Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV

Kladno (14. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Dvořáková, Kristýna 03 ZŠ Kladno Amálská 1393,00
2 Lamačová, Tereza 04 Sportovní gymnázium Kladno 1383,00
3 Dvořák, Tomáš 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 1216,00
4 Peštál, Adam 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 1169,00
5 Vosyka, David 04 ZŠ Moskevská Kladno 1150,00
6 Červášek, Daniel 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 1136,00
7 Hůlová, Nicole 04 ZŠ Moskevská Kladno 1126,00
8 Procházková, Nela 05 Sportovní gymnázium Kladno 1125,00
9 Bokša, Jakub 04 Sportovní gymnázium Kladno 1103,00
10 Havlová, Adriana 03 ZŠ Kladno Amálská 1097,00
11 Vosyka, Denis 04 ZŠ Moskevská Kladno 1069,00
12 Kuklík, Josef 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 1035,00
13 Herčík, Lukáš 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 1035,00
14 Hlavsová, Barbora 04 ZŠ Tuchlovice 1017,00
15 Liszok, Václav 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 1005,00
16 Vojna, Šimon 04 ZŠ Tuchlovice 1001,00
17 Lakomá, Markéta 03 Gymnázium Kladno 999,00
18 Hudeček, Petr 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 993,00
19 Alexová, Adéla 04 ZŠ Moskevská Kladno 991,00
20 Fikesová, Aneta 04 Sportovní gymnázium Kladno 965,00
21 Větrovský, M. 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 958,00
22 Malá, Tereza 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 942,00
23 Bizub, Daniel 03 ZŠ Kladno Amálská 930,00
24 Lukavská, Barbora 04 ZŠ Tuchlovice 925,00
25 Podubecký, Jan 04 ZŠ Moskevská Kladno 911,00
26 Čebiš, Adam 03 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 898,00
27 Bártíková, Tereza 04 ZŠ Moskevská Kladno 898,00
28 Löffler, Vojtěch 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 890,00
29 ŠTULÍKOVÁ, MICHAELA 04 ZŠ Pchery 881,00
30 Šlik, František 04 ZŠ Unhošť 880,00
31 DUDA, JAN 04 ZŠ Pchery 879,00
32 Kučera, Martin 03 ZŠ Kladno Amálská 861,00
33 Dudáčková, Barbora 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 858,00
34 Harantová, Alžběta 05 Gymnázium Kladno 855,00
35 Hurta, Vojtěch 03 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 850,00
36 BOLARD, VÁCLAV 04 ZŠ Pchery 848,00
37 Sovák, Šimon 03 ZŠ Kladno Amálská 848,00
38 Kubín, Lukáš 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 841,00
39 Vejvodová, Kateřina 03 Gymnázium Kladno 839,00
40 Hodan, Jakub 04 ZŠ Tuchlovice 837,00
41 Hříbal, Vojtěch 03 Sportovní gymnázium Kladno 836,00
42 Badinová, Nikola 04 Gymnázium Kladno 834,00
43 Šimsová, Klára 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 830,00
44 Kolak, Samuel 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 830,00
45 Hanzlíček, Michal 04 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 828,00
46 Cudlínová, Karolína 03 ZŠ Norská Kladno A 808,00
47 Slepička, Dominik 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 804,00
48 Kazík, Matěj 05 ZŠ Unhošť 801,00
49 Ta Duy, Quang 03 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 796,00
50 Tesař, Štěpán 04 Sportovní gymnázium Kladno 794,00
51 Hašková, Kristýna 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 786,00
52 Halaj, Maxmilián 03 Gymnázium Kladno 780,00
53 Dlouhá, Nela 04 Gymnázium Kladno 778,00
54 Mezera, Daniel 03 ZŠ Moskevská Kladno 778,00
55 Vlčková, Karolína 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 770,00
56 Linhart, Josef 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 768,00
57 Povolný, Tomáš 04 ZŠ Norská Kladno A 764,00
58 Slaná, Viktorie 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 763,00
59 JUREK, VLK 04 ZŠ Pchery 758,00
60 Inneman, Jiří 03 ZŠ Norská Kladno A 755,00
61 Korynta, Martin 04 Gymnázium Kladno 749,00
62 Samek, Prokop 03 Gymnázium Kladno 748,00
63 Klečková, Petra 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 740,00
64 Schveinert, Jáchym 04 Gymnázium Kladno 733,00
65 Justra, Oliver 04 ZŠ Unhošť 731,00
66 JANOUŠEK, MATYÁŠ 04 ZŠ Pchery 730,00
67 CABRERA, ŠIMON 05 ZŠ Pchery 722,00
68 Přibyl, Lukáš 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 721,00
69 Krausz, Jakub 03 ZŠ Norská Kladno A 713,00
