výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III

Kolín (3. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 7 08.47 431.00
2 Daniel PeštaDaniel Pešta 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 08.86 336.00
3 Michal CharouzekMichal Charouzek 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 3 09.06 291.00
4 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 6 09.24 253.00
5 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 5 09.50 203.00
6 Patrik MaternaPatrik Materna 06 4ZSKO4ZSKO 2 09.58 188.00
7 Jan ŠtaudJan Štaud 07 4ZSKO4ZSKO 8 10.30 80.00
8 Jan EliášJan Eliáš 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 10.31 79.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 6ZSKO6ZSKO 6 07.83 610.00
2 ONDŘEJ JAHODAONDŘEJ JAHODA 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4 08.26 487.00
3 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3 08.73 366.00
4 KAREL VAŠÁKKAREL VAŠÁK 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 7 08.76 359.00
5 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 09.01 302.00
6 Matyáš KřapkaMatyáš Křapka 06 6ZSKO6ZSKO 5 09.22 257.00
7 Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 2 09.41 220.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 08.28 481.00
2 Roman DohaničRoman Dohanič 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 3 08.68 378.00
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 08.81 347.00
4 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý 05 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 09.48 207.00
5= Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 7 09.50 203.00
5= Denis HübstDenis Hübst 05 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 09.50 203.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 08.50 423.00
2 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 4 09.03 298.00
3 Adam KulvajtAdam Kulvajt 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 6 09.15 272.00
4 Šimon TománekŠimon Tománek 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 1 09.31 239.00
5 Josef RykrJosef Rykr 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 09.56 192.00
6 Ondřej KrumichOndřej Krumich 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 09.79 153.00
Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor MašínViktor Mašín 06 GYCBRODGYCBROD 3 09.05 293.00
2 Filip ŠimekFilip Šimek 05 TYNECTYNEC 7 09.13 276.00
3 Jakub HýskýJakub Hýský 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 5 09.22 257.00
4 ? Hovorka? Hovorka 07 GYCBRODGYCBROD 09.53 197.00
5 Vít ŠancVít Šanc 07 TYNECTYNEC 2 09.55 194.00
6 Matěj RainišMatěj Rainiš 06 GYCBRODGYCBROD 6 09.82 148.00
7 Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 4 09.92 132.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 08.68 378.00
2 David HrabákDavid Hrabák 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 09.06 291.00
3 Filip BohatýFilip Bohatý 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 09.16 270.00
4 Daniel VedralDaniel Vedral 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 09.21 259.00
5 Jan KoškaJan Koška 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 09.35 231.00
6 Václav HloucalVáclav Hloucal 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 09.56 192.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 6ZSKO6ZSKO 6 07.83 610.00
2 ONDŘEJ JAHODAONDŘEJ JAHODA 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4 08.26 487.00
3 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 08.28 481.00
4 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 7 08.47 431.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 08.50 423.00
6 Roman DohaničRoman Dohanič 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 3 08.68 378.00
6 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 08.68 378.00
8 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3 08.73 366.00
9 KAREL VAŠÁKKAREL VAŠÁK 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 7 08.76 359.00
10 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 08.81 347.00
11 Daniel PeštaDaniel Pešta 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 08.86 336.00
12 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 09.01 302.00
13 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 4 09.03 298.00
14 Viktor MašínViktor Mašín 06 GYCBRODGYCBROD 3 09.05 293.00
15 Michal CharouzekMichal Charouzek 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 3 09.06 291.00
15 David HrabákDavid Hrabák 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 09.06 291.00
17 Filip ŠimekFilip Šimek 05 TYNECTYNEC 7 09.13 276.00
18 Adam KulvajtAdam Kulvajt 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 6 09.15 272.00
19 Filip BohatýFilip Bohatý 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 09.16 270.00
20 Daniel VedralDaniel Vedral 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 09.21 259.00
21 Matyáš KřapkaMatyáš Křapka 06 6ZSKO6ZSKO 5 09.22 257.00
21 Jakub HýskýJakub Hýský 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 5 09.22 257.00
23 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 6 09.24 253.00
24 Šimon TománekŠimon Tománek 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 1 09.31 239.00
25 Jan KoškaJan Koška 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 09.35 231.00
26 Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 2 09.41 220.00
27 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý 05 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 09.48 207.00
28 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 5 09.50 203.00
28 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 7 09.50 203.00
28 Denis HübstDenis Hübst 05 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 09.50 203.00
31 ? Hovorka? Hovorka 07 GYCBRODGYCBROD 09.53 197.00
32 Vít ŠancVít Šanc 07 TYNECTYNEC 2 09.55 194.00
33 Josef RykrJosef Rykr 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 09.56 192.00
33 Václav HloucalVáclav Hloucal 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 09.56 192.00
35 Patrik MaternaPatrik Materna 06 4ZSKO4ZSKO 2 09.58 188.00
36 Ondřej KrumichOndřej Krumich 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 09.79 153.00
37 Matěj RainišMatěj Rainiš 06 GYCBRODGYCBROD 6 09.82 148.00
38 Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 4 09.92 132.00
39 Jan ŠtaudJan Štaud 07 4ZSKO4ZSKO 8 10.30 80.00
40 Jan EliášJan Eliáš 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 10.31 79.00
Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin3ZSkolin 2 09.03 558.00
2 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin3ZSkolin 8 09.11 538.00
3 KRISTÝNA KODĚROVÁKRISTÝNA KODĚROVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 09.14 531.00
4 Ksenia BirukKsenia Biruk 06 4ZSKO4ZSKO 4 09.60 422.00
5 BARBORA KRAUSOVÁBARBORA KRAUSOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1 09.60 422.00
6 Justina KlimešováJustina Klimešová 06 4ZSKO4ZSKO 3 09.63 415.00
7 Lucie KozelkováLucie Kozelková 07 3ZSkolin3ZSkolin 7 09.72 395.00
8 5 Vanesa KlatkováVanesa Klatková 05 4ZSKO4ZSKO 5 09.89 359.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 08.66 656.00
2 14 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 09.14 531.00
3 Sára Marie PeetersSára Marie Peeters 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 3 09.16 526.00
4 Veronika StaráVeronika Stará 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 09.67 406.00
5 17 Adéla ŠmejkalováAdéla Šmejkalová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 09.87 363.00
6 Anna VeseláAnna Veselá 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 7 10.56 231.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 5 10.44
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 7 09.29 494.00
2 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 6ZSKO6ZSKO 2 09.35 480.00
3 Barbora KolkováBarbora Kolková 06 6ZSKO6ZSKO 4 09.47 451.00
4 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 6 09.86 365.00
5 Tereza RadikovskáTereza Radikovská 06 6ZSKO6ZSKO 3 10.19 297.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 09.28 496.00
2 Klára BulířováKlára Bulířová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 09.39 470.00
3 Nela BláhováNela Bláhová 06 GYCBRODGYCBROD 4 09.39 470.00
4 Bára BulíčkováBára Bulíčková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 09.78 382.00
5 Nela SmolíkováNela Smolíková 05 GYCBRODGYCBROD 2 10.00 336.00
6 Eliška TřeštíkováEliška Třeštíková 06 GYCBRODGYCBROD 7 10.15 306.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Adéla BroučkováAdéla Broučková 06 TYNECTYNEC 4 09.43 461.00
2 Pavlína OltováPavlína Oltová 06 TYNECTYNEC 3 09.66 408.00
3 Nela ŘíhováNela Říhová 05 TYNECTYNEC 6 10.26 285.00
4 Nikola KrulišováNikola Krulišová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 5 10.38 263.00
5 13 Nikola ŠvolbováNikola Švolbová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 2 13.91 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašteckáMichaela Baštecká 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 08.97 574.00
2 Tereza HronováTereza Hronová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 09.54 435.00
3 35 Valentýna PelikánováValentýna Pelikánová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 09.82 374.00
4 Tina MezníkováTina Mezníková 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 10.03 330.00
5 Pavlína SteinbrecherováPavlína Steinbrecherová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 10.24 289.00
6 Laura KmoníčkováLaura Kmoníčková 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 11.12 144.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 08.66 656.00
2 Michaela BašteckáMichaela Baštecká 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 08.97 574.00
3 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin3ZSkolin 2 09.03 558.00
4 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin3ZSkolin 8 09.11 538.00
5 KRISTÝNA KODĚROVÁKRISTÝNA KODĚROVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 09.14 531.00
5 14 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 09.14 531.00
7 Sára Marie PeetersSára Marie Peeters 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 3 09.16 526.00
8 Klára PokornáKlára Pokorná 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 09.28 496.00
9 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 7 09.29 494.00
