Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV

Kladno (14. 5. 2019)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 247 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 8 2:36.67 612.00
2 245 Nikola BadinováNikola Badinová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 2:40.52 567.00
3 237 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 2:40.93 562.00
4 202 Barbora DudáčkováBarbora Dudáčková 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 13 2:49.44 469.00
5 198 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:57.07 393.00
6 239 Klaudie BezděkováKlaudie Bezděková 03 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 7 3:01.91 348.00
7 224 Michaela BořutováMichaela Bořutová 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 9 3:06.61 306.00
8 190 Anna ČtrnáctáAnna Čtrnáctá 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 10 3:20.99 195.00
9 183 Petra DrncováPetra Drncová 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 12 3:23.95 175.00
10 217 Michaela PolidarováMichaela Polidarová 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 3:32.94 120.00
11 186 Anita DobešováAnita Dobešová 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 11 3:34.92 110.00
222 Karolína ZámečníkováKarolína Zámečníková 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 DQ
199 Anna KováčováAnna Kováčová 03 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 DQ
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 215 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 9 2:39.53 578.00
2 230 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 2:50.93 454.00
3 238 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 ZŠ Moskevská Kladno _ZŠ Moskevská Kladno _ 10 2:55.48 408.00
4 228 Anna DupačováAnna Dupačová 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 1 3:07.35 300.00
5 195 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, KladnoZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kl... 5 3:11.39 267.00
6 206 Kristýna LindováKristýna Lindová 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 11 3:12.05 261.00
7 216 Zuzana HanušováZuzana Hanušová 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 3:14.29 244.00
8 231 Blanka HorskáBlanka Horská 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 6 3:27.46 152.00
9 204 Ema HrabákováEma Hrabáková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 7 3:37.07 98.00
10 208 NIKOLA ONDRUŠOVÁNIKOLA ONDRUŠOVÁ 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 13 3:47.51 53.00
229 Markéta JirátkováMarkéta Jirátková 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 8 DQ
181 Sarah NesvarbováSarah Nesvarbová 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 12 DQ
227 Anna DyčkaAnna Dyčka 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 2 DQ
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 213 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:45.00 517.00
2 197 Viktorie SlanáViktorie Slaná 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 5 2:51.18 451.00
3 250 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 12 2:52.33 440.00
4 177 MICHAELA ŠTULÍKOVÁMICHAELA ŠTULÍKOVÁ 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 9 2:54.54 418.00
5 184 Veronika StolzováVeronika Stolzová 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 6 3:04.69 323.00
6 242 Marie ŘezáčováMarie Řezáčová 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 2 3:07.29 300.00
7 201 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 7 3:16.01 231.00
8 179 Kristýna VrchotováKristýna Vrchotová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 11 3:17.00 223.00
9 178 Kristýna ValentováKristýna Valentová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 10 3:17.44 220.00
10 233 Klára SenohrábkováKlára Senohrábková 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 4 3:22.45 185.00
11 189 Nela SadílkováNela Sadílková 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 3:29.58 140.00
176 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 247 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 8 2:36.67 612.00
2 215 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 9 2:39.53 578.00
3 245 Nikola BadinováNikola Badinová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 2:40.52 567.00
4 237 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 2:40.93 562.00
5 213 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:45.00 517.00
6 202 Barbora DudáčkováBarbora Dudáčková 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 13 2:49.44 469.00
7 230 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 2:50.93 454.00
8 197 Viktorie SlanáViktorie Slaná 05 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 5 2:51.18 451.00
9 250 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 12 2:52.33 440.00
10 177 MICHAELA ŠTULÍKOVÁMICHAELA ŠTULÍKOVÁ 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 9 2:54.54 418.00
11 238 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 ZŠ Moskevská Kladno _ZŠ Moskevská Kladno _ 10 2:55.48 408.00
12 198 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:57.07 393.00
13 239 Klaudie BezděkováKlaudie Bezděková 03 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 7 3:01.91 348.00
14 184 Veronika StolzováVeronika Stolzová 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 6 3:04.69 323.00
15 224 Michaela BořutováMichaela Bořutová 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 9 3:06.61 306.00
16 242 Marie ŘezáčováMarie Řezáčová 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 2 3:07.29 300.00
17 228 Anna DupačováAnna Dupačová 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 1 3:07.35 300.00
18 195 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, KladnoZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kl... 5 3:11.39 267.00
19 206 Kristýna LindováKristýna Lindová 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 11 3:12.05 261.00
20 216 Zuzana HanušováZuzana Hanušová 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 3:14.29 244.00
21 201 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 7 3:16.01 231.00
22 179 Kristýna VrchotováKristýna Vrchotová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 11 3:17.00 223.00
23 178 Kristýna ValentováKristýna Valentová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 10 3:17.44 220.00
24 190 Anna ČtrnáctáAnna Čtrnáctá 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 10 3:20.99 195.00
25 233 Klára SenohrábkováKlára Senohrábková 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 4 3:22.45 185.00
26 183 Petra DrncováPetra Drncová 04 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 12 3:23.95 175.00
27 231 Blanka HorskáBlanka Horská 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 6 3:27.46 152.00
28 189 Nela SadílkováNela Sadílková 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 3:29.58 140.00
29 217 Michaela PolidarováMichaela Polidarová 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 3:32.94 120.00
30 186 Anita DobešováAnita Dobešová 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 11 3:34.92 110.00
31 204 Ema HrabákováEma Hrabáková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 7 3:37.07 98.00
32 208 NIKOLA ONDRUŠOVÁNIKOLA ONDRUŠOVÁ 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 13 3:47.51 53.00
222 Karolína ZámečníkováKarolína Zámečníková 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 DQ
199 Anna KováčováAnna Kováčová 03 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 DQ
229 Markéta JirátkováMarkéta Jirátková 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 8 DQ
181 Sarah NesvarbováSarah Nesvarbová 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 12 DQ
227 Anna DyčkaAnna Dyčka 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 2 DQ
176 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 8 DNS