70 Bartoš, Matyáš 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 713,00
71 Alexa, Krištof 03 ZŠ Moskevská Kladno 705,00
72 Záborcová, Markéta 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 702,00
73 Lindová, Kristýna 04 ZŠ Unhošť 696,00
74 Hübl, Jan 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 692,00
75 Lupták, Tomáš 04 ZŠ Kladno Amálská 692,00
76 Řezáčová, Marie 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 689,00
77 Ptáček, Matěj 04 ZŠ Unhošť 684,00
78 Štýbr, Jakub 04 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 678,00
79 Šebelová, Alžběta 04 ZŠ Unhošť 676,00
80 Pokorná, Doris 05 ZŠ Norská Kladno B 670,00
81 Stolzová, Veronika 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 669,00
82 Krejčík, Petr 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 667,00
83 Janák, Lukáš 03 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 666,00
84 Lahoda, Jakub 04 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 664,00
85 Všetula, Matěj 03 Sportovní gymnázium Kladno 663,00
86 Dupačová, Anna 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 659,00
87 Pinkas, Petr 04 ZŠ Unhošť 658,00
88 Štíchová, Kateřina 04 ZŠ Unhošť 656,00
89 Křeček, Štěpán 04 ZŠ Norská Kladno A 654,00
90 Nerad, Štěpán 04 ZŠ Moskevská Kladno 650,00
91 Bláha, Petr 05 ZŠ Norská Kladno B 649,00
92 Štěpánek, Tomáš 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 648,00
93 Keresztesová, Natálie 05 ZŠ Kladno Amálská 644,00
94 Hrabovská, Anna 03 ZŠ Moskevská Kladno 643,00
95 Novotný, Matěj 03 ZŠ Tuchlovice 641,00
96 Niedoba, Filip 03 Gymnázium Kladno 634,00
97 Černý, Lukáš 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 631,00
98 Hlaváčková, Kateřina 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 630,00
99 Hroudová, Natálie 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 630,00
100 Hejný, Jan 04 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 629,00
101 Hlaváček, Pavel 03 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 617,00
102 Pospíšil, Jiří 05 ZŠ Tuchlovice 616,00
103 Mondek, Dominik 03 ZŠ Norská Kladno A 612,00
104 Bodnarová, Hana 04 Sportovní gymnázium Kladno 612,00
105 Prachová, Natálie 04 ZŠ Norská Kladno A 611,00
106 Vidrichová, Hana 04 Sportovní gymnázium Kladno 610,00
107 Hackl, Filip 03 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 608,00
108 Vavro, Šimon 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 607,00
109 Reitmaier, Kvido 04 ZŠ Unhošť 595,00
110 Štec, Filip 03 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 590,00
111 Arlt, Vítek 04 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 586,00
112 Malá, Karolína 05 ZŠ Norská Kladno B 582,00
113 Nový, Jakub 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 580,00
114 Smutný, Filip 03 Gymnázium Kladno 573,00
115 Procházková, Veronika 05 ZŠ Unhošť 566,00
116 Leváková, Veronika 04 ZŠ Moskevská Kladno 566,00
117 Hronková, Michaela 03 ZŠ Norská Kladno A 558,00
118 Svobodová, Kateřina 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 558,00
119 Vlková, Tereza 04 Sportovní gymnázium Kladno 555,00
120 Vinš, Adam 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 549,00
121 Kozlová, Klára 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 546,00
122 Mottl, Matěj 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 546,00
123 Frolík, Filip 04 ZŠ Tuchlovice 542,00
124 Alscher, Marek 04 Sportovní gymnázium Kladno 540,00
125 Serbousková, Lucie 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 539,00
126 Posselt, Jakub 03 ZŠ Tuchlovice 534,00
127 Vitoušek, Antonín 19 ZŠ Kladno Amálská 533,00
128 Dobešová, Anita 03 ZŠ Kladno Amálská 523,00
129 Vondraš, Jakub 04 ZŠ Unhošť 519,00
130 Ovesný, Adam 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 517,00
131 Bořutová, Michaela 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 516,00
132 Polidarová, Michaela 04 ZŠ Norská Kladno A 515,00
133 Svoboda, Jakub 04 Sportovní gymnázium Kladno 514,00
134 Přibylová, Anna 04 Sportovní gymnázium Kladno 512,00
135 Bernardová, Martina 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 505,00
136 Dobeš, Richard 03 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 501,00
