výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III

Kladno (2. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub KleinJakub Klein 05 ZŠ LányZŠ Lány 1071
2 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1055
3 Václav KalinaVáclav Kalina 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0898
4 Karel BrůčekKarel Brůček 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0896
5 Dominik JíchaDominik Jícha 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0810
6 Šimon PodivínskýŠimon Podivínský 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0805
7 Petr HoffmannPetr Hoffmann 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0794
8 Daniel HusákDaniel Husák 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0786
9 Štěpán HanuščíkŠtěpán Hanuščík 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0772
10 MARTIN JAKUBČOMARTIN JAKUBČO 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0744
11 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0725
12 Martin ČáchaMartin Čácha 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0724
13 Mikuláš ChaloupkaMikuláš Chaloupka 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0707
14 MATĚJ PŘIBYLMATĚJ PŘIBYL 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0681
15 Petr BláhaPetr Bláha 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0673
16 Ondřej SkálaOndřej Skála 05 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0657
17 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0643
18 Patrik ReklPatrik Rekl 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0642
19 Filip BlažekFilip Blažek 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0617
20 Jan VitoušekJan Vitoušek 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0614
21 Jakub StrakaJakub Straka 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0583
22 Krištof ŠandaKrištof Šanda 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0565
23 Adam SlavíkAdam Slavík 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0559
24 Karel FrýbaKarel Frýba 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0553
25 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0517
26 Ondřej PekaraOndřej Pekara 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0513
27 David ŠtreitDavid Štreit 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0511
28 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0508
29 Jakub ŠmolíkJakub Šmolík 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0505
30 VIKTOR ŠANTORAVIKTOR ŠANTORA 07 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0502
31 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0490
MS Michal KövešlygetyMichal Kövešlygety 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0486
33 Radek VydraRadek Vydra 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0484
34 Ondřej VostatekOndřej Vostatek 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0480
35 Matěj KozubekMatěj Kozubek 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0476
36 Michal HadačMichal Hadač 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0476
37 Tomáš JunTomáš Jun 06 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0472
38 Tomáš MalečekTomáš Maleček 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0460
39 Matyáš NovobilskýMatyáš Novobilský 06 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0459
40 Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0457
41 Josef HaluzaJosef Haluza 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0453
42 Daniel ZinkeDaniel Zinke 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0450
43 Martin VondraMartin Vondra 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0450
44 Alex HlinkaAlex Hlinka 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0441
45 Michal ChvátalMichal Chvátal 06 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0434
46 Daniel ĎuračkaDaniel Ďuračka 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0411
47 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0405
48 Václav HerbsVáclav Herbs 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0394
49 Vojtěch KosVojtěch Kos 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0343
50 Filip KučeraFilip Kučera 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0331
51 Tomáš NetrhTomáš Netrh 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0326
52 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0324
53 Jakub KřišťanJakub Křišťan 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0317
54 Matěj LipertMatěj Lipert 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0314
55 Jakub KejkrtJakub Kejkrt 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0310
56 Jakub MakaraJakub Makara 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0309
57 Lukáš RákosLukáš Rákos 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0306
58= Adam NičAdam Nič 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0298
58= Tomáš DrábTomáš Dráb 07 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0298
60 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0296
61 David KozdasDavid Kozdas 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0291
62 Radek MíkaRadek Míka 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0290
63 Ondřej VandasOndřej Vandas 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0283
64 Jakub ŠípekJakub Šípek 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0277
65 Denis BeranDenis Beran 07 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0272
66 Jan BrožJan Brož 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0267
67 Martin HromádkaMartin Hromádka 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0266
68= Daniel PašekDaniel Pašek 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0263
68= David HermanDavid Herman 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0263
70 Alex MilerAlex Miler 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0260
71 David GregorDavid Gregor 06 ZŠ LányZŠ Lány 0254
72 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 07 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0250
73 Adam RoubíkAdam Roubík 05 ZŠ LányZŠ Lány 0249
74 SEBASTIAN ANDRESSEBASTIAN ANDRES 06 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0230
75 Martin KnotekMartin Knotek 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0229
76 Josef HůlaJosef Hůla 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0225
77 Matouš NěmečekMatouš Němeček 07 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0224
78 Petr ŠímaPetr Šíma 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0219
79 Dominik PokornýDominik Pokorný 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0214
80 Jakub BurgerJakub Burger 06 ZŠ LányZŠ Lány 0199
81 Marek CharvátMarek Charvát 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0191
82 Tomáš VosykaTomáš Vosyka 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0188
83 Vojtěch ReichlVojtěch Reichl 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0183
84 Daniel DemkoDaniel Demko 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0170
85 Vojtěch ReichlVojtěch Reichl 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0161
