Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III

Nymburk (14. 5. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BordeJan Borde
ZŠ SemiceZŠ Semice
05 3 53.80 0.0 340.00
2 Milan UhlířMilan Uhlíř
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
06 29 48.70 0.0 297.00
3 Tomáš RuferTomáš Rufer
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
05 22 47.70 0.0 288.00
4 Tomáš DušekTomáš Dušek
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
05 7 47.65 0.0 288.00
5 Tadeáš PaďourTadeáš Paďour
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
06 18 47.60 0.0 288.00
6 Jakub VokatýJakub Vokatý
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 32 47.30 0.0 285.00
7 Kryštof KošnarKryštof Košnar
ZŠ SemiceZŠ Semice
05 15 46.70 0.0 280.00
8 Adam BaroňAdam Baroň
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
05 2 46.10 0.0 275.00
9 David ŠandorDavid Šandor
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
05 24 45.90 0.0 273.00
10 Miroslav KosinaMiroslav Kosina
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
05 13 45.65 0.0 271.00
11= Lucas PousteckýLucas Poustecký
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
07 20 44.00 0.0 257.00
11= Daniel FilipDaniel Filip
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 8 44.00 0.0 257.00
13 Max AlexanderMax Alexander
ZŠ SemiceZŠ Semice
06 1 43.50 0.0 253.00
14 Jakub ŠturmaJakub Šturma
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
06 25 42.90 0.0 248.00
15 8 Miroslav BraborecMiroslav Braborec
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
06 4 42.85 0.0 248.00
16 Adam ZimaAdam Zima
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
05 37 42.20 0.0 242.00
17 Jakub StýbloJakub Stýblo
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 23 40.80 0.0 231.00
18 Petr DeimlingPetr Deimling
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
07 6 40.60 0.0 229.00
19= František VeselýFrantišek Veselý
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 30 40.40 0.0 227.00
19= Šimon ReinischŠimon Reinisch
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
06 21 40.40 0.0 227.00
21 Dominik TomanDominik Toman
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 27 40.00 0.0 224.00
22 Martin ŠvorcMartin Švorc
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
06 26 39.60 0.0 221.00
23 Marek ČejkaMarek Čejka
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
06 5 39.20 0.0 218.00
24 Marek JankůMarek Janků
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
06 10 38.85 0.0 215.00
25 Lukáš ZvěřinaLukáš Zvěřina
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 39 37.80 0.0 206.00
26= Jan VlčekJan Vlček
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
05 31 37.60 0.0 204.00
26= Robert KostinekRobert Kostinek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 14 37.60 0.0 204.00
28 Filip VyhlídalFilip Vyhlídal
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
06 33 37.30 0.0 202.00
29 Tomáš ZedníkTomáš Zedník
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
05 36 37.10 0.0 200.00
30 David NguyenDavid Nguyen
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
06 17 36.95 0.0 199.00
31 Matěj WagnerMatěj Wagner
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
07 34 36.90 0.0 199.00
32 Václav UherVáclav Uher
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
05 28 36.70 0.0 197.00
33 Adam JaníkAdam Janík
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
05 9 36.30 0.0 194.00
34 David ŠmejckýDavid Šmejcký
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
05 35.90 0.0 191.00
35 Jakub KáraJakub Kára
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
06 11 35.10 0.0 184.00
36 7 David KristenDavid Kristen
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
05 16 35.00 0.0 183.00
37 Hynek KaramonHynek Karamon
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
06 12 34.00 0.0 175.00
38 Jakub PánekJakub Pánek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 33.20 0.0 169.00
39 Václav ZumrVáclav Zumr
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
05 38 30.00 0.0 143.00
40 Tomáš PetrákTomáš Petrák
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
06 19 29.40 0.0 139.00
Yaroslav YefremenkoYaroslav Yefremenko
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
07 35 DNS 0.0 0.00
Celkem 41 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sandra PetrákováSandra Petráková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 41.50 0.0 374.00
2 Michala TomášováMichala Tomášová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 37.55 0.0 325.00
3 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
06 37.10 0.0 320.00
4 Barbora StuchlíkováBarbora Stuchlíková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
07 36.20 0.0 309.00
5 Johana ChadalíkováJohana Chadalíková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 34.70 0.0 291.00
6 Anežka PinkasováAnežka Pinkasová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 34.50 0.0 289.00
7 Anna HradeckáAnna Hradecká
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
07 32.70 0.0 267.00
8 Veronika MartínkováVeronika Martínková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
05 32.65 0.0 267.00
9 Markéta HájkováMarkéta Hájková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 32.00 0.0 259.00
10 Anna LudvíkováAnna Ludvíková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
06 31.50 0.0 253.00
11 Daniela HubalováDaniela Hubalová
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
07 30.75 0.0 244.00
12 Tereza HavlíkováTereza Havlíková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
07 30.55 0.0 242.00
13 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
06 30.35 0.0 239.00
14 Luisa Anna HofmanováLuisa Anna Hofmanová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
06 30.10 0.0 236.00
15 Michaela MatouškováMichaela Matoušková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
06 29.55 0.0 230.00
16 Tereza MusilováTereza Musilová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
06 29.50 0.0 229.00
17 Emma NejmanováEmma Nejmanová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
05 28.40 0.0 216.00
18 Veronika PěregojováVeronika Pěregojová
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
06 27.90 0.0 211.00
19= Anna ChvojkováAnna Chvojková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
07 27.60 0.0 207.00
19= Alena RůžkováAlena Růžková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
06 27.60 0.0 207.00
21 Karolína LhotákováKarolína Lhotáková
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
07 27.20 0.0 202.00
22 Magdaléna HankeMagdaléna Hanke
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
06 26.20 0.0 191.00
23 Barbora PazderováBarbora Pazderová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
06 26.10 0.0 190.00
24 Eliška VondráčkováEliška Vondráčková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
06 25.70 0.0 185.00
25 8 Tereza NechánskáTereza Nechánská
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
07 24.90 0.0 176.00
26 Anna JandováAnna Jandová
ZŠ SemiceZŠ Semice
06 24.80 0.0 175.00
27 Karolína NeslušanováKarolína Neslušanová
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
05 24.50 0.0 171.00
28 Nikol ŠerclováNikol Šerclová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 24.30 0.0 169.00
29 Adéla ChrástnáAdéla Chrástná
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
06 24.15 0.0 167.00
30= Monika NekolnáMonika Nekolná
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
05 23.10 0.0 155.00
30= Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
07 23.10 0.0 155.00
32 Adéla PánkováAdéla Pánková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
05 20.60 0.0 127.00
33 Nikola NovotnáNikola Novotná
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
07 20.50 0.0 126.00
34= Barbora BodlákováBarbora Bodláková
ZŠ SemiceZŠ Semice
06 20.40 0.0 125.00
34= Diana SosnováDiana Sosnová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
05 20.40 0.0 125.00
36 2 Barbora HladíkováBarbora Hladíková
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
06 20.00 0.0 121.00
37 Mariana StekláMariana Steklá
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
06 19.70 0.0 117.00
38 Kateřina BeránkováKateřina Beránková
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
06 19.20 0.0 112.00
39 Veronika PilcováVeronika Pilcová
ZŠ SemiceZŠ Semice
07 16.40 0.0 81.00
Karolína ZdobinksáKarolína Zdobinksá
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
06 32.70 0.0 0.00
Celkem 40 závodníků