Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III

Nymburk (14. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3:10.80 562.00
2 Daniel MalinaDaniel Malina 06 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:13.10 542.00
3 Martin MalinaMartin Malina 06 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:13.50 538.00
4 Daniel MarákDaniel Marák 06 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 3:13.90 534.00
5 Marek ŠimonMarek Šimon 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:18.70 493.00
6 Štěpán PoledneŠtěpán Poledne 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3:24.50 444.00
7 Tadeáš MacháčekTadeáš Macháček 06 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:26.20 431.00
8 Josef ČernýJosef Černý 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3:26.50 428.00
9 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 06 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 3:27.10 423.00
10 Vilém BrynychVilém Brynych 06 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:27.80 418.00
11 Vojtěch MacákVojtěch Macák 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 3:28.90 409.00
12 Ondřej HyblerOndřej Hybler 07 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:29.70 403.00
13 Adam VostřelAdam Vostřel 06 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 3:30.00 401.00
14 Jakub BartákJakub Barták 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3:31.90 386.00
15 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:32.70 380.00
16 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:33.20 376.00
17 Marek BudňákMarek Budňák 06 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:37.40 345.00
18 Leoš RozlivekLeoš Rozlivek 06 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:37.90 341.00
19 Václav NovotnýVáclav Novotný 06 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 3:38.40 338.00
20 Adam ŠťastnýAdam Šťastný 06 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3:38.70 336.00
21 Yaroslav YefremenkoYaroslav Yefremenko 07 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 3:40.00 326.00
22 David LochmanDavid Lochman 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3:41.40 316.00
23 Daniel KřížDaniel Kříž 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3:44.60 295.00
24 Martin ŠípekMartin Šípek 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3:44.70 294.00
25 Matěj ŠerclMatěj Šercl 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:45.50 288.00
26 Ondřej VolejníkOndřej Volejník 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3:46.00 285.00
27 Jan BordeJan Borde 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:46.50 282.00
28 Marek KřížekMarek Křížek 06 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 3:47.80 273.00
29 Jakub HorvátJakub Horvát 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3:48.50 269.00
30 Šimon JílekŠimon Jílek 07 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:48.90 266.00
31 Oto ŠubrOto Šubr 07 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3:52.80 242.00
32 Lukáš ZvěřinaLukáš Zvěřina 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:54.30 232.00
33 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 06 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 3:56.20 221.00
34 Vítek HladkýVítek Hladký 07 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 3:57.00 216.00
35 Mikoláš UherMikoláš Uher 06 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 4:00.00 199.00
36 Adam MartínekAdam Martínek 07 ZŠ SemiceZŠ Semice 4:06.10 166.00
37 Miloslav RulíkMiloslav Rulík 06 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 4:25.00 82.00
38 Adam PlášilAdam Plášil 06 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 4:32.40 56.00
39 2 Richard SekaninaRichard Sekanina 06 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 4:32.70 55.00
Tomáš KrákoraTomáš Krákora 05 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice DNF
Celkem 40 závodníků