10 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 6ZSKO6ZSKO 2 09.35 480.00
11 Klára BulířováKlára Bulířová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 09.39 470.00
11 Nela BláhováNela Bláhová 06 GYCBRODGYCBROD 4 09.39 470.00
13 29 Adéla BroučkováAdéla Broučková 06 TYNECTYNEC 4 09.43 461.00
14 Barbora KolkováBarbora Kolková 06 6ZSKO6ZSKO 4 09.47 451.00
15 Tereza HronováTereza Hronová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 09.54 435.00
16 Ksenia BirukKsenia Biruk 06 4ZSKO4ZSKO 4 09.60 422.00
16 BARBORA KRAUSOVÁBARBORA KRAUSOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1 09.60 422.00
18 Justina KlimešováJustina Klimešová 06 4ZSKO4ZSKO 3 09.63 415.00
19 Pavlína OltováPavlína Oltová 06 TYNECTYNEC 3 09.66 408.00
20 Veronika StaráVeronika Stará 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 09.67 406.00
21 Lucie KozelkováLucie Kozelková 07 3ZSkolin3ZSkolin 7 09.72 395.00
22 Bára BulíčkováBára Bulíčková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 09.78 382.00
23 35 Valentýna PelikánováValentýna Pelikánová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 09.82 374.00
24 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 6 09.86 365.00
25 17 Adéla ŠmejkalováAdéla Šmejkalová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 09.87 363.00
26 5 Vanesa KlatkováVanesa Klatková 05 4ZSKO4ZSKO 5 09.89 359.00
27 Nela SmolíkováNela Smolíková 05 GYCBRODGYCBROD 2 10.00 336.00
28 Tina MezníkováTina Mezníková 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 10.03 330.00
29 Eliška TřeštíkováEliška Třeštíková 06 GYCBRODGYCBROD 7 10.15 306.00
30 Tereza RadikovskáTereza Radikovská 06 6ZSKO6ZSKO 3 10.19 297.00
31 Pavlína SteinbrecherováPavlína Steinbrecherová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 10.24 289.00
32 Nela ŘíhováNela Říhová 05 TYNECTYNEC 6 10.26 285.00
33 Nikola KrulišováNikola Krulišová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 5 10.38 263.00
34 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 5 10.44
35 Anna VeseláAnna Veselá 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 7 10.56 231.00
36 Laura KmoníčkováLaura Kmoníčková 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 11.12 144.00
37 13 Nikola ŠvolbováNikola Švolbová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 2 13.91 0.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 2 1:52.28 628.00
2 1 E. Sarah HargreavesE. Sarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 1 2:02.44 473.00
3 6 Tereza BláhováTereza Bláhová 06 4ZSKO4ZSKO 6 2:05.78 427.00
4 10 Michaela PithartováMichaela Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 10 2:06.86 412.00
5 9 HANA JUROVÁHANA JUROVÁ 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 9 2:08.80 387.00
6 3 Eliška SukdolákováEliška Sukdoláková 07 3ZSkolin3ZSkolin 3 2:11.58 352.00
7 12 Markéta PithartováMarkéta Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 12 2:13.03 334.00
8 7 MILOSLAVA TOMKOVÁMILOSLAVA TOMKOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 7 2:18.35 272.00
9 4 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 4ZSKO4ZSKO 4 2:18.92 266.00
10 13 Nikola ŠvolbováNikola Švolbová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 13 2:24.31 211.00
8 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 DNS
11 Eliška KoníčkováEliška Koníčková 05 6ZSKO6ZSKO 11 DNS
5 Vanesa KlatkováVanesa Klatková 05 4ZSKO4ZSKO 5 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 1 1:58.24 535.00
2 22 Natálie MatušínskáNatálie Matušínská 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 9 2:03.39 460.00
3 18 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 2:04.26 448.00
4 21 Anna PreclíkováAnna Preclíková 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 8 2:08.52 390.00
5 16 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 3 2:11.52 352.00
6 23 Nela PatkováNela Patková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 10 2:19.42 261.00
7 19 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 2:19.65 258.00
8 17 Adéla ŠmejkalováAdéla Šmejkalová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 4 2:20.36 251.00
9 15 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 2:22.75 226.00
10 20 Nela KašparováNela Kašparová 07 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 7 2:27.90 177.00
11 24 Kamila VaňkováKamila Vaňková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 11 2:47.60 42.00
25 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 11 2:00.73 498.00
2 26 Kateřina KrčmářováKateřina Krčmářová 06 GYCBRODGYCBROD 1 2:06.89 412.00
3 34 Matylda KrejčováMatylda Krejčová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 9 2:07.94 398.00
4 27 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 06 GYCBRODGYCBROD 2 2:09.20 382.00
5 29 Adéla BroučkováAdéla Broučková 06 TYNECTYNEC 4 2:11.32 355.00
6 31 Natálie GrimmerováNatálie Grimmerová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 2:23.05 223.00
7 33 Emily KulifajováEmily Kulifajová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 8 2:23.12 222.00
8 35 Valentýna PelikánováValentýna Pelikánová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 10 2:25.15 202.00
9 30 Adéla SaboAdéla Sabo 06 TYNECTYNEC 5 2:26.66 188.00
10 28 Dorothea TahadlováDorothea Tahadlová 06 TYNECTYNEC 3 2:30.97 150.00
11 32 Michelle MüllerováMichelle Müllerová 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 2:38.83 92.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 2 1:52.28 628.00
2 14 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 1 1:58.24 535.00
3 36 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 11 2:00.73 498.00
4 1 E. Sarah HargreavesE. Sarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 1 2:02.44 473.00
5 22 Natálie MatušínskáNatálie Matušínská 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 9 2:03.39 460.00
6 18 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 2:04.26 448.00
7 6 Tereza BláhováTereza Bláhová 06 4ZSKO4ZSKO 6 2:05.78 427.00
8 10 Michaela PithartováMichaela Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 10 2:06.86 412.00
9 26 Kateřina KrčmářováKateřina Krčmářová 06 GYCBRODGYCBROD 1 2:06.89 412.00
10 34 Matylda KrejčováMatylda Krejčová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 9 2:07.94 398.00
11 21 Anna PreclíkováAnna Preclíková 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 8 2:08.52 390.00
12 9 HANA JUROVÁHANA JUROVÁ 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 9 2:08.80 387.00
13 27 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 06 GYCBRODGYCBROD 2 2:09.20 382.00
14 29 Adéla BroučkováAdéla Broučková 06 TYNECTYNEC 4 2:11.32 355.00
15 16 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 3 2:11.52 352.00
16 3 Eliška SukdolákováEliška Sukdoláková 07 3ZSkolin3ZSkolin 3 2:11.58 352.00
17 12 Markéta PithartováMarkéta Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 12 2:13.03 334.00
18 7 MILOSLAVA TOMKOVÁMILOSLAVA TOMKOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 7 2:18.35 272.00
19 4 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 4ZSKO4ZSKO 4 2:18.92 266.00
20 23 Nela PatkováNela Patková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 10 2:19.42 261.00
21 19 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 2:19.65 258.00
22 17 Adéla ŠmejkalováAdéla Šmejkalová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 4 2:20.36 251.00
23 15 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 2:22.75 226.00
24 31 Natálie GrimmerováNatálie Grimmerová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 2:23.05 223.00
25 33 Emily KulifajováEmily Kulifajová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 8 2:23.12 222.00
26 13 Nikola ŠvolbováNikola Švolbová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 13 2:24.31 211.00
27 35 Valentýna PelikánováValentýna Pelikánová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 10 2:25.15 202.00
28 30 Adéla SaboAdéla Sabo 06 TYNECTYNEC 5 2:26.66 188.00
29 20 Nela KašparováNela Kašparová 07 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 7 2:27.90 177.00
30 28 Dorothea TahadlováDorothea Tahadlová 06 TYNECTYNEC 3 2:30.97 150.00
31 32 Michelle MüllerováMichelle Müllerová 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 2:38.83 92.00
32 24 Kamila VaňkováKamila Vaňková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 11 2:47.60 42.00
8 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 DNS
11 Eliška KoníčkováEliška Koníčková 05 6ZSKO6ZSKO 11 DNS
5 Vanesa KlatkováVanesa Klatková 05 4ZSKO4ZSKO 5 DNF
25 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 12 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 MAREK SOUKUPMAREK SOUKUP 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 11 3:06.98 597.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 19 3:15.31 522.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 20 3:17.61 502.00
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 13 3:19.50 486.00
5 DAVID HOŘENÍDAVID HOŘENÍ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 10 3:21.47 469.00
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 6 3:26.26 430.00
7 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 2 3:32.76 379.00
8 Šimon KučeraŠimon Kučera 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 14 3:35.75 357.00
9 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 18 3:36.43 352.00
10 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 5 3:38.78 335.00
11 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 16 3:39.16 332.00
12 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 17 3:39.41 331.00
13 Roman JanekRoman Janek 05 4ZSKO4ZSKO 8 3:41.03 319.00
14 Marian ČerveňákMarian Červeňák 05 4ZSKO4ZSKO 9 3:45.19 291.00
15 VOJTĚCH NEHASILVOJTĚCH NEHASIL 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 12 3:45.81 286.00
16 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 3:50.42 256.00
17 Jan MarekJan Marek 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 3:50.80 254.00
18 Petr KubáčPetr Kubáč 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 3:51.96 247.00
19 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 15 4:11.89 137.00
Vojtěch MrázekVojtěch Mrázek 05 4ZSKO4ZSKO 7 DQ
Poznámky:
Závodník st.č.7 diskvalifikován za nesportovní chování ve finiši závodu, kdy bránil soupeři. Výsledný čas tohoto závodník byl 3:19,14.
