Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III

Kolín (3. 5. 2019)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 20 4.89 4.864.89x4.89x0.00.0 361.00
2 Jiří SynekJiří Synek
6ZSKO6ZSKO
05 16 4.49 3.824.493.154.49-0.00.0 288.00
3 Adam MarešAdam Mareš
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 21 4.43 xx4.044.044.430.00.0 278.00
4 David VýbornýDavid Výborný
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
06 18 4.21 4.214.124.124.21x0.00.0 240.00
5 Adam HoráčekAdam Horáček
3ZSkolin B3ZSkolin B
05 4 4.19 4.193.934.134.19x0.00.0 237.00
6 Marek ZadražilMarek Zadražil
6ZSKO6ZSKO
05 15 4.15 4.153.893.824.153.170.00.0 230.00
7 ONDŘEJ JAHODAONDŘEJ JAHODA
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 11 4.15 3.333.864.154.15-0.00.0 230.00
8 Marek NedvědMarek Nedvěd
3ZSkolin B3ZSkolin B
06 5 4.14 x3.943.953.954.140.00.0 229.00
9 ZDENĚK HOŘENÍZDENĚK HOŘENÍ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 13 4.05 3.734.054.024.05-0.00.0 214.00
10 Matyáš KřapkaMatyáš Křapka
6ZSKO6ZSKO
06 14 3.98 3.723.913.983.983.730.00.0 203.00
11 Patrik MaternaPatrik Materna
4ZSKO4ZSKO
06 9 3.91 x3.333.913.913.630.00.0 191.00
12 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
06 12 3.90 3.903.753.743.903.860.00.0 190.00
13 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 22 3.84 3.843.833.843.84-0.00.0 181.00
14 Richard ŠterbaRichard Šterba
4ZSKO4ZSKO
07 8 3.81 3.813.683.563.813.530.00.0 176.00
15 František HančFrantišek Hanč
4ZSKO4ZSKO
06 7 3.76 3.613.593.713.713.760.00.0 168.00
16 Patrik BeranPatrik Beran
3ZSkolin B3ZSkolin B
06 2 3.74 3.743.603.293.743.670.00.0 165.00
17 Petr KubáčPetr Kubáč
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 1 3.70 3.703.53x3.70-0.00.0 159.00
18 Adam HruškaAdam Hruška
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 19 3.65 3.653.53x3.65x0.00.0 152.00
19 JAkub LuštickýJAkub Luštický
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 17 3.58 3.303.073.583.58-0.00.0 142.00
20 Jan EliášJan Eliáš
3ZSkolin A3ZSkolin A
05 3 3.54 3.513.543.433.54x0.00.0 136.00
MS Jan ŠtaudJan Štaud
4ZSKO4ZSKO
07 10 3.26 3.073.203.263.26x0.00.0
22 Patrik ČebišPatrik Čebiš
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 6 2.92 2.492.92x2.92x0.00.0 57.00
Celkem 22 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SrbJakub Srb
TYNECTYNEC
05 10 4.42 x4.424.344.42x0.00.0 276.00
2 ? Hovorka? Hovorka
GYCBRODGYCBROD
07 4.34 4.344.244.164.344.110.00.0 262.00
3 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
06 3 4.25 4.25x4.054.254.000.00.0 247.00
4 Filip ŠimekFilip Šimek
TYNECTYNEC
05 11 4.25 3.943.503.933.944.250.00.0 247.00
5 Pavel ProsPavel Pros
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 1 4.13 2.904.133.834.134.120.00.0 227.00
6 Filip BohatýFilip Bohatý
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 14 3.98 3.98xx3.98x0.00.0 203.00
7 Martin TyllMartin Tyll
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 5 3.85 3.683.853.843.853.390.00.0 182.00
8 Adam KosíkAdam Kosík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 4 3.83 3.833.753.753.83x0.00.0 179.00
9 Petr JehličkaPetr Jehlička
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 13 3.81 3.543.813.523.813.350.00.0 176.00
10 Daniel SteinerDaniel Steiner
TYNECTYNEC
06 12 3.80 3.753.803.553.803.690.00.0 174.00
11 Vojtěch OttaVojtěch Otta
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 15 3.75 x3.75x3.75x0.00.0 167.00
12 Adam RichterAdam Richter
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 2 3.69 x3.523.413.523.690.00.0 158.00
13 Martin BachMartin Bach
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 9 3.55 3.553.353.373.55-0.00.0 137.00
14 Ondřej KrumichOndřej Krumich
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 6 3.53 3.523.533.493.533.440.00.0 135.00
15 Patrik DočkalPatrik Dočkal
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 8 3.43 3.263.43x3.43-0.00.0 121.00
16 Václav HloucalVáclav Hloucal
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 16 3.41 3.303.353.413.413.330.00.0 118.00
17 Filip EgerFilip Eger
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 17 3.25 3.142.952.933.143.250.00.0 96.00
