Natálie VargováNatálie Vargová 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
79= Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0000
79= Agáta KaráskováAgáta Karásková 04 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0000
79= Anna KašparováAnna Kašparová 05 Gymnázium V.Hraběte HořoviceGymnázium V.Hraběte Hořovice 0000
79= Anastázie KozováAnastázie Kozová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
79= Amálie BeckováAmálie Becková 03 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
79= Agáta ŠvecováAgáta Švecová 05 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0000
79= Marie AnýžováMarie Anýžová 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0000
79= Patricie KouglováPatricie Kouglová 04 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0000
79= Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0000
79= Eliška ŠvecováEliška Švecová 05 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0000
79= Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 04 ZŠ KomárovZŠ Komárov 0000
79= Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
79= Adéla HnátkováAdéla Hnátková 04 ZŠ Králův DvůrZŠ Králův Dvůr 0000
79= Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
79= Adéla VolkováAdéla Volková 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
79= Barbora BobkováBarbora Bobková 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
79= Kateřina AnýžováKateřina Anýžová 07 ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply 0000
79= Nela HamerníkováNela Hamerníková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
79= Hana SoučkováHana Součková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
Celkem 103 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Komárov{8} 1470
2 ZŠ Zdice{8} 1414
3 ZŠ Králův Dvůr{8} 1323
4 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 1285
5 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1237
6 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1229
7 ZŠ Beroun Závodí{8} 1198
8 2.ZŠ Hořovice{8} 1172
9 ZŠ a MŠ Broumy{8} 1145
10 ZŠ a MŠ Broumy{8} 1131
11 ZŠ Beroun Závodí{8} 1083
12 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 1062
12 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1062
14 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 1001
15 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 978
16 ZŠ a MŠ Broumy{8} 974
17 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 966
18 ZŠ Komárov{8} 889
19 ZŠ Zdice{8} 880
20 ZŠ a MŠ Broumy{8} 856
21 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 825
22 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 814
23 ZŠ Beroun Závodí{8} 810
24 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 804
25 ZŠ Zdice{8} 783
26 ZŠ Králův Dvůr{8} 780
27 ZŠ Komárov{8} 739
28 ZŠ Beroun Závodí{8} 724
29 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 690
30 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 668
31 2.ZŠ Hořovice{8} 665
32 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 643
33 ZŠ Zdice{8} 642
34 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 633
35 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 619
36 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 586
37 ZŠ Králův Dvůr{8} 554
38 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 552
39 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 549
40 ZŠ Komárov{8} 511
41 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 492
41 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 492
43 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 489
44 ZŠ Králův Dvůr{8} 483
44 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 483
46 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 465
46 ZŠ Králův Dvůr{8} 465
46 2.ZŠ Hořovice{8} 465
46 ZŠ Komárov{8} 465
50 2.ZŠ Hořovice{8} 461
51 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 450
52 ZŠ Králův Dvůr{8} 448
53 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 423
54 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 421
55 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 419
56 ZŠ a MŠ Broumy{8} 418
57 ZŠ Komárov{8} 413
58 2.ZŠ Hořovice{8} 405
59 ZŠ Beroun Závodí{8} 396
60 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 389
61 2.ZŠ Hořovice{8} 386
62 ZŠ Zdice{8} 371
63 ZŠ Zdice{8} 370
64 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 360
64 2.ZŠ Hořovice{8} 360
64 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 360
67 ZŠ Králův Dvůr{8} 354
68 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 348
69 ZŠ Zdice{8} 341
70 2.ZŠ Hořovice{8} 331
71 ZŠ Komárov{8} 315
72 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 308
73 ZŠ Králův Dvůr{8} 303
74 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 302
75 ZŠ a MŠ Broumy{8} 281
76 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 276
77 ZŠ a MŠ Broumy{8} 254
78 ZŠ Beroun Závodí{8} 252
79 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 239
80 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 232
81 ZŠ Komárov{8} 0
81 ZŠ Králův Dvůr{8} 0
81 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 0
81 ZŠ Beroun Závodí{8} 0
81 ZŠ Beroun Závodí{8} 0
81 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 0
81 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
81 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
81 2.ZŠ Hořovice{8} 0
81 2.ZŠ Hořovice{8} 0
81 2.ZŠ Hořovice{8} 0
81 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
81 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
81 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
81 ZŠ Zdice{8} 0
81 ZŠ Zdice{8} 0
81 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
81 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
81 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
81 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
Celkem 100 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1742
2 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 1555
3 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 1518
4 2.ZŠ Hořovice{8} 1477
5 ZŠ Komárov{8} 1368
6 ZŠ Králův Dvůr{8} 1358
7 ZŠ Zdice{8} 1263
8 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1229
9 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1144
10 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 1118
11 ZŠ Králův Dvůr{8} 1027
12 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 1009
13 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 989
14 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 970
15 2.ZŠ Hořovice{8} 956
16 2.ZŠ Hořovice{8} 948
17 ZŠ Komárov{8} 899
18 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 880
19 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 847
20 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 815
21 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 804
22 ZŠ Komárov{8} 797
23 ZŠ Zdice{8} 786
24 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 758
25 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 712
26 2.ZŠ Hořovice{8} 685
27 ZŠ Zdice{8} 671
28 ZŠ Komárov{8} 638
29 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 622
29 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 622
31 ZŠ Zdice{8} 613
32 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 611
33 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 604
34 ZŠ Králův Dvůr{8} 564
35 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 556
35 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 556
37 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 543
38 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 514
39 ZŠ Beroun Závodí{8} 493
40 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 491
41 ZŠ Králův Dvůr{8} 482
42 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 480
43 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 478
43 ZŠ Komárov{8} 478
45 2.ZŠ Hořovice{8} 472
46 ZŠ Beroun Závodí{8} 448
47 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 435
48 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 419
48 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 419
48 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 419
51 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 413
52 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 395
53 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 393
54 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 380
55 ZŠ Zdice{8} 379
56 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 361
57 ZŠ Králův Dvůr{8} 354
58 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 343
59 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 340
59 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 340
61 ZŠ Komárov{8} 339
62 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 337
63 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 324
64 2.ZŠ Hořovice{8} 310
65 ZŠ Králův Dvůr{8} 302
65 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 302
67 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 289
68 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 272
69 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 270
70 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 266
70 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 266
72 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 263
73 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 244
74 ZŠ Králův Dvůr{8} 243
75 ZŠ Komárov{8} 206
76 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 191
77 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 163
78 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 124
79 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 0
79 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 0
79 ZŠ Králův Dvůr{8} 0
79 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
79 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
79 ZŠ Beroun Závodí{8} 0
79 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 0
79 2.ZŠ Hořovice{8} 0
79 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 0
79 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 0
79 Gymnázium V.Hraběte Hořovice{8} 0
79 ZŠ Zdice{8} 0
79 ZŠ Zdice{8} 0
79 ZŠ Zdice{8} 0
79 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
79 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
79 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
79 ZŠ Králův Dvůr{8} 0
79 ZŠ Komárov{8} 0
79 ZŠ Komárov{8} 0
79 ZŠ Komárov{8} 0
79 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
79 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
79 ZŠ a MŠ Králův Dvůr Počaply{8} 0
79 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
Celkem 103 závodníků