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KratzmanPetr Kratzman 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 26 3:16.44 512.00
2 Leoš SmutnýLeoš Smutný 06 TYNECTYNEC 33 3:29.96 401.00
3 Šimon TománekŠimon Tománek 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 24 3:30.25 399.00
4 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 GYCBRODGYCBROD 27 3:33.35 375.00
5 Samuel PicekSamuel Picek 05 GYCBRODGYCBROD 28 3:36.84 349.00
6 Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 23 3:39.03 333.00
7 Simon TvrzníkSimon Tvrzník 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 35 3:40.63 322.00
8 Adam KulvajtAdam Kulvajt 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 25 3:43.20 304.00
9 Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 38 3:45.53 288.00
10 Jan KoškaJan Koška 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 37 3:47.82 273.00
11 David KosteleckýDavid Kostelecký 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 34 3:48.55 268.00
12 Jan HolzbauerJan Holzbauer 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 36 3:49.00 266.00
13 Marek BenešMarek Beneš 05 6ZSKO6ZSKO 22 3:51.74 248.00
14 Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 21 3:56.29 221.00
15 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 3:56.79 218.00
16 Ondřej PetrákOndřej Petrák 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 30 4:01.55 190.00
17 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 06 TYNECTYNEC 32 4:06.05 166.00
18 Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 31 4:07.19 160.00
19 Jakub HanykJakub Hanyk 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 29 4:12.94 132.00
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 MAREK SOUKUPMAREK SOUKUP 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 11 3:06.98 597.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 19 3:15.31 522.00
3 Petr KratzmanPetr Kratzman 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 26 3:16.44 512.00
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 20 3:17.61 502.00
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 13 3:19.50 486.00
6 DAVID HOŘENÍDAVID HOŘENÍ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 10 3:21.47 469.00
7 Marek NedvědMarek Nedvěd 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 6 3:26.26 430.00
8 Leoš SmutnýLeoš Smutný 06 TYNECTYNEC 33 3:29.96 401.00
9 Šimon TománekŠimon Tománek 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 24 3:30.25 399.00
10 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 2 3:32.76 379.00
11 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 GYCBRODGYCBROD 27 3:33.35 375.00
12 Šimon KučeraŠimon Kučera 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 14 3:35.75 357.00
13 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 18 3:36.43 352.00
14 Samuel PicekSamuel Picek 05 GYCBRODGYCBROD 28 3:36.84 349.00
15 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 5 3:38.78 335.00
16 Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 23 3:39.03 333.00
17 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 16 3:39.16 332.00
18 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 17 3:39.41 331.00
19 Simon TvrzníkSimon Tvrzník 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 35 3:40.63 322.00
20 Roman JanekRoman Janek 05 4ZSKO4ZSKO 8 3:41.03 319.00
21 Adam KulvajtAdam Kulvajt 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 25 3:43.20 304.00
22 Marian ČerveňákMarian Červeňák 05 4ZSKO4ZSKO 9 3:45.19 291.00
23 Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 38 3:45.53 288.00
24 VOJTĚCH NEHASILVOJTĚCH NEHASIL 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 12 3:45.81 286.00
25 Jan KoškaJan Koška 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 37 3:47.82 273.00
26 David KosteleckýDavid Kostelecký 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 34 3:48.55 268.00
27 Jan HolzbauerJan Holzbauer 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 36 3:49.00 266.00
28 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 3:50.42 256.00
29 Jan MarekJan Marek 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 3:50.80 254.00
30 Marek BenešMarek Beneš 05 6ZSKO6ZSKO 22 3:51.74 248.00
31 Petr KubáčPetr Kubáč 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 3:51.96 247.00
32 Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 21 3:56.29 221.00
33 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 3:56.79 218.00
34 Ondřej PetrákOndřej Petrák 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 30 4:01.55 190.00
35 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 06 TYNECTYNEC 32 4:06.05 166.00
36 Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 31 4:07.19 160.00
37 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 15 4:11.89 137.00
38 Jakub HanykJakub Hanyk 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 29 4:12.94 132.00
Vojtěch MrázekVojtěch Mrázek 05 4ZSKO4ZSKO 7 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Materna, Peroutka, Mrázek, Štaud Materna, Peroutka, Mrázek, Štaud 4ZSKO4ZSKO 5 34.92 276.00
2 NEHASIL, SOUKAL, HOŘENÍ, HOŘENÍ NEHASIL, SOUKAL, HOŘENÍ, HOŘENÍ ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 35.63 239.00
3 Pešta, Kubáč, Eliáš, Hlavička Pešta, Kubáč, Eliáš, Hlavička 3ZSkolin A3ZSkolin A 2 37.01 174.00
4 Michalák, Petrák, Hanyk, Čepek Michalák, Petrák, Hanyk, Čepek ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3 39.97 67.00
5 Hlavatý, Marek, Čebiš, Rudolf Hlavatý, Marek, Čebiš, Rudolf 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 40.52 52.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 32.75 403.00
2 KVASIL, JAHODA, SOUKUP, VAŠÁK KVASIL, JAHODA, SOUKUP, VAŠÁK ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 33.20 375.00
3 Křapka, Tichý, Bolard, Synek Křapka, Tichý, Bolard, Synek 6ZSKO6ZSKO 6 34.38 306.00
4 Horák, Slavík, Synek, Mareš Horák, Slavík, Synek, Mareš 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 34.63 292.00
5 Hruška, Melichar, Tvrdý, Hübst Hruška, Melichar, Tvrdý, Hübst 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 3 35.55 243.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pros, Gyarfaš, Kulvajt, Kratzman Pros, Gyarfaš, Kulvajt, Kratzman ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 6 34.54 297.00
2 Novák, Novák, Rykr, Krumich Novák, Novák, Rykr, Krumich ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 35.26 258.00
3 Novák, Luštický, Dittrich, Šantrůček Novák, Luštický, Dittrich, Šantrůček 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 3 35.87 227.00
4 Mašín, Rainiš, Picek Mašín, Rainiš, Picek GYCBRODGYCBROD 4 37.18 167.00
Tománek, Škorpil, Škola, Richter Tománek, Škorpil, Škola, Richter ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 2 DQ
Poznámky:
2. dráha doběhla v 1.dráze, čas 36,08 s
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Koška, Mašek, Otta Svoboda, Koška, Mašek, Otta MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 35.10 266.00
2 Šimek, Šanc, Hübšt, Srb Šimek, Šanc, Hübšt, Srb TYNECTYNEC 2 35.49 246.00
3 Bohatý, Hrabák, Jehlička, Vedral Bohatý, Hrabák, Jehlička, Vedral ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 36.46 199.00
4 Hloucal, Chod, Eger Hloucal, Chod, Eger MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 38.00 133.00
5 Půhoný, Smutný, Steiner, Robovský Půhoný, Smutný, Steiner, Robovský TYNECTYNEC 3 38.56 112.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charouzek, Smolík, Nedvěd, Horáček Charouzek, Smolík, Nedvěd, Horáček 3ZSkolin B3ZSkolin B 3 34.02 326.00
2 Kubrycht, Zadražil, Kubáč, Beran Kubrycht, Zadražil, Kubáč, Beran 3ZSkolin B3ZSkolin B 4 34.48 300.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 32.75 403.00
2 KVASIL, JAHODA, SOUKUP, VAŠÁK KVASIL, JAHODA, SOUKUP, VAŠÁK ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 33.20 375.00
3 Charouzek, Smolík, Nedvěd, Horáček Charouzek, Smolík, Nedvěd, Horáček 3ZSkolin B3ZSkolin B 3 34.02 326.00
4 Křapka, Tichý, Bolard, Synek Křapka, Tichý, Bolard, Synek 6ZSKO6ZSKO 6 34.38 306.00
5 Kubrycht, Zadražil, Kubáč, Beran Kubrycht, Zadražil, Kubáč, Beran 3ZSkolin B3ZSkolin B 4 34.48 300.00
6 Pros, Gyarfaš, Kulvajt, Kratzman Pros, Gyarfaš, Kulvajt, Kratzman ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 6 34.54 297.00
7 Horák, Slavík, Synek, Mareš Horák, Slavík, Synek, Mareš 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 34.63 292.00
8 Materna, Peroutka, Mrázek, Štaud Materna, Peroutka, Mrázek, Štaud 4ZSKO4ZSKO 5 34.92 276.00
9 Svoboda, Koška, Mašek, Otta Svoboda, Koška, Mašek, Otta MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 35.10 266.00
10 Novák, Novák, Rykr, Krumich Novák, Novák, Rykr, Krumich ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 35.26 258.00
11 Šimek, Šanc, Hübšt, Srb Šimek, Šanc, Hübšt, Srb TYNECTYNEC 2 35.49 246.00
12 Hruška, Melichar, Tvrdý, Hübst Hruška, Melichar, Tvrdý, Hübst 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 3 35.55 243.00
13 NEHASIL, SOUKAL, HOŘENÍ, HOŘENÍ NEHASIL, SOUKAL, HOŘENÍ, HOŘENÍ ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 35.63 239.00
14 Novák, Luštický, Dittrich, Šantrůček Novák, Luštický, Dittrich, Šantrůček 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 3 35.87 227.00
15 Bohatý, Hrabák, Jehlička, Vedral Bohatý, Hrabák, Jehlička, Vedral ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 36.46 199.00
16 Pešta, Kubáč, Eliáš, Hlavička Pešta, Kubáč, Eliáš, Hlavička 3ZSkolin A3ZSkolin A 2 37.01 174.00
17 Mašín, Rainiš, Picek Mašín, Rainiš, Picek GYCBRODGYCBROD 4 37.18 167.00
18 Hloucal, Chod, Eger Hloucal, Chod, Eger MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 38.00 133.00
19 Půhoný, Smutný, Steiner, Robovský Půhoný, Smutný, Steiner, Robovský TYNECTYNEC 3 38.56 112.00
20 Michalák, Petrák, Hanyk, Čepek Michalák, Petrák, Hanyk, Čepek ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3 39.97 67.00
21 Hlavatý, Marek, Čebiš, Rudolf Hlavatý, Marek, Čebiš, Rudolf 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 40.52 52.00
Tománek, Škorpil, Škola, Richter Tománek, Škorpil, Škola, Richter ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 2 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlíková, Kozelková, Schederová, Olivová Pavlíková, Kozelková, Schederová, Olivová 3ZSkolin3ZSkolin 3 35.02 530.00
2 Radikovská, Russová, Kolková, Tvrzníková Radikovská, Russová, Kolková, Tvrzníková 6ZSKO6ZSKO 6 35.92 475.00
3 Košťálová, Sukdoláková, Hargreaves, Špringerová Košťálová, Sukdoláková, Hargreaves, Špringerová 3ZSkolin3ZSkolin 5 36.10 464.00
4 4 Zámostná, Šílová, Biruk, Klatková Zámostná, Šílová, Biruk, Klatková 4ZSKO4ZSKO 1 37.04 410.00