18 Adam PlanýAdam Planý
GYCBRODGYCBROD
06 7 3.22 3.212.823.223.223.150.00.0 93.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Amálie SchederováAmálie Schederová
3ZSkolin3ZSkolin
07 1 4.56 x4.564.464.564.210.00.0 443.00
2 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 13 4.27 4.244.18x4.244.270.00.0 371.00
3 KRISTÝNA KODĚROVÁKRISTÝNA KODĚROVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 8 4.23 4.174.174.234.23x0.00.0 362.00
4 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 15 4.15 4.153.534.084.15x0.00.0 343.00
5 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková
6ZSKO6ZSKO
07 10 4.11 3.844.113.904.113.920.00.0 333.00
6 Gabriela RussováGabriela Russová
6ZSKO6ZSKO
07 9 4.08 3.25xx3.254.080.00.0 326.00
7 Viktorie OlivováViktorie Olivová
3ZSkolin3ZSkolin
05 2 3.99 3.873.833.993.993.890.00.0 306.00
8 Ksenia BirukKsenia Biruk
4ZSKO4ZSKO
06 4 3.91 3.42x3.753.753.910.00.0 287.00
9 Sandra BukačováSandra Bukačová
7ZS kolín, Masarykova 412 A7ZS kolín, Masarykova 412 A
05 14 3.81 3.773.813.573.813.780.00.0 265.00
10 15 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 12 3.81 3.713.723.813.813.710.00.0 265.00
11 BARBORA KRAUSOVÁBARBORA KRAUSOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 7 3.77 3.563.313.383.563.770.00.0 257.00
12 Veronika StaráVeronika Stará
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
07 16 3.75 3.643.433.753.75x0.00.0 252.00
13 Karolína ŠpringerováKarolína Špringerová
3ZSkolin3ZSkolin
06 3 3.73 3.733.443.533.733.600.00.0 248.00
14 Justina KlimešováJustina Klimešová
4ZSKO4ZSKO
06 6 3.72 3.71x3.673.713.720.00.0 246.00
15 Nela ŠílováNela Šílová
4ZSKO4ZSKO
06 5 3.70 3.65x3.703.703.310.00.0 242.00
16 10 Michaela PithartováMichaela Pithartová
6ZSKO6ZSKO
06 11 3.47 x3.023.473.473.450.00.0 194.00
17 Eliška JunáškováEliška Junášková
7ZS kolín, Masarykova 412 B7ZS kolín, Masarykova 412 B
06 17 3.28 3.163.103.283.282.960.00.0 157.00
Celkem 17 závodníků
Finále B (pá, 3.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BašteckáMichaela Baštecká
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 18 4.18 3.79x4.184.183.960.00.0 350.00
2 36 Veronika BelzováVeronika Belzová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 17 3.91 3.263.643.803.803.910.00.0 287.00
3 Eliška KantorováEliška Kantorová
GYCBRODGYCBROD
06 9 3.89 3.893.743.713.893.840.00.0 283.00
4 Erika FischerováErika Fischerová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
05 3 3.81 x3.653.813.810.00.00.0 265.00
5 Klára PokornáKlára Pokorná
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 5 3.78 x3.603.783.783.780.00.0 259.00
6 Eliška VyhlasováEliška Vyhlasová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
07 2 3.58 3.433.273.583.580.00.00.0 216.00
7 Nela SmolíkováNela Smolíková
GYCBRODGYCBROD
05 8 3.57 3.413.573.463.57-0.00.0 214.00
8 Lucie KolarovskáLucie Kolarovská
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 16 3.56 x3.203.283.283.560.00.0 212.00
9 Nikola BlechováNikola Blechová
ZŠ Žitomířská Český BrodZŠ Žitomířská Český Brod
07 1 3.56 2.903.562.503.560.00.00.0 212.00
10 Eliška TřeštíkováEliška Třeštíková
GYCBRODGYCBROD
06 7 3.39 3.263.273.393.39-0.00.0 178.00
11 Sabina VelechovskáSabina Velechovská
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 14 3.35 3.353.283.143.353.120.00.0 170.00
12 Barbora KleknerováBarbora Kleknerová
TYNECTYNEC
06 10 3.34 3.343.123.033.343.270.00.0 168.00
13 Nela ŘíhováNela Říhová
TYNECTYNEC
05 12 3.22 x3.073.223.223.130.00.0 146.00
14 Viktorie NutrováViktorie Nutrová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 6 3.21 2.763.212.123.210.00.00.0 144.00
15 24 Kamila VaňkováKamila Vaňková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 4 3.16 +5.0 m/s 3.16  +5.03.15x3.160.00.00.0 135.00
16 Barbora VojáčkováBarbora Vojáčková
TYNECTYNEC
06 11 3.05 x2.94x2.943.050.00.0 116.00
17 33 Emily KulifajováEmily Kulifajová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 13 3.03 2.752.763.033.032.810.00.0 112.00
18 Nicol TvrzníkováNicol Tvrzníková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 15 2.90 2.822.732.882.882.900.00.0 91.00
Celkem 18 závodníků