Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV

Kladno (14. 5. 2019)

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BokšaJakub Bokša
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 3 12.28 12.280.00.012.280.00.00.0 623.00
2 Filip ŠtecFilip Štec
ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, KladnoZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kl...
03 26 11.73 11.730.00.011.730.00.00.0 590.00
3 Jakub NovýJakub Nový
ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl...
04 19 11.56 11.560.00.011.560.00.00.0 580.00
4 Vojtěch HurtaVojtěch Hurta
ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova
03 10 11.46 11.460.00.011.460.00.00.0 574.00
5 Matěj MottlMatěj Mottl
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
04 17 11.00 11.000.00.011.000.00.00.0 546.00
6 Marek AlscherMarek Alscher
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 43 10.90 10.900.00.010.900.00.00.0 540.00
7 Jan PodubeckýJan Podubecký
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 21 10.79 10.790.00.010.790.00.00.0 533.00
8 Antonín VitoušekAntonín Vitoušek
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
19 32 10.78 10.780.00.010.780.00.00.0 533.00
9 Václav LiszokVáclav Liszok
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 42 10.65 10.650.00.010.650.00.00.0 525.00
10 Adam OvesnýAdam Ovesný
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 39 10.52 10.520.00.010.520.00.00.0 517.00
11 Vojtěch HříbalVojtěch Hříbal
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 44 10.45 10.450.00.010.450.00.00.0 513.00
12 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 37 10.04 10.040.00.010.040.00.00.0 488.00
13 256 Tomáš PovolnýTomáš Povolný
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
04 40 09.88 09.880.00.009.880.00.00.0 478.00
14 Martin KračekMartin Kraček
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 15 09.83 09.830.00.009.830.00.00.0 475.00
15 Jakub ŠikanedrJakub Šikanedr
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
03 41 09.60 09.600.00.009.600.00.00.0 462.00
16 Adam JežekAdam Ježek
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
03 38 09.52 09.520.00.009.520.00.00.0 457.00
17 MATYÁŠ JANOUŠEKMATYÁŠ JANOUŠEK
ZŠ PcheryZŠ Pchery
04 12 09.48 09.480.00.009.480.00.00.0 454.00
18 Matouš DrechslerMatouš Drechsler
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 6 09.40 09.400.00.009.400.00.00.0 450.00
19 Šimon VavroŠimon Vavro
ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl...
05 30 09.38 09.380.00.009.380.00.00.0 448.00
20 289 Jiří PospíšilJiří Pospíšil
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 23 08.96 08.960.00.008.960.00.00.0 423.00
21 Jakub VondrašJakub Vondraš
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
04 33 08.75 08.750.00.008.750.00.00.0 411.00
22 280 Matěj KazíkMatěj Kazík
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 13 08.37 08.370.00.008.370.00.00.0 388.00
MS Filip VašákFilip Vašák
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
03 36 08.36 08.360.00.008.360.00.00.0
24 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl...
03 9 08.23 08.230.00.008.230.00.00.0 380.00
25 Marek KozákMarek Kozák
ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad
03 14 08.10 08.100.00.008.100.00.00.0 372.00
26 Tomáš PolákTomáš Polák
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
03 22 08.04 08.040.00.008.040.00.00.0 369.00
27 283 Martin KučeraMartin Kučera
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
03 16 08.03 08.030.00.008.030.00.00.0 368.00
28 Petr PinkasPetr Pinkas
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
04 20 07.96 07.960.00.007.960.00.00.0 364.00
29 Prokop SamekProkop Samek
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
03 24 07.93 07.930.00.007.930.00.00.0 362.00
30 ŠIMON CABRERAŠIMON CABRERA
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 4 07.92 07.920.00.007.920.00.00.0 362.00
31 264 Lukáš BejčekLukáš Bejček
ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova
04 2 07.82 07.820.00.007.820.00.00.0 356.00
32 Karel AlbrechtKarel Albrecht
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
04 1 07.80 07.800.00.007.800.00.00.0 354.00
33 Jan HejnýJan Hejný
Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary...
04 8 07.77 07.770.00.007.770.00.00.0 353.00
34 Rudolf MichalskiRudolf Michalski
ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B
04 35 07.76 07.760.00.007.760.00.00.0 352.00
35 Petr BláhaPetr Bláha
ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B
05 34 07.51 07.510.00.007.510.00.00.0 337.00
36 294 Dominik SlepičkaDominik Slepička
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
04 25 07.44 07.440.00.007.440.00.00.0 333.00
37 Jakub DošekJakub Došek
ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova
05 5 07.40 07.400.00.007.400.00.00.0 331.00
38 Tadeáš FousekTadeáš Fousek
Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary...
04 7 07.26 07.260.00.007.260.00.00.0 323.00
39 Tomáš ŠtěpánekTomáš Štěpánek
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka...
04 27 07.17 07.170.00.007.170.00.00.0 317.00
40 Matěj NovotnýMatěj Novotný
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
03 18 07.04 07.040.00.007.040.00.00.0 310.00
41 TOMÁŠ VAŠÁKTOMÁŠ VAŠÁK
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 29 06.97 06.970.00.006.970.00.00.0 306.00
42 Jakub ŠtýbrJakub Štýbr
ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad
04 28 06.93 06.930.00.006.930.00.00.0 303.00
MS LUKÁŠ JANDALUKÁŠ JANDA
ZŠ PcheryZŠ Pchery
04 11 05.79 05.790.00.005.790.00.00.0
44 Adam VinšAdam Vinš
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka...
04 31 05.46 05.460.00.005.460.00.00.0 218.00
Celkem 44 závodníků