5 KODĚROVÁ, KRAUSOVÁ, HANESOVÁ, PÁTKOVÁ KODĚROVÁ, KRAUSOVÁ, HANESOVÁ, PÁTKOVÁ ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4 39.45 284.00
6 7 TOMKOVÁ, DOHANIČOVÁ, JUROVÁ, ZÁHOROVÁ TOMKOVÁ, DOHANIČOVÁ, JUROVÁ, ZÁHOROVÁ ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 39.97 260.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 33.17 653.00
2 Junášková, Stará, Veselá, Kučerová Junášková, Stará, Veselá, Kučerová 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 36.59 435.00
3 Blechová, Fischerová, Potměšilová, Kašparová Blechová, Fischerová, Potměšilová, Kašparová ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 3 37.90 363.00
4 Krupičková, Šmejkalová, Vondráčková, Vobořilová Krupičková, Šmejkalová, Vondráčková, Vobořilová 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 37.93 361.00
5 Košnerová, Bukačová, Sikáčková, Fajčíková Košnerová, Bukačová, Sikáčková, Fajčíková 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 38.92 310.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňková, Matušínská, Preclíková, Šmejkalová Vaňková, Matušínská, Preclíková, Šmejkalová ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 2 35.75 485.00
2 25 Andrlová, Nutrová, Bulíčková, Pokorná Andrlová, Nutrová, Bulíčková, Pokorná ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 38.41 336.00
3 Červenková, Třeštíková, Kantorová, Krčmářová Červenková, Třeštíková, Kantorová, Krčmářová GYCBRODGYCBROD 6 38.81 316.00
4 Bláhová, Blažková, Smolíková, Makovcová Bláhová, Blažková, Smolíková, Makovcová GYCBRODGYCBROD 3 40.95 217.00
5 Babáková, Janečková, Krulišová, Kaluginová Babáková, Janečková, Krulišová, Kaluginová ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 5 41.56 192.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Belzová, Baštecká, Pelikánová, Vrabcová Belzová, Baštecká, Pelikánová, Vrabcová MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 37.41 389.00
2 29 Broučková, Oltová, Říhová, Sabo Broučková, Oltová, Říhová, Sabo TYNECTYNEC 5 37.82 367.00
3 34 Krejčová, Mezníková, Košatová, Kolarovská Krejčová, Mezníková, Košatová, Kolarovská MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 38.53 330.00
4 Steinbrecherová, Tvrzníková, Velechovská, Hronová Steinbrecherová, Tvrzníková, Velechovská, Hronová ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 39.49 282.00
5 Kleknerová, Vojáčková, Kopecká, Klatková Kleknerová, Vojáčková, Kopecká, Klatková TYNECTYNEC 3 42.22 166.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 4 33.17 653.00
2 Pavlíková, Kozelková, Schederová, Olivová Pavlíková, Kozelková, Schederová, Olivová 3ZSkolin3ZSkolin 3 35.02 530.00
3 Vaňková, Matušínská, Preclíková, Šmejkalová Vaňková, Matušínská, Preclíková, Šmejkalová ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 2 35.75 485.00
4 Radikovská, Russová, Kolková, Tvrzníková Radikovská, Russová, Kolková, Tvrzníková 6ZSKO6ZSKO 6 35.92 475.00
5 Košťálová, Sukdoláková, Hargreaves, Špringerová Košťálová, Sukdoláková, Hargreaves, Špringerová 3ZSkolin3ZSkolin 5 36.10 464.00
6 Junášková, Stará, Veselá, Kučerová Junášková, Stará, Veselá, Kučerová 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 6 36.59 435.00
7 4 Zámostná, Šílová, Biruk, Klatková Zámostná, Šílová, Biruk, Klatková 4ZSKO4ZSKO 1 37.04 410.00
8 36 Belzová, Baštecká, Pelikánová, Vrabcová Belzová, Baštecká, Pelikánová, Vrabcová MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 37.41 389.00
9 29 Broučková, Oltová, Říhová, Sabo Broučková, Oltová, Říhová, Sabo TYNECTYNEC 5 37.82 367.00
10 Blechová, Fischerová, Potměšilová, Kašparová Blechová, Fischerová, Potměšilová, Kašparová ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 3 37.90 363.00
11 Krupičková, Šmejkalová, Vondráčková, Vobořilová Krupičková, Šmejkalová, Vondráčková, Vobořilová 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 2 37.93 361.00
12 25 Andrlová, Nutrová, Bulíčková, Pokorná Andrlová, Nutrová, Bulíčková, Pokorná ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 38.41 336.00
13 34 Krejčová, Mezníková, Košatová, Kolarovská Krejčová, Mezníková, Košatová, Kolarovská MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 38.53 330.00
14 Červenková, Třeštíková, Kantorová, Krčmářová Červenková, Třeštíková, Kantorová, Krčmářová GYCBRODGYCBROD 6 38.81 316.00
15 Košnerová, Bukačová, Sikáčková, Fajčíková Košnerová, Bukačová, Sikáčková, Fajčíková 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 5 38.92 310.00
16 KODĚROVÁ, KRAUSOVÁ, HANESOVÁ, PÁTKOVÁ KODĚROVÁ, KRAUSOVÁ, HANESOVÁ, PÁTKOVÁ ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4 39.45 284.00
17 Steinbrecherová, Tvrzníková, Velechovská, Hronová Steinbrecherová, Tvrzníková, Velechovská, Hronová ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 39.49 282.00
18 7 TOMKOVÁ, DOHANIČOVÁ, JUROVÁ, ZÁHOROVÁ TOMKOVÁ, DOHANIČOVÁ, JUROVÁ, ZÁHOROVÁ ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 39.97 260.00
19 Bláhová, Blažková, Smolíková, Makovcová Bláhová, Blažková, Smolíková, Makovcová GYCBRODGYCBROD 3 40.95 217.00
20 Babáková, Janečková, Krulišová, Kaluginová Babáková, Janečková, Krulišová, Kaluginová ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 5 41.56 192.00
21 Kleknerová, Vojáčková, Kopecká, Klatková Kleknerová, Vojáčková, Kopecká, Klatková TYNECTYNEC 3 42.22 166.00

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.231.271.311.351.391.431.47 Body
1 Ondřej FantaOndřej Fanta
3ZSkolin A3ZSkolin A
05 1 1.39 ooooxoxoxxx 310.00
2 Marek ZadražilMarek Zadražil
6ZSKO6ZSKO
05 13 1.39 oooxoxoxoxxx 310.00
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
06 20 1.35 oooooxxx 283.00
4 Šimon KučeraŠimon Kučera
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 21 1.35 oxooooxxx 283.00
5 Radek MachRadek Mach
6ZSKO6ZSKO
06 14 1.35 ooxxoxxooxxx 283.00
6 MARTIN SOUKALMARTIN SOUKAL
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 12 1.35 ooooxxoxxx 283.00
7 Daniel PeštaDaniel Pešta
3ZSkolin A3ZSkolin A
05 3 1.31 ooooxxx 257.00
8= Jakub SmolíkJakub Smolík
3ZSkolin B3ZSkolin B
05 4 1.31 oxoooxxx 257.00
8= Albert HořejšAlbert Hořejš
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 18 1.31 ooxooxxx 257.00
10 Jakub PeroutkaJakub Peroutka
4ZSKO4ZSKO
05 9 1.27 ooxoxxx 231.00
11 Roman JanekRoman Janek
4ZSKO4ZSKO
05 10 1.27 oxxoxoxxx 231.00
12= Lukáš ČernýLukáš Černý
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 17 1.23 xoxox 206.00
12= Jan KubáčJan Kubáč
3ZSkolin B3ZSkolin B
06 2 1.23 xoxoxxx 206.00
14= KAREL VAŠÁKKAREL VAŠÁK
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 11 1.23 oxxoxxx 206.00
14= Michal KyralMichal Kyral
6ZSKO6ZSKO
06 15 1.23 oxxoxxx 206.00
16 Denis HübstDenis Hübst
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
05 16 1.15 oxxx 159.00
17= Patrik ČebišPatrik Čebiš
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 6 1.15 xxoxxx 159.00
17= Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 19 1.15 xxoxxx 159.00
17= Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
4ZSKO4ZSKO
06 8 1.15 xxoxxx
Marek HlavatýMarek Hlavatý
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 5 NM x-xx 0.00
František HančFrantišek Hanč
4ZSKO4ZSKO
06 7 NM xxx 0.00
Celkem 21 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.231.271.311.351.391.431.47 Body
1 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 4 1.43 ooooxoxxoxoxxx- 338.00
2 David HrabákDavid Hrabák
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 15 1.39 oooxoxxooxxx-- 310.00
3 Daniel VedralDaniel Vedral
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 14 1.39 oooxxoxoxxoxxx-- 310.00
4 Jakub SrbJakub Srb
TYNECTYNEC
05 11 1.35 ooooxoxxx--- 283.00
5 Adam RichterAdam Richter
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 2 1.35 oooxxoxoxxx--- 283.00
6= Adam KosíkAdam Kosík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 5 1.31 oooxxoxxx---- 257.00
6= Václav ŠkolaVáclav Škola
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 1 1.31 oooxxoxxx---- 257.00
8 Petr KratzmanPetr Kratzman
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 3 1.27 oooxxx----- 231.00
9 Leoš SmutnýLeoš Smutný
TYNECTYNEC
06 13 1.27 ooxoxxx----- 231.00
10 David ZíchaDavid Zícha
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 6 1.27 oxxoxoxxx----- 231.00
11= Adam PlanýAdam Planý
GYCBRODGYCBROD
06 9 1.23 ooxxx------ 206.00
11= Martin PůhonýMartin Půhoný
TYNECTYNEC
06 12 1.23 ooxxx------ 206.00
13= Jakub ChodJakub Chod
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 17 1.23 oxoxxx------ 206.00
13= Vojtěch OttaVojtěch Otta
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 16 1.23 oxoxxx------ 206.00
15= Matěj RainišMatěj Rainiš
GYCBRODGYCBROD
06 7 1.23 xoxxo------- 206.00
15= Samuel PicekSamuel Picek
GYCBRODGYCBROD
05 8 1.23 xoxxoxxx------ 206.00
17 Jakub HýskýJakub Hýský
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 10 1.15 oxxx------- 159.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.081.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 8 1.56 --------ooooxoxoxxx 689.00
2 Viktorie OlivováViktorie Olivová
3ZSkolin3ZSkolin
05 3 1.44 ---ooooooooxxx 555.00
3 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková
3ZSkolin3ZSkolin
05 2 1.36 ---ooooooxxx 470.00
4 16 Valentýna OlivováValentýna Olivová
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
06 14 1.36 ---ooooxxoxoxxx 470.00
5 Lucie KozelkováLucie Kozelková
3ZSkolin3ZSkolin
07 1 1.32 ooooxxooooxxx 429.00
6 4 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná
4ZSKO4ZSKO
05 4 1.32 oooooooxoxxx 429.00
7 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 13 1.28 oooooxooxxx 389.00
8 ANTONIE ZÁHOROVÁANTONIE ZÁHOROVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 9 1.28 ooooooxoxxx 389.00
9 Karolína KošnerováKarolína Košnerová
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 17 1.28 ooxooxoxoxxoxxx 389.00
MS Tereza HubschmannováTereza Hubschmannová
4ZSKO4ZSKO
06 7 1.24 ooxooxoxoxxx
11 Eliška JunáškováEliška Junášková
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 16 1.20 ooxoooxxx 312.00
12= Gabriela RussováGabriela Russová
6ZSKO6ZSKO
07 11 1.16 ooxooxxx 275.00
12= Daniela VáchováDaniela Váchová
4ZSKO4ZSKO
05 5 1.16 oxoooxxx 275.00
14 Natálie ZemanováNatálie Zemanová
4ZSKO4ZSKO
06 6 1.12 oooxxx 239.00
15= Michaela KošnerováMichaela Košnerová
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
06 15 1.08 ooxxx 205.00
15= Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 18 1.08 ooxxx 205.00
17 Tereza RadikovskáTereza Radikovská
6ZSKO6ZSKO
06 12 1.08 oxxoxxx 205.00
11 Eliška KoníčkováEliška Koníčková
6ZSKO6ZSKO
05 10 NM 0.00
Celkem 18 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.081.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 18 1.32 ------oo-xxx- 429.00