137 Matoušek, Filip 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 500,00
138 Landová, Lucie 05 ZŠ Norská Kladno B 495,00
139 Křivonosková, Alexandra 04 ZŠ Moskevská Kladno 490,00
140 Piálková, Michaela 04 Sportovní gymnázium Kladno 488,00
141 Sitárová, Eliška 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 488,00
142 Nestrašil, Jakub 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 488,00
143 Fedorovych, Oleh 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 485,00
144 Bejček, Lukáš 04 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 477,00
145 Kraček, Martin 04 ZŠ Moskevská Kladno 475,00
146 Humlová, Monika 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 470,00
147 Schoppel, Karel 05 Sportovní gymnázium Kladno 468,00
148 Drncová, Petra 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 466,00
149 Šikanedr, Jakub 03 ZŠ Norská Kladno A 462,00
150 Chocholoušková, Eliška 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 462,00
151 Ježek, Adam 03 ZŠ Norská Kladno A 457,00
152 Drechsler, Matouš 05 ZŠ Tuchlovice 450,00
153 Valentová, Kristýna 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 449,00
154 Mbumaston, Denis 03 ZŠ Moskevská Kladno 449,00
155 Davidová, Karolína 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 447,00
156 Podivínský, Šimon 05 ZŠ Norská Kladno B 443,00
157 Znamenáčková, Anežka 04 ZŠ Moskevská Kladno 442,00
158 Zaťková, Kristýna 05 ZŠ Moskevská Kladno 440,00
159 Vosyková, Valentina 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 440,00
160 Sadílková, Nela 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 433,00
161 Hanuščík, Štěpán 05 ZŠ Norská Kladno B 432,00
162 Červinková, Adéla 04 ZŠ Tuchlovice 431,00
163 Vébrová, Eliška 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 430,00
164 Fejfarová, MIchaela 05 ZŠ Moskevská Kladno 429,00
165 Janovská, Tereza 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 428,00
166 Cardová, Emma 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 419,00
167 Adam, Filip 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 419,00
168 Karasová, Natálie 04 ZŠ Kladno Amálská 413,00
169 Lupačová, Karolína 04 ZŠ Norská Kladno A 409,00
170 Leváková, Veronika 04 ZŠ Moskevská Kladno _ 408,00
171 Štemberová, Veronika 04 Sportovní gymnázium Kladno 398,00
172 Staňková, Klára 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 395,00
173 Lapáčková, Radana 05 Sportovní gymnázium Kladno 394,00
174 Vašák, Filip 03 ZŠ Norská Kladno A 393,00
175 Kadeřábek, Matěj 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 391,00
176 Horáková, Ester 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 389,00
177 KLEINOVÁ, KRISTINA 03 ZŠ Pchery 383,00
178 Suchopárek, Matěj 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 383,00
179 Souček, Matěj 03 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 381,00
180 Tomšová, Julie 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 380,00
181 Brůžek, Václav 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 377,00
182 Roneš, Jiří 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 377,00
183 Tancošová, Nicol 04 ZŠ Moskevská Kladno 377,00
184 Kozák, Marek 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 372,00
185 Říčka, A. 03 3. ZŠ Slaný Rabasova 370,00
186 Hlavsa, Marek 04 Sportovní gymnázium Kladno 369,00
187 Polák, Tomáš 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 369,00
188 Beneš, Matěj 03 Sportovní gymnázium Kladno 363,00
189 Leopold, Matěj 03 ZŠ Kladno Amálská 360,00
190 Kos, Dominik 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 360,00
191 Větrovec, Filip 03 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 360,00
192 Štec, Filip 03 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 354,00
193 Albrecht, Karel 04 Gymnázium Kladno 354,00
194 Michalski, Rudolf 04 ZŠ Norská Kladno B 352,00
195 Doušová, Lucie 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 350,00
196 Fialová, Zoe 04 ZŠ Tuchlovice 350,00
197 Novotná, Agáta Terezie 03 ZŠ Norská Kladno A 350,00
198 Nováková, Lucie 04 ZŠ Norská Kladno A 350,00
199 Štrachová, Barbora 05 ZŠ Norská Kladno B 348,00