86 Ondřej NevoralOndřej Nevoral 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0137
87 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0079
88 Jan BurgerJan Burger 06 ZŠ LányZŠ Lány 0058
89 KYRYLO KONDRATENKOKYRYLO KONDRATENKO 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0011
90 Vincenc BaldýnskýVincenc Baldýnský 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0006
91 Matěj KapustaMatěj Kapusta 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
92= Dan VaněkDan Vaněk 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
92= David AdamDavid Adam 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
92= Filip ŠkubalFilip Škubal 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
92= Adam KočkaAdam Kočka 05 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
92= Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
92= Lukáš MišikLukáš Mišik 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
92= Matěj KozubekMatěj Kozubek 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
92= Patrik SalabaPatrik Salaba 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
92= Lukáš KalpovskýLukáš Kalpovský 05 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
92= Marek CharvátMarek Charvát 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
92= Adam HůlaAdam Hůla 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
92= Adam KrčekAdam Krček 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
92= PETR KELLERPETR KELLER 07 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0000
92= Denis BorovkaDenis Borovka 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
92= David TomanDavid Toman 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
92= Jaroslav HorákJaroslav Horák 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
92= David JirásekDavid Jirásek 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
92= Jakub HermanJakub Herman 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
92= Adam KadounAdam Kadoun 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
92= Pavel ValentaPavel Valenta 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
92= Matěj JežekMatěj Ježek 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
92= Štěpán KračekŠtěpán Kraček 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
92= Daniel SoukupDaniel Soukup 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
92= Martin TunkaMartin Tunka 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
92= Ondřej HavlůjOndřej Havlůj 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
Celkem 116 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Caroline FormánkováCaroline Formánková 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1581
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1505
3 Anna LangováAnna Langová 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1332
4 Klára LakomáKlára Lakomá 06 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 1222
5 Anna ČihákováAnna Čiháková 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 1124
6 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1032
7 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1011
8 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0981
9 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0961
10 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0959
11 Tereza HezinováTereza Hezinová 05 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0952
12 Markéta FialováMarkéta Fialová 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0899
13 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0894
14 Michaela VoráčkováMichaela Voráčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0863
15 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0849
16 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0838
17 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0836
18 Johana NeumannováJohana Neumannová 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0801
19 Veronika SenohrábkováVeronika Senohrábková 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0799
20 Anežka OuředníkováAnežka Ouředníková 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0788
21 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0759
22 Nikola JiroutováNikola Jiroutová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0754
23 Magdaléna NedvědováMagdaléna Nedvědová 06 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0727
24 Doris PokornáDoris Pokorná 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0704
25 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0699
26 Katka LipskáKatka Lipská 06 ZŠ LányZŠ Lány 0695
27 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0669
28 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0665
29 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0663
30 Kateřina KrejčováKateřina Krejčová 06 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0651
31 Magdalena HamplováMagdalena Hamplová 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0625
32 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0618
33 Tereza KytkováTereza Kytková 05 ZŠ LányZŠ Lány 0606
34 Karolína JančováKarolína Jančová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0605
35 Barbora ŠoltováBarbora Šoltová 07 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0602
36 Kateřina ChodorováKateřina Chodorová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0597
37 Rozálie DragounováRozálie Dragounová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0595
38 Barbora StanickáBarbora Stanická 06 ZŠ LányZŠ Lány 0585
39 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0566
40 Karolína BendíkováKarolína Bendíková 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0541
41 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0531
42 Tina DolínskáTina Dolínská 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0512
43 Kristýna KlaudováKristýna Klaudová 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0509
44 Lucie SvátkováLucie Svátková 06 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0503
45 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 0493
46= Valerie TrešlováValerie Trešlová 06 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0487
46= Eva ŠimkováEva Šimková 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0487
48 Helena PiroutováHelena Piroutová 07 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0484
49 Markéta KošnářováMarkéta Košnářová 07 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0481
50 Lenka ČernáLenka Černá 07 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0480
51 Sára BoutouilováSára Boutouilová 07 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0480
52 Eliška StříbrskáEliška Stříbrská 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0444
53 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0435
54 Leona KostováLeona Kostová 06 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0416
55 Ema VeseláEma Veselá 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0415
56 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0412
57 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0409
58 Ema SojkováEma Sojková 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0407