2= 32 Michelle MüllerováMichelle Müllerová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 34 1.28 ooooooxoxxx--- 389.00
2= Nikola BlechováNikola Blechová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
07 19 1.28 ooooooxoxxx--- 389.00
4 Tereza ŠvandováTereza Švandová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 37 1.28 oooooxoxxoxxx--- 389.00
5 Simona MusilováSimona Musilová
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 28 1.24 oooooxoxxx---- 350.00
6 34 Matylda KrejčováMatylda Krejčová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
07 35 1.24 oooooxxoxxx---- 350.00
7 Tereza HronováTereza Hronová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 32 1.20 oooooxxx----- 312.00
8 Anna HromádkováAnna Hromádková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 33 1.20 xooooxoxxx----- 312.00
9 Pavlína OltováPavlína Oltová
TYNECTYNEC
06 30 1.16 ooooxxx------ 275.00
10 Erika FischerováErika Fischerová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 20 1.16 ooxxooxx------- 275.00
11 Julie KošatováJulie Košatová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 36 1.16 xoxxoooxxx------ 275.00
12 Nela BláhováNela Bláhová
GYCBRODGYCBROD
06 25 1.16 ooxoxoxxx------ 275.00
13 Anežka KopeckáAnežka Kopecká
TYNECTYNEC
06 29 1.16 oxoxoxoxxx------ 275.00
14= Sabina NovotnáSabina Novotná
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 27 1.16 oooxxoxxx------ 275.00
14= Marie MakovcováMarie Makovcová
GYCBRODGYCBROD
06 26 1.16 oooxxoxxx------ 275.00
16 26 Kateřina KrčmářováKateřina Krčmářová
GYCBRODGYCBROD
06 24 1.08 oxxoxxx-------- 205.00
17 Jana StejskalováJana Stejskalová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 23 1.00 oxxx--------- 141.00
18 Elli HrušovskáElli Hrušovská
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 21 1.00 xoxxx--------- 141.00
Viktorie NutrováViktorie Nutrová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 22 NM xxx---------- 0.00
Sára KlatkováSára Klatková
TYNECTYNEC
06 31 NM xxx---------- 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 20 4.89 4.864.89x4.89x0.00.0 361.00
2 Jiří SynekJiří Synek
6ZSKO6ZSKO
05 16 4.49 3.824.493.154.49-0.00.0 288.00
3 Adam MarešAdam Mareš
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 21 4.43 xx4.044.044.430.00.0 278.00
4 David VýbornýDavid Výborný
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
06 18 4.21 4.214.124.124.21x0.00.0 240.00
5 Adam HoráčekAdam Horáček
3ZSkolin B3ZSkolin B
05 4 4.19 4.193.934.134.19x0.00.0 237.00
6 Marek ZadražilMarek Zadražil
6ZSKO6ZSKO
05 15 4.15 4.153.893.824.153.170.00.0 230.00
7 ONDŘEJ JAHODAONDŘEJ JAHODA
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 11 4.15 3.333.864.154.15-0.00.0 230.00
8 Marek NedvědMarek Nedvěd
3ZSkolin B3ZSkolin B
06 5 4.14 x3.943.953.954.140.00.0 229.00
9 ZDENĚK HOŘENÍZDENĚK HOŘENÍ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 13 4.05 3.734.054.024.05-0.00.0 214.00
10 Matyáš KřapkaMatyáš Křapka
6ZSKO6ZSKO
06 14 3.98 3.723.913.983.983.730.00.0 203.00
11 Patrik MaternaPatrik Materna
4ZSKO4ZSKO
06 9 3.91 x3.333.913.913.630.00.0 191.00
12 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
06 12 3.90 3.903.753.743.903.860.00.0 190.00
13 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 22 3.84 3.843.833.843.84-0.00.0 181.00
14 Richard ŠterbaRichard Šterba
4ZSKO4ZSKO
07 8 3.81 3.813.683.563.813.530.00.0 176.00
15 František HančFrantišek Hanč
4ZSKO4ZSKO
06 7 3.76 3.613.593.713.713.760.00.0 168.00
16 Patrik BeranPatrik Beran
3ZSkolin B3ZSkolin B
06 2 3.74 3.743.603.293.743.670.00.0 165.00
17 Petr KubáčPetr Kubáč
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 1 3.70 3.703.53x3.70-0.00.0 159.00
18 Adam HruškaAdam Hruška
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 19 3.65 3.653.53x3.65x0.00.0 152.00
19 JAkub LuštickýJAkub Luštický
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 17 3.58 3.303.073.583.58-0.00.0 142.00
20 Jan EliášJan Eliáš
3ZSkolin A3ZSkolin A
05 3 3.54 3.513.543.433.54x0.00.0 136.00
MS Jan ŠtaudJan Štaud
4ZSKO4ZSKO
07 10 3.26 3.073.203.263.26x0.00.0
22 Patrik ČebišPatrik Čebiš
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 6 2.92 2.492.92x2.92x0.00.0 57.00
Celkem 22 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SrbJakub Srb
TYNECTYNEC
05 10 4.42 x4.424.344.42x0.00.0 276.00
2 ? Hovorka? Hovorka
GYCBRODGYCBROD
07 4.34 4.344.244.164.344.110.00.0 262.00
3 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
06 3 4.25 4.25x4.054.254.000.00.0 247.00
4 Filip ŠimekFilip Šimek
TYNECTYNEC
05 11 4.25 3.943.503.933.944.250.00.0 247.00
5 Pavel ProsPavel Pros
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 1 4.13 2.904.133.834.134.120.00.0 227.00
6 Filip BohatýFilip Bohatý
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 14 3.98 3.98xx3.98x0.00.0 203.00
7 Martin TyllMartin Tyll
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 5 3.85 3.683.853.843.853.390.00.0 182.00
8 Adam KosíkAdam Kosík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 4 3.83 3.833.753.753.83x0.00.0 179.00
9 Petr JehličkaPetr Jehlička
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 13 3.81 3.543.813.523.813.350.00.0 176.00
10 Daniel SteinerDaniel Steiner
TYNECTYNEC
06 12 3.80 3.753.803.553.803.690.00.0 174.00
11 Vojtěch OttaVojtěch Otta
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 15 3.75 x3.75x3.75x0.00.0 167.00
12 Adam RichterAdam Richter
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 2 3.69 x3.523.413.523.690.00.0 158.00
13 Martin BachMartin Bach
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 9 3.55 3.553.353.373.55-0.00.0 137.00
14 Ondřej KrumichOndřej Krumich
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 6 3.53 3.523.533.493.533.440.00.0 135.00
15 Patrik DočkalPatrik Dočkal
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 8 3.43 3.263.43x3.43-0.00.0 121.00
16 Václav HloucalVáclav Hloucal
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 16 3.41 3.303.353.413.413.330.00.0 118.00
17 Filip EgerFilip Eger
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 17 3.25 3.142.952.933.143.250.00.0 96.00
18 Adam PlanýAdam Planý
GYCBRODGYCBROD
06 7 3.22 3.212.823.223.223.150.00.0 93.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Amálie SchederováAmálie Schederová
3ZSkolin3ZSkolin
07 1 4.56 x4.564.464.564.210.00.0 443.00
2 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 13 4.27 4.244.18x4.244.270.00.0 371.00
3 KRISTÝNA KODĚROVÁKRISTÝNA KODĚROVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 8 4.23 4.174.174.234.23x0.00.0 362.00
4 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 15 4.15 4.153.534.084.15x0.00.0 343.00
5 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková
6ZSKO6ZSKO
07 10 4.11 3.844.113.904.113.920.00.0 333.00
6 Gabriela RussováGabriela Russová
6ZSKO6ZSKO
07 9 4.08 3.25xx3.254.080.00.0 326.00
7 Viktorie OlivováViktorie Olivová
3ZSkolin3ZSkolin
05 2 3.99 3.873.833.993.993.890.00.0 306.00
8 Ksenia BirukKsenia Biruk
4ZSKO4ZSKO
06 4 3.91 3.42x3.753.753.910.00.0 287.00
9 Sandra BukačováSandra Bukačová
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 14 3.81 3.773.813.573.813.780.00.0 265.00
10 15 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 12 3.81 3.713.723.813.813.710.00.0 265.00
11 BARBORA KRAUSOVÁBARBORA KRAUSOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 7 3.77 3.563.313.383.563.770.00.0 257.00
12 Veronika StaráVeronika Stará
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 16 3.75 3.643.433.753.75x0.00.0 252.00
13 Karolína ŠpringerováKarolína Špringerová
3ZSkolin3ZSkolin
06 3 3.73 3.733.443.533.733.600.00.0 248.00
14 Justina KlimešováJustina Klimešová
4ZSKO4ZSKO
06 6 3.72 3.71x3.673.713.720.00.0 246.00
15 Nela ŠílováNela Šílová
4ZSKO4ZSKO
06 5 3.70 3.65x3.703.703.310.00.0 242.00
16 10 Michaela PithartováMichaela Pithartová
6ZSKO6ZSKO
06 11 3.47 x3.023.473.473.450.00.0 194.00
17 Eliška JunáškováEliška Junášková
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 17 3.28 3.163.103.283.282.960.00.0 157.00
Celkem 17 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BašteckáMichaela Baštecká
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 18 4.18 3.79x4.184.183.960.00.0 350.00
2 36 Veronika BelzováVeronika Belzová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 17 3.91 3.263.643.803.803.910.00.0 287.00
3 Eliška KantorováEliška Kantorová
GYCBRODGYCBROD
06 9 3.89 3.893.743.713.893.840.00.0 283.00
4 Erika FischerováErika Fischerová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 3 3.81 x3.653.813.810.00.00.0 265.00
5 Klára PokornáKlára Pokorná
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 5 3.78 x3.603.783.783.780.00.0 259.00
6 Eliška VyhlasováEliška Vyhlasová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
07 2 3.58 3.433.273.583.580.00.00.0 216.00
7 Nela SmolíkováNela Smolíková
GYCBRODGYCBROD
05 8 3.57 3.413.573.463.57-0.00.0 214.00
8 Lucie KolarovskáLucie Kolarovská
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 16 3.56 x3.203.283.283.560.00.0 212.00
9 Nikola BlechováNikola Blechová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
07 1 3.56 2.903.562.503.560.00.00.0 212.00
10 Eliška TřeštíkováEliška Třeštíková
GYCBRODGYCBROD
06 7 3.39 3.263.273.393.39-0.00.0 178.00
11 Sabina VelechovskáSabina Velechovská
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 14 3.35 3.353.283.143.353.120.00.0 170.00
12 Barbora KleknerováBarbora Kleknerová
TYNECTYNEC
06 10 3.34 3.343.123.033.343.270.00.0 168.00
13 Nela ŘíhováNela Říhová
TYNECTYNEC
05 12 3.22 x3.073.223.223.130.00.0 146.00
14 Viktorie NutrováViktorie Nutrová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 6 3.21 2.763.212.123.210.00.00.0 144.00
15 24 Kamila VaňkováKamila Vaňková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 4 3.16 +5.0 m/s 3.16  +5.03.15x3.160.00.00.0 135.00
16 Barbora VojáčkováBarbora Vojáčková
TYNECTYNEC
06 11 3.05 x2.94x2.943.050.00.0 116.00
17 33 Emily KulifajováEmily Kulifajová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 13 3.03 2.752.763.033.032.810.00.0 112.00
18 Nicol TvrzníkováNicol Tvrzníková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 15 2.90 2.822.732.882.882.900.00.0 91.00
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek MaternaRadek Materna
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 16 52.75 0.0 331.00
2 Roman DohaničRoman Dohanič
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 20 51.50 0.0 321.00
3 VOJTĚCH NEHASILVOJTĚCH NEHASIL
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 11 50.45 0.0 312.00
4 Jaromír NovákJaromír Novák
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 18 44.63 0.0 263.00
5 Marek BenešMarek Beneš
6ZSKO6ZSKO
05 13 44.32 0.0 260.00
