Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III

Kolín (3. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 MAREK SOUKUPMAREK SOUKUP 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 11 3:06.98 597.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 19 3:15.31 522.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 20 3:17.61 502.00
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 13 3:19.50 486.00
5 DAVID HOŘENÍDAVID HOŘENÍ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 10 3:21.47 469.00
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 6 3:26.26 430.00
7 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 2 3:32.76 379.00
8 Šimon KučeraŠimon Kučera 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 14 3:35.75 357.00
9 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 18 3:36.43 352.00
10 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 5 3:38.78 335.00
11 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 16 3:39.16 332.00
12 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 17 3:39.41 331.00
13 Roman JanekRoman Janek 05 4ZSKO4ZSKO 8 3:41.03 319.00
14 Marian ČerveňákMarian Červeňák 05 4ZSKO4ZSKO 9 3:45.19 291.00
15 VOJTĚCH NEHASILVOJTĚCH NEHASIL 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 12 3:45.81 286.00
16 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 3:50.42 256.00
17 Jan MarekJan Marek 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 3:50.80 254.00
18 Petr KubáčPetr Kubáč 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 3:51.96 247.00
19 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 15 4:11.89 137.00
Vojtěch MrázekVojtěch Mrázek 05 4ZSKO4ZSKO 7 DQ
Poznámky:
Závodník st.č.7 diskvalifikován za nesportovní chování ve finiši závodu, kdy bránil soupeři. Výsledný čas tohoto závodník byl 3:19,14.
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KratzmanPetr Kratzman 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 26 3:16.44 512.00
2 Leoš SmutnýLeoš Smutný 06 TYNECTYNEC 33 3:29.96 401.00
3 Šimon TománekŠimon Tománek 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 24 3:30.25 399.00
4 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 GYCBRODGYCBROD 27 3:33.35 375.00
5 Samuel PicekSamuel Picek 05 GYCBRODGYCBROD 28 3:36.84 349.00
6 Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 23 3:39.03 333.00
7 Simon TvrzníkSimon Tvrzník 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 35 3:40.63 322.00
8 Adam KulvajtAdam Kulvajt 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 25 3:43.20 304.00
9 Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 38 3:45.53 288.00
10 Jan KoškaJan Koška 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 37 3:47.82 273.00
11 David KosteleckýDavid Kostelecký 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 34 3:48.55 268.00
12 Jan HolzbauerJan Holzbauer 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 36 3:49.00 266.00
13 Marek BenešMarek Beneš 05 6ZSKO6ZSKO 22 3:51.74 248.00
14 Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 21 3:56.29 221.00
15 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 3:56.79 218.00
16 Ondřej PetrákOndřej Petrák 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 30 4:01.55 190.00
17 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 06 TYNECTYNEC 32 4:06.05 166.00
18 Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 31 4:07.19 160.00
19 Jakub HanykJakub Hanyk 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 29 4:12.94 132.00
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 MAREK SOUKUPMAREK SOUKUP 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 11 3:06.98 597.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 19 3:15.31 522.00
3 Petr KratzmanPetr Kratzman 05 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 26 3:16.44 512.00
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 20 3:17.61 502.00
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 13 3:19.50 486.00
6 DAVID HOŘENÍDAVID HOŘENÍ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 10 3:21.47 469.00
7 Marek NedvědMarek Nedvěd 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 6 3:26.26 430.00
8 Leoš SmutnýLeoš Smutný 06 TYNECTYNEC 33 3:29.96 401.00
9 Šimon TománekŠimon Tománek 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 24 3:30.25 399.00
10 David ZadražilDavid Zadražil 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 2 3:32.76 379.00
11 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 GYCBRODGYCBROD 27 3:33.35 375.00
12 Šimon KučeraŠimon Kučera 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 14 3:35.75 357.00
13 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 18 3:36.43 352.00
14 Samuel PicekSamuel Picek 05 GYCBRODGYCBROD 28 3:36.84 349.00
15 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 5 3:38.78 335.00
16 Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 23 3:39.03 333.00
17 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 16 3:39.16 332.00
18 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A 17 3:39.41 331.00
19 Simon TvrzníkSimon Tvrzník 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 35 3:40.63 322.00
20 Roman JanekRoman Janek 05 4ZSKO4ZSKO 8 3:41.03 319.00
21 Adam KulvajtAdam Kulvajt 06 ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod 25 3:43.20 304.00
22 Marian ČerveňákMarian Červeňák 05 4ZSKO4ZSKO 9 3:45.19 291.00
23 Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 38 3:45.53 288.00
24 VOJTĚCH NEHASILVOJTĚCH NEHASIL 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 12 3:45.81 286.00
25 Jan KoškaJan Koška 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 37 3:47.82 273.00
26 David KosteleckýDavid Kostelecký 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 34 3:48.55 268.00
27 Jan HolzbauerJan Holzbauer 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 36 3:49.00 266.00
28 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 3:50.42 256.00
29 Jan MarekJan Marek 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 3:50.80 254.00
30 Marek BenešMarek Beneš 05 6ZSKO6ZSKO 22 3:51.74 248.00
31 Petr KubáčPetr Kubáč 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 3:51.96 247.00
32 Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 21 3:56.29 221.00
33 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 3:56.79 218.00
34 Ondřej PetrákOndřej Petrák 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 30 4:01.55 190.00
35 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 06 TYNECTYNEC 32 4:06.05 166.00
36 Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 31 4:07.19 160.00
37 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B 15 4:11.89 137.00
38 Jakub HanykJakub Hanyk 07 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 29 4:12.94 132.00
Vojtěch MrázekVojtěch Mrázek 05 4ZSKO4ZSKO 7 DQ