200 Bezděková, Klaudie 03 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 348,00
201 Poláčková, Klára 03 ZŠ Norská Kladno A 347,00
202 Goryanov, David 04 ZŠ Tuchlovice 339,00
203 ZEMANCOVÁ, RENATA 05 ZŠ Pchery 337,00
204 Došek, Jakub 05 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 331,00
205 Zvěrevová, Natálie 03 Gymnázium Kladno 331,00
206 Bareš, Adam 04 ZŠ Moskevská Kladno 328,00
207 Chuchlerová, Adéla 03 Gymnázium Kladno 327,00
208 Doušová, Nella 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 327,00
209 Vlková, Andrea 04 ZŠ Tuchlovice 324,00
210 Fousek, Tadeáš 04 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 323,00
211 MARKOVÁ, TEREZA 05 ZŠ Pchery 322,00
212 Bartošová, Hana 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 320,00
213 Škarda, Filip 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 309,00
214 Kuthanová, Zuzana 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 308,00
215 Havlena, Tomáš 04 ZŠ Pchery 307,00
216 VAŠÁK, TOMÁŠ 05 ZŠ Pchery 306,00
217 Chlumský, Lukáš 04 Sportovní gymnázium Kladno 303,00
218 Velíšková, Kateřina 03 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 295,00
219 Lukáš, Boleslav 04 ZŠ Moskevská Kladno 290,00
220 Macháček, Lukáš 04 ZŠ Norská Kladno B 289,00
221 Dyčka, Anna 04 ZŠ Unhošť 288,00
222 Lacinová, Eliška 04 ZŠ Unhošť 276,00
223 Pančáková, Šárka 04 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 276,00
224 Číhal, Václav 04 Sportovní gymnázium Kladno 276,00
225 Hartman, Vojtěch 04 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 267,00
226 ONDRUŠOVÁ, NIKOLA 04 ZŠ Pchery 259,00
227 Hanušová, Zuzana 04 3. ZŠ Slaný Rabasova 244,00
228 Holas, Matyáš 04 ZŠ Norská Kladno 237,00
229 Šmejka, Vojtěch 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 231,00
230 DOLANSKÝ, JAN 04 ZŠ Pchery 230,00
231 Dvořáková, Helena 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 226,00
232 Zoubek, Jan 05 ZŠ Norská Kladno B 223,00
233 Vávrová, Daniela 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 223,00
234 Vrchotová, Kristýna 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 223,00
235 Fišerová, Markéta 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 221,00
236 Šturmová, Anna 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 220,00
237 Hepová, Eva 05 ZŠ Norská Kladno B 216,00
238 Bendík, Matyáš 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kladno 214,00
239 Koťová, Julie 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 213,00
240 Grumlík, Lukáš 04 ZŠ a MŠ Kladno Vašatova 207,00
241 Kindl, Václav 05 ZŠ Tuchlovice 206,00
242 Pinkava, František 04 Gymnázium Kladno 198,00
243 Řečínský, Tadeáš 05 ZŠ Norská Kladno B 197,00
244 Čtrnáctá, Anna 05 Gymnázium Kladno 195,00
245 Hrbek, Tomáš 03 Sportovní gymnázium Kladno 195,00
246 Smržová, Zuzana 04 ZŠ Tuchlovice 194,00
247 Volf, Marek 04 ZŠ Pchery 187,00
248 Senohrábková, Klára 04 ZŠ Tuchlovice 185,00
249 Filippi, Bruno 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 173,00
250 Rolerová, Eliška 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 155,00
251 Horská, Blanka 04 ZŠ Unhošť 152,00
252 Kováčová, Anna 03 ZŠ Norská Kladno A 151,00
253 Hubková, Amálie 04 ZŠ Unhošť 137,00
254 Nováčková, Lucie 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 121,00
255 Běloušková, Marie 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 116,00
256 Hrabáková, Ema 05 ZŠ Tuchlovice 98,00
257 Gronkowski, Vojtěch 05 ZŠ Pchery 88,00
258 Vomelová, Lucie 03 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 75,00
259 Cingálek, Kryštof 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 64,00
260 Obešlová, Sára Anna 04 ZŠ Norská Kladno B 51,00
261 Horák, Dominik 05 ZŠ Norská Kladno B 17,00
262 Vítková, Tereza 04 ZŠ Norská Kladno B 0,00
263 VOSTRÁ, KATEŘINA 03 ZŠ Pchery 0,00
264 Randulová, Tereza 03 Základní škola Ch.G. Masarykové v Lánech 0,00
265 Nováková, Kamila 05 Gymnázium Kladno 0,00
266 Lapačová, Radana 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 0,00
267 Podráský, Lukáš 04 ZŠ Norská Kladno B 0,00
268 Nesvarbová, Sarah 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0,00