6 David VýbornýDavid Výborný
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
06 17 42.50 0.0 245.00
7 Michal CharouzekMichal Charouzek
3ZSkolin B3ZSkolin B
06 1 41.35 0.0 235.00
8 Vojtěch MrázekVojtěch Mrázek
4ZSKO4ZSKO
05 8 40.77 0.0 231.00
9 Jakub SmolíkJakub Smolík
3ZSkolin B3ZSkolin B
05 5 40.24 0.0 226.00
10 Marek HorvátMarek Horvát
4ZSKO4ZSKO
06 9 39.60 0.0 221.00
11 Michal KyralMichal Kyral
6ZSKO6ZSKO
06 14 39.42 0.0 219.00
12 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
4ZSKO4ZSKO
06 7 38.95 0.0 216.00
13 Adam HruškaAdam Hruška
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 19 38.15 0.0 209.00
14 Patrik BeranPatrik Beran
3ZSkolin B3ZSkolin B
06 2 38.02 0.0 208.00
15 DAVID HOŘENÍDAVID HOŘENÍ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 12 36.97 0.0 199.00
16 MAREK SOUKUPMAREK SOUKUP
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 10 36.70 0.0 197.00
17 Marek HlavatýMarek Hlavatý
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 4 36.51 0.0 196.00
18 Lukáš PoulíčekLukáš Poulíček
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 3 35.70 0.0 189.00
19 Radek MachRadek Mach
6ZSKO6ZSKO
06 15 28.20 0.0 129.00
20 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 21 27.39 0.0 123.00
21 Vojtěch RudolfVojtěch Rudolf
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 6 22.72 0.0 87.00
Celkem 21 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef RykrJosef Rykr
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 6 50.01 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
2 Marek MašekMarek Mašek
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 20 49.22 0.00.00.00.00.00.00.0 301.00
3 Marek ŠkorpilMarek Škorpil
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 3 45.20 0.00.00.00.00.00.00.0 267.00
4 Petr JehličkaPetr Jehlička
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 17 44.38 0.00.00.00.00.00.00.0 261.00
5 Martin TyllMartin Tyll
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 5 42.08 0.00.00.00.00.00.00.0 241.00
6 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 19 40.91 0.00.00.00.00.00.00.0 232.00
7 Pavel ProsPavel Pros
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 1 40.37 0.00.00.00.00.00.00.0 227.00
8 David ZíchaDavid Zícha
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 7 35.45 0.00.00.00.00.00.00.0 187.00
9 Viktor MašínViktor Mašín
GYCBRODGYCBROD
06 9 35.09 0.00.00.00.00.00.00.0 184.00
10 Daniel SerbusDaniel Serbus
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
07 18 33.10 0.00.00.00.00.00.00.0 168.00
11 Štěpán PenaŠtěpán Pena
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 16 32.69 0.00.00.00.00.00.00.0 165.00
12 Filip MichalákFilip Michalák
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
07 11 32.02 0.00.00.00.00.00.00.0 159.00
13 Filip RobovskýFilip Robovský
TYNECTYNEC
06 15 30.89 0.00.00.00.00.00.00.0 150.00
14 Daniel SteinerDaniel Steiner
TYNECTYNEC
06 13 30.81 0.00.00.00.00.00.00.0 150.00
15 Václav ŠkolaVáclav Škola
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 2 28.84 0.00.00.00.00.00.00.0 134.00
16 Filip ČurejaFilip Čureja
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 10 28.65 0.00.00.00.00.00.00.0 133.00
17 Jonáš HavlínJonáš Havlín
GYCBRODGYCBROD
06 8 28.09 0.00.00.00.00.00.00.0 128.00
18 Martin PůhonýMartin Půhoný
TYNECTYNEC
06 14 23.05 0.00.00.00.00.00.00.0 89.00
Michal HanousekMichal Hanousek
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Jakub SrbJakub Srb 05 TYNECTYNEC 0004
1= Petr KratzmanPetr Kratzman 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0000
1= Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1183
2= Leoš SmutnýLeoš Smutný 06 TYNECTYNEC 0000
2= ? Hovorka? Hovorka 07 GYCBRODGYCBROD 0004
2= Jiří SynekJiří Synek 05 6ZSKO6ZSKO 0898
3= Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0004
3= Šimon TománekŠimon Tománek 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0000
3= Matěj SvobodaMatěj Svoboda 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0876
4= Filip ŠimekFilip Šimek 05 TYNECTYNEC 0004
4= Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 GYCBRODGYCBROD 0000
4= Matěj NovákMatěj Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0860
5= Pavel ProsPavel Pros 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0004
5= Samuel PicekSamuel Picek 05 GYCBRODGYCBROD 0000
5= Michal CharouzekMichal Charouzek 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 0852
6= Filip BohatýFilip Bohatý 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0004
6= Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 0000
6= Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0842
7= Martin TyllMartin Tyll 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0004
7= Simon TvrzníkSimon Tvrzník 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0000
7= Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0769
8= Adam KosíkAdam Kosík 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0004
8= Adam KulvajtAdam Kulvajt 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0000
9= Petr JehličkaPetr Jehlička 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0004
9= Daniel PeštaDaniel Pešta 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 0767
9= Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0000
10= Daniel SteinerDaniel Steiner 06 TYNECTYNEC 0004
10= Jan KoškaJan Koška 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0000
11= Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0004
11= PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0741
11= David KosteleckýDavid Kostelecký 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0000
12= Adam RichterAdam Richter 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0004
12= ONDŘEJ JAHODAONDŘEJ JAHODA 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0717
12= Jan HolzbauerJan Holzbauer 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0000
13= Martin BachMartin Bach 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0004
13= Roman DohaničRoman Dohanič 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0699
13= Marek BenešMarek Beneš 05 6ZSKO6ZSKO 0000
14= Ondřej KrumichOndřej Krumich 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0004
14= Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 0000
15= Patrik DočkalPatrik Dočkal 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0003
15= DAVID HOŘENÍDAVID HOŘENÍ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0668
15= Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 0000
16= Václav HloucalVáclav Hloucal 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0003
16= Ondřej PetrákOndřej Petrák 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0000
17= Filip EgerFilip Eger 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0003
17= Marek NedvědMarek Nedvěd 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 0659
17= Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 06 TYNECTYNEC 0000
18= Adam PlanýAdam Planý 06 GYCBRODGYCBROD 0003
18= Patrik MaternaPatrik Materna 06 4ZSKO4ZSKO 0655
18= Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 0000
19= Viktor MašínViktor Mašín 06 GYCBRODGYCBROD 0644
19= Jakub HanykJakub Hanyk 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0000
20 Šimon KučeraŠimon Kučera 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0640
22 Adam HruškaAdam Hruška 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0604
23 David HrabákDavid Hrabák 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0601
24 MAREK SOUKUPMAREK SOUKUP 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0597
26 Matyáš KřapkaMatyáš Křapka 06 6ZSKO6ZSKO 0563
29 Roman JanekRoman Janek 05 4ZSKO4ZSKO 0550
31 Marek ZadražilMarek Zadražil 05 6ZSKO6ZSKO 0540
36 Josef RykrJosef Rykr 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0500
37 Jakub SmolíkJakub Smolík 05 3ZSkolin B3ZSkolin B 0483
39 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 0459
43 Jakub HýskýJakub Hýský 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0416
44 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0403
46 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 0379
48 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0352
50 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0332
51 Radek MaternaRadek Materna 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0331
53 VOJTĚCH NEHASILVOJTĚCH NEHASIL 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0312
54= Daniel VedralDaniel Vedral 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0310
54= Ondřej FantaOndřej Fanta 05 3ZSkolin B3ZSkolin B 0310
56 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 0302
57 Marian ČerveňákMarian Červeňák 05 4ZSKO4ZSKO 0291
58= MARTIN SOUKALMARTIN SOUKAL 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0283
58= Radek MachRadek Mach 06 6ZSKO6ZSKO 0283
61 Adam MarešAdam Mareš 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0278
64 Marek ŠkorpilMarek Škorpil 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0267
MS Jaromír NovákJaromír Novák 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0263
66 Václav ŠkolaVáclav Škola 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0257
67 Jan MarekJan Marek 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 0254
68 Adam HoráčekAdam Horáček 05 3ZSkolin B3ZSkolin B 0237
69 Vojtěch MrázekVojtěch Mrázek 05 4ZSKO4ZSKO 0231
70 Filip MichalákFilip Michalák 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0226
71 Marek HorvátMarek Horvát 06 4ZSKO4ZSKO 0221
72 Michal KyralMichal Kyral 06 6ZSKO6ZSKO 0219
73 ZDENĚK HOŘENÍZDENĚK HOŘENÍ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0214
74 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý 05 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0207
75= Jakub ChodJakub Chod 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0206
75= Matěj RainišMatěj Rainiš 06 GYCBRODGYCBROD 0206
75= Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0206
75= Jan KubáčJan Kubáč 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 0206
75= KAREL VAŠÁKKAREL VAŠÁK 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0206
80 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0203
81 Marek HlavatýMarek Hlavatý 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 0196
82 Vít ŠancVít Šanc 07 TYNECTYNEC 0194
84 Lukáš PoulíčekLukáš Poulíček 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 0189
85 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0181
86 Richard ŠterbaRichard Šterba 07 4ZSKO4ZSKO 0176
88 Štěpán PenaŠtěpán Pena 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0165
89= Petr KubáčPetr Kubáč 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 0159