59 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0388
60 Petra PiálkováPetra Piálková 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0374
61= Vektorie ŠestákováVektorie Šestáková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0359
61= Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0359
61= Eva HepováEva Hepová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0359
61= Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0359
61= Aneta ProcházkováAneta Procházková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0359
66 Aneta PochováAneta Pochová 06 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0341
67 Dominika HladíkováDominika Hladíková 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0332
68 Klára JonášováKlára Jonášová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0325
69 Natálie ŠkarvanováNatálie Škarvanová 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0324
70 Karolína NovákováKarolína Nováková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0315
71= Alexandra MajcherováAlexandra Majcherová 06 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 0312
71= Adéla RadostováAdéla Radostová 06 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0312
73 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0310
74 Tereza KamerníkováTereza Kamerníková 05 ZŠ LányZŠ Lány 0308
75 Nicol BečvářováNicol Bečvářová 05 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0304
76 Karolína GavendováKarolína Gavendová 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0301
77 Lucie LandováLucie Landová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0285
78 Hana PlacatkováHana Placatková 06 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0275
79 Linda ZahradníkováLinda Zahradníková 07 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0274
80 Nikola VelováNikola Velová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0273
81 Terezka SkoumalováTerezka Skoumalová 07 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0270
82 Terezka ŠímováTerezka Šímová 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0269
83 Hana ŠtilipováHana Štilipová 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0266
84 Dominika NovotnáDominika Novotná 05 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 0263
85 Natálie NovotnáNatálie Novotná 06 ZŠ LányZŠ Lány 0259
86 Alžběta VinšováAlžběta Vinšová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0256
87 Doris PokornáDoris Pokorná 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0252
88 Anna FilipováAnna Filipová 05 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0248
89 Anna SuchochlebováAnna Suchochlebová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0239
90 Tereza FrankováTereza Franková 05 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0228
91= Anežka RumlováAnežka Rumlová 06 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0222
91= Anna NěmcováAnna Němcová 06 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0222
93 Terezka ŠímováTerezka Šímová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0213
94 Anna KuklíkováAnna Kuklíková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0212
95 Hana ŠafusováHana Šafusová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0159
96 Gabriela PlasováGabriela Plasová 06 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0155
97 Lucie BaráškováLucie Barášková 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0145
98 Zuzanaa PospíšilováZuzanaa Pospíšilová 05 ZŠ LányZŠ Lány 0135
99= Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 07 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0131
99= Barbora MüllerováBarbora Müllerová 07 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0131
101 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0091
102= Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
102= Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
102= Denisa BeníškováDenisa Beníšková 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
102= Štěpánka StudničkováŠtěpánka Studničková 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
102= Michaela RandisováMichaela Randisová 06 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0000
102= Petra ProkešováPetra Prokešová 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
102= Lenka BerkováLenka Berková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
102= Adéla MalikováAdéla Maliková 07 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0000
102= Eliška JiráskováEliška Jirásková 07 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
102= noname Prokopovánoname Prokopová 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
102= Kateřina PfaurováKateřina Pfaurová 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0000
102= Gabriela TrasováGabriela Trasová 07 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0000
102= Ariana GumanováAriana Gumanová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
102= Alexandra ŠestákováAlexandra Šestáková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
102= noname Struhalovánoname Struhalová 06 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0000
102= Anna KnopováAnna Knopová 07 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0000
102= Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0000
102= Kristýna KlaudováKristýna Klaudová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
102= Zuzana MaříkováZuzana Maříková 05 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0000
102= Andrea PšenákováAndrea Pšenáková 05 ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2116 0000
102= Karolína JanoušováKarolína Janoušová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
102= Klára ZikmundováKlára Zikmundová 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
102= Barbora PokornáBarbora Pokorná 07 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
102= Natálie KellnerováNatálie Kellnerová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0000
102= Karolína MaláKarolína Malá 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0000
102= Kateřina KochováKateřina Kochová 07 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 0000
102= Nikola NovákováNikola Nováková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
102= Kateřina TurazováKateřina Turazová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
102= Magdalena BlažkováMagdalena Blažková 07 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
102= Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 06 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
102= Ludmila ŠochováLudmila Šochová 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
102= Tereza ŠvábováTereza Švábová 07 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
102= Anna PomahačováAnna Pomahačová 07 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
102= Šárka NovotnáŠárka Novotná 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
102= Nikola VečeřováNikola Večeřová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
102= Vanda JozífkováVanda Jozífková 07 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
102= Kateřina PfaurováKateřina Pfaurová 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Celkem 138 závodníků