výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV

Kolín (14. 5. 2019)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1 2:39.81 575.00
2 10 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 6ZSKO6ZSKO 10 2:45.10 516.00
3 2 Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 2:49.29 471.00
MS 12 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:56.83
5 6 Klára ČermákováKlára Čermáková 04 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 6 3:08.21 293.00
6 5 LINDA BUCHAROVÁLINDA BUCHAROVÁ 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 5 3:20.16 201.00
7 4 Anna Marie BoosováAnna Marie Boosová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 4 3:22.96 181.00
8 11 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 GYCBRODGYCBROD 11 3:26.07 161.00
9 3 Lucie BejlkováLucie Bejlková 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3 3:38.18 93.00
10 9 Sophie MarkvartováSophie Markvartová 04 6ZSKO6ZSKO 9 3:41.22 79.00
11 7 Sabina ČernáSabina Černá 04 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 7 3:42.93 71.00
8 Klára ČižinskáKlára Čižinská 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 GYCBRODGYCBROD 12 2:32.88 657.00
2 17 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 5 2:53.80 425.00
3 15 Aneta BubeníkováAneta Bubeníková 05 TYNECTYNEC 3 2:55.25 411.00
4 21 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 9 3:06.28 309.00
5 23 NATÁLIE SOCHOROVÁNATÁLIE SOCHOROVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 11 3:11.55 265.00
6 20 Kateřina KubišováKateřina Kubišová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 8 3:13.54 250.00
7 18 Kristýna KoudelkováKristýna Koudelková 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 3:14.65 241.00
8 13 Tereza ApolenováTereza Apolenová 04 TYNECTYNEC 1 3:19.55 205.00
9 16 Adéla CenkerováAdéla Cenkerová 04 TYNECTYNEC 4 3:20.11 201.00
10 14 Julie BauerováJulie Bauerová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 3:20.51 198.00
11 19 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 3:25.56 164.00
MS 22 Viktorie Mc CarthyViktorie Mc Carthy 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10 3:38.34
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 GYCBRODGYCBROD 12 2:32.88 657.00
2 1 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1 2:39.81 575.00
3 10 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 6ZSKO6ZSKO 10 2:45.10 516.00
4 2 Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 2:49.29 471.00
5 17 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 5 2:53.80 425.00
6 15 Aneta BubeníkováAneta Bubeníková 05 TYNECTYNEC 3 2:55.25 411.00
7 12 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:56.83
8 21 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 9 3:06.28 309.00
9 6 Klára ČermákováKlára Čermáková 04 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 6 3:08.21 293.00
10 23 NATÁLIE SOCHOROVÁNATÁLIE SOCHOROVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 11 3:11.55 265.00
11 20 Kateřina KubišováKateřina Kubišová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 8 3:13.54 250.00
12 18 Kristýna KoudelkováKristýna Koudelková 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 3:14.65 241.00
13 13 Tereza ApolenováTereza Apolenová 04 TYNECTYNEC 1 3:19.55 205.00
14 16 Adéla CenkerováAdéla Cenkerová 04 TYNECTYNEC 4 3:20.11 201.00
15 5 LINDA BUCHAROVÁLINDA BUCHAROVÁ 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 5 3:20.16 201.00
16 14 Julie BauerováJulie Bauerová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 3:20.51 198.00
17 4 Anna Marie BoosováAnna Marie Boosová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 4 3:22.96 181.00
18 19 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 3:25.56 164.00
19 11 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 GYCBRODGYCBROD 11 3:26.07 161.00
20 3 Lucie BejlkováLucie Bejlková 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3 3:38.18 93.00
21 22 Viktorie Mc CarthyViktorie Mc Carthy 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10 3:38.34
22 9 Sophie MarkvartováSophie Markvartová 04 6ZSKO6ZSKO 9 3:41.22 79.00
23 7 Sabina ČernáSabina Černá 04 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 7 3:42.93 71.00
8 Klára ČižinskáKlára Čižinská 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 8 DNS