89= Denis HübstDenis Hübst 05 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0159
91 Filip RobovskýFilip Robovský 06 TYNECTYNEC 0150
94 Jan EliášJan Eliáš 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 0136
95 Filip ČurejaFilip Čureja 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0133
100= Patrik ČebišPatrik Čebiš 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 0000
100= Vojtěch RudolfVojtěch Rudolf 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 0000
102= Ondřej HorákOndřej Horák 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
102= Patrik ČepekPatrik Čepek 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0000
102= David VýbornýDavid Výborný 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
102= David ZíchaDavid Zícha 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0000
102= Michal HanousekMichal Hanousek 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0000
102= Patrik BeranPatrik Beran 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 0000
102= Daniel SerbusDaniel Serbus 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0000
102= Jan ŠtaudJan Štaud 07 4ZSKO4ZSKO 0000
102= Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 0000
102= Jan SynekJan Synek 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
102= Martin PůhonýMartin Půhoný 06 TYNECTYNEC 0000
102= František HančFrantišek Hanč 06 4ZSKO4ZSKO 0000
102= Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0000
102= Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 06 4ZSKO4ZSKO 0000
Celkem 120 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Michaela BašteckáMichaela Baštecká 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0009
1= Anna PreclíkováAnna Preclíková 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0037
1= Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
1= Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0000
2= Tereza HronováTereza Hronová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0010
2= Eliška KantorováEliška Kantorová 06 GYCBRODGYCBROD 0036
2= Kateřina KrčmářováKateřina Krčmářová 06 GYCBRODGYCBROD 0000
2= Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin3ZSkolin 1538
3= Valentýna PelikánováValentýna Pelikánová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0010
3= Natálie MatušínskáNatálie Matušínská 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0034
3= Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
3= Matylda KrejčováMatylda Krejčová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0000
3= Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 1408
4= Tina MezníkováTina Mezníková 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0010
4= Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0032
4= Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 06 GYCBRODGYCBROD 0000
5= Pavlína SteinbrecherováPavlína Steinbrecherová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0010
5= Sára KlatkováSára Klatková 06 TYNECTYNEC 0030
5= Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
5= Adéla BroučkováAdéla Broučková 06 TYNECTYNEC 0000
5= KRISTÝNA KODĚROVÁKRISTÝNA KODĚROVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1177
6= Laura KmoníčkováLaura Kmoníčková 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0011
6= Tereza ŠvandováTereza Švandová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0029
6= Nela PatkováNela Patková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0000
7= Anna HromádkováAnna Hromádková 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0025
7= Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0000
7= Emily KulifajováEmily Kulifajová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0000
7= ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1140
8= Bára BulíčkováBára Bulíčková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0025
8= Adéla ŠmejkalováAdéla Šmejkalová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0000
8= Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 4ZSKO4ZSKO 1105
9= Jana StejskalováJana Stejskalová 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0025
9= Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0000
9= Adéla SaboAdéla Sabo 06 TYNECTYNEC 0000
9= Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 1071
10= Natálie GrimmerováNatálie Grimmerová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0024
10= Nela KašparováNela Kašparová 07 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0000
10= Dorothea TahadlováDorothea Tahadlová 06 TYNECTYNEC 0000
10= Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 1027
11= Kamila VaňkováKamila Vaňková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0000
11= Michelle MüllerováMichelle Müllerová 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0000
12= Simona MusilováSimona Musilová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0023
12= Viktorie OlivováViktorie Olivová 05 3ZSkolin3ZSkolin 0861
Denisa AndrlováDenisa Andrlová 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky DNS
13= Elli HrušovskáElli Hrušovská 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0023
13= Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 6ZSKO6ZSKO 0813
14= Barbora KleknerováBarbora Kleknerová 06 TYNECTYNEC 0022
14= Klára PokornáKlára Pokorná 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0755
15 Marie MakovcováMarie Makovcová 06 GYCBRODGYCBROD 0020
16= Aneta VrabcováAneta Vrabcová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0019
16= Eliška JunáškováEliška Junášková 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0747
17 Viktorie ČervenkováViktorie Červenková 06 GYCBRODGYCBROD 0018
Julie KošatováJulie Košatová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0023
Andrea VěříšováAndrea Věříšová 06 TYNECTYNEC 0031
19 Nela BláhováNela Bláhová 06 GYCBRODGYCBROD 0745
20 Barbora KolkováBarbora Kolková 06 6ZSKO6ZSKO 0730
22 Ksenia BirukKsenia Biruk 06 4ZSKO4ZSKO 0709
24 Pavlína OltováPavlína Oltová 06 TYNECTYNEC 0683
25 Tereza RadikovskáTereza Radikovská 06 6ZSKO6ZSKO 0680
26 BARBORA KRAUSOVÁBARBORA KRAUSOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0679
27 Justina KlimešováJustina Klimešová 06 4ZSKO4ZSKO 0661
28 Veronika StaráVeronika Stará 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0658
31 Gabriela RussováGabriela Russová 07 6ZSKO6ZSKO 0601
33 Daniela VáchováDaniela Váchová 05 4ZSKO4ZSKO 0573
35 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin3ZSkolin 0558
36 Nela SmolíkováNela Smolíková 05 GYCBRODGYCBROD 0550
38 E. Sarah HargreavesE. Sarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 0473
39 Klára BulířováKlára Bulířová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0470
41 Tereza BláhováTereza Bláhová 06 4ZSKO4ZSKO 0427
42 Michaela PithartováMichaela Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 0412
47= Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0389
47= ANTONIE ZÁHOROVÁANTONIE ZÁHOROVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0389
47= Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0389
47= Nikola BlechováNikola Blechová 07 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0389
52 HANA JUROVÁHANA JUROVÁ 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0387
56 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0343
58 Markéta PithartováMarkéta Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 0334
60 Nela ŠílováNela Šílová 06 4ZSKO4ZSKO 0325
64= Sabina NovotnáSabina Novotná 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0275
64= Anežka KopeckáAnežka Kopecká 06 TYNECTYNEC 0275
66 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0273
67 MILOSLAVA TOMKOVÁMILOSLAVA TOMKOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0272
68 Erika FischerováErika Fischerová 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0265
70 Nikola KrulišováNikola Krulišová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0263
72 Aneta HepalováAneta Hepalová 06 6ZSKO6ZSKO 0248
73 Lucie NehasilováLucie Nehasilová 06 3ZSkolin3ZSkolin 0238
75= Sára ŽembováSára Žembová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0222
75= Eliška MelounováEliška Melounová 07 3ZSkolin3ZSkolin 0222
77 Anna VeseláAnna Veselá 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0220
78 Eliška VyhlasováEliška Vyhlasová 07 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0216
79 Nikola ŠvolbováNikola Švolbová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0211
80 Lucie BabákováLucie Babáková 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0192
82 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0187
85 Sabina VelechovskáSabina Velechovská 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0170
86 Nela ŘíhováNela Říhová 05 TYNECTYNEC 0146
87 Viktorie NutrováViktorie Nutrová 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0144
91= Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 0000
91= Lucie KolarovskáLucie Kolarovská 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0000
91= Barbora VojáčkováBarbora Vojáčková 06 TYNECTYNEC 0000
91= Nicol TvrzníkováNicol Tvrzníková 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0000
91= Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 0000
91= SIMONA DOHANIČOVÁSIMONA DOHANIČOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0000
91= Sára Marie PeetersSára Marie Peeters 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
91= Petra KaluginováPetra Kaluginová 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0000
91= Veronika JanečkováVeronika Janečková 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 0000
91= Tereza HubschmannováTereza Hubschmannová 06 4ZSKO4ZSKO 0000
91= Lucie KozelkováLucie Kozelková 07 3ZSkolin3ZSkolin 0000
91= Kristýna KolínskáKristýna Kolínská 07 4ZSKO4ZSKO 0000
91= Natálie ZemanováNatálie Zemanová 06 4ZSKO4ZSKO 0000
91= Tereza VaňkováTereza Vaňková 07 6ZSKO6ZSKO 0000
91= Eliška TřeštíkováEliška Třeštíková 06 GYCBRODGYCBROD 0000
91= Sandra BukačováSandra Bukačová 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 0000
91= Karolína ŠpringerováKarolína Špringerová 06 3ZSkolin3ZSkolin 0000
91= Eliška KoníčkováEliška Koníčková 05 6ZSKO6ZSKO 0000
91= Eliška SukdolákováEliška Sukdoláková 07 3ZSkolin3ZSkolin 0000
91= Vanesa KlatkováVanesa Klatková 05 4ZSKO4ZSKO 0000
Celkem 116 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 9 47.70 0.0 451.00
2 Nela ŠílováNela Šílová
4ZSKO4ZSKO
06 6 37.50 0.0 325.00
3 Daniela VáchováDaniela Váchová
4ZSKO4ZSKO
05 4 35.30 0.0 298.00
4 Barbora KolkováBarbora Kolková
6ZSKO6ZSKO
06 13 33.73 0.0 279.00
5 18 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 14 33.17 0.0 273.00
6 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
06 18 33.16 0.0 273.00
