Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV

Kladno (14. 5. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 262 Krištof AlexaKrištof Alexa 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 12 4:36.06 705.00
2 251 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 4:42.72 663.00
3 252 Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 4:50.42 616.00
4 263 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, KladnoZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kl... 13 5:08.74 510.00
5 254 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 5:10.58 500.00
6 266 VÁCLAV BOLARDVÁCLAV BOLARD 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 16 5:12.86 488.00
7 255 Karel SchoppelKarel Schoppel 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 5:16.60 468.00
8 257 Jiří InnemanJiří Inneman 03 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 7 5:35.56 372.00
9 253 Matěj BenešMatěj Beneš 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 5:37.61 363.00
10 256 Tomáš PovolnýTomáš Povolný 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 5:54.76 286.00
11 260 Jan ZoubekJan Zoubek 05 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 10 6:10.43 223.00
12 258 Štěpán KřečekŠtěpán Křeček 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 6:12.67 215.00
13 265 Matyáš BendíkMatyáš Bendík 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 15 6:12.99 214.00
14 264 Lukáš BejčekLukáš Bejček 04 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 14 6:41.12 121.00
15 261 Dominik HorákDominik Horák 05 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 11 7:32.77 17.00
259 Tadeáš ŘečínskýTadeáš Řečínský 05 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 9 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 274 Maxmilián HalajMaxmilián Halaj 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 8 5:09.93 504.00
2 269 JAN DUDAJAN DUDA 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 3 5:16.89 466.00
3 280 Matěj KazíkMatěj Kazík 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 14 5:27.19 413.00
4 279 Matěj KadeřábekMatěj Kadeřábek 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 13 5:31.72 391.00
5 273 Filip HacklFilip Hackl 03 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 7 5:41.15 346.00
6 272 David GoryanovDavid Goryanov 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 6 5:42.72 339.00
7 270 Oleh FedorovychOleh Fedorovych 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 4 5:45.50 326.00
8 277 Tomáš HavlenaTomáš Havlena 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 11 5:49.76 307.00
9 275 Michal HanzlíčekMichal Hanzlíček 04 Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary... 9 5:50.71 303.00
10 268 Richard DobešRichard Dobeš 03 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 2 6:05.02 244.00
11 281 Václav KindlVáclav Kindl 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 15 6:15.02 206.00
12 271 Bruno FilippiBruno Filippi 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 5 6:24.35 173.00
13 267 Kryštof CingálekKryštof Cingálek 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary... 1 7:04.07 64.00
278 Štěpán KáclŠtěpán Kácl 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, KladnoZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kl... 12 DNS
276 Vojtěch HartmanVojtěch Hartman 04 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 10 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 284 Vojtěch LöfflerVojtěch Löffler 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 5:05.29 530.00
2 295 František ŠlikFrantišek Šlik 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 14 5:07.61 517.00
3 282 Lukáš KubínLukáš Kubín 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 1 5:07.63 517.00
4 283 Martin KučeraMartin Kučera 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 2 5:11.94 493.00
5 287 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 5:15.31 475.00
6 294 Dominik SlepičkaDominik Slepička 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 13 5:15.99 471.00
7 290 Matěj PtáčekMatěj Ptáček 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 9 5:27.05 414.00
8 286 Tomáš LuptákTomáš Lupták 04 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 5:32.21 389.00
9 292 A. ŘíčkaA. Říčka 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 11 5:35.99 370.00
10 293 Jáchym SchveinertJáchym Schveinert 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 12 5:41.33 345.00
11 285 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 5:53.77 290.00
12 296 Vojtěch ŠmejkaVojtěch Šmejka 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 15 6:08.49 231.00
13 288 František PinkavaFrantišek Pinkava 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 7 6:17.33 198.00
14 289 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 8 6:18.71 193.00