7 Aneta HepalováAneta Hepalová
6ZSKO6ZSKO
06 12 31.08 0.0 248.00
8 Lucie NehasilováLucie Nehasilová
3ZSkolin3ZSkolin
06 2 30.28 0.0 238.00
9 Sára ŽembováSára Žembová
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 16 28.92 0.0 222.00
10 Eliška MelounováEliška Melounová
3ZSkolin3ZSkolin
07 3 28.84 0.0 222.00
11 Anna VeseláAnna Veselá
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
07 19 28.68 0.0 220.00
MS Kristýna KolínskáKristýna Kolínská
4ZSKO4ZSKO
07 7 28.33 0.0
13 Tereza VaňkováTereza Vaňková
6ZSKO6ZSKO
07 11 27.73 0.0 209.00
14 Natálie ZemanováNatálie Zemanová
4ZSKO4ZSKO
06 5 27.56 0.0 207.00
15 8 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 10 25.90 0.0 187.00
16 7 MILOSLAVA TOMKOVÁMILOSLAVA TOMKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 8 25.53 0.0 183.00
17 Sandra BukačováSandra Bukačová
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 17 24.90 0.0 176.00
18 19 Agáta KučerováAgáta Kučerová
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 15 22.93 0.0 153.00
19 1 E. Sarah HargreavesE. Sarah Hargreaves
3ZSkolin3ZSkolin
07 1 18.44 0.0 103.00
Celkem 19 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Anna PreclíkováAnna Preclíková
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
06 3 36.99 0.0 319.00
2 Eliška KantorováEliška Kantorová
GYCBRODGYCBROD
06 8 35.58 0.0 302.00
3 22 Natálie MatušínskáNatálie Matušínská
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 1 34.28 0.0 286.00
4 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
06 2 32.42 0.0 264.00
5 Sára KlatkováSára Klatková
TYNECTYNEC
06 11 29.75 0.0 232.00
6 Tereza ŠvandováTereza Švandová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 17 29.03 0.0 224.00
7 Anna HromádkováAnna Hromádková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 16 25.16 0.0 179.00
8 Bára BulíčkováBára Bulíčková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 4 24.64 0.0 173.00
9 Jana StejskalováJana Stejskalová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 5 24.62 0.0 173.00
10 31 Natálie GrimmerováNatálie Grimmerová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 14 24.18 0.0 168.00
11 Laura KmoníčkováLaura Kmoníčková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 15 23.50 0.0 160.00
12 Simona MusilováSimona Musilová
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 10 22.94 0.0 154.00
13 Elli HrušovskáElli Hrušovská
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 6 22.61 0.0 150.00
14 Barbora KleknerováBarbora Kleknerová
TYNECTYNEC
06 12 21.54 0.0 138.00
15 Marie MakovcováMarie Makovcová
GYCBRODGYCBROD
06 9 20.44 0.0 125.00
16 Aneta VrabcováAneta Vrabcová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 18 18.90 0.0 108.00
17 Viktorie ČervenkováViktorie Červenková
GYCBRODGYCBROD
06 7 18.16 0.0 100.00
Julie KošatováJulie Košatová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 19 23.15 0.0 0.00
Andrea VěříšováAndrea Věříšová
TYNECTYNEC
06 13 30.82 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Červené Pečky{8} 1183
2 6ZSKO{8} 898
3 MZŠ Velký Osek{8} 876
4 ZŠ Červené Pečky{8} 860
5 3ZSkolin B{8} 852
6 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 842
7 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 769
8 3ZSkolin A{8} 767
9 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 741
10 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 717
11 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 699
12 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 668
13 3ZSkolin B{8} 659
14 4ZSKO{8} 655
15 GYCBROD{8} 644
16 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 640
17 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 604
18 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 601
19 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 597
20 6ZSKO{8} 563
21 4ZSKO{8} 550
22 6ZSKO{8} 540
23 ZŠ Červené Pečky{8} 500
24 3ZSkolin B{8} 483
25 3ZSkolin A{8} 459
26 ZŠ Plaňany{8} 416
27 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 403
28 3ZSkolin B{8} 379
29 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 352
30 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 332
31 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 331
32 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 312
33 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 310
33 3ZSkolin B{8} 310
35 3ZSkolin B{8} 302
36 4ZSKO{8} 291
37 6ZSKO{8} 283
37 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 283
39 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 278
40 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 267
41 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 263
42 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 257
43 3ZSkolin A{8} 254
44 3ZSkolin B{8} 237
45 4ZSKO{8} 231
46 ZŠ Plaňany{8} 226
47 4ZSKO{8} 221
48 6ZSKO{8} 219
49 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 214
50 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 207
51 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 206
51 3ZSkolin B{8} 206
51 MZŠ Velký Osek{8} 206
51 GYCBROD{8} 206
51 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 206
56 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 203
57 3ZSkolin A{8} 196
58 TYNEC{8} 194
59 3ZSkolin A{8} 189
60 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 181
61 4ZSKO{8} 176
62 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 165
63 3ZSkolin A{8} 159
63 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 159
65 TYNEC{8} 150
66 3ZSkolin A{8} 136
67 ZŠ Plaňany{8} 133
68 TYNEC{8} 4
68 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 4
68 ZŠ Plaňany{8} 4
68 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 4
68 ZŠ Červené Pečky{8} 4
68 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 4
68 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 4
68 ZŠ Červené Pečky{8} 4
68 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 4
68 MZŠ Velký Osek{8} 4
68 TYNEC{8} 4
68 ZŠ Červené Pečky{8} 4
68 TYNEC{8} 4
68 GYCBROD{8} 4
82 ZŠ Plaňany{8} 3
82 MZŠ Velký Osek{8} 3
82 MZŠ Velký Osek{8} 3
82 GYCBROD{8} 3
86 ZŠ Plaňany{8} 0
86 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
86 ZŠ Červené Pečky{8} 0
86 3ZSkolin A{8} 0
86 ZŠ Plaňany{8} 0
86 3ZSkolin B{8} 0
86 MZŠ Velký Osek{8} 0
86 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
86 MZŠ Velký Osek{8} 0
86 GYCBROD{8} 0
86 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 0
86 MZŠ Velký Osek{8} 0
86 ZŠ Plaňany{8} 0
86 TYNEC{8} 0
86 TYNEC{8} 0
86 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 0
86 TYNEC{8} 0
86 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 0
86 6ZSKO{8} 0
86 6ZSKO{8} 0
86 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 0
86 GYCBROD{8} 0
86 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 0
86 ZŠ Plaňany{8} 0
86 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 0
86 6ZSKO{8} 0
86 4ZSKO{8} 0
86 4ZSKO{8} 0
86 ZŠ Červené Pečky{8} 0
86 3ZSkolin A{8} 0
86 TYNEC{8} 0
86 4ZSKO{8} 0
86 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
86 3ZSkolin B{8} 0
86 4ZSKO{8} 0
Celkem 120 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 3ZSkolin{8} 1538
2 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 1408
3 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 1177
4 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 1140
5 4ZSKO{8} 1105
6 3ZSkolin{8} 1071
7 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 1027
8 3ZSkolin{8} 861
9 6ZSKO{8} 813
10 ZŠ Červené Pečky{8} 755
11 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 747
12 GYCBROD{8} 745
13 6ZSKO{8} 730
14 4ZSKO{8} 709
15 TYNEC{8} 683
16 6ZSKO{8} 680
17 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 679
18 4ZSKO{8} 661
19 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 658
20 6ZSKO{8} 601
21 4ZSKO{8} 573
22 3ZSkolin{8} 558
23 GYCBROD{8} 550
24 3ZSkolin{8} 473
25 ZŠ Červené Pečky{8} 470
26 4ZSKO{8} 427
27 6ZSKO{8} 412
28 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 389
28 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 389
28 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 389
28 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 389
32 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 387
33 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 343
34 6ZSKO{8} 334
35 4ZSKO{8} 325
36 ZŠ Plaňany{8} 275
36 TYNEC{8} 275
38 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 273
39 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 272
40 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 265
41 ZŠ Plaňany{8} 263
42 6ZSKO{8} 248
43 3ZSkolin{8} 238
44 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 222
44 3ZSkolin{8} 222
46 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 220
47 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 216
48 ZŠ Plaňany{8} 211
49 ZŠ Plaňany{8} 192
50 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 187
51 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 170
52 TYNEC{8} 146
53 ZŠ Červené Pečky{8} 144
54 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 37
55 GYCBROD{8} 36
56 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 34
57 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 32
58 TYNEC{8} 31
59 TYNEC{8} 30
60 MZŠ Velký Osek{8} 29
61 ZŠ Červené Pečky{8} 25
61 ZŠ Červené Pečky{8} 25
61 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 25
64 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 24
65 ZŠ Plaňany{8} 23
65 ZŠ Červené Pečky{8} 23
65 MZŠ Velký Osek{8} 23
68 TYNEC{8} 22
69 GYCBROD{8} 20
70 MZŠ Velký Osek{8} 19
71 GYCBROD{8} 18
72 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 11
73 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 10
73 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 10
73 MZŠ Velký Osek{8} 10
73 MZŠ Velký Osek{8} 10
77 MZŠ Velký Osek{8} 9
78 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
78 ZŠ Červené Pečky{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 0
78 ZŠ Červené Pečky{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 0
78 GYCBROD{8} 0
78 TYNEC{8} 0
78 MZŠ Velký Osek{8} 0
78 TYNEC{8} 0
78 TYNEC{8} 0
78 MZŠ Velký Osek{8} 0
78 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 0
78 GYCBROD{8} 0
78 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 B{8} 0
78 ZŠ T. G. Masaryka Velim{8} 0
78 MZŠ Velký Osek{8} 0
78 TYNEC{8} 0
78 ZŠ Mnichovická Kolín{8} 0
78 ZŠ Žitomířská Český Brod{8} 0
78 4ZSKO{8} 0
78 ZŠ Plaňany{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
78 ZŠ Plaňany{8} 0
78 6ZSKO{8} 0
78 6ZSKO{8} 0
78 3ZSkolin{8} 0
78 GYCBROD{8} 0
78 7ZS kolín, Masarykova 412 A{8} 0
78 4ZSKO{8} 0
78 4ZSKO{8} 0
78 3ZSkolin{8} 0
78 3ZSkolin{8} 0
78 4ZSKO{8} 0
116 ZŠ Červené Pečky{8}
Celkem 116 závodníků