15 291 Jiří RonešJiří Roneš 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary... 10 6:43.06 116.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 262 Krištof AlexaKrištof Alexa 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 12 4:36.06 705.00
2 251 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 4:42.72 663.00
3 252 Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 4:50.42 616.00
4 284 Vojtěch LöfflerVojtěch Löffler 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 5:05.29 530.00
5 295 František ŠlikFrantišek Šlik 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 14 5:07.61 517.00
6 282 Lukáš KubínLukáš Kubín 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 1 5:07.63 517.00
7 263 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, KladnoZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kl... 13 5:08.74 510.00
8 274 Maxmilián HalajMaxmilián Halaj 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 8 5:09.93 504.00
9 254 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 5:10.58 500.00
10 283 Martin KučeraMartin Kučera 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 2 5:11.94 493.00
11 266 VÁCLAV BOLARDVÁCLAV BOLARD 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 16 5:12.86 488.00
12 287 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 5:15.31 475.00
13 294 Dominik SlepičkaDominik Slepička 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 13 5:15.99 471.00
14 255 Karel SchoppelKarel Schoppel 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 5:16.60 468.00
15 269 JAN DUDAJAN DUDA 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 3 5:16.89 466.00
16 290 Matěj PtáčekMatěj Ptáček 04 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 9 5:27.05 414.00
17 280 Matěj KazíkMatěj Kazík 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 14 5:27.19 413.00
18 279 Matěj KadeřábekMatěj Kadeřábek 04 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 13 5:31.72 391.00
19 286 Tomáš LuptákTomáš Lupták 04 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 5:32.21 389.00
20 257 Jiří InnemanJiří Inneman 03 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 7 5:35.56 372.00
21 292 A. ŘíčkaA. Říčka 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 11 5:35.99 370.00
22 253 Matěj BenešMatěj Beneš 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 5:37.61 363.00
23 273 Filip HacklFilip Hackl 03 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 7 5:41.15 346.00
24 293 Jáchym SchveinertJáchym Schveinert 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 12 5:41.33 345.00
25 272 David GoryanovDavid Goryanov 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 6 5:42.72 339.00
26 270 Oleh FedorovychOleh Fedorovych 05 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 4 5:45.50 326.00
27 277 Tomáš HavlenaTomáš Havlena 04 ZŠ PcheryZŠ Pchery 11 5:49.76 307.00
28 275 Michal HanzlíčekMichal Hanzlíček 04 Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary... 9 5:50.71 303.00
29 285 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 5:53.77 290.00
30 256 Tomáš PovolnýTomáš Povolný 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 5:54.76 286.00
31 268 Richard DobešRichard Dobeš 03 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 2 6:05.02 244.00
32 296 Vojtěch ŠmejkaVojtěch Šmejka 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 15 6:08.49 231.00
33 260 Jan ZoubekJan Zoubek 05 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 10 6:10.43 223.00
34 258 Štěpán KřečekŠtěpán Křeček 04 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 6:12.67 215.00
35 265 Matyáš BendíkMatyáš Bendík 04 ZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, KladnoZŠ a MŠ Ukrajinská 2447, Kl... 15 6:12.99 214.00
36 281 Václav KindlVáclav Kindl 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 15 6:15.02 206.00
37 288 František PinkavaFrantišek Pinkava 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 7 6:17.33 198.00
38 289 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 8 6:18.71 193.00
39 271 Bruno FilippiBruno Filippi 05 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 5 6:24.35 173.00
40 264 Lukáš BejčekLukáš Bejček 04 ZŠ a MŠ Kladno VašatovaZŠ a MŠ Kladno Vašatova 14 6:41.12 121.00
41 291 Jiří RonešJiří Roneš 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary... 10 6:43.06 116.00
42 267 Kryštof CingálekKryštof Cingálek 05 Základní škola Ch.G. Masarykové v LánechZákladní škola Ch.G. Masary... 1 7:04.07 64.00
43 261 Dominik HorákDominik Horák 05 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 11 7:32.77 17.00
259 Tadeáš ŘečínskýTadeáš Řečínský 05 ZŠ Norská Kladno BZŠ Norská Kladno B 9 DNS
278 Štěpán KáclŠtěpán Kácl 04 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, KladnoZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kl... 12 DNS
276 Vojtěch HartmanVojtěch Hartman 04 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 10 DNS